Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (9 μέλη και 42 επισκέπτες)

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Ίσως επειδή έχει τη φάτσα της λέω εγώ τώρα. Στην ηλικία μου μπορεί να ξεχνάω ονόματα κωλαρακια όμως ποτέ και φυσικά αυτές που το έχουν
Σε αυτή την αγγελία αναφερομουν. https://www.freelist.gr/aggelia.php/neari-teleiofoiti-fysiotherapeias-sto-kentro/70798-7
Που την είδες την φάτσα της;
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
οκ σ ευχαριστώ
μπορεί να το δει κάποιος γνωστος της
και να τρέχουμε ..........
Συμφωνώ φίλε μου ότι δεν είναι καλό να ανεβαίνουν οι αγγελίες εδώ. Αλλά η συγκεκριμένη
Σε αυτή την αγγελία αναφερομουν. https://www.freelist.gr/aggelia.php/neari-teleiofoiti-fysiotherapeias-sto-kentro/70798-7
Που την είδες την φάτσα της;
Με το μπαρδον φίλε

Σε αυτή την αγγελία αναφερομουν. https://www.freelist.gr/aggelia.php/neari-teleiofoiti-fysiotherapeias-sto-kentro/70798-7
Που την είδες την φάτσα της;
Με το μπαρδον φιλε το σχόλιο μου πήγαινε στον bullet για τη κοπέλα που ψάχνει εργασία. Δεν με λένε Αλέξη για να βλέπω πίσω από τις λέξεις!
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.160
Κριτικές
10
Like
6.164
Πόντοι
7.095
Εσυ ρε μαλακα τι πεταγεσαι σε σενα μιλησα??
μήπως να μαζευτείς λιγάκι πριν σε αρχίσουν όλοι στις αναφορές και έχεις θεματάκι?
είσαι όλο ερωτήσεις και δεν προσφέρεις κάτι...
δεν πιάνεις μία το χιούμορ...
και βρίζεις κιόλας κάποιον που έχει την εκτίμηση ΠΟΛΛΩΝ εδώ μέσα.

Πάρ'το αλλιώς παιχταρά.
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
μήπως να μαζευτείς λιγάκι πριν σε αρχίσουν όλοι στις αναφορές και έχεις θεματάκι?
είσαι όλο ερωτήσεις και δεν προσφέρεις κάτι...
δεν πιάνεις μία το χιούμορ...
και βρίζεις κιόλας κάποιον που έχει την εκτίμηση ΠΟΛΛΩΝ εδώ μέσα.

Πάρ'το αλλιώς παιχταρά.
Και δεν είναι ο μόνος εδώ μέσα φιλτατε πολλοί μέσα στην ειρωνεία μιδεν χιούμορ νομίζοντας ότι έτσι ταπωνουν. Α ρε κακομοίρηδες έχετε γεμίσει σπέρμα από τα νύχια τών ποδιών μέχρι το κεφάλι πηγαίνετε χωστε τον κάπου να ηρεμήσετε και αφήστε την ειρωνεία και τη γκρίνια.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Ολοι εχουν δικαίωμα στην αλλη αποψη ,αλλα οχι με υβρεις , που ειναι και αντιθετες με τους κανόνες του site.
Ελπιζω οι admin να κανουν τα δέοντα προς αποφυγη τυχον μιμητων σχετικων συμπεριφορων!
 
Εγγρ.
4 Αυγ 2019
Μηνύματα
199
Like
160
Πόντοι
1
Σε αυτή την αγγελία αναφερομουν. https://www.freelist.gr/aggelia.php/neari-teleiofoiti-fysiotherapeias-sto-kentro/70798-7
Που την είδες την φάτσα της;
ειχαμηλισει με αυτην κ μου ειπε κανω μονο μασαζ.κ της λεω κοιτα να ειμαι ειλικρινης ψαχνω κ εκτονωση αλλα κ αλλα εαν υπαρχει δυνατοτητα.κ μου λεει 100 για εκτονωση...λεω ενταξυ εισαι σοβαρη.ναι εισαι μικρουλα οκ αλλα με 100 γαμαω 2 φορες..εχει χωρο στην εγνατια με αριστοτελους..απο οσο μου φανηκε ειναι φρεσκο κ αβγαλτο
 

gavarit93

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2019
Μηνύματα
72
Κριτικές
4
Like
81
Πόντοι
0
Ενώ αυτος μιλαει πολυ ομορφα δεν ειρωνευεται
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ολοι εχουν δικαίωμα στην αλλη αποψη ,αλλα οχι με υβρεις , που ειναι και αντιθετες με τους κανόνες του site.
Ελπιζω οι admin να κανουν τα δέοντα προς αποφυγη τυχον μιμητων σχετικων συμπεριφορων!
Εσυ αυτη την απάντηση που έδωσες πιστευεις πραγματικά δεν ηταν ειρωνικη χλευαστικη για πες μου λιγο?
 

gavarit93

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2019
Μηνύματα
72
Κριτικές
4
Like
81
Πόντοι
0
Και δεν είναι ο μόνος εδώ μέσα φιλτατε πολλοί μέσα στην ειρωνεία μιδεν χιούμορ νομίζοντας ότι έτσι ταπωνουν. Α ρε κακομοίρηδες έχετε γεμίσει σπέρμα από τα νύχια τών ποδιών μέχρι το κεφάλι πηγαίνετε χωστε τον κάπου να ηρεμήσετε και αφήστε την ειρωνεία και τη γκρίνια.
Τι να κανουμε αδερφουλη δεν γαμαμε ολοι σαν εσενα καθε μερα ουτε μας παιζουν μαλακια σε ολα τα μασατζιδικα οι κοπελουδες με 50αρικα ουτε εχουμε το μπατζετ σαν εσενα να ξερουμε ολα τα μασατζιδικα της Θεσσαλονίκης και να χουμε για να μην παιζουμε μονοι μας μαλακια και να βρωμαμε σπερμα μέχρι τα νυχια των ποδιων αλλα να βρωμανε τα νυχια των κοριτσιων που σου τραβανε εσενα
 
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
34
Like
22
Πόντοι
0
Ηρεμήστε ΡΕ! Σταματήστε τις προσωπικές επιθέσεις και τιε βρισιές! Άλλος είναι ο σκοπός του φόρουμ.
Και εμενα με έχουν κοροιδέψει και με έχουν ειρωνευτεί εδώ αλλά δεν κάθισα να απαντήσω. Δεν με νοιαζει!
Ολοι εχουμε εγωισμο και μας ενοχλει οταν μας βριζουν/κοροιδευουν αλλα ξεχνατε οτι είναι ενα ανωνυμο φορουμ. Μη δίνετε σημασια και συνεχεια.
ΦΤΑΝΕΙ!
Στο θεμα τωρα.
Πείτε πληροφορίες για τα κοριτσια του body free να ξερω τι θα διαλεξω.
(δεν δεχομαι ειρωνικα σχολια):grin::P:cheesy::happy:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Neosos

giorgoslefas

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2016
Μηνύματα
45
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα μια μικρή βοήθεια.
Έχουμε καμία επιλογή για κέντρο εκτός απο dames?
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Ενώ αυτος μιλαει πολυ ομορφα δεν ειρωνευεται
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εσυ αυτη την απάντηση που έδωσες πιστευεις πραγματικά δεν ηταν ειρωνικη χλευαστικη για πες μου λιγο?
Κωμικό είναι η κατανόηση του αντιφατικού. Χιούμορ είναι η υποψία γι’ αυτό.

Umberto Eco
 

giorgoslefas

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2016
Μηνύματα
45
Like
16
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές. Επίσκεψη στο κρισταλ με υποδέχθηκαν τα ομορφότερα πλασματακια της πόλης όπως πάντα με χαμόγελο παρούσες η Νεφέλη η Νάντια η Τόκυο η Ανδριάνα και η Ζωή και μια άλλη καινούργια ξανθιά που έμπαινε σε ραντεβού δε ρώτησα όνομα ωραίο μωρό φάνηκε όχι δεν ήταν το άλλο ξανθό μωρό η Φαίδρα που ακόμη δεν την έχω τιμήσει αν και έχω ακούσει πολύ καλές κριτικές. Πέρασμα λοιπόν με Νάντια μιας και την είχα παρεμελησει το τελευταίο καιρό απίστευτη όπως πάντα αυτό το κορμί αυτό το βυζί α ρε Θεέ τι έφτιαξες έλεγα από μέσα μου όσο μου τον έπαιζε και μου τον χάιδευε με αυτές τις απίστευτες βυζάρες. Ξανάνιωσα έστω για λίγο. Επόμενη καταδρομή να δοκιμαστούν τα ξανθά πιπινια.
Τελικά μεταφέρθηκε μοναστηρίου;
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
692
Κριτικές
12
Like
3.208
Πόντοι
736
Λοιπόν επειδή η φαντασία μερικών οργιάζει Καλό είναι να βάλουμε τα πράγματα στη θέση τους.
Την κοπέλα τη γνωρίζω. Είναι από Αθήνα είναι 10 μήνες Θεσσαλονίκη και ήρθε γιατί είναι ο σύντροφος της εδώ.
Κάνει μασάζ και μόνο μασάζ και σήμερα ενημερώθηκε για τις μαλακίες που γράφουν κάποιοι εδώ μέσα.
Όσον αφορά την αγγελία της στο freelist όντως είναι παρεξηγησιμα διατυπωμένη και μου είπε ότι της την έγραψε μία φίλη της και θα την ακυρώσει σήμερα.
Εσύ φίλε που πριν δύο χρόνια σου έκανε πιπα στο Elit Γύρνα πλευρό πριν ξυπνήσεις.
Και εσύ Αγαπητέ που την πήρες τηλέφωνο και σου είπε για εκτόνωση 100 ευρώ Κάνε το ίδιο.
Η κοπέλα κάνει Εξαιρετικό μασάζ Εξαιρετικό, δέχεται στο σπίτι της και μέχρι εκεί.

Σταματήστε μερικοί να βλέπετε παντού πουτάνες

Ξέρω ότι θα μου την πέσετε αλλά δεν με απασχολεί.
Καλό είναι να Γαμαμε με το πουλί μας και όχι με το στόμα μας...
 
Τελευταία τροποποίηση:

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Λοιπόν επειδή η φαντασία μερικών οργιάζει Καλό είναι να βάλουμε τα πράγματα στη θέση τους.
Την κοπέλα τη γνωρίζω. Είναι από Αθήνα είναι 10 μήνες Θεσσαλονίκη και ήρθε γιατί είναι ο σύντροφος της εδώ.
Κάνει μασάζ και μόνο μασάζ και σήμερα ενημερώθηκε για τις μαλακίες που γράφουν κάποιοι εδώ μέσα.
Όσον αφορά την αγγελία της στο freelist όντως είναι παρεξηγησιμα διατυπωμένη και μου είπε ότι της την έγραψε μία φίλη της και θα την ακυρώσει σήμερα.
Εσύ φίλε που πριν δύο χρόνια σου έκανε πιπα στο Elit Γύρνα πλευρό πριν ξυπνήσεις.
Και εσύ Αγαπητέ που την πήρες τηλέφωνο και σου είπε για εκτόνωση 100 ευρώ Κάνε το ίδιο.
Η κοπέλα κάνει Εξαιρετικό μασάζ Εξαιρετικό, δέχεται στο σπίτι της και μέχρι εκεί.

Σταματήστε μερικοί να βλέπετε παντού πουτάνες

Ξέρω ότι θα μου την πέσετε αλλά δεν με απασχολεί.
Καλό είναι να Γαμαμε με το πουλί μας και όχι με το στόμα μας..
Καλό είναι να διαβάζουμε πριν απαντήσουμε φίλε. Και ξαναλέω έκανα λάθος δεν αναφερομουν σε αυτή την αγγελία αλλά στην αγγελία του συναδέλφου bullet η κοπέλα που έχει τη φάτσα της και την έχω πάρει στο ελίτ και πολλοί συναγωνιστές αλλού! Έκανα σε λάθος λογαριασμό ριποστ. Μη μας δειρεις
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
692
Κριτικές
12
Like
3.208
Πόντοι
736
Καλό είναι να διαβάζουμε πριν απαντήσουμε φίλε. Και ξαναλέω έκανα λάθος δεν αναφερομουν σε αυτή την αγγελία αλλά στην αγγελία του συναδέλφου bullet η κοπέλα που έχει τη φάτσα της και την έχω πάρει στο ελίτ και πολλοί συναγωνιστές αλλού! Έκανα σε λάθος λογαριασμό ριποστ. Μη μας δειρεις
Αγαπητέ δεν είναι του χαρακτήρα μου να απειλώ με βια

Απλά είναι εξαιρετικά άσχημο να σπιλώνεται μία κοπέλα χωρίς λόγο
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
664
Like
1.008
Πόντοι
206
Κόστος συνάντησης έστω και για καλό μασάζ και μονο
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Αγαπητέ δεν είναι του χαρακτήρα μου να απειλώ με βια

Απλά είναι εξαιρετικά άσχημο να σπιλώνεται μία κοπέλα χωρίς λόγο
Σίγουρα όχι από εμένα έκανα ριποστ λάθος αγγελία και το εξήγησα! Την κοπέλα δε τη ξέρω και αν κάνει μόνο μασάζ δε θέλω ούτε να τη μάθω. Είμαι χρόνια στο χώρο και δεν έχω δημιουργήσει ποτέ πρόβλημα σε καμμία κοπέλα αν και μου έχουν δημιουργήσει!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom