Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
663
Like
1.008
Πόντοι
206
Απευθυνομαι στα σοβαρα ατομα του νηματος και οχι στους σαβουρογαμηδες.Μαγαζι Massagio δεν υπαρχει,μην μπειτε καν στον κοπο οσοι δεν ξερετε,πατε αλλου...
Τι θέλει να πει ο ποιητής?
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.281
Πόντοι
7.636
Εβίτα τι παίζει ρε παίδες?
Κάτι γράφτηκε για Σοφία και Νίνα,καινούργιες δε ξέρω και γω τι, τι λένε αυτές? βλέπονται? σώματα?υπηρεσίες?
 

Lord_Grim

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2020
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
472
Πόντοι
20
Εννοει οτι το μαγαζι υπολειτουργει. Εχει μεινει με 3-4 κοπελες, εκ των οποιων η Αλεξια εχει πεσει σε αποδοση καθοτι σε ρολο υπευθυνης/αφεντικου, μια Ευα (δεν εχει δοκιμαστει λογω εμφανισης) η οποια εμφανησιακα ειναι τουλαχιστον απογοητευτικη για την πλειονοτητα (πολλα κιλα - μικρο στηθος) , η Μια που σαν εμφανιση λεει πολλα αλλα στο δια ταυτα θα την χαρακτηριζα διαικπεραιωτικη και την καινουργια κοπελα , Ρανια, που δεν εχει δοκιμαστει. Αυτα σε συναρτηση με το face control που πεφτει καθιστουν το μαγαζι δυστυχως μια κακη επιλογη.
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
Επίσης πολλή κακό είναι ο,τι το μασαζιο είναι σε δρόμο γειτονιάς. Καλύτερα αυτά τα μαγαζιά να ήταν όλα στο κέντρο
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
663
Like
1.008
Πόντοι
206
Εννοει οτι το μαγαζι υπολειτουργει. Εχει μεινει με 3-4 κοπελες, εκ των οποιων η Αλεξια εχει πεσει σε αποδοση καθοτι σε ρολο υπευθυνης/αφεντικου, μια Ευα (δεν εχει δοκιμαστει λογω εμφανισης) η οποια εμφανησιακα ειναι τουλαχιστον απογοητευτικη για την πλειονοτητα (πολλα κιλα - μικρο στηθος) , η Μια που σαν εμφανιση λεει πολλα αλλα στο δια ταυτα θα την χαρακτηριζα διαικπεραιωτικη και την καινουργια κοπελα , Ρανια, που δεν εχει δοκιμαστει. Αυτα σε συναρτηση με το face control που πεφτει καθιστουν το μαγαζι δυστυχως μια κακη επιλογη.
Η Ράνια φίλε μου που την παρουσιάζουν σαν καινούργια είναι η Όλγα που δούλευε στο κρυσταλ
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Είναι προφανές πως πλέον, με κόστος 50 ευρώ, τα καταστήματα που προσφέρουν μασάζ δεν συμφέρουν. Όμορφες κοπέλες ναι, αλλά με τουπέ αδικαιολόγητο. Συνεπώς, θα πρέπει να υπάρξει στροφή μας σε μαγαζιά με φουλ υπηρεσίες στα 80 ευρώ έστω, στα οποία θα πρέπει να τηρούνται κανόνες υγιεινής και να υπάρχουν και όμορφες κοπέλες: όσο πηγαίνουμε σε μαγαζιά με 50 ευρώ εκτόνωση, τους κάνουμε την χάρη και γελάνε μαζί μας. Και τολμάνε να ζητάνε και έξτρα. Δηλαδή να γουστάρει η κοπέλα με δάκτυλο ή γλύψιμο, εμείς να κοιτάμε και να πληρώνουμε κιόλας.
ποιος από εμας δεν θα έκανε ουρά σε μαγαζί που θα είχε Αλεξια ή Τοκυο ή δεν ξέρω κ εγώ ποια άλλη, σε φουλ πρόγραμμα.
Παιδιά, δεν κάνω τον έξυπνο. Απλές σκέψεις είναι. μέχρι τότε, απλά μας πιάνουν τον κωλο αντί να τον πιάνουμε εμείς
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Εβίτα τι παίζει ρε παίδες?
Κάτι γράφτηκε για Σοφία και Νίνα,καινούργιες δε ξέρω και γω τι, τι λένε αυτές? βλέπονται? σώματα?υπηρεσίες?
Η Σοφία που δοκίμασα είναι ψηλή μελαχρινή γύρω στα 28 με 2άρι στήθος και λίγα παραπάνω κιλά στην περιφέρεια. Ωραίο πρόσωπο και σχετικά δεκτική... χρεώνει +20€ για τον κωλο της....

Αυτή και τη Σίσσυ βρήκα όταν πήγα...
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Μπορεί κάποιος φίλος που πήγε στην Μαριάννα να μας κάνει μια μικρή ενημέρωση για το ρόστερ της ....πήρα τηλέφωνο τον Παναγιώτη και μου είπε έφερνα 3 πιτσιρίκες
Έφερε μια πιτσιρίκα όντως ...μεταγραφή από το ένα άλλο ίδρυμα της πολης...
Νομίζω αξίζει μια δοκιμή...
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Έφερε μια πιτσιρίκα όντως ...μεταγραφή από το ένα άλλο ίδρυμα της πολης...
Νομίζω αξίζει μια δοκιμή...
όταν λες ίδρυμα, εννοείς κανονικό ίδρυμα ή μασαζ στυλ βανα, κρυσταλ κτλ? είναι γνωστή, δηλαδή, η κοπέλα?
 
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
34
Like
22
Πόντοι
0
Ναι Αλλά πες κ πως είναι η Άννα μη περιμένουν να δουν κάνα μινιόν η μοντέλο
Μελαχροινη, μπλε ματια, κοντουλα, χαμηλοκωλα, 2αρι βυζι. Παρα πολυ ευγενικη, φιλικη και κοινωνικη.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Εννοει οτι το μαγαζι υπολειτουργει. Εχει μεινει με 3-4 κοπελες, εκ των οποιων η Αλεξια εχει πεσει σε αποδοση καθοτι σε ρολο υπευθυνης/αφεντικου, μια Ευα (δεν εχει δοκιμαστει λογω εμφανισης) η οποια εμφανησιακα ειναι τουλαχιστον απογοητευτικη για την πλειονοτητα (πολλα κιλα - μικρο στηθος) , η Μια που σαν εμφανιση λεει πολλα αλλα στο δια ταυτα θα την χαρακτηριζα διαικπεραιωτικη και την καινουργια κοπελα , Ρανια, που δεν εχει δοκιμαστει. Αυτα σε συναρτηση με το face control που πεφτει καθιστουν το μαγαζι δυστυχως μια κακη επιλογη.
και το κυριότερο δούλεμα είναι οτι πχ η Αλέξια ,οταν στα άλλα μαγαζιά που ήταν έκανε τα πάντα , τωρα άλλα λόγια να αγαπιομαστε... εδω δεν κανουμε στοματικό κλπ κλπ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom