Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (9 μέλη και 22 επισκέπτες)

academy X

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
19
Κριτικές
10
Like
53
Πόντοι
10
Καλημέρα στην παρέα, επειδή οι τιμές είναι υψηλές, υπάρχει κάποιο μαγαζί με μασάζ κ εκτόνωση στα 40€ κ με μαμήσι στα 70€; Ευχαριστώ
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καλημέρα στην παρέα, επειδή οι τιμές είναι υψηλές, υπάρχει κάποιο μαγαζί με μασάζ κ εκτόνωση στα 40€ κ με μαμήσι στα 70€; Ευχαριστώ
ναι, αλλά όχι στην Θεσσαλονίκη
 

Paleokostas3

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2020
Μηνύματα
94
Like
202
Πόντοι
20
Εγώ πιστεύω ότι αν ανοίξει κάποιος μάγκας 1 μαγαζί που να μπορούμε κάτι παραπάνω θα χεστει στο ταληρο.Στην Αθήνα είναι μεγάλη η αγορά γι'αυτό υπάρχουν και τέτοια μαγαζιά εδώ δεν είναι ούτε 10 άρα τι περιμένετε?Όσο μπορείτε αποχή από τις κορασίδες.Καλα είπε κάποιος εδώ μέσα παλιά έδιναν τα πάντα όλα στα πριβέ και τώρα το παίζουν κυρίες...
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Καλημέρα στην παρέα, επειδή οι τιμές είναι υψηλές, υπάρχει κάποιο μαγαζί με μασάζ κ εκτόνωση στα 40€ κ με μαμήσι στα 70€;

Καλημέρα στην παρέα, επειδή οι τιμές είναι υψηλές, υπάρχει κάποιο μαγαζί με μασάζ κ εκτόνωση στα 40€ κ με μαμήσι στα 70€; Ευχαριστώ
Το masagio έχει 40€ χέρι. Όσο για γαμησακι το dames είχε 60ρι το μισάωρο έχω κανά τρίμηνο να πάω δε ξέρω αν το έχουν ακόμη. Αλλά λογικά το έχουν.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.947
Κριτικές
2
Like
5.928
Πόντοι
1.056
Σημαντικό ρόλο παίζει και τι ποσοστό των πελατών στα μαγαζιά αυτά είναι μέλη ή αναγνώστες του bou.

Γιατί άντε και γράφουμε εμείς εδώ όλα τα κακώς κείμενα, αν αυτοί που τα διαβάζουν είναι 15-20% της πελατείας έχει σχεδόν μηδαμινό αποτέλεσμα
 

Lord_Grim

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2020
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
472
Πόντοι
20
Επισκεψη πρωτη φορα στο ελιτ. Ζητησα ονομαστικα την Μαρια παρακινουμενος απο τα προηγουμενα σχολια και οταν ερωτηθηκα για το τι και πως, ειπα οτι πηγα συστημενος απο φιλο. Εκτος ομως του κακου μασαζ που δεχτηκα δεν επαιξε αλλη υπηρεσια, κοινως πετσετα. Στο τελος ειπα και οτι περιμενα και κατι εξτρα αλλα μου ξεκαθαρισε οτι δεν παιζει καμια αλλη υπηρεσια.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Επισκεψη πρωτη φορα στο ελιτ. Ζητησα ονομαστικα την Μαρια παρακινουμενος απο τα προηγουμενα σχολια και οταν ερωτηθηκα για το τι και πως, ειπα οτι πηγα συστημενος απο φιλο. Εκτος ομως του κακου μασαζ που δεχτηκα δεν επαιξε αλλη υπηρεσια, κοινως πετσετα. Στο τελος ειπα και οτι περιμενα και κατι εξτρα αλλα μου ξεκαθαρισε οτι δεν παιζει καμια αλλη υπηρεσια.
Join my club. Είναι απλά τραγικές
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
902
Κριτικές
18
Like
3.091
Πόντοι
1.436
Χαωδης η διαφορά, δεν μπορουμε να συγκρινουμε Lada με ferrari, και τα δυο έχουν κινητήρες αλλα......
διαβαζωντας το thread εδω και καιρο μου εχει δημιουργηθεί η εντυπωση οτι τα αυτα τα μαγαζια στη θεσσαλονικη τουλαχιστον ειναι απλα κοροιδια
αν θες πραγματικο μασαζ μπορεις να πας σε πραγματικη επαγγελματια μασερ που κανει μονο μασαζ και οχι αλλες υπηρεσιες και αν θες σεξ πηγαινεις σε κανονικη βιζιτα
δε θελω να πω οτι ειναι απατη αλλα ας μου εξηγησει καποιος τι ειναι αυτο που προσφερουν αυτα τα μαγαζια και αξιζουν τα λεφτα τους...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Λοιπόν να καταθέσω μια εμπειρία από crystal. Κάποιος είχε αναφέρει οτι παίζει πίπα ή και γαμησι και ετσι πήγα ανεβασμένος. 3 φορές το επισκέφτηκα και τις 3 μόνο μαλαξη. Πήρα Τόκιο, Φαίδρα,Στέλλα. όλες τις ρώτησα να παίζει κάτι παραπάνω με έξτρα χρέωση και μάλιστα επίμονα αλλα ευγενικα και όλες με ακύρωσαν. ΄΄οσοι είχατε παραπάνω υπηρεσίες από κρύσταλ πως τα καταφερατε; Ήσασταν τακτικοί πελάτες; Συμφωνήσατε από πριν; Πήρατε κάποια συγκεκριμένη;
Θα παώ Βανα μηπως εκει είναι πιο ευκολα τα πραγμάτα. Αλλωστε πληρώνουμε δεν είπαμε τζάμπα!
Καλά μασαζ τραγικό, επειδή γνωριζω απο φυσιοθεραπεια. Τι περίμενα αλλωστε;;;:buck2::2funny::jerking:
Για πιο λόγο δεν γαμας 2 φορές πιο φτηνά στα μπουρδελα πχ?

Αυτό δεν το καταλαβαίνω χαίρονται όταν γαμησουν με 50 ή 100 ευρώ σε στριπ και μασάζ όταν δίπλα τα μαγαζιά και η πιάτσα έχει πιο όμορφες με 30 και 20.

Αναποδα χαίρονται όταν σε μπουρδελο η άλλη τους κάνει μασάζ με πολλαπλασια λεφτά.

Ρε ποιος ο λόγος να αγοράσεις πανάκριβα σαμπουάν από μανάβικο και πανάκριβα ντομάτες από μπακάλικο;;; το κάθε μαγαζί έχει την ειδικότητα του, γιατί καυλωνετε να πιαστειτε κορόιδα και πληρώσετε ακριβότερα κάτι σε ένα μαγαζί που επίσημα πουλάει κάτι άλλο;;;
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
254
Πόντοι
21
Καλημέρα! Πέρασμα από vana spa. Είχα ρωτήσει εδώ γιατί ήμουν ανάμεσα σε Σύλβια και Βερόνικα. Τελικά πέρασα με Βερόνικα. Μέτριο πρώτο μέρος. Κυρίως χαιδεύει. Στο δεύτερο τώρα μένει μόνο με το στριγκ. Πολύ διεκπεραιωτική με καλό τελείωμα. Δε θα ξαναπήγαινα πάντως. Σύνολο 30€ + 20€
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Καλημέρα! Πέρασμα από vana spa. Είχα ρωτήσει εδώ γιατί ήμουν ανάμεσα σε Σύλβια και Βερόνικα. Τελικά πέρασα με Βερόνικα. Μέτριο πρώτο μέρος. Κυρίως χαιδεύει. Στο δεύτερο τώρα μένει μόνο με το στριγκ. Πολύ διεκπεραιωτική με καλό τελείωμα. Δε θα ξαναπήγαινα πάντως ξανά. Σύνολο 30€ + 20€
Κανε μία περιγραφή τις κοπέλες πού είδες ότι θυμάσαι
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
902
Κριτικές
18
Like
3.091
Πόντοι
1.436
Για πιο λόγο δεν γαμας 2 φορές πιο φτηνά στα μπουρδελα πχ?

Αυτό δεν το καταλαβαίνω χαίρονται όταν γαμησουν με 50 ή 100 ευρώ σε στριπ και μασάζ όταν δίπλα τα μαγαζιά και η πιάτσα έχει πιο όμορφες με 30 και 20.

Αναποδα χαίρονται όταν σε μπουρδελο η άλλη τους κάνει μασάζ με πολλαπλασια λεφτά.

Ρε ποιος ο λόγος να αγοράσεις πανάκριβα σαμπουάν από μανάβικο και πανάκριβα ντομάτες από μπακάλικο;;; το κάθε μαγαζί έχει την ειδικότητα του, γιατί καυλωνετε να πιαστειτε κορόιδα και πληρώσετε ακριβότερα κάτι σε ένα μαγαζί που επίσημα πουλάει κάτι άλλο;;;
μαλλον τις θεωρουν πιο 'καθαρες'?
ή μπορει να θελει να το δει ο αλλος σαν κατακτηση...οτι καταφερε να κανει sex με τη 'μασερ' που κανονικα δε κανει...
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
254
Πόντοι
21
Κανε μία περιγραφή τις κοπέλες πού είδες ότι θυμάσαι

Κανε μία περιγραφή τις κοπέλες πού είδες ότι θυμάσαι
Βερόνικα, ξανθιά με αρκετά πιασίματα αλλά σφιχτό σώμα. Σύλβια μελαχρινή petit κοπέλα. Νάνσυ ψηλή καστανόξανθη με κανονικό σώμα θα έλεγα. Όμορφη αρκετά η Νάνσυ.
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Νομίζω η Αλεξία έπεσε σε απόδοση. Εκείνα τα μαγικά που έκανε με βυζια μπούτια buttjob φτυσίματα κλπ μάλλον τα άφησε στο παρελθόν. Μετά από δυό συνεδρίες μάλλον διεκπερωτικές θα αργήσω να κάνω κατάθεση 50άρικου.
Στη προτελευταία μάλιστα φορά δεν έμεινε με το στρινγκ. Τελικά πάμε προς το χειρότερο παίδες. Μάλλον θέλουν λίγο εμπάργκο. Εγώ θα ξεκινήσω εμφανίσεις από Οκτώβρη πάντως. Ακολουθώ το κίνημα των φίλων. Το 50άρικο μου έχει αξία κουφάλες.
 

gavarit93

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2019
Μηνύματα
72
Κριτικές
4
Like
81
Πόντοι
0

netronios

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
129
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
1

Νεαρή τελειόφοιτη φυσιοθεραπείας στο κέντρο€ 50 (Θεσσαλονίκη)​




Πολύ εμφανισημη κ γλυκιά Ελληνίδα απόφοιτη φυσιοθεραπειας 22 ετών, προσφέρω υπηρεσίες χειρομαλαξης για πιασίματα, αποκατάσταση μυϊκών πονων, αποθεραπεία, αθλητικά αλλά και χαλαρωτικά προγράμματα από μισή μέχρι κ 2 ωρες. Μη διστάσεις να κάνεις ένα δώρο στον εαυτό σου για να απαλλαγείς από το στρες και την ενταση της καθημερινότητας. Εξυπηρετω περιοχές μόνο στο κέντρο της Θεσσαλονίκης, κατά προτίμηση στον χώρο μου στο κέντρο.6948.......

ξερουμε κατι; στο frelist το βρηκα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom