Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Το τι παραπληροφόρηση πέφτει δεν λέγεται
Αναφέρω χαρακτηριστικά 2 τρανταχτες περιπτωσεις
Μαριάννα,σαν εργαζόμενη-ΜΙΛΦΑΡΑ και λοιπά,τελικά ήταν ένα μπαζάκι(τώρα βεβαια δεν δουλεύει,απλά το αναφέρω),κάκιστης εμφάνισης και ανύπαρκτης σεξουαλικότητας
Αρτεμις-άλλη μιλφάρα μας λέγανε,τελικά είναι μια ξινισμένη χοντρή κακομούτσουνη

Χωρίς να έχω πάει,είμαι βέβαιος ότι τα ίδια στάνταρ θα ισχύουν και Κωλλέτη,κάτι Νόρες  και τέτοιες θα είναι τίποτα φακλάνες,αν κρίνω από τα κριτήρια Αλκίνου και άλλων αγαπητικών
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Αγαπητικέ tzekos78, το συνεχίζεις να αναφέρεσαι στο όνομα μου,
χωρίς να σε προκαλώ- αγενός εσύ μιλάς για το γούστο μου,
είναι ώρα να κόψεις να αναφέρεσαι στο όνομα μου,
δεν είμαι το κέντρο του κόσμου σου,
ούτε εσύ ένα τυφλό, μικρό και χαζό παιδί
που σε παρασήρει η γραφή κάποιου
που δεν έχεις ανταλλάξει ποτέ ούτε ένα p.m. .-

Υ.Γ. Υπάρχει Forum, Ελληνίδες Διάσημες,
στα οποία υpάρχουν μοντέλα, κάποια από τα οποία,
αν το σηκώνει η τσέπη κάποιου και μπει στο ανάλογο κύκλωμα,
μπορεί να τα δοκιμάσει.-
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Το τι παραπληροφόρηση πέφτει δεν λέγεται

Χωρίς να έχω πάει,είμαι βέβαιος ότι τα ίδια στάνταρ θα ισχύουν και Κωλλέτη,κάτι Νόρες  και τέτοιες θα είναι τίποτα φακλάνες,αν κρίνω από τα κριτήρια Αλκίνου και άλλων αγαπητικών

Χωρίς να έχεις πάει δεν δύνασαι να ομιλείς. Επίσης δεν δύνασαι να ομιλείς διά συναδέλφους οι οποίοι δίδουσι χρήματα δια την ενημέρωσην του κοινού συνόλου.

Όταν με το καλό πας και βρεις την θεά μπορείς να μας το πεις... Μέχρι τότε...
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Το τι παραπληροφόρηση πέφτει δεν λέγεται
Αναφέρω χαρακτηριστικά 2 τρανταχτες περιπτωσεις
Μαριάννα,σαν εργαζόμενη-ΜΙΛΦΑΡΑ και λοιπά,τελικά ήταν ένα μπαζάκι(τώρα βεβαια δεν δουλεύει,απλά το αναφέρω),κάκιστης εμφάνισης και ανύπαρκτης σεξουαλικότητας
Αρτεμις-άλλη μιλφάρα μας λέγανε,τελικά είναι μια ξινισμένη χοντρή κακομούτσουνη

Χωρίς να έχω πάει,είμαι βέβαιος ότι τα ίδια στάνταρ θα ισχύουν και Κωλλέτη,κάτι Νόρες  και τέτοιες θα είναι τίποτα φακλάνες,αν κρίνω από τα κριτήρια Αλκίνου και άλλων αγαπητικών
Για την αλλη που λες δεν ξερω,η Μαριαννα μια χαρα στεκεται παντως,ο καθενας με τα γουστα του ρε φιλε.Αν δεν σου αρεσει,δεν σε υποχρεωνει κανενας να μπεις.
 

EYFYHS

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
72
Like
15
Πόντοι
0
Αν και είμαι λάτρης των μοντελέ γυναικών δυστυχώς, η Μαριάννα ειδικά μου ψιλοάρεσε. Δεν είναι παραπληροφόρηση το να υπάρχουν διαφορετικά γούστα από τα δικά σου. Προφανώς το κάνεις επίτηδες, ναχαμε να λέγαμε δηλαδή. Αλκίνε μη δίνεις σημασία, γείωση...
 

debatelaw1

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2011
Μηνύματα
45
Like
8
Πόντοι
0
Φιλε τα 100 ε ειναι πολλα

πραγματικα ειναι πολλα, ομως οδηγηθηκα σ΄ αυτη τη λυση, καθως ειχα υποτιθεται συνεννοηθει με ευα για μασαζ στις 18.00, πηγα 18.10 και ηταν κλειδωμενα, ενω θα εκλεινε κατα τις 20.00!οποτε μετα τι να εκανα, πηγα στο κατοσταρικο! αν μπορειτε να στειλετε pm για οικονομικοτερες καλες λυσεις...
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
446
Like
464
Πόντοι
21
Το τι παραπληροφόρηση πέφτει δεν λέγεται
Αναφέρω χαρακτηριστικά 2 τρανταχτες περιπτωσεις
Μαριάννα,σαν εργαζόμενη-ΜΙΛΦΑΡΑ και λοιπά,τελικά ήταν ένα μπαζάκι(τώρα βεβαια δεν δουλεύει,απλά το αναφέρω),κάκιστης εμφάνισης και ανύπαρκτης σεξουαλικότητας
Αρτεμις-άλλη μιλφάρα μας λέγανε,τελικά είναι μια ξινισμένη χοντρή κακομούτσουνη

Χωρίς να έχω πάει,είμαι βέβαιος ότι τα ίδια στάνταρ θα ισχύουν και Κωλλέτη,κάτι Νόρες  και τέτοιες θα είναι τίποτα φακλάνες,αν κρίνω από τα κριτήρια Αλκίνου και άλλων αγαπητικών
Δεν ξέρω αν γνωρίζεις από μασατζίδικα, πουτάνες κ.λπ. του πληρωμένου έρωτα, αλλά ένα ξέρω σίγουρα.
Από συμπεριφορά σε μια κοινή συζήτηση είσαι άσχετος έως επικίνδυνος.
Μπορείς να διαφωνείς με κάποιον για μια γνώμη που έχει αλλά δεν έχεις δικαίωμα να τον προσβάλλεις. Γιατί προσβολή είναι (αν δεν καταλαβαίνεις) να λες ότι σε παραπληροφορούν. Η παραπληροφόρηση παλικάρι υποκρύπτει ιδιοτέλεια. Αλλά ιδιοτέλεια γιατί; Πότε πρόλαβες εσύ να καταλάβεις ότι ο alkinos ανεβάζει κριτικές για να κερδίσει κάτι....
Λοιπόν ηρέμησε και ζήτησε συγνώμη από το πολύ εξηγημένο στο forum παλικάρι.
Τα κατάλαβες αυτά που έγραψα;
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
446
Like
464
Πόντοι
21
Μεγάλε Mr Beam άνοιξέ μας τα μάτια γιατί χανόμαστε.
Ανοιξέ μας τα μάτια γιατί εδω μέσα δεν έχουμε όλοι τη δύναμη να αποχωρήσουμε από κάποιο μαγαζί όταν δε μας αρέσουν τα κορίτσια και καθόμαστε και την "τρωμε"...αλλά είναι εποχές για χαμένα γιούρος ?
ε; είναι εποχή;
Το μόνο που μας σώζει είναι η ενημέρωση ώστε να πηγαίνουμε συστημένοι...
άντε φίλε...άντε και την Κυριακή θα σπάσω τον κουμπαρά οπότε από Δευτέρα πρέπει να επενδύσω σε σίγουρη μετοχή όχι σε "φούσκα"
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
djgate να σου πω ότι όντως δεν έχεις την "υποχρέωση" να μπεις... Μπορείς να πας να δεις τις κοπέλες και αν δεν ακούσεις το κλικ μέσα σου λες ευχαριστώ πολύ και αριβάρεις διά άλλες πολιτείες!

Απλό είναι... αν το κάνεις την πρώτη φορά θα το συνηθίσεις κιόλας!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Αγαπητικέ tzekos78, το συνεχίζεις να αναφέρεσαι στο όνομα μου,
χωρίς να σε προκαλώ- αγενός εσύ μιλάς για το γούστο μου,
είναι ώρα να κόψεις να αναφέρεσαι στο όνομα μου,
δεν είμαι το κέντρο του κόσμου σου,
ούτε εσύ ένα τυφλό, μικρό και χαζό παιδί
που σε παρασήρει η γραφή κάποιου
που δεν έχεις ανταλλάξει ποτέ ούτε ένα p.m. .-

Υ.Γ. Υπάρχει Forum, Ελληνίδες Διάσημες,
στα οποία υpάρχουν μοντέλα, κάποια από τα οποία,
αν το σηκώνει η τσέπη κάποιου και μπει στο ανάλογο κύκλωμα,
μπορεί να τα δοκιμάσει.-
Ρε ALKINOS τι ειν΄ τούτος ρε; Εσύ όμως ξέρεις, όπως είπε και συναγωνιστής παραπάνω: ΓΕΙΩΣΗ! Όσο ασχολούμαστε όλοι τόσο χαλάμε τα πλήκτρα του υπολογιστή μας.... 
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Ρε ALKINOS τι ειν΄ τούτος ρε; Εσύ όμως ξέρεις, όπως είπε και συναγωνιστής παραπάνω: ΓΕΙΩΣΗ! Όσο ασχολούμαστε όλοι τόσο χαλάμε τα πλήκτρα του υπολογιστή μας.... 

Kαλησπέρα graf  :2funny: :2funny: :2funny:
Έχεις απόλυτο δίκιο  :headbang2:

Κανένα νέο από τους "αγώνες"  :pipa3:, :fuck2:?
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Kαλησπέρα graf  :2funny: :2funny: :2funny:
Έχεις απόλυτο δίκιο  :headbang2:

Κανένα νέο από τους "αγώνες"  :pipa3:, :fuck2:?


δεν αξιζει καν να απαντας σε σχολια, εμεις για χαβαλε και να περναμε καλα θελουμε, οποιος δεν γουσταρει, αλλου. γουστα ειναι αυτα.

θα εκτιμουσαμε νεα για αφιξεις στην μαριαννα, να δουμε και κανενα νεο προσωπακι ...
 

paranomos68

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2009
Μηνύματα
707
Like
14
Πόντοι
6
Αγαπητικέ tzekos78, το συνεχίζεις να αναφέρεσαι στο όνομα μου,
χωρίς να σε προκαλώ- αγενός εσύ μιλάς για το γούστο μου,
είναι ώρα να κόψεις να αναφέρεσαι στο όνομα μου,
δεν είμαι το κέντρο του κόσμου σου,
ούτε εσύ ένα τυφλό, μικρό και χαζό παιδί
που σε παρασήρει η γραφή κάποιου
που δεν έχεις ανταλλάξει ποτέ ούτε ένα p.m. .-

Υ.Γ. Υπάρχει Forum, Ελληνίδες Διάσημες,
στα οποία υpάρχουν μοντέλα, κάποια από τα οποία,
αν το σηκώνει η τσέπη κάποιου και μπει στο ανάλογο κύκλωμα,
μπορεί να τα δοκιμάσει.-

Alkine κωψε τα παριζιανικα και τους καλους τροπους και δες λιγο πως παει το πραμα.  :grin:

Φιλε Tzekos εμενα τα κοριτσια μ'αρεσουν, εσενα αν δεν σου αρεσουν χεστικαμε, στο

κατω κατω δεν σε ειπε κανεις να τις γαμησεις με το ζορι..... αυτα  :grin: :birdman: :grin:
 

salonica28

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
172
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Μήπως θα ήταν καλό να σταματήσουμε να μαλώνουμε για τις πουτάνες????
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Μήπως θα ήταν καλό να σταματήσουμε να μαλώνουμε για τις πουτάνες????






Τί τρόποι! Πουτάνα είναι μια ιταλική λέξη. Στα ελληνικά σημαίνει ιερόδουλος. Λέξη που προέρχεται απο δύο λέξεις το ΙΕΡΟΣ  και το δούλος. μη βρίζουμε λοιπόν τέτοιες μέρες τα ιερά. Ντροπή. 
 

Gabriel11

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
145
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπον για  να  σταματησουμε  να  ασχολουμαστε  με  μαλακιες , ενημερωση  απο  Βασιλη- Ευα  ( Κωλετη ). Παρουσες  Νορα  και  Ηλεκτρα  . Απουσες  αυτο  το  διαστημα  Ελβιρα  και  Λιζα ( θα  επανελθουν  μετα  το  Πασχα  ) . Προτιμηθηκε  η  Νορα  . Συμφωνω  με  τις  προηγουμενες  θετικες  κριτικες    που  εχουν  γραφει  .  Εξαιρετικη  . Πολυ  φιλικη  ,με  μεγαλη  οικειοτητα  ,  λες  και  την  ηξερες  χρονια  ,  σε  κανει  να  νοιωθεις  φοβερα  ανετα . Πολυ  καλη  και  στις  υπηρεσιες  της  .  Οι  τιμες  του  μαγαζιου  εως  80 ευρω . Θα  ξαναπροτιμηθει σιγουρα  αν  βοηθησουν  και  οι  οικονομικες  συγκυριες  . ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ  σε  όλους . 
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
την καλημέρα μου , ολοι οι προηγούμενοι έχουν δίκιο. Βεβαίως και μεταφέρουμε εδώ τις προσωπικές μας εμπειρίες και τον ενθουσιασμό που προκάλεσε στον καθένα απο εμάς η κάθε κοπελιά . Αυτό δεν είναι σε καμιά περίπτωση ούτε κατακριτέο ούτε ιδιοτελές.. Ο καθένας μας έχει την δικιά του οπτική. Αλλωστε ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ οτι και οι κοπελιές αλλιώς βλέπουν τον καθένα απο εμάς... και επισης αναλογα συμπεριφέρονται απλόχερα ή όχι στο πρόγραμμα της μέσα στο δωμάτιο. Οπότε ΟΥΔΕΝ ΣΧΟΛΙΟ ...
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
και να μην ξεχνάτε ,πέρα απο τις Άγιες τούτες μέρες , ότι παντα και για παντα όλες τους μας βλέπουν και θα μας βλέπουν σαν χρήμα ΚΑΙ ΜΟΝΟ , και όλα τα άλλα τα χουν γραμμένα - φαντάζομαι ξέρετε που!!!!!! οπότε αγαπούληδες για άλλη μια φορά προσέχετε !!!!!
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Λοιπον για  να  σταματησουμε  να  ασχολουμαστε  με  μαλακιες , ενημερωση  απο  Βασιλη- Ευα  ( Κωλετη ). Παρουσες  Νορα  και  Ηλεκτρα  . Απουσες  αυτο  το  διαστημα  Ελβιρα  και  Λιζα ( θα  επανελθουν  μετα  το  Πασχα  )
Ποια είναι αυτή η Λίζα ρε παίχτες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom