Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Λοιπόν και στους δυο παραπάνω σχολιαστές το λέω...

Το Νάνσυ δεν το λες σπα, ούτε καλό μασάζ. Το λες μπριζολάδικο και το λένε στην σελίδα τους. Θέλετε καλό μασάζ και σπα? Spa Prive! Αλλά μην περιμένετε και τίποτα παραπάνω. Θα κάνετε το σπα σας, θα σας τρίψουν και θα φύγετε ήρεμοι και χαλαροί. Νάνσυ πας και τρως. Αλλά το θέμα είναι ότι δεν ξέρω κατά πόσο θα σας καλύψει ο χώρος.

Αν θέλετε, όταν με το καλό ανεβείτε ή κατεβείτε, αγοράστε μια εφημερίδα και στον τομέα Υγεία θα έχει αρκετές αγγελίες για μασάζ. Σε πόσα όμως θα έχετε και καλό μασάζ και φαί... αυτό δεν μπορώ να το ξέρω και δεν μπορώ να το εγγυηθώ...

Παρακαλώ μετά την άνωθεν κατάθεση ιδεών μου μην μου γεμίσετε το Κυτίο με Προσωπικά Μυνήματα. Ότι είχα να πω τα είπα!

δεν νομιζω πως το σχολιο σου αφορα τους 2 παραπανω, μια που εγω ειμαι ο ενας και ειναι ψιλοασχετο με οσα ρωταω!!!
 

paranomos68

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2009
Μηνύματα
707
Like
14
Πόντοι
6
Λοιπόν και στους δυο παραπάνω σχολιαστές το λέω...

Το Νάνσυ δεν το λες σπα, ούτε καλό μασάζ. Το λες μπριζολάδικο και το λένε στην σελίδα τους. Θέλετε καλό μασάζ και σπα? Spa Prive! Αλλά μην περιμένετε και τίποτα παραπάνω. Θα κάνετε το σπα σας, θα σας τρίψουν και θα φύγετε ήρεμοι και χαλαροί. Νάνσυ πας και τρως. Αλλά το θέμα είναι ότι δεν ξέρω κατά πόσο θα σας καλύψει ο χώρος.

Αν θέλετε, όταν με το καλό ανεβείτε ή κατεβείτε, αγοράστε μια εφημερίδα και στον τομέα Υγεία θα έχει αρκετές αγγελίες για μασάζ. Σε πόσα όμως θα έχετε και καλό μασάζ και φαί... αυτό δεν μπορώ να το ξέρω και δεν μπορώ να το εγγυηθώ...

Παρακαλώ μετά την άνωθεν κατάθεση ιδεών μου μην μου γεμίσετε το Κυτίο με Προσωπικά Μυνήματα. Ότι είχα να πω τα είπα!

Φιλε το τηλεφωνο απο το Spa prive το εχεις? Και επειδη φαινεσαι περπατημενος στα μονοπατια του μασαζ

καποιος γνωστος μπατζανακης γνωστου με ειπε οτι εκει παιζει και παραπανω ξερεις τιποτα?

Και αν ξερεις θα με στειλεις σε Pm σε παρακαλω ???















Πληρωνω αποδοση 1.20 οτι θα λαβεις πανω απο 15 ερωτησεις στο pm σου  :grin: :grin: :grin:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
Αδέρφια εοιμάζω κασκαντερηλήκι!
Στην χτεσινή μπορδελότσαρκα πέρασα απο Α.Γεωργίου 4 και στο ισόγειο κάτω απο το στούντιο saal, είχα φιμέ τζάμια, και έγραφε Κέντρο ευεξίας κλπ.
Γυρνώντας στο σπίτι έψαξα και βρήκα την αγγελία, όπου και τηλεφώνησα σήμερα. Κάνουν ερωτικά προγράμματα με κόστος απο 50-80€.

Πέμπτη με βλέπω για καταδρομική... θα ενημέρωσω τάχιστα για τα τεκτενόμενα.
Ευχηθείτε μου καλή τύχη ρε!! :rockon:
 

mindthess

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
Τα γουστα ειναι υποκειμενικα.....σε αλλους αρεσει η Ιολη σε αλλους οχι. Δηλαδη τι κανουμε τωρα ?? κατηγορουμενη την Ιολη η την καθε Ιολη? ΄Η κατηγορουμε τα γουστα καποιου.Εμενα μπορει να με φτιαχνουν οι γεμοτουλες, μπορει καποιος να μου πει γιατι να φτιαχνομαι..Μηπως πρεπει μερικοι να χαλαρωσετε και να δειτε την ολη φαση πιο σφερικα? Αντι να λεμε και ευχαριστω που υπαρχει το φορουμ και ενημερωνομαστε, καθομαστε και κανουμε και κριτικη στην κριτικη των αλλων??? Ελεος...μετα λενε καποιοι γιατι δεν βοηθαμε...για αυτο ακριβως τον λογο παιδια, γιατι θα βρουμε και τον μπελα μας..

 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Αδέρφια εοιμάζω κασκαντερηλήκι!
Στην χτεσινή μπορδελότσαρκα πέρασα απο Α.Γεωργίου 4 και στο ισόγειο κάτω απο το στούντιο saal, είχα φιμέ τζάμια, και έγραφε Κέντρο ευεξίας κλπ.
Γυρνώντας στο σπίτι έψαξα και βρήκα την αγγελία, όπου και τηλεφώνησα σήμερα. Κάνουν ερωτικά προγράμματα με κόστος απο 50-80€.














Πέμπτη με βλέπω για καταδρομική... θα ενημέρωσω τάχιστα για τα τεκτενόμενα.
Ευχηθείτε μου καλή τύχη ρε!! :rockon:


Ο θεός μαζί σου αδελφέ. Είναι και στα up του αυτο το καιρό παίζει δυνατή μπάλα οπότε θα σε βοηθήσει σίγουρα. Αναμένουμε κριτική.
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Ξέρει κανείς σε τι επίπεδο βρίσκεται η νάσια στη παπάφη. Έχω να πάω καιρό και δε ξέρω. Την έπιασε η κρίση η ακομη πετάει στα σύννεφα!;
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Kαλημέρα σε όλη την παρέα.

Robyman82 καλή επιτυχία στην "αποστολή" σου στην Α.Γεωργίου 4, πριμένουμε ενημέρωση. Ίσως αξίζει να πάμε και εμέις για χαλάρωση  :fuck1:.
:2funny: :2funny: :2funny:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Ξέρει κανείς σε τι επίπεδο βρίσκεται η νάσια στη παπάφη. Έχω να πάω καιρό και δε ξέρω. Την έπιασε η κρίση η ακομη πετάει στα σύννεφα!;

Ακόμα πετάει στα σύννεφα... Εξάλλου για εξτραδάκια το κάνει...

Kαλημέρα σε όλη την παρέα.

Robyman82 καλή επιτυχία στην "αποστολή" σου στην Α.Γεωργίου 4, πριμένουμε ενημέρωση. Ίσως αξίζει να πάμε και εμέις για χαλάρωση  :fuck1:.
:2funny: :2funny: :2funny:

Μακάρι alkine να κάτσει... να ανοίξουν και οι ορίζοντές μας!

Roby καλή επιτυχία στο κασκαντεριλίκι!
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
παντως, δεν ξερω αν συμφωνειτε αλλα υπαρχει ενα γενικο κλιμα χαλαρωσης-αναμονης-αβεβαιοτητας, ακομα και στο θεμα του  :fuck2:

να δουμε πού θα παει αυτη η κατασταση...
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
μας  :zfuck: τα χαρατσια κ τα μνημονια  :birdman:
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
μας  :zfuck: τα χαρατσια κ τα μνημονια  :birdman:
Ακούστηκε ότι στην Έκτακτη Εισφορά του 2012 θα υπολογίζονται και οι επισκέψεις στα μασαζο :fuck1:Μάγαζα με 2%, έως 50 επισκέψεις και 4%για τις επιπλέον.
Με αυτά τα αντί αναπτυξιακά μέτρα πως να πας να  :fart-in-bed: ?
 

sosiv

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2012
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΒΑΣΙΛΗ ΣΤΗΝ ΚΩΛΛΕΤΗ.ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ Η ΜΙΚΡΗ ΝΟΡΑ,ΚΑΙ Η ΜΟΥΝΑΡΑ Η ΛΙΖΑ ΑΚΟΜΑ ΕΚΕΙ?
 

Gamakutra

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Πέμπτη με βλέπω για καταδρομική... θα ενημέρωσω τάχιστα για τα τεκτενόμενα.
Ευχηθείτε μου καλή τύχη ρε!! Headbaning!


Roby, καλή τύχη, περιμένουμε νέα σου!
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΒΑΣΙΛΗ ΣΤΗΝ ΚΩΛΛΕΤΗ.ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ Η ΜΙΚΡΗ ΝΟΡΑ,ΚΑΙ Η ΜΟΥΝΑΡΑ Η ΛΙΖΑ ΑΚΟΜΑ ΕΚΕΙ?

Καλημέρα σε όλη την Παρέα ! ! !

visos, ναι και στα δύο. Έχεις πάει και με τις δύο, για δώσε σχόλια από την πρώτη σου εμπειρία με Νόρα και Λίζα.

Υ.Γ. 1 Όχι μόνο να ζητάμε αλλά και να δίνουμε και πληροφόρηση και κριτικές-πάνω από όλα- αγαπητοί φίλοι μου.
Αναφέρομαι σε όλους.

 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Καλη επιχία σήμερα make,Robyman82

To βράδυ περιμένουμε πλήρης παρουσίαση από τον καθένα σας.  :2funny: :2funny: :2funny:
 

jojos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2011
Μηνύματα
73
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους............
 

volonelo

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Αδέρφια εοιμάζω κασκαντερηλήκι!
Στην χτεσινή μπορδελότσαρκα πέρασα απο Α.Γεωργίου 4 και στο ισόγειο κάτω απο το στούντιο saal, είχα φιμέ τζάμια, και έγραφε Κέντρο ευεξίας κλπ.
Γυρνώντας στο σπίτι έψαξα και βρήκα την αγγελία, όπου και τηλεφώνησα σήμερα. Κάνουν ερωτικά προγράμματα με κόστος απο 50-80€.

Πέμπτη με βλέπω για καταδρομική... θα ενημέρωσω τάχιστα για τα τεκτενόμενα.
Ευχηθείτε μου καλή τύχη ρε!! :rockon:

Είσαι σίγουρος για αυτό που λες γιατι στις φοτο που ειδα γραφει belami που ειναι για αλλους...
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Πήγα να δοκιμάσω τις αφίξεις στη Μαριάννα και Έχω πολυ καλές εντυπώσεις. Μια μια οι καιροι είναι δύσκολοι πήρα τη πιο φρέσκια και καλοπέρασα. Θα σπάσω το κεφάλι μου να δω πια μου θυμίζει αλλα είμαι σχεδόν σίγουρος ότι τη ξέρω απο παλιά. Οποίος τη θυμηθεί ας το γράψει γιατι θα σκάσω. Καλό μασάζ καλή συμμετοχή ωραίο κορμι λίγο ατσούμπαλη αλλα καλή πολυ καλή. Όνομα τώρα θα σας γελασω το Αλτσχάιμερ χτυπά τη πόρτα μου αν θυμάμαι Αλεξάνδρα.
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.662
Κριτικές
5
Like
695
Πόντοι
96
αυτο το εχει καταχωρηση για τα αδελφια οχι για τους στρειτ προσοχη μην κλειδωσουν τις πορτες
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Πήγα να δοκιμάσω τις αφίξεις στη Μαριάννα και Έχω πολυ καλές εντυπώσεις. Μια μια οι καιροι είναι δύσκολοι πήρα τη πιο φρέσκια και καλοπέρασα. Θα σπάσω το κεφάλι μου να δω πια μου θυμίζει αλλα είμαι σχεδόν σίγουρος ότι τη ξέρω απο παλιά. Οποίος τη θυμηθεί ας το γράψει γιατι θα σκάσω. Καλό μασάζ καλή συμμετοχή ωραίο κορμι λίγο ατσούμπαλη αλλα καλή πολυ καλή. Όνομα τώρα θα σας γελασω το Αλτσχάιμερ χτυπά τη πόρτα μου αν θυμάμαι Αλεξάνδρα.
δε μας εκανες κ μια περιγραφη της κοπελας

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom