Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (10 μέλη και 31 επισκέπτες)

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
Γιατί να το λένε αυτό εκτός αν ξέρουν τη παίζει εκεί πού σημαίνει ότι είναι συνάδελφοί μας οπότε πού είναι το πρόβλημα
Με την ίδια λογική δε πας κ στα μπουρδέλα μη σε δει κανένας γνωστός
Ναι όντως, εντάξει...σιγά μην σκέφτεται ο αλλος γιατί πάω στη συγκεκριμένη οικοδομή
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Οκ φίλε μου μια περιγραφή θέλαμε
Είναι petite, ξανθιά, με μικρό στήθος, 24 χρονών, όχι όμορφη, λίγα ελληνικά.
Καλή πίπα, δεν δίνει κωλο αλλά κατά τα άλλα δεκτική.
Προϋπηρεσία σε studio της πόλης
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Άντε επιτέλους βλέπουμε λιγο παραπάνω ζωντάνια στο ενεργητικό. Φτάνει πια με τα κλάμενα 20€ και τις υποσχόμενες πεολειχίες....
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456

xr1sros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
194
Κριτικές
16
Like
345
Πόντοι
291
Μεγάλου Αλεξάνδρου στον κεντρικό δρόμο του Ευόσμου..εντελώς κεντρικό σημείο..να μπαίνεις μέσα στην οικοδομή και να σκέφτεσαι ότι όλοι με βλέπουν που πάω να μου τον παίξουν..χαχαχα
μπορει ομως να λενε οτι πας πανω στο φροντιστηριο...!!!!!
 

gavarit93

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2019
Μηνύματα
72
Κριτικές
4
Like
81
Πόντοι
0
Είχα πει..."Πώς η πιάτσα είναι τόσο μικρή που τα πουτανακια σου τα βρίσκω κ αλλού!"

Άλλη μία λαδοκορη με θητεία στον γνωστό μλκ εμφανίστηκε στα μπουρδελα, για την πρώην Νάντια μιλάω. :cool2:
για την ναντια του ζεσι αναφερεσαι?σε ποιο μπουρδελο ειναι??
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
664
Like
1.008
Πόντοι
206
Είναι petite, ξανθιά, με μικρό στήθος, 24 χρονών, όχι όμορφη, λίγα ελληνικά.
Καλή πίπα, δεν δίνει κωλο αλλά κατά τα άλλα δεκτική.
Προϋπηρεσία σε studio της πόλης
Βγαίνουν και σε ξανθό τα γεωργιανά γιατί όσες ξέρω ειναι μελαχρινες η μαυρομάλες...... χαχαχαχαχα
 

Salokrs

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2015
Μηνύματα
16
Like
62
Πόντοι
0
Καλησπέρα στους συναγωνιστές,

ήμουν εκτός δράσης από την έναρξη της πανδημίας και είπα να επιστρέψω στους αγωνιστικούς χώρους. Πήρα τηλ. και μου είπανε πως η Ελένη δε δουλεύει πλέον στο Venus Spa (Καραμανλή). Γνωρίζει κάποιος αν σταμάτησε τελείως ή αν πήγε αλλού? Είχε βρει τα κουμπιά μου..
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
446
Like
464
Πόντοι
21
Ωραία χρόνια! Τώρα διαλιθικαν όλα
Όντως φίλε. Ωραία χρόνια. Μιλάμε για χλιδή. Φαγητό... γλέντι... Nirvana ( Βικιλεξικό : Νιρβάνα = πνευματική κατάσταση στην οποία ο άνθρωπος νιώθει απόλυτη ηρεμία και γαλήνη ). ΄Ημουν κι εγώ ένας από αυτούς. Ακούστε τι σας λέω. Δίνει το ΠΑΣΟΚ, παίρνει και τρώει ο λαός.
Γλεντούσαμε φίλοι μου. Και αν στο δίπλα τραπέζι μας γυάλιζε το γκομενάκι, της την πέφταμε. Και καυλωμένοι τα δίναμε όλα, προκειμένου να γαμήσουμε στο πατάρι ή έστω μια πίπα στο αυτοκίνητο στο πάρκινγκ .
Είχαμε περιέλθει σε φάση που κανείς δεν σκεφτόταν το επέκεινα. Τραγικό τις περισσότερες φορές.
Νομοτέλεια.
Όταν γλεντήσεις, όταν περάσεις καλά μετά πρέπει να πληρώσεις το λογαριασμό στο μαγαζί, αν βέβαια δεν σου τα έχει φάει όλα η γκόμενα.
Έτσι την πατήσαμε κι εμείς . Ήρθε η στιγμή που μας ζήτησαν το λογαριασμό. Αλλά δεν είχαμε !!!!! Τα υπόλοιπα τα ξέρουμε όλοι οι "γέροντες". Που εδώ που τα λέμε είμαστε και υπεύθυνοι.
Δεν "στη λέω" Aristarxos1992, αφορμή μου έδωσες.
Και για να μη μου πούνε κάποιοι (με το δίκιο τους βέβαια ) ότι αυτη η "αυλή" δεν είναι για πολιτική, για πείτε ρε αλάνια η Χριστιάνα (Crystal) πού βρίσκεται;
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
446
Like
464
Πόντοι
21
Μάλιστα. Άλλος ένας λόγος να συμπαθήσεις αυτό το τυπάκι λοιπόν. Ξέφυγε από τη λάσπη και τα δόντια μας. Αργά μεθοδικά και με στόχο. Από μένα είναι respect..!
Μάλλον είσαι φίλος της dbaba. Και καλά κάνεις. Δεν είναι κακό. Και συμφωνώ με αυτά που λες. Και από μένα respect. Αλλά και όλοι οι υπόλοιποι δεν τρελάθηκαν ξαφνικά. Κάπου έχουν δίκιο. Το όποιο τυπάκι που θέλει να ξεφύγει από τη λάσπη και τα δόντια μας αλλάζει δουλειά. Φεύγει. Χάνεται. Δεν συνεχίζει σ΄αυτά τα σπίτια όπου όλοι ξέρουμε ότι .... έτσι έχουν τα πράγματα. Και στα λέω εγώ που : 1)Βγάλαμε τα μάτια μας με την κυρία στο dames. 2) Στο crystal την έβλεπα αλλά προτιμούσα άλλες. Μια μέρα μου τα έχωσε (το έπαιζε αφεντικίνα εκεί. Ούτε εδώ νομίζω ότι είναι) γιατί πάντα ήθελα πριν τη "συνεδρία" να λέω τί θέλω και να ξέρω τί είναι διατεθιμένη η άλλη να δώσει. Πόσο εξηγημένο ε; Όμως όχι σε θέλουν μέσα ξαπλωμένο, καυλωμένο να εκλιπαρείς για κάτι παραπάνω και ή στο δίνουν ξαφρίζοντάς σε ή σε αφήνουν εκεί με την πετσέτα . Τί τραγικό. Το έχω ξαναπεί . Λόγω αυτής της τακτικής, που δεν είναι αρεστή, πετσέτα ΔΕΝ ΕΦΑΓΑ ΠΟΤΕ. Λοιπόν την επόμενη φορά που πήρα την ίδια στο δωμάτιο τα ξέχασε όλα. Πέρασα τέλεια. ¨Αμα λέω τέλεια.... ο νοών νοείτω. Εξάλλου έχουν περάσει κι άλλοι "τέλεια" . Και πρόσεξε φίλε , για τις προηγούμενες φορές που με είχε στριμώξει δεν είχα γράψει εδώ τίποτα αρνητικό. Αυτήν που πέρασα καλά (το ζήτησε) και έγραψα καλή κριτική , που ήταν βέβαια αληθινή. 3) Πηγαίνω massagio και με αντιμετωπίζει σαν άγνωστο. ΔΕΝ ήξερε τίποτα, δεν ΘΥΜΟΤΑΝ τίποτα. Το σεβάστηκα ούτε άρχισα τα μπινελίκια όπως κάποιος άλλος ούτε εδώ βγήκα να την κράξω . 3) Όταν διάβασα τις πολύ μα πάρα πολύ άστοχες δημοσιεύσεις άλλου μέλους , παρά τα όσα είχαν προηγηθεί μεταξύ μας , θεώρησα σωστό να τη στηρίξω και το έκανα (θα θυμάσαι μάλλον). 4) Μετά από καιρό (όχι αμέσως) για να μη θεωρηθεί ότι αυτά που έγραψα τα έγραψα με υστεροβουλία, επισκέφθηκα το μαγαζί και πήρα τα απολύτως απαραίτητα. Και με γυμνή θέα κορμιού μόνο από τη μέση και πάνω παρακαλώ. 5) Μετά από καιρό τηλεφώνησα για ένα ραντεβού και στην προσπάθειά μου να συνεννοηθώ για κάτι παραπάνω, πάντα με υπονοούμενα και μισόλογα, λόγω τηλεφώνου... πριν καλά καλά καταλήξουμε και χωρίς απάντηση μου έκλεισε το τηλέφωνο !!!!!! Speechless !!!
Και πάλι δεν κρατώ κακία. Έχει δικαίωμα ο κάθε ένας στη ζωή του να κάνει τις επιλογές του. Έτσι και η χοντρούλα μας. Και εγώ το σέβομαι. Και το ξέρει αυτό. Αλλά και η στοιχειώδης δική μου "συναδελφική" συμπεριφορά με υποχρεώνει να πω κάποια πράγματα. Και μάλιστα τόσο αναλυτικά (σας κούρασα έ;) ώστε να μη δώσω την εντύπωση ότι θέλω να κατηγορήσω να προσβάλλω και πολύ περισσότερο να παραπληροφορήσω .
Το ξέρεις Αλεξία μου είναι όλα αλήθεια. Φυσικά δεν σου αρέσει που τα διαβάζεις αυτά. Αλλά εάν θέλεις να κυλιέσε στο λάδι και στο γαλάκτωμα (όχι στη λάσπη) και να εξαρτάσαι από τα δόντια μας ...... πρόσεξέ μας λίγο. Έχεις τα προσόντα.
Η θέληση σου λείπει. H θέληση για προσφορά, γιατί θέληση για εισπράξεις έχεις. Φιλιά
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
446
Like
464
Πόντοι
21
Καλησπέρα στην παρέα επειδή χρόνος και λεφτά για πειραματισμούς δεν υπήρχαν προτίμησα την σίγουρη λύση και πήγα και πήδηξα την Φαίη από το angels spa. Είχα καιρο να την ιππευσω για αυτο ήταν ορεξατη. Καλή πίπα χωρίς deep όμως και μετά σεξ σε διάφορες στάσεις. Αυτά από εμένα καλά να περνάτε και να ενημερώνεται!!!
Ποιες άλλες έχει εκεί; Για Φοίνικα μιλάμε έτσι;
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
446
Like
464
Πόντοι
21
Γιατί να το λένε αυτό εκτός αν ξέρουν τη παίζει εκεί πού σημαίνει ότι είναι συνάδελφοί μας οπότε πού είναι το πρόβλημα
Με την ίδια λογική δε πας κ στα μπουρδέλα μη σε δει κανένας γνωστός
Τι με έπιασε σήμερα; Χρόνια είχα να γράψω τόσα πολλά. Τέλος πάντων.
Διαφωνώ, πολυαγαπημένη μου σειρά....
Βρέθηκα πριν 10 χρόνια στο ίδιο σαλόνι ενός μπουρδέλου με γειτονάκι. Αυτός ελεύθερος, εγώ παντρεμένος με δυο παιδιά. Ποιός από τους δυο μας είχε το πρόβλημα;
Και κάτι άλλο . Έχω χάσει το τηλέφωνο της Μαριάννας... εξηγήσου
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Ποιες άλλες έχει εκεί; Για Φοίνικα μιλάμε έτσι;
Το μυαλό σου στην Εύα εσένα ξεχνά την σειρά άλλο angels είναι
Τι με έπιασε σήμερα; Χρόνια είχα να γράψω τόσα πολλά. Τέλος πάντων.
Διαφωνώ, πολυαγαπημένη μου σειρά....
Βρέθηκα πριν 10 χρόνια στο ίδιο σαλόνι ενός μπουρδέλου με γειτονάκι. Αυτός ελεύθερος, εγώ παντρεμένος με δυο παιδιά. Ποιός από τους δυο μας είχε το πρόβλημα;
Και κάτι άλλο . Έχω χάσει το τηλέφωνο της Μαριάννας... εξηγήσου
Ο φίλος μίλησέ Για τα μαγαζιά πού είναι σε κεντρικό σημείο πού θα τον βλέπουν όταν μπαίνει κ όχι Για μέσα

Υγ έχεις πμ :wink::wink::cheesy::cheesy:
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Μάλλον είσαι φίλος της dbaba. Και καλά κάνεις. Δεν είναι κακό. Και συμφωνώ με αυτά που λες. Και από μένα respect. Αλλά και όλοι οι υπόλοιποι δεν τρελάθηκαν ξαφνικά. Κάπου έχουν δίκιο. Το όποιο τυπάκι που θέλει να ξεφύγει από τη λάσπη και τα δόντια μας αλλάζει δουλειά. Φεύγει. Χάνεται. Δεν συνεχίζει σ΄αυτά τα σπίτια όπου όλοι ξέρουμε ότι .... έτσι έχουν τα πράγματα. Και στα λέω εγώ που : 1)Βγάλαμε τα μάτια μας με την κυρία στο dames. 2) Στο crystal την έβλεπα αλλά προτιμούσα άλλες. Μια μέρα μου τα έχωσε (το έπαιζε αφεντικίνα εκεί. Ούτε εδώ νομίζω ότι είναι) γιατί πάντα ήθελα πριν τη "συνεδρία" να λέω τί θέλω και να ξέρω τί είναι διατεθιμένη η άλλη να δώσει. Πόσο εξηγημένο ε; Όμως όχι σε θέλουν μέσα ξαπλωμένο, καυλωμένο να εκλιπαρείς για κάτι παραπάνω και ή στο δίνουν ξαφρίζοντάς σε ή σε αφήνουν εκεί με την πετσέτα . Τί τραγικό. Το έχω ξαναπεί . Λόγω αυτής της τακτικής, που δεν είναι αρεστή, πετσέτα ΔΕΝ ΕΦΑΓΑ ΠΟΤΕ. Λοιπόν την επόμενη φορά που πήρα την ίδια στο δωμάτιο τα ξέχασε όλα. Πέρασα τέλεια. ¨Αμα λέω τέλεια.... ο νοών νοείτω. Εξάλλου έχουν περάσει κι άλλοι "τέλεια" . Και πρόσεξε φίλε , για τις προηγούμενες φορές που με είχε στριμώξει δεν είχα γράψει εδώ τίποτα αρνητικό. Αυτήν που πέρασα καλά (το ζήτησε) και έγραψα καλή κριτική , που ήταν βέβαια αληθινή. 3) Πηγαίνω massagio και με αντιμετωπίζει σαν άγνωστο. ΔΕΝ ήξερε τίποτα, δεν ΘΥΜΟΤΑΝ τίποτα. Το σεβάστηκα ούτε άρχισα τα μπινελίκια όπως κάποιος άλλος ούτε εδώ βγήκα να την κράξω . 3) Όταν διάβασα τις πολύ μα πάρα πολύ άστοχες δημοσιεύσεις άλλου μέλους , παρά τα όσα είχαν προηγηθεί μεταξύ μας , θεώρησα σωστό να τη στηρίξω και το έκανα (θα θυμάσαι μάλλον). 4) Μετά από καιρό (όχι αμέσως) για να μη θεωρηθεί ότι αυτά που έγραψα τα έγραψα με υστεροβουλία, επισκέφθηκα το μαγαζί και πήρα τα απολύτως απαραίτητα. Και με γυμνή θέα κορμιού μόνο από τη μέση και πάνω παρακαλώ. 5) Μετά από καιρό τηλεφώνησα για ένα ραντεβού και στην προσπάθειά μου να συνεννοηθώ για κάτι παραπάνω, πάντα με υπονοούμενα και μισόλογα, λόγω τηλεφώνου... πριν καλά καλά καταλήξουμε και χωρίς απάντηση μου έκλεισε το τηλέφωνο !!!!!! Speechless !!!
Και πάλι δεν κρατώ κακία. Έχει δικαίωμα ο κάθε ένας στη ζωή του να κάνει τις επιλογές του. Έτσι και η χοντρούλα μας. Και εγώ το σέβομαι. Και το ξέρει αυτό. Αλλά και η στοιχειώδης δική μου "συναδελφική" συμπεριφορά με υποχρεώνει να πω κάποια πράγματα. Και μάλιστα τόσο αναλυτικά (σας κούρασα έ;) ώστε να μη δώσω την εντύπωση ότι θέλω να κατηγορήσω να προσβάλλω και πολύ περισσότερο να παραπληροφορήσω .
Το ξέρεις Αλεξία μου είναι όλα αλήθεια. Φυσικά δεν σου αρέσει που τα διαβάζεις αυτά. Αλλά εάν θέλεις να κυλιέσε στο λάδι και στο γαλάκτωμα (όχι στη λάσπη) και να εξαρτάσαι από τα δόντια μας ...... πρόσεξέ μας λίγο. Έχεις τα προσόντα.
Η θέληση σου λείπει. H θέληση για προσφορά, γιατί θέληση για εισπράξεις έχεις. Φιλι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μάλλον είσαι φίλος της dbaba. Και καλά κάνεις. Δεν είναι κακό. Και συμφωνώ με αυτά που λες. Και από μένα respect. Αλλά και όλοι οι υπόλοιποι δεν τρελάθηκαν ξαφνικά. Κάπου έχουν δίκιο. Το όποιο τυπάκι που θέλει να ξεφύγει από τη λάσπη και τα δόντια μας αλλάζει δουλειά. Φεύγει. Χάνεται. Δεν συνεχίζει σ΄αυτά τα σπίτια όπου όλοι ξέρουμε ότι .... έτσι έχουν τα πράγματα. Και στα λέω εγώ που : 1)Βγάλαμε τα μάτια μας με την κυρία στο dames. 2) Στο crystal την έβλεπα αλλά προτιμούσα άλλες. Μια μέρα μου τα έχωσε (το έπαιζε αφεντικίνα εκεί. Ούτε εδώ νομίζω ότι είναι) γιατί πάντα ήθελα πριν τη "συνεδρία" να λέω τί θέλω και να ξέρω τί είναι διατεθιμένη η άλλη να δώσει. Πόσο εξηγημένο ε; Όμως όχι σε θέλουν μέσα ξαπλωμένο, καυλωμένο να εκλιπαρείς για κάτι παραπάνω και ή στο δίνουν ξαφρίζοντάς σε ή σε αφήνουν εκεί με την πετσέτα . Τί τραγικό. Το έχω ξαναπεί . Λόγω αυτής της τακτικής, που δεν είναι αρεστή, πετσέτα ΔΕΝ ΕΦΑΓΑ ΠΟΤΕ. Λοιπόν την επόμενη φορά που πήρα την ίδια στο δωμάτιο τα ξέχασε όλα. Πέρασα τέλεια. ¨Αμα λέω τέλεια.... ο νοών νοείτω. Εξάλλου έχουν περάσει κι άλλοι "τέλεια" . Και πρόσεξε φίλε , για τις προηγούμενες φορές που με είχε στριμώξει δεν είχα γράψει εδώ τίποτα αρνητικό. Αυτήν που πέρασα καλά (το ζήτησε) και έγραψα καλή κριτική , που ήταν βέβαια αληθινή. 3) Πηγαίνω massagio και με αντιμετωπίζει σαν άγνωστο. ΔΕΝ ήξερε τίποτα, δεν ΘΥΜΟΤΑΝ τίποτα. Το σεβάστηκα ούτε άρχισα τα μπινελίκια όπως κάποιος άλλος ούτε εδώ βγήκα να την κράξω . 3) Όταν διάβασα τις πολύ μα πάρα πολύ άστοχες δημοσιεύσεις άλλου μέλους , παρά τα όσα είχαν προηγηθεί μεταξύ μας , θεώρησα σωστό να τη στηρίξω και το έκανα (θα θυμάσαι μάλλον). 4) Μετά από καιρό (όχι αμέσως) για να μη θεωρηθεί ότι αυτά που έγραψα τα έγραψα με υστεροβουλία, επισκέφθηκα το μαγαζί και πήρα τα απολύτως απαραίτητα. Και με γυμνή θέα κορμιού μόνο από τη μέση και πάνω παρακαλώ. 5) Μετά από καιρό τηλεφώνησα για ένα ραντεβού και στην προσπάθειά μου να συνεννοηθώ για κάτι παραπάνω, πάντα με υπονοούμενα και μισόλογα, λόγω τηλεφώνου... πριν καλά καλά καταλήξουμε και χωρίς απάντηση μου έκλεισε το τηλέφωνο !!!!!! Speechless !!!
Και πάλι δεν κρατώ κακία. Έχει δικαίωμα ο κάθε ένας στη ζωή του να κάνει τις επιλογές του. Έτσι και η χοντρούλα μας. Και εγώ το σέβομαι. Και το ξέρει αυτό. Αλλά και η στοιχειώδης δική μου "συναδελφική" συμπεριφορά με υποχρεώνει να πω κάποια πράγματα. Και μάλιστα τόσο αναλυτικά (σας κούρασα έ;) ώστε να μη δώσω την εντύπωση ότι θέλω να κατηγορήσω να προσβάλλω και πολύ περισσότερο να παραπληροφορήσω .
Το ξέρεις Αλεξία μου είναι όλα αλήθεια. Φυσικά δεν σου αρέσει που τα διαβάζεις αυτά. Αλλά εάν θέλεις να κυλιέσε στο λάδι και στο γαλάκτωμα (όχι στη λάσπη) και να εξαρτάσαι από τα δόντια μας ...... πρόσεξέ μας λίγο. Έχεις τα προσόντα.
Η θέληση σου λείπει. H θέληση για προσφορά, γιατί θέληση για εισπράξεις έχεις. Φιλιά

ακομα με την Αλεξια ασχολείστε ρε παιδιά.; Έλεος
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.435
Κριτικές
96
Like
12.072
Πόντοι
25.015
Μάλλον είσαι φίλος της dbaba. Και καλά κάνεις. Δεν είναι κακό. Και συμφωνώ με αυτά που λες. Και από μένα respect. Αλλά και όλοι οι υπόλοιποι δεν τρελάθηκαν ξαφνικά. Κάπου έχουν δίκιο. Το όποιο τυπάκι που θέλει να ξεφύγει από τη λάσπη και τα δόντια μας αλλάζει δουλειά. Φεύγει. Χάνεται. Δεν συνεχίζει σ΄αυτά τα σπίτια όπου όλοι ξέρουμε ότι .... έτσι έχουν τα πράγματα. Και στα λέω εγώ που : 1)Βγάλαμε τα μάτια μας με την κυρία στο dames. 2) Στο crystal την έβλεπα αλλά προτιμούσα άλλες. Μια μέρα μου τα έχωσε (το έπαιζε αφεντικίνα εκεί. Ούτε εδώ νομίζω ότι είναι) γιατί πάντα ήθελα πριν τη "συνεδρία" να λέω τί θέλω και να ξέρω τί είναι διατεθιμένη η άλλη να δώσει. Πόσο εξηγημένο ε; Όμως όχι σε θέλουν μέσα ξαπλωμένο, καυλωμένο να εκλιπαρείς για κάτι παραπάνω και ή στο δίνουν ξαφρίζοντάς σε ή σε αφήνουν εκεί με την πετσέτα . Τί τραγικό. Το έχω ξαναπεί . Λόγω αυτής της τακτικής, που δεν είναι αρεστή, πετσέτα ΔΕΝ ΕΦΑΓΑ ΠΟΤΕ. Λοιπόν την επόμενη φορά που πήρα την ίδια στο δωμάτιο τα ξέχασε όλα. Πέρασα τέλεια. ¨Αμα λέω τέλεια.... ο νοών νοείτω. Εξάλλου έχουν περάσει κι άλλοι "τέλεια" . Και πρόσεξε φίλε , για τις προηγούμενες φορές που με είχε στριμώξει δεν είχα γράψει εδώ τίποτα αρνητικό. Αυτήν που πέρασα καλά (το ζήτησε) και έγραψα καλή κριτική , που ήταν βέβαια αληθινή. 3) Πηγαίνω massagio και με αντιμετωπίζει σαν άγνωστο. ΔΕΝ ήξερε τίποτα, δεν ΘΥΜΟΤΑΝ τίποτα. Το σεβάστηκα ούτε άρχισα τα μπινελίκια όπως κάποιος άλλος ούτε εδώ βγήκα να την κράξω . 3) Όταν διάβασα τις πολύ μα πάρα πολύ άστοχες δημοσιεύσεις άλλου μέλους , παρά τα όσα είχαν προηγηθεί μεταξύ μας , θεώρησα σωστό να τη στηρίξω και το έκανα (θα θυμάσαι μάλλον). 4) Μετά από καιρό (όχι αμέσως) για να μη θεωρηθεί ότι αυτά που έγραψα τα έγραψα με υστεροβουλία, επισκέφθηκα το μαγαζί και πήρα τα απολύτως απαραίτητα. Και με γυμνή θέα κορμιού μόνο από τη μέση και πάνω παρακαλώ. 5) Μετά από καιρό τηλεφώνησα για ένα ραντεβού και στην προσπάθειά μου να συνεννοηθώ για κάτι παραπάνω, πάντα με υπονοούμενα και μισόλογα, λόγω τηλεφώνου... πριν καλά καλά καταλήξουμε και χωρίς απάντηση μου έκλεισε το τηλέφωνο !!!!!! Speechless !!!
Και πάλι δεν κρατώ κακία. Έχει δικαίωμα ο κάθε ένας στη ζωή του να κάνει τις επιλογές του. Έτσι και η χοντρούλα μας. Και εγώ το σέβομαι. Και το ξέρει αυτό. Αλλά και η στοιχειώδης δική μου "συναδελφική" συμπεριφορά με υποχρεώνει να πω κάποια πράγματα. Και μάλιστα τόσο αναλυτικά (σας κούρασα έ;) ώστε να μη δώσω την εντύπωση ότι θέλω να κατηγορήσω να προσβάλλω και πολύ περισσότερο να παραπληροφορήσω .
Το ξέρεις Αλεξία μου είναι όλα αλήθεια. Φυσικά δεν σου αρέσει που τα διαβάζεις αυτά. Αλλά εάν θέλεις να κυλιέσε στο λάδι και στο γαλάκτωμα (όχι στη λάσπη) και να εξαρτάσαι από τα δόντια μας ...... πρόσεξέ μας λίγο. Έχεις τα προσόντα.
Η θέληση σου λείπει. H θέληση για προσφορά, γιατί θέληση για εισπράξεις έχεις. Φιλιά
Μαλλον σε γουσταρει αυτη και σου κανει ναζια.
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
Όντως φίλε. Ωραία χρόνια. Μιλάμε για χλιδή. Φαγητό... γλέντι... Nirvana ( Βικιλεξικό : Νιρβάνα = πνευματική κατάσταση στην οποία ο άνθρωπος νιώθει απόλυτη ηρεμία και γαλήνη ). ΄Ημουν κι εγώ ένας από αυτούς. Ακούστε τι σας λέω. Δίνει το ΠΑΣΟΚ, παίρνει και τρώει ο λαός.
Γλεντούσαμε φίλοι μου. Και αν στο δίπλα τραπέζι μας γυάλιζε το γκομενάκι, της την πέφταμε. Και καυλωμένοι τα δίναμε όλα, προκειμένου να γαμήσουμε στο πατάρι ή έστω μια πίπα στο αυτοκίνητο στο πάρκινγκ .
Είχαμε περιέλθει σε φάση που κανείς δεν σκεφτόταν το επέκεινα. Τραγικό τις περισσότερες φορές.
Νομοτέλεια.
Όταν γλεντήσεις, όταν περάσεις καλά μετά πρέπει να πληρώσεις το λογαριασμό στο μαγαζί, αν βέβαια δεν σου τα έχει φάει όλα η γκόμενα.
Έτσι την πατήσαμε κι εμείς . Ήρθε η στιγμή που μας ζήτησαν το λογαριασμό. Αλλά δεν είχαμε !!!!! Τα υπόλοιπα τα ξέρουμε όλοι οι "γέροντες". Που εδώ που τα λέμε είμαστε και υπεύθυνοι.
Δεν "στη λέω" Aristarxos1992, αφορμή μου έδωσες.
Και για να μη μου πούνε κάποιοι (με το δίκιο τους βέβαια ) ότι αυτη η "αυλή" δεν είναι για πολιτική, για πείτε ρε αλάνια η Χριστιάνα (Crystal) πού βρίσκεται;
Συμφωνώ με όσα αναφερεις dj. Φυσικά και φταίμε για την άθλια κατάσταση του κράτους. Ας προσθέσω ότι εξίσου συνυπεύθυνη είναι η εκαστοτε πολιτικη ηγεσία που ευνόησε,καλλιέργησε και διαφήμισε τις προαναφερθείσες από εσένα συμπεριφορές. Επίσης, ταυτόχρονα φρόντισε τα σχολεία και τα πανεπιστήμια να σταματήσουν να είναι χώροι παιδείας και ανάπτυξης της λογικής, και τα κατέστησε θερμοκήπια παραγωγής ανέργων. Ας τονίσω ότι θεωρώ ΟΛΑ τα κόμματα εξίσου υπεύθυνα. Το κράτος είναι σαν μια οικογένεια και η κυβέρνηση ο πατέρας. Αν ο πατέρας έχει προβλήματα και δεν διαπαιδαγωγει σωστά τα παιδιά, προφανώς το μέλλον για αυτά τα παιδιά είναι δυσοίωνο.
 

foxio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
329
Κριτικές
5
Like
1.082
Πόντοι
361
Καλησπέρα , έκλεισα ραντεβού στο dames masaz . Ποια κοπέλα προτείνεται ; ( μου είπαν ότι είναι 4 διαθέσιμες ) και τι να περιμένω; Έκλεισα το 80€ φουλ πρόγραμμα μια ώρα .
Ευχαριστώ
Να ρωτήσεις να μάθεις ποιές κοπέλες εχει διαθέσιμες. Εκ πρώτης θα έλεγα ναι αν εχει την Λίζα, οχι σε Ρίτα. Η Μαίρη και οι άλλες δύο που είχε πρόσφατα ειναι εμφανισιακά μη επιλέξιμες τουλάχιστον για μένα ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom