Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (7 μέλη και 40 επισκέπτες)

Neosos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2021
Μηνύματα
17
Like
32
Πόντοι
0
Φίλε μου το site που το είδες ακριβώς; Για να ξέρουμε τι γράφουμε και τι λέμε...
Αν site εννοείς τη σελίδα στο Facebook Τότε κάπου τα έχεις μπερδέψει...
Γιατί με την ίδια λογική με τη δική σου λογική site έχει και το Crystal...
Καλησπέρα. Το site το βλεπεις στο link που εστειλε ο Akarnan. Γνωρίζω τη διαφορά αλλα και παλι... φαντάσου να στέλνουν και άκυροι συνέχεια μηνύματα κτλ. Τέλος πάντων κάποιον τρόπο θα έχουν . Ευχαριστώ
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
692
Κριτικές
12
Like
3.208
Πόντοι
736
Καλησπέρα. Το site το βλεπεις στο link που εστειλε ο Akarnan. Γνωρίζω τη διαφορά αλλα και παλι... φαντάσου να στέλνουν και άκυροι συνέχεια μηνύματα κτλ. Τέλος πάντων κάποιον τρόπο θα έχουν . Ευχαριστώ
Και επαναλαμβάνω σελίδα στα social media έχει και το Crystal
 

averkios

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
412
Like
63
Πόντοι
1
Καλησπέρα στην παρέα,αλήθεια με το τελειωμένο Relax Spa ,ξέρουμε τι απέγινε;άνοιξε ή οριστικό λουκέτο;βέβαια με τις υπηρεσίες που προσέφεραν χλωμό το βλέπω να ξανάνοιξε
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Επανέρχομαι και πάλι με μία ερώτηση, με τη δέσμευση ότι το επόμενο post θα είναι παράθεση εμπειρίας. Εφόσον έχουν κανονικό site, τι παίζει γενικά με το μαγαζί? αν κλείσει πχ κάποιος ανυποψίαστος ή κάποια ραντεβου μόο για μασάζ. Παρέχουν όντως και υπηρεσίες αισθητικού? λίγο πολύ, όλοι λενε ότι δε λαμβάνεις ουσιαστικό μασαζ έτσι κι αλλιώς. Τέλος, τηλέφωνο παίρνετε για να κλείσετε ραντεβού από το κανονικό ή από άλλο? Ευχαριστώ και πάλι
Αν υποψιαστούν ότι είσαι ανυποψίαστος τότε θα σου κάνουν μόνο μασάζ.
Πάρε τηλ από το κανονικο
 
  • Like
Αντιδράσεις: Neosos

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
664
Like
1.008
Πόντοι
206
2 επισκέψεις τις τελευταίες 10 μέρες στο ελίτ επιλεξα Νάνσυ και Ιωάννα και οι 2 μου έκαναν μόνο μασάζ με μερικές φορές να κάνουν κάποια περάσματα από τα επίμαχα σημεία.... Έχει πάρει κάποιος φίλος κάτι παραπάνω πιο πολύ με ενδιαφέρει η ιωαννα
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Guys, μετα απο πολλή σκέψη, αποφάσισα να απέχω απο τα συγκεκριμένα μαγαζιά. Θα μου πείτε, μπράβο μαγκα, στα παπάρια μας. Οκ, σεβαστό. Όμως είδα πάλι ξεκάθαρα πως οι κοπέλες κάνουν την δουλειά τους σε πολύ ακριβές τιμές, και εγώ σαν μαλακας τις πληρώνω και χαίρομαι. Αναμένω είτε βελτίωση των υπηρεσιών είτε μείωση των τιμών για τις υπάρχουσες. Η προσπάθεια πρέπει να ξεκινησει ατομικα στον καθένα μας, για να έχει συλλογικό οφελος. Ως τότε, κορίτσια, τα λέμε. Θυμηθείτε πως όλα είναι προσωρινά σε αυτήν την ζωή.
Μάγκες, γερά.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.947
Κριτικές
2
Like
5.930
Πόντοι
1.056
Guys, μετα απο πολλή σκέψη, αποφάσισα να απέχω απο τα συγκεκριμένα μαγαζιά. Θα μου πείτε, μπράβο μαγκα, στα παπάρια μας. Οκ, σεβαστό. Όμως είδα πάλι ξεκάθαρα πως οι κοπέλες κάνουν την δουλειά τους σε πολύ ακριβές τιμές, και εγώ σαν μαλακας τις πληρώνω και χαίρομαι. Αναμένω είτε βελτίωση των υπηρεσιών είτε μείωση των τιμών για τις υπάρχουσες. Η προσπάθεια πρέπει να ξεκινησει ατομικα στον καθένα μας, για να έχει συλλογικό οφελος. Ως τότε, κορίτσια, τα λέμε. Θυμηθείτε πως όλα είναι προσωρινά σε αυτήν την ζωή.
Μάγκες, γερά.
Μέλος του ίδιου κινήματος εδώ και καιρό
 

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
νταμες καποια νεα αφιξη συναγωνιστες? επισκεψη σε βανα περασμα με βερονικα στα του εργου αξιοπρεπεστατη θα ξαναπροτιμηθει 30 συν 20 ! !
 
  • Like
Αντιδράσεις: Neosos

paki29

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
4
Like
8
Πόντοι
0
Guys, μετα απο πολλή σκέψη, αποφάσισα να απέχω απο τα συγκεκριμένα μαγαζιά. Θα μου πείτε, μπράβο μαγκα, στα παπάρια μας. Οκ, σεβαστό. Όμως είδα πάλι ξεκάθαρα πως οι κοπέλες κάνουν την δουλειά τους σε πολύ ακριβές τιμές, και εγώ σαν μαλακας τις πληρώνω και χαίρομαι. Αναμένω είτε βελτίωση των υπηρεσιών είτε μείωση των τιμών για τις υπάρχουσες. Η προσπάθεια πρέπει να ξεκινησει ατομικα στον καθένα μας, για να έχει συλλογικό οφελος. Ως τότε, κορίτσια, τα λέμε. Θυμηθείτε πως όλα είναι προσωρινά σε αυτήν την ζωή.
Μάγκες, γερά.
Μαζί σου φιλε
 

Ntarntalover

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
158
Κριτικές
7
Like
283
Πόντοι
21
Guys, μετα απο πολλή σκέψη, αποφάσισα να απέχω απο τα συγκεκριμένα μαγαζιά. Θα μου πείτε, μπράβο μαγκα, στα παπάρια μας. Οκ, σεβαστό. Όμως είδα πάλι ξεκάθαρα πως οι κοπέλες κάνουν την δουλειά τους σε πολύ ακριβές τιμές, και εγώ σαν μαλακας τις πληρώνω και χαίρομαι. Αναμένω είτε βελτίωση των υπηρεσιών είτε μείωση των τιμών για τις υπάρχουσες. Η προσπάθεια πρέπει να ξεκινησει ατομικα στον καθένα μας, για να έχει συλλογικό οφελος. Ως τότε, κορίτσια, τα λέμε. Θυμηθείτε πως όλα είναι προσωρινά σε αυτήν την ζωή.
Μάγκες, γερά.
Θα συμφωνήσω και θα επαυξάνω. Είναι ανοησία αυτό με τα μασατζιδικα. Δεν το λέω για να προσβάλλω κανέναν αλλά εκεί κατέληξα. Τρως ένα σωρο λεφτά για μια παιξομαλακια. Τελευταία φορά πήγα με Αλεξία στο μασατζιο. Σούπερ γκαβλιαρα η Αλεξια αλλά τι να το κάνεις άμα δεν μπορείς να την πηδήξεις.


Όσο για τις υπηρεσίες δύσκολα θα βελτιωθούν ειδικά στη πόλη μας. Η καλύτερη λύση ειναι να κόψεις την παιξομαλακια αφού ούτως η άλλως μασάζ δεν γίνεται στις περισσότερες φορές.
 
Τελευταία τροποποίηση:

MagMas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
68
Like
154
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα,αλήθεια με το τελειωμένο Relax Spa ,ξέρουμε τι απέγινε;άνοιξε ή οριστικό λουκέτο;βέβαια με τις υπηρεσίες που προσέφεραν χλωμό το βλέπω να ξανάνοιξε
Πήρα τηλ και μου ειπαν ότι είναι ανοικτό αλλά δεν πήγα
 

MagMas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
68
Like
154
Πόντοι
0
Τελικά τι παίζει στο ελίτ; Υπάρχει φραπές κι αν ναι από ποιες;
 

MagMas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
68
Like
154
Πόντοι
0
Guys, μετα απο πολλή σκέψη, αποφάσισα να απέχω απο τα συγκεκριμένα μαγαζιά. Θα μου πείτε, μπράβο μαγκα, στα παπάρια μας. Οκ, σεβαστό. Όμως είδα πάλι ξεκάθαρα πως οι κοπέλες κάνουν την δουλειά τους σε πολύ ακριβές τιμές, και εγώ σαν μαλακας τις πληρώνω και χαίρομαι. Αναμένω είτε βελτίωση των υπηρεσιών είτε μείωση των τιμών για τις υπάρχουσες. Η προσπάθεια πρέπει να ξεκινησει ατομικα στον καθένα μας, για να έχει συλλογικό οφελος. Ως τότε, κορίτσια, τα λέμε. Θυμηθείτε πως όλα είναι προσωρινά σε αυτήν την ζωή.
Μάγκες, γερά.
Μείωση τιμών δεν πρόκειται να γίνει. Τώρα βελτίωση υπηρεσιών, είναι κι αυτό απίθανο να συμβει αλλά ίσως κάποια στιγμή εμφανιστεί κάποια φωτεινή εξαίρεση, κάποιο αστεράκι που κάνει σωστά τη δουλειά του χωρίς να κοροιδεύει.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.947
Κριτικές
2
Like
5.930
Πόντοι
1.056
Guys, μετα απο πολλή σκέψη, αποφάσισα να απέχω απο τα συγκεκριμένα μαγαζιά. Θα μου πείτε, μπράβο μαγκα, στα παπάρια μας. Οκ, σεβαστό. Όμως είδα πάλι ξεκάθαρα πως οι κοπέλες κάνουν την δουλειά τους σε πολύ ακριβές τιμές, και εγώ σαν μαλακας τις πληρώνω και χαίρομαι. Αναμένω είτε βελτίωση των υπηρεσιών είτε μείωση των τιμών για τις υπάρχουσες. Η προσπάθεια πρέπει να ξεκινησει ατομικα στον καθένα μας, για να έχει συλλογικό οφελος. Ως τότε, κορίτσια, τα λέμε. Θυμηθείτε πως όλα είναι προσωρινά σε αυτήν την ζωή.
Μάγκες, γερά.

Που να σκεφτούμε κιόλας ότι πολλές από αυτές που τώρα είναι μη και μη και όπως είπε και ένα φίλος έχουν περίοδο 25 μέρες το μήνα παλιότερα σε prive (ή και όχι) μαγαζιά τα έδιναν όλα
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Βελτίωσή υπηρεσιών έχει γίνει πάντως Πριν 2/3 χρόνια δεν έβγαζαν ούτε ρούχο μάλιστα κάποιες ζητούσαν επιπλέον Για να τα βγάλουν τώρα μένουν μόνο με το στρινγκ οι πιο πολλές
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Βελτίωσή υπηρεσιών έχει γίνει πάντως Πριν 2/3 χρόνια δεν έβγαζαν ούτε ρούχο μάλιστα κάποιες ζητούσαν επιπλέον Για να τα βγάλουν τώρα μένουν μόνο με το στρινγκ οι πιο πολλές
Κάποτε, στην Αθήνα, για επαγγελματικό ταξίδι. Διάβασα αγγελίες και διάλεξα ένα μαγαζί για μασάζ. Πήγα πρωί πρωί. Ήταν μια πιτσιρικά κουκλίτσα, μου έβαλε πετσέτα και μου άρχισε το μασάζ. Ωραία, λέω, μπράβο βλάκα, την έκατσες. Τσάμπα τα λεφτά… πριν τελειώσω την σκέψη μου, η γκομενα τα είχε πετάξει όλα και έτριβε το νιμου και περίμενε μανησι. 60 ευρώ. Άντε γεια, που την είδατε κ γκόμενες όλες
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Βελτίωσή υπηρεσιών έχει γίνει πάντως Πριν 2/3 χρόνια δεν έβγαζαν ούτε ρούχο μάλιστα κάποιες ζητούσαν επιπλέον Για να τα βγάλουν τώρα μένουν μόνο με το στρινγκ οι πιο πολλές
Ασφαλώς θα αστειεύεσαι φίλε μου......παλιότερα που αναφέρεσαι δεν υπηρχε το 30+20+20 για μια πιπα.
Ηταν all exclusive κι ας μην μενανε μονο με το string!
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Κάποτε, στην Αθήνα, για επαγγελματικό ταξίδι. Διάβασα αγγελίες και διάλεξα ένα μαγαζί για μασάζ. Πήγα πρωί πρωί. Ήταν μια πιτσιρικά κουκλίτσα, μου έβαλε πετσέτα και μου άρχισε το μασάζ. Ωραία, λέω, μπράβο βλάκα, την έκατσες. Τσάμπα τα λεφτά… πριν τελειώσω την σκέψη μου, η γκομενα τα είχε πετάξει όλα και έτριβε το νιμου και περίμενε μανησι. 60 ευρώ. Άντε γεια, που την είδατε κ γκόμενες όλες
Χαωδης η διαφορά, δεν μπορουμε να συγκρινουμε Lada με ferrari, και τα δυο έχουν κινητήρες αλλα......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom