Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (5 μέλη και 36 επισκέπτες)

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
1
Like
386
Πόντοι
21
Αδερφε 50 ευρω για να μου κανουν μια απλη επαληψη με λαδι και να μου τον παιξουν;
Ειμαστε σοβαροι;
Με 60 - 80 ερω εχεις φουλ προγραμμα χωρις να παρακαλας να βγαλει μπλουζα η εσωρουχο.
Αλλα αυτοι ειμαστε και αυτα μας αξιζουν.
Εδώ αναλύουμε τις υπηρεσίες που προσφέρουν τα λαδομαγαζα η μασαζομαγαζα. Στην Θεσσαλονικη αυτήν είναι η κατάσταση και έχεις δίκιο. Και εγώ τα ίδια σκέφτομαι. Υπάρχει άλλη συζήτηση στο φόρουμ με αναζήτησή call girl ή γραφείων. Και εκεί απ ότι βλέπω πέφτει κλάμα. Οι προσφερόμενες είναι η κυρα Σουλα και η κυρα ζωή 50 χρόνων και μετά βάλε και τον ΦΠΑ.
Να πω την αλήθεια θέλω ακριβώς τις υπηρεσίες και τον χώρο που προσφέρει το angels αλλά εκεί το ελάττωμα είναι η Φαίη. Πλέον σαν γκομενα μου την αισθάνομαι και ψάχνω κάτι άλλο τρυφερουδι. Μοιραία τα τρυφερουδια τα βρίσκεις στα λαδομαγαζα. Τρως και λίγο τον Παπα ότι αγγίξες ωραίο κωλαρακι. Και κοιμηζεις τον εαυτό σου ότι κάτι έκανες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
166
Κριτικές
1
Like
386
Πόντοι
21
Π
Αδερφε 50 ευρω για να μου κανουν μια απλη επαληψη με λαδι και να μου τον παιξουν;
Ειμαστε σοβαροι;
Με 60 - 80 ερω εχεις φουλ προγραμμα χωρις να παρακαλας να βγαλει μπλουζα η εσωρουχο.
Αλλα αυτοι ειμαστε και αυτα μας αξιζουν.
Παρακαλώ ας συνοψίσουμε αυτές που προσφέρουν σωστές υπηρεσίες στα60-80 και βλέπονται και νομίζω θα αποτελέσει έναν οδηγό ώστε να πέσει αυτό το γαμημενο μαύρο στα λαδομαγαζα με τις λιγοστές υπηρεσίες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

Kyriakosevo

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2019
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδιά πρωτη φορα εδώ και θα ήθελα να μάθω αν κάποιον πηγε να μας πειν κάποια πληροφορια από το luxury magazine στο Ευοσμο ευχαριστώ εκ των προτερων
 

kosts

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
748
Like
235
Πόντοι
26
Καλημέρα θέλω να πάω στο crystal και σκέφτομαι για δύο κοπέλες;; αξίζει;; και ποιες;;;
Νεφέλη με ποια;;
 

mel123456

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2011
Μηνύματα
158
Like
153
Πόντοι
1
Εδώ αναλύουμε τις υπηρεσίες που προσφέρουν τα λαδομαγαζα η μασαζομαγαζα. Στην Θεσσαλονικη αυτήν είναι η κατάσταση και έχεις δίκιο. Και εγώ τα ίδια σκέφτομαι. Υπάρχει άλλη συζήτηση στο φόρουμ με αναζήτησή call girl ή γραφείων. Και εκεί απ ότι βλέπω πέφτει κλάμα. Οι προσφερόμενες είναι η κυρα Σουλα και η κυρα ζωή 50 χρόνων και μετά βάλε και τον ΦΠΑ.
Να πω την αλήθεια θέλω ακριβώς τις υπηρεσίες και τον χώρο που προσφέρει το angels αλλά εκεί το ελάττωμα είναι η Φαίη. Πλέον σαν γκομενα μου την αισθάνομαι και ψάχνω κάτι άλλο τρυφερουδι. Μοιραία τα τρυφερουδια τα βρίσκεις στα λαδομαγαζα. Τρως και λίγο τον Παπα ότι αγγίξες ωραίο κωλαρακι. Και κοιμηζεις τον εαυτό σου ότι κάτι έκανες.
Καποτε τα μασατζιδικα ειχαν φουλ προγραμμα απο 80 και πανω. Και οι κορασιδες φυσουσαν. Απο εκει εμεινε το thrend και μαλλον εκει εμεινε στο προ 6τειας.
Δεν ειναι μονο η κ. Σουλα και η κ. Ζωη. Εχει αρκετες κορασιδες, για ολα τα γουστα και ολα τα βαλαντια. (κανε ενα τσεκ στο κανεσεξ )
Οσο υπαρχουν ατομα τα οποια δινουν το 50ρικο για χαδι και μαλακια, τοσο οι υπερεσιες και οι καρασιδες θα πηγαινουν απο το κακο στο χειροτερο.
Και μου πεις οτι δεν σου δινουν τηλ απο ιδρυματα η απο κορασιδες. κασκαντεριλικη αδερφε, κασκαντεριλικη και ενημερωση. Ετσι θα αποκτησεςι κονε απο εδω και φυσικα το/τα επομενο/να στανταρακια σου.
 

level91

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2021
Μηνύματα
81
Κριτικές
4
Like
584
Πόντοι
300

γνωριζει κανεις κατι για την εν λογο αγγελια?
 

Patousakias19

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2021
Μηνύματα
38
Like
29
Πόντοι
0
Μερικους σας βλεπω να πηγαινετε σε σπιτακια που πληρωνεις απλα για να κανεις γουτσου γουτσου αγκαλιτσες με κοπελες και μετα να μας λετε και απο πανω, γουστα ειναι αυτα, εμεις πληρωνουμε τι σε νοιαζει εσενα. (αυτο που λεω υπαρχει στην ιαπωνια). Απορω πως υπαρχουν τα μαγαζια αυτα και πως καθομαστε ασχολουμαστε σε ενα μπουρδελοσαιτ και μιλαμε και για αυτα. Καταντια μεχρι και σε αυτο η Ελλαδα. Και ναι σπαστηκα τωρα και βγαζω χολη. Ξυπνατε ρεεεεεε
Σορρυ αλλά ακόμα δεν καταλαβα ποιος;;;
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356

γνωριζει κανεις κατι για την εν λογο αγγελια?
Αν έχεις κανένα πιάσιμο πήγαινέ γιατί για κάτι παραπάνω το διευκρινίζει ότι δε κάνει
 

a.nesti

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
145
Like
128
Πόντοι
1
Αν έχεις κανένα πιάσιμο πήγαινέ γιατί για κάτι παραπάνω το διευκρινίζει ότι δε κάνει
Το περίεργο θα ήταν να έλεγε ότι κάνει... Τότε γιατί διευκρινίζει ότι είναι νεαρή? Νύφη ψάχνουμε για φυσιοθεραπευτρια???
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
520
Like
476
Πόντοι
26
Αν έχεις κανένα πιάσιμο πήγαινέ γιατί για κάτι παραπάνω το διευκρινίζει ότι δε κάνει
Το διευκρινίζει μεν αλλά το ύφος της αγγελίας, το site που ανέβηκε κ η τιμή αφήνουν υπονοούμενα. 50 η 1 ώρα κανονικό μασαζ όταν όλα τα μαγαζιά το έχουν 10-20 ευρώ? Αν μπορέσω θα πάω από εβδομάδα κ θα ενημερώσω
 

georgeleon

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2016
Μηνύματα
76
Like
62
Πόντοι
0

γνωριζει κανεις κατι για την εν λογο αγγελια?
Δε κάνει κάτι άλλο ,έχει γραφτεί και σε προηγούμενα σχόλια.Ειχα πάει και γω,και τσάμπα το 50ρικο.μονο καλο μασαζ
 
Τελευταία τροποποίηση:

sexgo

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
72
Κριτικές
3
Like
60
Πόντοι
0
Το διευκρινίζει μεν αλλά το ύφος της αγγελίας, το site που ανέβηκε κ η τιμή αφήνουν υπονοούμενα. 50 η 1 ώρα κανονικό μασαζ όταν όλα τα μαγαζιά το έχουν 10-20 ευρώ? Αν μπορέσω θα πάω από εβδομάδα κ θα ενημερώσω
Ειχε ξαναγίνει μεγάλη κουβέντα μέσα στο καλοκαίρι γι αυτήν και μάλιστα κάποιος από εδώ που δήλωνε ότι τη γνώριζε προσωπικά, επέμενε ότι δεν κάνει τπτ πέρα από μασάζ.
Οποτε οι πιθανοτητες ειναι μεγάλες, να δεχτείς ένα πλ καλό μασάζ και τπτ αλλο
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
520
Like
476
Πόντοι
26
Ειχε ξαναγίνει μεγάλη κουβέντα μέσα στο καλοκαίρι γι αυτήν και μάλιστα κάποιος από εδώ που δήλωνε ότι τη γνώριζε προσωπικά, επέμενε ότι δεν κάνει τπτ πέρα από μασάζ.
Οποτε οι πιθανοτητες ειναι μεγάλες, να δεχτείς ένα πλ καλό μασάζ και τπτ αλλο
Α αυτή είναι? που τον κατηγορούσαν ότι είναι γκόμενα του? κατάλαβα. Πάλι κάτι δεν μου κολλάει αλλά δεν θα μπω στη διαδικασία να δώσω 3-4 πενηνταευρα
 

a.nesti

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
145
Like
128
Πόντοι
1
Το διευκρινίζει μεν αλλά το ύφος της αγγελίας, το site που ανέβηκε κ η τιμή αφήνουν υπονοούμενα. 50 η 1 ώρα κανονικό μασαζ όταν όλα τα μαγαζιά το έχουν 10-20 ευρώ? Αν μπορέσω θα πάω από εβδομάδα κ θα ενημερώσω
Συμφωνώ μαζί σου. Το μήνυμα μου ήταν ειρωνικό...Αφού δεν κάνει κάτι παραπάνω γιατί λέει ότι είναι νεαρή????
 

gear82

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
77
Like
102
Πόντοι
0
ξερει κανεις ποια ειναι η κοπελα με το κοκκινο φορεμα που φαινεται στο σαιτ του κρυσταλ?
 

pirosvestis43

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
128
Like
183
Πόντοι
1
Ρε παίδες Βάνα δεν έχει πάει κανείς εδώ και ένα μήνα να δώσει ενημέρωση? Ξέρω ότι έχει πολύ κοσμακη το μαγαζι
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Πέρασε κανένας από massagio τελευταία? Άκουσα για 5κοριτσια. Παλιά ήταν τρεις
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tasos

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
ξερει κανεις ποια ειναι η κοπελα με το κοκκινο φορεμα που φαινεται στο σαιτ του κρυσταλ?
ναι εγω, ειναι η Κέλι Λε Μπροκ...
την εχω τραβήξει και βιντεο στο παρκινγκ.....

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom