Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (4 μέλη και 37 επισκέπτες)

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
Μπορεί κάποιος γνώστης να γραψει μια συντομη κριτικη για τα κορίτσια της Vana, για να μην παω στα τυφλα;
Όταν βλέπω τέτοιες αναρτήσεις τρελαίνομαι....είμεθα και παππούδες...........
Πήγαινε κάνε μασάζ πέρνα καλά και αυτό είναι όλο.....ανατολικό ζήτημα να πούμε........... Παρατηρώ ότι αυτοί που ρωτάνε πολύ... δεν πάνε ποτέ...είναι συνεχώς στο πώς πόσο ποιο........
Κοπελες ανα τα χρόνια στα μασάζ μου έχουν πει ότι υπάρχουν άτομα που τηλεφωνούν κάθε μέρα ΟΟΟΛΗ μερα και ρωτάνε ποια κορίτσια εργάζονται τη συγκεκριμένη μέρα........αλλάζουν τη φωνή τους , προσπαθούν να πιάσουν κουβέντα.....έλεος ρε παιδιά......
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
36
Like
4.455
Πόντοι
2.846
περασμα απο εβιτα .πηρα σοφια απο αγιο δομινικο.3 βυζαρες.ωραια φατσουλα δεκτικη στα παντα χωρις μα.μου.θα ξανατιμιθη το σοφακι.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
36
Like
4.455
Πόντοι
2.846
3 βυζαρες??

:headbang2:

Παλι σε αλευρωσανε??
καλα μαλακα μου εσυ στην καρεκλα που καθεσαι εχει την σταμπα απο το κολοτρυπιδη σου,
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

και σισυ παπασταλοιον.
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
446
Like
464
Πόντοι
21
Κανονικά η αιδοιολειχια πρέπει να απαγορευεται δια νομου στις εργαζομενες , αλλα οταν ο κοινος νους απουσιάζει πρέπει να επικρατει η λογική φευ!!!
Σταματηστε να φανταζεστε οτι ειστε πορνοσταρ και προσγειωθειτε στην πραγματικοτητα των καιρων!!,
Παντα καλοπροαιρετα.......
Σε ξέρω και με ξέρεις φαντάζομαι από παλιά. Δε σου τη λέω, δε σε τρολάρω (δεν το έκανα ποτέ)
αλλά φευ !!!!!! Όταν ο κοινός νους απουσιάζει, πώς να επικρατήσει η λογική; Αφού.. στο νου εδράζεται.
Κατά τα άλλα... Οποία βλακεία, οποία υποτίμηση της πολύτιμης ζωής. Γλειφομούνι στην πουτάνα; Αδελφέ "Έκαψα
εγκέφαλο " όπως μου είπε κάποτε η Αλεξάνδρου , εκεί ψηλά στον πρόγονο του Crystal.
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Σε ξέρω και με ξέρεις φαντάζομαι από παλιά. Δε σου τη λέω, δε σε τρολάρω (δεν το έκανα ποτέ)
αλλά φευ !!!!!! Όταν ο κοινός νους απουσιάζει, πώς να επικρατήσει η λογική; Αφού.. στο νου εδράζεται.
Κατά τα άλλα... Οποία βλακεία, οποία υποτίμηση της πολύτιμης ζωής. Γλειφομούνι στην πουτάνα; Αδελφέ "Έκαψα
εγκέφαλο " όπως μου είπε κάποτε η Αλεξάνδρου , εκεί ψηλά στον πρόγονο του Crystal.
Εδώ υπάρχουν (πολλοί) άλλοι που επιδιώκουν το ακαποτο σεξ με τις κοπέλες, κι εσείς κολλάτε στην αιδοιολειχία;
Κατά τα λοιπά, δεν κρίνω για να μην κριθώ, γιατί θα βγω χαμένος …
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Εδώ υπάρχουν (πολλοί) άλλοι που επιδιώκουν το ακαποτο σεξ με τις κοπέλες, κι εσείς κολλάτε στην αιδοιολειχία;
Κατά τα λοιπά, δεν κρίνω για να μην κριθώ, γιατί θα βγω χαμένος …
Μη κρίνετε, ίνα μη κριθήτε· εν ω γαρ κρίματι κρίνετε κριθήσεσθε, και εν ω μέτρω μετρείτε μετρηθήσεται υμίν... (Μτ. 7, 1-5).
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Μη κρίνετε, ίνα μη κριθήτε· εν ω γαρ κρίματι κρίνετε κριθήσεσθε, και εν ω μέτρω μετρείτε μετρηθήσεται υμίν... (Μτ. 7, 1-5).
Έχω την αμυδρά υποψία πως θέλετε να γίνετε Ληξιαρχος στην θέση του Ληξιαρχου.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Σε ξέρω και με ξέρεις φαντάζομαι από παλιά. Δε σου τη λέω, δε σε τρολάρω (δεν το έκανα ποτέ)
αλλά φευ !!!!!! Όταν ο κοινός νους απουσιάζει, πώς να επικρατήσει η λογική; Αφού.. στο νου εδράζεται.
Κατά τα άλλα... Οποία βλακεία, οποία υποτίμηση της πολύτιμης ζωής. Γλειφομούνι στην πουτάνα; Αδελφέ "Έκαψα
εγκέφαλο " όπως μου είπε κάποτε η Αλεξάνδρου , εκεί ψηλά στον πρόγονο του Crystal.
Δεν ξερω αν σε ξερω η αν με ξερεις , πάντως οσο κι αν η καυλα υπερτερεί της διάνοιας καλο είναι να αποφεύγεται για να μην παραθεσω στατιστικες!
Σιγουρα δε δεν ομιλω με προστατική αλλα παραινετικά
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736

redduck

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
340
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
1
Ευτυχώς η Δυστυχώς φίλτατε μόνο παραινέσεις μπορούμε να κάνουμε καλοπροαίρετες και το καλό υγιειν όλων μας.. Ωστόσο τελικά όλα είναι προσωπική επιλογή του καθενός..σωστό ή λάθος..
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.160
Κριτικές
10
Like
6.176
Πόντοι
7.095

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom