Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (4 μέλη και 34 επισκέπτες)

Passenger1980

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2017
Μηνύματα
66
Like
56
Πόντοι
0
Μια ερώτηση: αυτή η Βερόνικα στη Βάνα, είναι η παλιά που δούλευε εκεί πριν από τρία χρόνια;
Ευχαριστώ!
 

Alitaki1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2018
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Όμορφη με τίποτα δε τη λες. Ο χώρος είναι πεντακάθαρος αλλά ως εκεί. Θα πάρεις το μασαζ σου αξιοπρεπέστατο και αν είσαι θετικός να σου τον παίξει η να τον βάλει στα βυζια της θα χώσεις ένα ακόμη 20άρι. 30+20 δηλαδή. Αν πας για ισπανικό κάτσε στην άκρη του μασαζοκρέβατου κατέβασε τα πόδια κάτω και βαλτην ανάμεσα. Αλλιώς δεν αξίζει από το πλάι. Τι άλλο να σου πω! Σαν να πηγες είναι…….????????.
Τωρα κάτι τύποι που λένε για πίπες γλυφομουνια κλπ νομίζω είναι κακεντρεχής…..!
Αλλά πάλι τι να πω! Δεν ήμουν εκεί να δω. Τη δίκη μου εμπειρια καταθέτω.
Καλημερα. Ευχαριστώ για την απαντηση. Καθοτι νέος εδώ, πώς θα βρω τηλ επικοινωνίας, υπάρχει προφίλ της κοπέλας;
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
254
Πόντοι
21
Καλημέρα! Είμαι ανάμεσα σε Βερόνικα και Σύλβια από vana spa. Μπορεί κάποιος να μου προτείνει ποια από τις 2 να επιλέξω? Ευχαριστώ
 

xr1sros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
194
Κριτικές
16
Like
345
Πόντοι
291
2008-2009 στο λεγόμενο σήμερα aqua στην βασ. όλγας μια Νατάσσα ποιος την θυμάται...
απλά το καλύτερο μώρο στην πόλη τότε.... ευοσμίτισσα εαν θυμάμαι καλα...
και γαμω τα τυπάκια..
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
2008-2009 στο λεγόμενο σήμερα aqua στην βασ. όλγας μια Νατάσσα ποιος την θυμάται...
απλά το καλύτερο μώρο στην πόλη τότε.... ευοσμίτισσα εαν θυμάμαι καλα...
και γαμω τα τυπάκια..
μια με σγουρά μαύρα μαλλιά και ωραια ματια..? ο δικος της ηταν ναυτικος ελεγε,αλλα νομιζω ηταν απο Ν.Μαρμαρα..... εαν μιλαμε για την ιδια..
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Πολύ παλιός όπως έχω ξανατονίσει στο άθλημα και μόλις θυμήθηκα ένα μαγαζί στη Β.Γεωργίου που πήγα κάποιες φορές το 2007 και πέρασα καταπληκτικά.............Έμπαινες μέσα και σε υποδεχόταν μια κοπέλα όνειρο......ευγενέστατη και γλυκιά.....όχι σαν αυτές τις ξινές που περιγράφετε.......Ένα μαγαζί που δεν ξέρω για πόσο καιρό λειτούργησε αλλά όσες φορές πήγα όλα ήταν άριστα..........Δε συγκρατώ ονόματα μαγαζιών ούτε παρατσούκλια....έχουμε μια ηλικία και κάποια χιλιάδες χιλιόμετρα στο άθλημα.....:D: Πρέπει να πήγαινα την περίοδο Απρίλιο με Ιούνιο 2007..........
Αν ήταν στο ύψος της στάσης Ευζώνων, μιλάμε για την Σοφια
 
  • Like
Αντιδράσεις: P1

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
μια με σγουρά μαύρα μαλλιά και ωραια ματια..? ο δικος της ηταν ναυτικος ελεγε,αλλα νομιζω ηταν απο Ν.Μαρμαρα..... εαν μιλαμε για την ιδια..
Με έξτρα, έκανε φανταστική πίπα, στον έλιωνε κυριολεκτικά. Τον χτυπούσε, τον έφερνε από εδώ, τον έφερνε από εκεί… ναυτικά κόλπα προφανώς…
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλημέρα! Είμαι ανάμεσα σε Βερόνικα και Σύλβια από vana spa. Μπορεί κάποιος να μου προτείνει ποια από τις 2 να επιλέξω? Ευχαριστώ
Βερόνικα βυζαρες και ναζί αλλά τίποτα παραπάνω. Την Σύλβια δεν την έχω δοκιμάσει
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
254
Πόντοι
21
Με έξτρα, έκανε φανταστική πίπα, στον έλιωνε κυριολεκτικά. Τον χτυπούσε, τον έφερνε από εδώ, τον έφερνε από εκεί… ναυτικά κόλπα προφανώς…
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Βερόνικα βυζαρες και ναζί αλλά τίποτα παραπάνω. Την Σύλβια δεν την έχω δοκιμάσει
Σ' ευχαριστώ πολύ! Είναι αδύνατη?
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Καλημέρα! Είμαι ανάμεσα σε Βερόνικα και Σύλβια από vana spa. Μπορεί κάποιος να μου προτείνει ποια από τις 2 να επιλέξω? Ευχαριστώ
Αδερφέ μασάζ 30+20 θα κάνεις, δεν θα αγοράσεις αμάξι.
Πανε μια με την μία και μια με την άλλη και πες μας.
 
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
34
Like
22
Πόντοι
0

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom