Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (3 μέλη και 18 επισκέπτες)

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
663
Like
1.008
Πόντοι
206
Τελικά ποια έκανε μεταγραφή η Μαριάννα από το ζεσι
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Βρε παιδιά, τελικά ξέρει κάποιος αν έχει κοπέλες που αξίζουν στην ΜΑΡΙΑΝΝΑ; Τουλάχιστον εκεί, ούτε μας είχαν παίξει ποτέ πουστια και οι υπηρεσίες ήταν καθαρές και ξάστερες. Και η ΜΑΡΙΑΝΝΑ (και ο κος Παναγιώτης) μια χαρά ξηγημένοι. Που θα παρακαλάμε άλλες και άλλες…
 
Τελευταία τροποποίηση:

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
η Μαριάννα τώρα έχει 3 κοπέλες την Γιάννα γνωστή από παλιά την Ρένα κ αυτή γνωστή πού δουλεύει κ ανεξάρτητη κ μία καινούργια πού ήρθε από ζέση όπως είπαν κάποιοι
Για τις 2 είμαι σίγουρος την τρίτη δε ξέρω τι κ πως
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
η Μαριάννα τώρα έχει 3 κοπέλες την Γιάννα γνωστή από παλιά την Ρένα κ αυτή γνωστή πού δουλεύει κ ανεξάρτητη κ μία καινούργια πού ήρθε από ζέση όπως είπαν κάποιοι
Για τις 2 είμαι σίγουρος την τρίτη δε ξέρω τι κ πως
Οκ. Κάποια περιγραφή ή πληροφορία έστω; Γιατί εγώ έχω μείνει στην εποχή της Σοφίας κτλ
 

Alexconl

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
175
Κριτικές
2
Like
358
Πόντοι
21
Καλησπερα υπαρχει μασατζιδικο θεσσαλονικη μεσα στα λαδαδικα ?
Οπως επισης και μονοκατοικια κοντα χαριλαου ?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Καλησπερα υπαρχει μασατζιδικο θεσσαλονικη μεσα στα λαδαδικα ?
Οπως επισης και μονοκατοικια κοντα χαριλαου ?
Τόσα χρόνια στο Κουρμπέτη θα ήξερες την Μαρία πού ήταν στα λαδάδικα δε ξέρω αν υπάρχει ακόμη καθώς επίσης κ στην Χαρίλαου κάτι υπάρχει Αλλά είναι πριβε
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Οκ. Κάποια περιγραφή ή πληροφορία έστω; Γιατί εγώ έχω μείνει στην εποχή της Σοφίας κτλ
Μαζί με την Σοφία ήταν κ η Γιάννα οπότε σίγουρα την ξέρεις 35/40 ψηλή κανονικό σώμα καλή γενικά κ η Ρένα πήγαινοερχεται στην Μαριάννα από τα 20 της μελαχροινό τώρα θα είναι 26/27 Αλλά έχει βάλει κιλά
 

Nikiforos70

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2021
Μηνύματα
59
Like
24
Πόντοι
0
Καλησπέρα, καμία πρόσφατη επίσκεψη στο Aqua? Η Ρένα σταμάτησε ή βρίσκεται αλλου;
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
Τόσα χρόνια στο Κουρμπέτη θα ήξερες την Μαρία πού ήταν στα λαδάδικα δε ξέρω αν υπάρχει ακόμη καθώς επίσης κ στην Χαρίλαου κάτι υπάρχει Αλλά είναι πριβε

Η Μαρια εχει κλείσει και θα ανοίξει σε νεο χωρο τον Σεπτέμβριο, ετσι μου είπαν...
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Αγαπητέ μου φίλε, επειδή είσαι αρκετά χρόνια ενεργός , όφειλες να γνωρίζεις την λαική ρήση των παρεπιδημούντων στο WESSEX :
"Μην ακούς πούστη λόγια και πουτάνας μοιρολόγια"
Με σεβασμό στην κάθε άποψη, Θα διαφωνήσω κάθετα μαζι σου σχετικά με το respect , γιατί το εύκολο χρήμα δεν συνάδει με αυτό. Δηλαδή πως ξέφυγε απο τη λάσπη που αναφέρεσαι;
Αντι να τα παίρνει στο στόμα , τα παιρνει στα βυζιά υπάρχει διαφορά;
Το δούλεμα δε στους αδαείς και rookies του αθλήματος περι παρθενίας δούλεμα!!!
Οποια θέλει να σταματήσει ,απλα σταματαει αγαπητέ και δεν αναφέρομαι ειδικά αλλα στην γενικότητα τους.
Η τοποθέτηση σου με αφήνει 90% σύμφωνο αγαπητέ. Δε το είχα σκεφτεί έτσι.
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
Ναι πράγματι τέτοιος τρόπος ζωής δεν κόβεται εύκολα ακόμα κι αν για ένα διάστημα υπάρχει αποστασιοποίηση. Το ίδιο ισχύει βέβαια και για μας. Το χούι της συναναστροφής με εκδιδόμενες κόβεται επίσης πολύ δύσκολα( αν κόβεται). Εδώ το τσιγάρο και δεν μπορούμε να κόψουμε..( τεσπά. Σοφη η μαλακια μου όπως θα λέγε κι οΓεωργιου , χαχαχα)
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Μαζί με την Σοφία ήταν κ η Γιάννα οπότε σίγουρα την ξέρεις 35/40 ψηλή κανονικό σώμα καλή γενικά κ η Ρένα πήγαινοερχεται στην Μαριάννα από τα 20 της μελαχροινό τώρα θα είναι 26/27 Αλλά έχει βάλει κιλά
Να συμπληρώσω πως είναι άλλες 4 κοπέλες Ηλίανα γύρω στα 25 κ 1.60 Ελληνίδα καλό σώμα μικρό βυζί μία ξανθιά 35 περίπου 1.70 δε θυμάμαι όνομά μέτρια πράγματά η Έλλη 25 /27 Ελληνίδα κ αυτή επίσης μέτρια σε κιλά κ εμφάνιση κ μία Ουκρανη 25αρα καλή. Ουκρανη κ ήλιανα γιαυτους πού θέλουν κάτι σε Πετίτ
Δε δοκιμάστηκε καμία οπότε Αναμονή να μας ενημέρωσή κάποιος πού θα πάει
Σύνολό 6 κοπέλες έχω την εντύπωσή πως επανέρχεται στη Μαριάννα πού ξέραμε κάποτε
Υ.γ. υπάρχει περίπτωσή να μη δουλεύουν όλες μαζί
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
Να συμπληρώσω πως είναι άλλες 4 κοπέλες Ηλίανα γύρω στα 25 κ 1.60 Ελληνίδα καλό σώμα μικρό βυζί μία ξανθιά 35 περίπου 1.70 δε θυμάμαι όνομά μέτρια πράγματά η Έλλη 25 /27 Ελληνίδα κ αυτή επίσης μέτρια σε κιλά κ εμφάνιση κ μία Ουκρανη 25αρα καλή. Ουκρανη κ ήλιανα γιαυτους πού θέλουν κάτι σε Πετίτ
Δε δοκιμάστηκε καμία οπότε Αναμονή να μας ενημέρωσή κάποιος πού θα πάει
Σύνολό 6 κοπέλες έχω την εντύπωσή πως επανέρχεται στη Μαριάννα πού ξέραμε κάποτε
Υ.γ. υπάρχει περίπτωσή να μη δουλεύουν όλες μαζί
δεν μας είπες όμως ποια προτίμησες εσύ ...
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.371
Κριτικές
169
Like
8.656
Πόντοι
10.326
Είχα πει..."Πώς η πιάτσα είναι τόσο μικρή που τα πουτανακια σου τα βρίσκω κ αλλού!"

Άλλη μία λαδοκορη με θητεία στον γνωστό μλκ εμφανίστηκε στα μπουρδελα, για την πρώην Νάντια μιλάω. :cool2:
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Είχα πει..."Πώς η πιάτσα είναι τόσο μικρή που τα πουτανακια σου τα βρίσκω κ αλλού!"

Άλλη μία λαδοκορη με θητεία στον γνωστό μλκ εμφανίστηκε στα μπουρδελα, για την πρώην Νάντια μιλάω. :cool2:
Να πας να πατσισετε το 20ρικο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Είχα πει..."Πώς η πιάτσα είναι τόσο μικρή που τα πουτανακια σου τα βρίσκω κ αλλού!"

Άλλη μία λαδοκορη με θητεία στον γνωστό μλκ εμφανίστηκε στα μπουρδελα, για την πρώην Νάντια μιλάω. :cool2:
Σε ποιο είναι να πάω να την καμαρώσω γιατί είχαμε μαλώσει επειδή μού έλεγε ότι αδικείται στον Μιχάλη κ θα δούλευε σαν cg :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom