Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (7 μέλη και 27 επισκέπτες)

xr1sros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
194
Κριτικές
16
Like
345
Πόντοι
291
μια με σγουρά μαύρα μαλλιά και ωραια ματια..? ο δικος της ηταν ναυτικος ελεγε,αλλα νομιζω ηταν απο Ν.Μαρμαρα..... εαν μιλαμε για την ιδια..
apo ευοσμο μου ειχε πει πως ηταν...
είχε γκομενο ναι αλλα δεν ξερω παραπανω. οσο για το μαλλι να θυμαμαι καλα ηταν μελαχρινο και ισιο...
οπως και να εχει να ειναι καλα οπου και εαν ειναι...απο τα καλυτερα κοριτσια του χωρου...
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Στο ζέση πήγε κανείς τελευταία να μας πει, από τότε πού το έβαλε ρόδες κ άρχισε τις μετακινήσεις δεν μάθαμε κάτι μόνο ότι η Λάουρα την έκανε αληθεύει?
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
692
Κριτικές
12
Like
3.208
Πόντοι
736
Καλημέρα! Είμαι ανάμεσα σε Βερόνικα και Σύλβια από vana spa. Μπορεί κάποιος να μου προτείνει ποια από τις 2 να επιλέξω? Ευχαριστώ
Απαντώντας στο συγκεκριμένο δίλημμα σου φίλε θα σου πω να τον παίξεις μόνος σου και θα κερδίσεις και 50 ευρώ
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.947
Κριτικές
2
Like
5.930
Πόντοι
1.056
Αν καταλαβαίνω καλά το τελευταίο διάστημα στα free δεν παίζει απολύτως τίποτα σε κάτι αξιόλογο
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
Μη ζητάτε τόσο εναγωνίως τη γνώμη μας......όλα είναι υποκειμενικά.......Μία κοπέλα που για κάποιον άλλο μπορεί να είναι υπέροχη.... για μένα μπορεί να είναι μέτρια ή και το αντίστροφο.............Εκτός αν όπως είπα πιο πριν δε σας ενδιαφέρει να πάτε και κάνετε κουβέντα του στυλ σε δουλειά να βρίσκεστε...........
 

Neosos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2021
Μηνύματα
17
Like
32
Πόντοι
0
Μη ζητάτε τόσο εναγωνίως τη γνώμη μας......όλα είναι υποκειμενικά.......Μία κοπέλα που για κάποιον άλλο μπορεί να είναι υπέροχη.... για μένα μπορεί να είναι μέτρια ή και το αντίστροφο.............Εκτός αν όπως είπα πιο πριν δε σας ενδιαφέρει να πάτε και κάνετε κουβέντα του στυλ σε δουλειά να βρίσκεστε...........
Λαμβάνω Vibes εκτεταμένης εμπειρίας. Ωραίος
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.947
Κριτικές
2
Like
5.930
Πόντοι
1.056
Καταπολέμηση ανεργίας
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2021-06-25-15-06-09-513_com.lbe.parallel.intl.arm64.jpg
    Screenshot_2021-06-25-15-06-09-513_com.lbe.parallel.intl.arm64.jpg
    257,1 KB · Εμφανίσεις: 68

Spitharas84

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
75
Like
150
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο ελίτ,
Παρούσες 2 κοπέλες.
Μαρία κ Στέλλα.
Η Στέλλα καινουρια από ότι μου είπε η κοπέλα της υπηρεσίας.
Πιτσιρικα,λεπτή κ αρκετα όμορφη.
Δοκίμασα Μαρία που είναι στανταρακι μου.
Θα δοκιμαστεί άλλη φορά η μικρούλα να δω αν αξίζει.
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Επίσκεψη στο ελίτ,
Παρούσες 2 κοπέλες.
Μαρία κ Στέλλα.
Η Στέλλα καινουρια από ότι μου είπε η κοπέλα της υπηρεσίας.
Πιτσιρικα,λεπτή κ αρκετα όμορφη.
Δοκίμασα Μαρία που είναι στανταρακι μου.
Θα δοκιμαστεί άλλη φορά η μικρούλα να δω αν αξίζει.
Έχουμε κάποιο link επικοινωνίας με το elite;
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Επίσκεψη στο ελίτ,
Παρούσες 2 κοπέλες.
Μαρία κ Στέλλα.
Η Στέλλα καινουρια από ότι μου είπε η κοπέλα της υπηρεσίας.
Πιτσιρικα,λεπτή κ αρκετα όμορφη.
Δοκίμασα Μαρία που είναι στανταρακι μου.
Θα δοκιμαστεί άλλη φορά η μικρούλα να δω αν αξίζει.
Εγώ γιατί εκεί έχω φάει πετσέτα δύο φορές; Η Μαρία πώς είναι εμφανισιακά;
 

Neosos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2021
Μηνύματα
17
Like
32
Πόντοι
0
Καλημέρα . Σου συνιστώ να ξεκινήσεις από εδώ που είναι και ανατολικά...μόνο θυμίσου να μην διαλέξεις την Ξένια.
Επανέρχομαι και πάλι με μία ερώτηση, με τη δέσμευση ότι το επόμενο post θα είναι παράθεση εμπειρίας. Εφόσον έχουν κανονικό site, τι παίζει γενικά με το μαγαζί? αν κλείσει πχ κάποιος ανυποψίαστος ή κάποια ραντεβου μόο για μασάζ. Παρέχουν όντως και υπηρεσίες αισθητικού? λίγο πολύ, όλοι λενε ότι δε λαμβάνεις ουσιαστικό μασαζ έτσι κι αλλιώς. Τέλος, τηλέφωνο παίρνετε για να κλείσετε ραντεβού από το κανονικό ή από άλλο? Ευχαριστώ και πάλι
 
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
34
Like
22
Πόντοι
0
Μη ζητάτε τόσο εναγωνίως τη γνώμη μας......όλα είναι υποκειμενικά.......Μία κοπέλα που για κάποιον άλλο μπορεί να είναι υπέροχη.... για μένα μπορεί να είναι μέτρια ή και το αντίστροφο.............Εκτός αν όπως είπα πιο πριν δε σας ενδιαφέρει να πάτε και κάνετε κουβέντα του στυλ σε δουλειά να βρίσκεστε...........
Εχεις δικιο οτι πολλοι ρωταν χωρις λόγο ετσι απλα να γινεται συζητηση. Απο την αλλη ομως ειναι καλο να γραφεται μια γνωμη ή μια κριτικη ή μια εμπειρια για να έχουμε μια ιδεα. Ακόμα και να ξέρουμε ποια ειναι ψηλη/κοντη/αδυνατη/χοντρη/μελαχροινη/ευγενικη/ξινη κτλ βοηθαει και δεν πας στα τυφλα
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
446
Like
464
Πόντοι
21
Δεν ξερω αν σε ξερω η αν με ξερεις , πάντως οσο κι αν η καυλα υπερτερεί της διάνοιας καλο είναι να αποφεύγεται για να μην παραθεσω στατιστικες!
Σιγουρα δε δεν ομιλω με προστατική αλλα παραινετικά
Με δυο λόγια ταυτιζόμαστε απόλυτα.
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
692
Κριτικές
12
Like
3.208
Πόντοι
736
Επανέρχομαι και πάλι με μία ερώτηση, με τη δέσμευση ότι το επόμενο post θα είναι παράθεση εμπειρίας. Εφόσον έχουν κανονικό site, τι παίζει γενικά με το μαγαζί? αν κλείσει πχ κάποιος ανυποψίαστος ή κάποια ραντεβου μόο για μασάζ. Παρέχουν όντως και υπηρεσίες αισθητικού? λίγο πολύ, όλοι λενε ότι δε λαμβάνεις ουσιαστικό μασαζ έτσι κι αλλιώς. Τέλος, τηλέφωνο παίρνετε για να κλείσετε ραντεβού από το κανονικό ή από άλλο? Ευχαριστώ και πάλι
Φίλε μου το site που το είδες ακριβώς; Για να ξέρουμε τι γράφουμε και τι λέμε...
Αν site εννοείς τη σελίδα στο Facebook Τότε κάπου τα έχεις μπερδέψει...
Γιατί με την ίδια λογική με τη δική σου λογική site έχει και το Crystal...
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Επίσκεψη στο ελίτ,
Παρούσες 2 κοπέλες.
Μαρία κ Στέλλα.
Η Στέλλα καινουρια από ότι μου είπε η κοπέλα της υπηρεσίας.
Πιτσιρικα,λεπτή κ αρκετα όμορφη.
Δοκίμασα Μαρία που είναι στανταρακι μου.
Θα δοκιμαστεί άλλη φορά η μικρούλα να δω αν αξίζει.
Η Μαρία είναι η κοπέλα με το τατουάζ στο μπουτακι;
αν ναι, είχα δοκιμάσει και εγώ μαζί της· όμορφη, με υπομονή, δεν κλέβει στον χρόνο, δεν βιάζεται. Δεν ξέρω αν κάνει κάτι παραπανω, αν έκανε θα ήμουν ο νούμερο 1 φαν της
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
Επανέρχομαι και πάλι με μία ερώτηση, με τη δέσμευση ότι το επόμενο post θα είναι παράθεση εμπειρίας. Εφόσον έχουν κανονικό site, τι παίζει γενικά με το μαγαζί? αν κλείσει πχ κάποιος ανυποψίαστος ή κάποια ραντεβου μόο για μασάζ. Παρέχουν όντως και υπηρεσίες αισθητικού? λίγο πολύ, όλοι λενε ότι δε λαμβάνεις ουσιαστικό μασαζ έτσι κι αλλιώς. Τέλος, τηλέφωνο παίρνετε για να κλείσετε ραντεβού από το κανονικό ή από άλλο? Ευχαριστώ και πάλι
Η πόλη μας είναι χωριό..όλα είναι γνωστά σε όλους..δεν υπάρχει φόβος μπερδεματος..για σκέτο μασάζ βρίσκεις με 20.. γιατί να δώσεις 30?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Neosos

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom