Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (6 μέλη και 36 επισκέπτες)

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Νομίζω η Αλεξία έπεσε σε απόδοση. Εκείνα τα μαγικά που έκανε με βυζια μπούτια buttjob φτυσίματα κλπ μάλλον τα άφησε στο παρελθόν. Μετά από δυό συνεδρίες μάλλον διεκπερωτικές θα αργήσω να κάνω κατάθεση 50άρικου.
Στη προτελευταία μάλιστα φορά δεν έμεινε με το στρινγκ. Τελικά πάμε προς το χειρότερο παίδες. Μάλλον θέλουν λίγο εμπάργκο. Εγώ θα ξεκινήσω εμφανίσεις από Οκτώβρη πάντως. Ακολουθώ το κίνημα των φίλων. Το 50άρικο μου έχει αξία κουφάλες.
Στο massagio ?
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
692
Κριτικές
12
Like
3.208
Πόντοι
736
Νανσυ ποσο χρονων ειναι περιπου?
Ρε φίλε να σου τον παίξουν θέλεις ή να παντρευτείς;
Επειδή είπε ο άλλος ότι είναι όμορφη εσύ ρωτάς την ηλικία.
Δύο χρόνια μέλος 31 μηνύματα και σχεδόν όλα πλην ενός δύο του τύπου να ρωτήσω κάτι μία ερώτηση ρε παιδιά ξέρει κανείς...
Αν νομίζετε ότι εσείς τι είστε οι μάγκες Πού τη βγάζετε φθηνά Γιατί δεν Τρώτε φόλες τότε γελιέστε γιατί η μαγκιά είναι να πηγαίνεις και στα δύσκολα να δοκιμάζεις και μόνος σου...
Όλα σου τα μηνύματα ζητάνε πληροφορίες και κάνουν ερωτήσεις.
Μόνο για μία μασάτζου είχες πει ανεπιφύλακτα να πάμε και να τη ζητήσουμε.

Πήγαινε στη Νάνσυ Αν σου αρέσει γράψτο εδώ Αν δεν σου αρέσει κλάψε τα 50 ευρώ όπως έχουμε κάνει κατά περιόδους όλοι μας και πάλι γράψε την αρνητική σου εντύπωση

Το forum είναι για ανταλλαγές εντυπώσεων...
Και η λέξη ανταλλαγή υποδηλώνει την αμοιβαιότητα
 

Jim. Thess

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2021
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0

Νεαρή τελειόφοιτη φυσιοθεραπείας στο κέντρο€ 50 (Θεσσαλονίκη)​




Πολύ εμφανισημη κ γλυκιά Ελληνίδα απόφοιτη φυσιοθεραπειας 22 ετών, προσφέρω υπηρεσίες χειρομαλαξης για πιασίματα, αποκατάσταση μυϊκών πονων, αποθεραπεία, αθλητικά αλλά και χαλαρωτικά προγράμματα από μισή μέχρι κ 2 ωρες. Μη διστάσεις να κάνεις ένα δώρο στον εαυτό σου για να απαλλαγείς από το στρες και την ενταση της καθημερινότητας. Εξυπηρετω περιοχές μόνο στο κέντρο της Θεσσαλονίκης, κατά προτίμηση στον χώρο μου στο κέντρο.6948.......

ξερουμε κατι; στο frelist το βρηκα
Στείλε μου σε παρακαλώ τον αριθμό
 
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
34
Like
22
Πόντοι
0
Πέρασμα από το dames πριν απο 3 εβδομάδες. Τραγικός ο χώρος. Τρεις κοπέλες ήταν παρούσες. Μια ξανθια χοντρούλα, μια ξανθια μάλλον ρωσίδα,η Σοφια και μια μαυριδερη. Πήρα τη Σοφία. Φουλ προγραμμα 80ευρω. Απο την κοπέλα δεν έχω παράπονο, ήταν καλή και στο μασαζ και στο σεξ.
Από οσο εχω καταλαβει το body free ειναι στην ιδια κατηγορια με το dames. Εκει ο χώρος και το προσωπικο είναι καλύτερα;
 

MassageAddict

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
64
Like
131
Πόντοι
0
Μετα απο αρκετο καιρο στο σπορ λογω της καταστασης η επιστροφη ηταν λιγο πιο πισω απο οτι την αφησα προ καραντινων.
Ακουα το στανταρακι Ριτα πολυ πεσμενη αποδοση
Βενους η Νατασα τα ιδια
δεν κινηθηκα δυτικα οποτε δεν εγιναν περασματα σε Βανα Κρυσταλ Λουξουρι κτλ και με αυτα που ακουω για το Μασατζιο θα μας περασουν απο σκανερ..αυτες που πριν 2-3 χρονια τις περνουσαμε λαδι παντου..
Πεσμενα τα πραγματα πολυ..
Προς τους καταστηματαρχες που μας διαβαζουν ολοι..η παροτρυνση ειναι..αφου παιδια το κανετε..καντε το καλα..
χωρις να ξερω το νεο ροστερ του Βανα αναπολω το παλιο..
επισης και καποιες παλιες κοπελες του Βενους οπως και την Ρενα απο Ακουα..
νομιζω η καλυτερη επιλογη ειναι το Κρυσταλ στα ελευθερα.
κατεθεσα την υποκειμενικη αποψη μου..
Τους χαιρετισμους μου συναγωνιστες..
ευχομαι καλυτερες μερες!!
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Καλημέρα συναγωνιστές. Επίσκεψη στο κρισταλ με υποδέχθηκαν τα ομορφότερα πλασματακια της πόλης όπως πάντα με χαμόγελο παρούσες η Νεφέλη η Νάντια η Τόκυο η Ανδριάνα και η Ζωή και μια άλλη καινούργια ξανθιά που έμπαινε σε ραντεβού δε ρώτησα όνομα ωραίο μωρό φάνηκε όχι δεν ήταν το άλλο ξανθό μωρό η Φαίδρα που ακόμη δεν την έχω τιμήσει αν και έχω ακούσει πολύ καλές κριτικές. Πέρασμα λοιπόν με Νάντια μιας και την είχα παρεμελησει το τελευταίο καιρό απίστευτη όπως πάντα αυτό το κορμί αυτό το βυζί α ρε Θεέ τι έφτιαξες έλεγα από μέσα μου όσο μου τον έπαιζε και μου τον χάιδευε με αυτές τις απίστευτες βυζάρες. Ξανάνιωσα έστω για λίγο. Επόμενη καταδρομή να δοκιμαστούν τα ξανθά πιπινια.
 

gavarit93

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2019
Μηνύματα
72
Κριτικές
4
Like
81
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές. Επίσκεψη στο κρισταλ με υποδέχθηκαν τα ομορφότερα πλασματακια της πόλης όπως πάντα με χαμόγελο παρούσες η Νεφέλη η Νάντια η Τόκυο η Ανδριάνα και η Ζωή και μια άλλη καινούργια ξανθιά που έμπαινε σε ραντεβού δε ρώτησα όνομα ωραίο μωρό φάνηκε όχι δεν ήταν το άλλο ξανθό μωρό η Φαίδρα που ακόμη δεν την έχω τιμήσει αν και έχω ακούσει πολύ καλές κριτικές. Πέρασμα λοιπόν με Νάντια μιας και την είχα παρεμελησει το τελευταίο καιρό απίστευτη όπως πάντα αυτό το κορμί αυτό το βυζί α ρε Θεέ τι έφτιαξες έλεγα από μέσα μου όσο μου τον έπαιζε και μου τον χάιδευε με αυτές τις απίστευτες βυζάρες. Ξανάνιωσα έστω για λίγο. Επόμενη καταδρομή να δοκιμαστούν τα ξανθά πιπινια.
Εμεινε με το στρινγκ?
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Εμεινε με το στρινγκ?
ΟΧΙ κιλοτα 100% cotton minerva μέχρι τον αφαλο φοράει!
Αποσμητικό rexona για τα μαυρα στιγματα στα ρουχα και λούζεται με pandene για βαμμένα μαλλιά, άλλη ερώτηση;
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
ΟΧΙ κιλοτα 100% cotton minerva μέχρι τον αφαλο φοράει!
Αποσμητικό rexona για τα μαυρα στιγματα στα ρουχα και λούζεται με pandene για βαμμένα μαλλιά, άλλη ερώτηση;
Μας έφτιαξες πρωί πρωί καινούργιο συκώτι έκανα φιλτατε. Πάντως μένει με το στρινγκ όπως σχεδόν όλες στο κρισταλ
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206

Νεαρή τελειόφοιτη φυσιοθεραπείας στο κέντρο€ 50 (Θεσσαλονίκη)​




Πολύ εμφανισημη κ γλυκιά Ελληνίδα απόφοιτη φυσιοθεραπειας 22 ετών, προσφέρω υπηρεσίες χειρομαλαξης για πιασίματα, αποκατάσταση μυϊκών πονων, αποθεραπεία, αθλητικά αλλά και χαλαρωτικά προγράμματα από μισή μέχρι κ 2 ωρες. Μη διστάσεις να κάνεις ένα δώρο στον εαυτό σου για να απαλλαγείς από το στρες και την ενταση της καθημερινότητας. Εξυπηρετω περιοχές μόνο στο κέντρο της Θεσσαλονίκης, κατά προτίμηση στον χώρο μου στο κέντρο.6948.......

ξερουμε κατι; στο frelist το βρηκα
Μου είπε για 30€ την ώρα 50 τα 45'. Το νεαρή και εμφανίσιμη που γράφει προδιαθέτει για κάτι παραπάνω, αλλά στο τηλέφωνο πετσεταδικο που φάνηκε από τον τρόπο της. Χώρος στην Αριστοτέλους (δεν έχω πάει, μη με σπαμαρετε στα pm).
Η εμπειρία χρόνων μου λέει ότι με μια κάποια επένδυση μπορεί να προχωρήσει σε κάτι παραπάνω....
 

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Μου είπε για 30€ την ώρα 50 τα 45'. Το νεαρή και εμφανίσιμη που γράφει προδιαθέτει για κάτι παραπάνω, αλλά στο τηλέφωνο πετσεταδικο που φάνηκε από τον τρόπο της. Χώρος στην Αριστοτέλους (δεν έχω πάει, μη με σπαμαρετε στα pm).
Η εμπειρία χρόνων μου λέει ότι με μια κάποια επένδυση μπορεί να προχωρήσει σε κάτι παραπάνω....
Την είχα πετύχει τη συγκεκριμένη στο ελιτ πριν κάνα 2 χρόνια εκτόνωση πίπα κανονικά και μου πέταξε να βγούμε και έξω. Δεν ήταν το στυλ μου κάνα 2-3 φορές καλή ήταν αλλά μάγκες όντως το ματάκι φεύγει λίγο
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Την είχα πετύχει τη συγκεκριμένη στο ελιτ πριν κάνα 2 χρόνια εκτόνωση πίπα κανονικά και μου πέταξε να βγούμε και έξω. Δεν ήταν το στυλ μου κάνα 2-3 φορές καλή ήταν αλλά μάγκες όντως το ματάκι φεύγει λίγο
Πως κατάλαβες από την αγγελία ότι είναι αυτή που λες;
 

Jim. Thess

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2021
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0

NIK A

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
210
Like
520
Πόντοι
81
Πως κατάλαβες από την αγγελία ότι είναι αυτή που λες;
Ίσως επειδή έχει τη φάτσα της λέω εγώ τώρα. Στην ηλικία μου μπορεί να ξεχνάω ονόματα κωλαρακια όμως ποτέ και φυσικά αυτές που το έχουν
 
Εγγρ.
4 Αυγ 2019
Μηνύματα
199
Like
160
Πόντοι
1
ρε φίλος ειλικρινα τώρα θεωρείς σωστο να ανεβάζεις ονοματα και τηλεφωνα ?
σε παρακαλώ πολύ να τα αφαιρέσεις (για το καλο ολων μας )
μπορείς να πεις ότι θέλεις να περιγράψεις τη φάση αλλά όχι έτσι χυμα .
γνώμ

οκ φιλος την κατεβαζω κανενα προβλημα ;)
 

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
428
Like
29
Πόντοι
1
οκ σ ευχαριστώ
μπορεί να το δει κάποιος γνωστος της
και να τρέχουμε ..........
 

popyouuuuuuuuuuup

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2015
Μηνύματα
73
Like
38
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Μετά από μεγάλο διάστημα αποχής λόγω covid λέω να επανέλθω με πρώτη επίσκεψη στο massagio ως καινούργιο και μη δοκιμασμένο στο παρελθόν.
Διάβασα για μια Ράνια στο εν λόγω ίδρυμα και θα ήθελα τη γνώμη σας. Ευχαριστώ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom