Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (4 μέλη και 12 επισκέπτες)

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Αυτό είναι το λιγότερο φίλε μου,παραπλάνησες τον κόσμο με την περιγραφή σου.
Ή μάλλον με την μη περιγραφή σου.
Υπάρχουν υποκειμενικές γνώμες,αλλά κάποια πράγματα είναι φως-φανάρι.
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Αυτό είναι το λιγότερο φίλε μου,παραπλάνησες τον κόσμο με την περιγραφή σου.
Ή μάλλον με την μη περιγραφή σου.
Υπάρχουν υποκειμενικές γνώμες,αλλά κάποια πράγματα είναι φως-φανάρι.

Τύπε λες ψέματα και sorry που σου μιλάω έτσι αλλά από ότι θυμάμε οι δύο μας πότε δεν ανταλάξαμε p.m.

Tώρα αυτό που γράφεις "παραπλάνησες τον κόσμο με την περιγραφή σου.
Ή μάλλον με την μη περιγραφή σου" τι να πω? Το θεωρώ επιοικώς ατυχές και αυνάρτητο.

Στην ουσία, να μην με διαβάζεις, στο forum, αν δεν σου αρέχουν οι κριτικές μου.

¨οταν γράφει όμως "Αυτό είναι το λιγότερο φίλε μου", δεν πρέπει να μας πεις ποίο είναι το περισσότερο βασιζόμενος σε στοιχεία?

Υ.Γ. Αν είσαι από κάποιο μαγαζί καλό θα είναι να μας δηλώσεις από πιο, δεν είναι κακό.
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Το παρόν σκηνικό μου θυμίζει τις ΕΛΔΕ του 1999,κάθε γωνιά και μασάζ,μάθανε ότι γαμιόμαστε κλπ
Από ποιότητα,τίποτα.
Είναι δυνατόν να εμφανίζονται 8 κοπέλες σε ένα μαγαζί και όλες να είναι για τα σκυλιά?
3 καλές μου έρχονται τώρα στο μυαλό,Κλειώ,Νάνσυ από γκόλντεν και Μαργαρίτα από βασίλη,αξιοπρεπείς έως πολύ καλές.
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
Το παρόν σκηνικό μου θυμίζει τις ΕΛΔΕ του 1999,κάθε γωνιά και μασάζ,μάθανε ότι γαμιόμαστε κλπ
Από ποιότητα,τίποτα.
Είναι δυνατόν να εμφανίζονται 8 κοπέλες σε ένα μαγαζί και όλες να είναι για τα σκυλιά?
3 καλές μου έρχονται τώρα στο μυαλό,Κλειώ,Νάνσυ από γκόλντεν και Μαργαρίτα από βασίλη,αξιοπρεπείς έως πολύ καλές.

Peace men!!!!! είπαμε περί ορέξεως.... γούστα είναι αυτά...
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Στα μασατζιδικα η παραπληροφορηση δεν λεει και τιποτα και μουναρα να στην παρουσιαζει ο αλλος,αμα δεν σου αρεσει,δεν μπαινεις
απλα τα πραγματα...
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Στα μασατζιδικα η παραπληροφορηση δεν λεει και τιποτα και μουναρα να στην παρουσιαζει ο αλλος,αμα δεν σου αρεσει,δεν μπαινεις
απλα τα πραγματα...
:thumbsup: :headbang2: :thumbsup:

Μόνο οι :new_shocked:, συγχορούνται  :2funny: :2funny:
 

Stormbringer

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2011
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
 Συμφωνω με το γουστα ειναι αυτα!!!!  Αλλωστε το τι αρεσει στον καθενα ειναι υποκειμενικο και εκτος αυτου καποια κοπελα μπορει με εναν να ειναι καλυτερη απο οτι με καποιον αλλον οχι μονο γιατι της αρεσει η την απωθει καποιος αλλος αλλα και απο τον τροπο που την αντιμετωπιζεις!!!  γι'αυτο καλο ειναι να λαμβανουμε τις κριτικες ως υποκειμενικες και ο καθενας να "ακουει" το δικο του ενστικτο στο με πια θα παει και τι θα κανει μαζι της!!!!
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Στα μασατζιδικα η παραπληροφορηση δεν λεει και τιποτα και μουναρα να στην παρουσιαζει ο αλλος,αμα δεν σου αρεσει,δεν μπαινεις
απλα τα πραγματα...

Δίκιο έχεις,αλλά αν έχεις διαβάσει κάποιες πολύ καλές περιγραφές,τότε λες "θα είναι καλή στο πρόγραμμα" και πατάς την μπανανόφλουδα.
Ασε που στην περίπτωση που αναφέρω,υπάρχου πιο χοντρά πράγματα.
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Δίκιο έχεις,αλλά αν έχεις διαβάσει κάποιες πολύ καλές περιγραφές,τότε λες "θα είναι καλή στο πρόγραμμα" και πατάς την μπανανόφλουδα.
Ασε που στην περίπτωση που αναφέρω,υπάρχου πιο χοντρά πράγματα.

Για τα "πιο χοντρά πράγματα." θα μας πείς tzekos78, για να μάθουμε και εμείς τι ενδιαφέρον υπάρχει?  :think: :think: :think:
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
ρε πατε καλα ολοι εδω μεσα

τι παει να πει σε παραπλανησε

οταν εβλεπες τις κοπελες σκεφτοσουνα τον αλκινο??

εσυ δεν εχεις γνωμη
 

tzekos78

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2012
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Δες πμ φιλαράκο και ας τελειώσει εδώ το θέμα.
 

debatelaw1

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2011
Μηνύματα
45
Like
8
Πόντοι
0
υπαρχει και η Σοφια, κάποτε ομορφουλα, 40+, με αρκετα κιλα, μασαζ ξεπετα + εκτονωση + 30 ε ! 
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16

το αν καποια κοπελα ( ή μεγαλοκοπελα ) ειναι ομορφη/κοντη/ψηλη/χοντρη ειναι εν πολλοις αντικειμενικο .

το αν μαρεσει ειναι καθαρα υποκειμενικο .

στις υπηρησιες παιζει ρολο η χημεια των ατομων , αν και κανονικα θα επρεπε να υπαρχει ενα ελαχιστο επιπεδο για ολους . δηλαδη οταν λεμε 45 λεπτα εννοουμε 45 λεπτα και οχι 25 , οταν λεμε μασαζ εννοουμε μασαζ και οχι λαδοχαδο κτλ . τωρα αν τυχει και βγαλεις γουστα με καποια , νταξει ειναι στο παιχνιδι και αυτο .

αυτιαπομενα .
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Έλα βρε Ric... Σ' άλλους αρέσει το λαδόχαδο. Εμένα πάλι μου αρέσει να με κάνουν αλοιφή για κάλους. Απλά αν το αναφέρουμε θα είναι καλύτερα για όλους...
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16

ελα βρε κυριε δοκιμαστα , δεν ειναι αυτο που θελω να πω !

οι σωστοι επαγγελματιες δινουν το 100 % των ικανοτητων τους σε ολους ( αντε το 90% να μην ειμαι υπερβολικος ) και αν υπαρχει και χημεια πανε και λιγο παραπανω . αυτο ηθελα να πω .

γκουτ ?
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Γκουτ φίλε... Να δω πότε θα σας δω...
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.157
Κριτικές
10
Like
6.140
Πόντοι
7.095
Φιλε μην το βλεπεις ετσι.Καλα ξηγιουνται και τα βγαλανε..μαγκια τους! Ας μπορουσαμε κι εμεις με μια εξυπνη δουλεια να τα βγαλουμε
ΕΞΥΠΝΗ το λες εσύ??? γιατί παρόλο που το γουστάρουμε εν γνώσει μας ξέρουμε ότι από ιδιοκτήτες μέχρι κοπέλες είναι ΠΑΡΑΝΟΜΕΣ...
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
σκοπος ολων μας ειναι να περναμε καλα, αποκομιζοντας μεγιστη ικανοποιηση απο τις κοπελες, με λογικες τιμες.

οι καιροι εχουν αλλαξει, και αυτο να το θυμομαστε και εμεις, και ολοι οι ιδιοκτητες που εχουν εδω μεσα λογαριασμο...

αλλα νομιζω πως εχουμε ξεφυγει απο το θεμα του forum...

 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
ετοιμαζομαι για πασχαλιατικη επισκεψη στην μαριαννα. κανεις να προτεινει κατι για διπλο???
δεν θα με χαλουσε να συμπεριλαμβανοταν η ηρω ή η μαρινα... αρκει να δινανε και λιγο  :zfuck:


επισης, λεω για κατι πιο χαλαρο σε σπα, με νανσυ... ή να προσπαθησω για κατι παραπανω????
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Λοιπόν και στους δυο παραπάνω σχολιαστές το λέω...

Το Νάνσυ δεν το λες σπα, ούτε καλό μασάζ. Το λες μπριζολάδικο και το λένε στην σελίδα τους. Θέλετε καλό μασάζ και σπα? Spa Prive! Αλλά μην περιμένετε και τίποτα παραπάνω. Θα κάνετε το σπα σας, θα σας τρίψουν και θα φύγετε ήρεμοι και χαλαροί. Νάνσυ πας και τρως. Αλλά το θέμα είναι ότι δεν ξέρω κατά πόσο θα σας καλύψει ο χώρος.

Αν θέλετε, όταν με το καλό ανεβείτε ή κατεβείτε, αγοράστε μια εφημερίδα και στον τομέα Υγεία θα έχει αρκετές αγγελίες για μασάζ. Σε πόσα όμως θα έχετε και καλό μασάζ και φαί... αυτό δεν μπορώ να το ξέρω και δεν μπορώ να το εγγυηθώ...

Παρακαλώ μετά την άνωθεν κατάθεση ιδεών μου μην μου γεμίσετε το Κυτίο με Προσωπικά Μυνήματα. Ότι είχα να πω τα είπα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom