Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)
Εγγρ.
4 Αυγ 2019
Μηνύματα
199
Like
160
Πόντοι
1
Ίσως. Υπάρχει κι η περίπτωση ν ψάχνει για θύματα. Σκέφτεται ότι αρπάξω από τους περίεργους και τους υποψιασμένος. Αν πράγματι θέλε 100 για έξτρα, σου λέει αν έρθει ξανά μπουρτζοβλαχος θα του τα πάρω.
ετσι ακριβως.οταν την ειπα στην αρχη αν κανει εκτονωση μου λεει μονο μασαζ.της ξεκαθαρισα οτι εγω κοριτσιμ θελω φουλ ωστε να μη σε κουραζω.δινω κ πανω απο 100 μου λεει ασ κλεισουμε εκτονωση.οταν ακουσε οτι πλερω αμεσωσ μου ειπε οκ.βεβαια εχαχνα φουλ οποτε μετα απο λιγη πιεση για 150 φουλ με λεει με τπτ...τωρα εαν κανει η οχι παραπανω μονο αυτη ξερει κ ισως μερικοι ακομη..μπορει κ οχι
 
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
47
Like
159
Πόντοι
0
καλησπέρα στην παρέα.Ενημέρωση τελευταίων μηνών
Vana spa πέρασα με την Σύλβια.καλούτσικο σόσιαλ,καλούτσικο μασάζ,μέτρια εκτόνωση,με ελεύθερα πιασίματα στο στήθος.Κόστος 30+20 για 50 λεπτά.
Spa venus Νατάσσα.καλή στο σόσιαλ,καλούτσικο μασάζ,μέτρια εκτόνωση,ελέυθερα πιασίματα.Κόστος 30+20 για 50 λεπτά.
Spa venus Κατερίνα.καλή στο σόσιαλ,μετριο μασάζ,μέτρια εκτόνωση με ελεύθερα πιασίματα στο στήθος.Κόστος 30+20 για 50 λεπτά.
Crystal Νεφέλη.Καλή στο σόσιαλ αρκετά καλό μασάζ,καλή εκτόνωση με ελεύθερα πιασίματα απ'την μέση και πάνω.Κόστος 30+20 για 50 λεπτά.
Zesi Λάουρα.Φουλ πρόγραμμα με λιγο σοσιαλ,γενικά την ιδρώνει την φανέλα και θέλει να φύγεις ευχαριστημένος,καλή πίπα για αρκετή ώρα και δεκτική στο σεξ.Κόστος 80 για 40 λεπτά.

Λίγα λόγια για την όλη υπόθεση.
Το επαγγελματικό μασάζ έχει κόστος 20 ευρώ τα 50 λεπτά και φθηνότερα.
Αποψή μου το 30+20 πρέπει να γίνει 20+20 και μετά να υπάρχουν εξτρά υπηρεσίες.
Υπάρχουν κάτι αγαπούληδες που χαίρονται μόνο και μόνο που τους τον παίζουν για --30-- ευρώ.
Με 30 ευρώ όμως υπάρχουν οίκοι ανοχής,επαγγελματικό μασάζ για 1μιση ώρα κλπ οπότε η πλειοψηφία το θεωρεί ακριβό και λογικό είναι.
Η υπόθεση θέλει λίγη καύλα όταν μιλάμε για αισθησιακό μασάζ και εκτόνωση και όχι τουπέ ούτε ξινίλες.
Επίσης θέλει εξτραδάκια γιατί μετά από κάποια στιγμή δεν είναι αρκετή μια μαλακία.
Όταν λέμε εξτραδάκια εννοούμε ελεύθερα πιασίματα,πίπες,σεξ.Καύλα γενικώς.
Για το ζέσι τα 80 είναι πολλά για μία εκτόνωση βάσει των τιμών της αγοράς.
Αυτά τα ολίγα.Να περνάμε καλά,να πιάνουν τόπο τα λεφτά.
 
Εγγρ.
4 Αυγ 2019
Μηνύματα
199
Like
160
Πόντοι
1
Zesi Λάουρα.Φουλ πρόγραμμα με λιγο σοσιαλ,γενικά την ιδρώνει την φανέλα και θέλει να φύγεις ευχαριστημένος,καλή πίπα για αρκετή ώρα και δεκτική στο σεξ.Κόστος 80 για 40 λεπτά.
η λαουρα ειναι πολυ καλη περιπτωση, κ μεγαλο αλανι.κανει κ ντουο με την αδερφη της εαν ειναι ακομα εκει...αν θυμαμαι καλα στα 140?βεβαια μου ετυχε κ να μου χτυπανε την πορτα για να τελειωσουμε,οπως επισης την δευτερη φορα απο 80 με ειχε πει 100 ο τυπος εκει,πιθανα γιατι ειναι το καλοτ χαρτι η λαουρα..δε γαμεις οπως ειπες σε ευχαριστει !
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.371
Κριτικές
169
Like
8.656
Πόντοι
10.326
η λαουρα ειναι πολυ καλη περιπτωση, κ μεγαλο αλανι.κανει κ ντουο με την αδερφη της εαν ειναι ακομα εκει...αν θυμαμαι καλα στα 140?βεβαια μου ετυχε κ να μου χτυπανε την πορτα για να τελειωσουμε,οπως επισης την δευτερη φορα απο 80 με ειχε πει 100 ο τυπος εκει,πιθανα γιατι ειναι το καλοτ χαρτι η λαουρα..δε γαμεις οπως ειπες σε ευχαριστει !
Η Λάουρα κάποια στιγμή θα κατέβει στον στίβο των μπουρδελων! Τα άτομα που την περιτριγυρίζουν είναι μεγάλα κεφάλια του χώρου :cool2:
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
ετσι ακριβως.οταν την ειπα στην αρχη αν κανει εκτονωση μου λεει μονο μασαζ.της ξεκαθαρισα οτι εγω κοριτσιμ θελω φουλ ωστε να μη σε κουραζω.δινω κ πανω απο 100 μου λεει ασ κλεισουμε εκτονωση.οταν ακουσε οτι πλερω αμεσωσ μου ειπε οκ.βεβαια εχαχνα φουλ οποτε μετα απο λιγη πιεση για 150 φουλ με λεει με τπτ...τωρα εαν κανει η οχι παραπανω μονο αυτη ξερει κ ισως μερικοι ακομη..μπορει κ οχι
100 ευρώ για handjob ούτε επί βαθιού πασοκ
 
Εγγρ.
4 Αυγ 2019
Μηνύματα
199
Like
160
Πόντοι
1
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
34
Like
22
Πόντοι
0
καλησπέρα στην παρέα.Ενημέρωση τελευταίων μηνών
Vana spa πέρασα με την Σύλβια.καλούτσικο σόσιαλ,καλούτσικο μασάζ,μέτρια εκτόνωση,με ελεύθερα πιασίματα στο στήθος.Κόστος 30+20 για 50 λεπτά.
Spa venus Νατάσσα.καλή στο σόσιαλ,καλούτσικο μασάζ,μέτρια εκτόνωση,ελέυθερα πιασίματα.Κόστος 30+20 για 50 λεπτά.
Spa venus Κατερίνα.καλή στο σόσιαλ,μετριο μασάζ,μέτρια εκτόνωση με ελεύθερα πιασίματα στο στήθος.Κόστος 30+20 για 50 λεπτά.
Crystal Νεφέλη.Καλή στο σόσιαλ αρκετά καλό μασάζ,καλή εκτόνωση με ελεύθερα πιασίματα απ'την μέση και πάνω.Κόστος 30+20 για 50 λεπτά.
Zesi Λάουρα.Φουλ πρόγραμμα με λιγο σοσιαλ,γενικά την ιδρώνει την φανέλα και θέλει να φύγεις ευχαριστημένος,καλή πίπα για αρκετή ώρα και δεκτική στο σεξ.Κόστος 80 για 40 λεπτά.

Λίγα λόγια για την όλη υπόθεση.
Το επαγγελματικό μασάζ έχει κόστος 20 ευρώ τα 50 λεπτά και φθηνότερα.
Αποψή μου το 30+20 πρέπει να γίνει 20+20 και μετά να υπάρχουν εξτρά υπηρεσίες.
Υπάρχουν κάτι αγαπούληδες που χαίρονται μόνο και μόνο που τους τον παίζουν για --30-- ευρώ.
Με 30 ευρώ όμως υπάρχουν οίκοι ανοχής,επαγγελματικό μασάζ για 1μιση ώρα κλπ οπότε η πλειοψηφία το θεωρεί ακριβό και λογικό είναι.
Η υπόθεση θέλει λίγη καύλα όταν μιλάμε για αισθησιακό μασάζ και εκτόνωση και όχι τουπέ ούτε ξινίλες.
Επίσης θέλει εξτραδάκια γιατί μετά από κάποια στιγμή δεν είναι αρκετή μια μαλακία.
Όταν λέμε εξτραδάκια εννοούμε ελεύθερα πιασίματα,πίπες,σεξ.Καύλα γενικώς.
Για το ζέσι τα 80 είναι πολλά για μία εκτόνωση βάσει των τιμών της αγοράς.
Αυτά τα ολίγα.Να περνάμε καλά,να πιάνουν τόπο τα λεφτά.
To zesi που βρισκεται;
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.365
Πόντοι
736
Εγγρ.
4 Αυγ 2019
Μηνύματα
199
Like
160
Πόντοι
1
Οπότε για πρωινες-απογευματινες επισκέψεις μόνο...Βραδάκι δεν περνάω από Γιαννιτσών ούτε με αίτηση.
δεν παιζει προμπλεμ αδερφε μην αγχωνεσαι..15 χρονια μενω εκει κοντα..δεν ειχα ποτε θεμα κ εχω φαει κ πολλες εξω,σε παρκινγκ σε οικοδομες.μονο μια φορα στο ακατοικητο στην γιαννιτσων απενμαντι απο την υγραεριοκινηση γαμουσα την νικη μια βουλγαρα πριν χρονια στο ορθιο κ σε καποια φαση ακουω ηχους συνεχιζω ξαναακουω κ ανοιγω φακο κ ειναι δυο πακια μας παιρνουνε ματι κ την παιζουν χαχα.κανω ενα ουυυυυρτουυυ δυνατο κατι ειπαν γελασαν κ εφυγαν .εννοειτε εφυγα κ γω.γενικοτερα παντως δεν παιζει θεμα στην περιοχη..
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.365
Πόντοι
736
δεν παιζει προμπλεμ αδερφε μην αγχωνεσαι..15 χρονια μενω εκει κοντα..δεν ειχα ποτε θεμα κ εχω φαει κ πολλες εξω,σε παρκινγκ σε οικοδομες.μονο μια φορα στο ακατοικητο στην γιαννιτσων απενμαντι απο την υγραεριοκινηση γαμουσα την νικη μια βουλγαρα πριν χρονια στο ορθιο κ σε καποια φαση ακουω ηχους συνεχιζω ξαναακουω κ ανοιγω φακο κ ειναι δυο πακια μας παιρνουνε ματι κ την παιζουν χαχα.κανω ενα ουυυυυρτουυυ δυνατο κατι ειπαν γελασαν κ εφυγαν .εννοειτε εφυγα κ γω.γενικοτερα παντως δεν παιζει θεμα στην περιοχη..
Οκ φίλε μου σε ευχαριστώ πολύ! Πάντως όταν δούλευα κοντά στα δικαστήρια στην Αισώπου, κάποιες φορές λόγω φόρτου εργασίας έπρεπε να μείνουμε ως τις 8 το βράδυ χειμώνα και σκιάζεσαι στην περιοχή με τους Πακιστανούς. Ειδικά τα τελευταία χρόνια φοβάσαι να κυκλοφορήσεις.
Όταν ήμουν φοιτητής, αλλά και λύκειο, γυρνούσαμε στον Βαρδάρη άφοβα. Τώρα άλλαξαν τα πράγματα.
Φυσικά στο one salonika ειυ αλλιώς έχει αναβαθμιστεί η περιοχή, πιο πέρα είναι και το Porto Palace κτλ
 
Εγγρ.
4 Αυγ 2019
Μηνύματα
199
Like
160
Πόντοι
1
Οκ φίλε μου σε ευχαριστώ πολύ! Πάντως όταν δούλευα κοντά στα δικαστήρια στην Αισώπου, κάποιες φορές λόγω φόρτου εργασίας έπρεπε να μείνουμε ως τις 8 το βράδυ χειμώνα και σκιάζεσαι στην περιοχή με τους Πακιστανούς. Ειδικά τα τελευταία χρόνια φοβάσαι να κυκλοφορήσεις.
Όταν ήμουν φοιτητής, αλλά και λύκειο, γυρνούσαμε στον Βαρδάρη άφοβα. Τώρα άλλαξαν τα πράγματα.
Φυσικά στο one salonika ειυ αλλιώς έχει αναβαθμιστεί η περιοχή, πιο πέρα είναι και το Porto Palace κτλ
προς τα εκει μεχρι σταθμο απεναντι ειναι ολη η σαρα οντως,μετα την παντων προς γκραντ παλας μονο ανωμαλια κ πιατσα παιζει..να ξεσ τα πακια δε σε πειραζουνε εαν δε κανσ μλκια.αλγερινους μαροκινους κ αφγανους να σκιαζεσαι.βεβαια παντα τσιλιαρισμενος.εγω εχω κ σπρευ μαζιμου.νασαι καλα καλη συνεχεια
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
692
Κριτικές
12
Like
3.208
Πόντοι
736
Ελα ρε ΚΕΡΑΤΟΥΚΛΗ,,,Ουτε ο πρωτος εισαι, ουτε ο τελευταιος., Το οτι χαφτεις αμασητο οτισ Σου λεει η καθε τσουλιτσα, ειναι σημα κατατεθεν των κερατουκληδων,,, Δηλαδη αυτη η μια λεει αληθεια, και αλλοι , πιο πολλοι, λενε ψεμματα; Απλα σου λεει με πηρανε χαμπαρι και μην γινω βουκινο... Ποσο ΗΛΙΘΙΟΣ ΕΙΣΑΙ; Διαβαζεις τι γραφεις; "....ήρθε γιατί είναι ο σύντροφος της εδώ."...ΧΑΧΑΧΑ..Αμ το αλλο....μου είπε ότι της την έγραψε μία φίλη της και θα την ακυρώσει σήμερα.,,,ΧΑΧΑΧΑΑ,,,και το πιστεψες εεε...για γκουγκλαρε κανενα κινητο της, απο τα κρυφα, για καλο και για κακο...ΚΕΡΑΤΟΥΚΛΗ ΜΟΥ ΕΣΥ
Πόσο ηλίθιος παίζει να είσαι εσύ ρε φίλε???
Εμένα στα παπάκια μου και να έκανε κάτι παραπάνω η κοπέλα γιατί πολύ απλά δεν είναι δική μου.
Καταρχάς βρε σούργελο η κοπέλα είναι 24 χρονών και εγώ είμαι 45 τι σχέση θα μπορούσα να έχω εγώ με εκείνη;
Αλλά όπως ελαφρά τη καρδία κακό χαρακτηρίζεις εμένα έτσι ελαφρά τη καρδία βλέπεις γυναίκες και φαντασιώνεσαι πουτάνες.
Αλλά φυσικά με την ανωνυμία εδώ μέσα Ο καθένας μπορεί να πει το μακρύ του και το κοντό του.
Μου αρέσει που εσύ κατάλαβες ότι είμαι ο γκόμενος της και την υπερασπίζομαι...
Ξέρεις με την στοιχειώδη λογική όχι τη δική σου τη στοιχειώδη λέμε, αν ήταν γκόμενα μου και Έβλεπα μία τέτοια αγγελία της πολύ απλά θα έβαζα 10 ανθρώπους να τους κλείσουν ραντεβού και στο σε Μισό να έκανε κάτι παραπάνω θα την πετούσα από το μπαλκόνι...
Αλλά εσένα το μυαλό σου μέχρι εκεί φτάνει ότι εγώ είμαι ο γκόμενος της και με παραμύθια Σε αυτή και Ζητάω από εσάς το λόγο εδώ μέσα.
Ξέρεις μεγάλε υπάρχουμε και εμείς που σεβόμαστε τη γυναίκα και ας μην είναι δική μας
 
Τελευταία τροποποίηση:

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
692
Κριτικές
12
Like
3.208
Πόντοι
736
Καλημέρα παιδια,πήγα και εγώ από αυτή τη κοπέλα.Γλυκια κοπέλα,καλο μασαζ,προσπάθησα για κάτι παραπάνω αλλά δεν.οποτε δεν έκατσα μια ώρα όπως είχα συννενοηθει στα 50 γιατί απλά δεν έπαιζε κάτι έξτρα.εκανα μισή ώρα στα 30 μόνο μασάζ.καλο.μασαζ αλλά τσιμπημενο.Κατοπιν aqua πέρασμα με Ρίτα.Ομορφη μελαχρινή,καλουτσικο μασάζ ,στο δεύτερο μέρος αρκετά διεκπεραίωτικη.Ανεκφραστη θα έλεγα.Το aqua,αξίζε σε εποχές Έλενας,Νίνας,Ρενας
Φίλε μου μη τους χαλάς το αφήγημα.
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.312
Κριτικές
4
Like
1.439
Πόντοι
216
Η Μαριάννα τι έχει αυτόν τον καιρό? Έχει καμια καλή περίπτωση?
 

gavarit93

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2019
Μηνύματα
72
Κριτικές
4
Like
81
Πόντοι
0
Παιδια καλησπερα να ρωτήσω κατι η αρτεμης του κρυσταλ ειναι γνωστη ρια απο το λουξουρι?? Και το βανα?
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Καμία καλή πρόταση για Ντάμες μια και έχω να πάω καιρό;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom