Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (1 μέλη και 28 επισκέπτες)

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
τι ξεπεσμος ειναι αυτος δε μπορεσα να το καταλαβω

καποτε ηταν το πρωτο ονομα στη πιατσα  :knockinb:

πετυχα μια φιλη της και πρωην υπαλληλο  :zfuck: της κ με ειπε οτι δε μπορει να βρει κοπελες
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
19ΧΡΟΝΗ απο Βουλγαρία προσφέρει το φουλ προγραμμα μονο στα 60Ε
στο κέντρο ευεξίας ΝΑΝΣΥ Δεν θα μεινει για πολύ
γι''αυτο όποιος προλάβει 2310-27......  :think:
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
τι ξεπεσμος ειναι αυτος δε μπορεσα να το καταλαβω

καποτε ηταν το πρωτο ονομα στη πιατσα  :knockinb:

πετυχα μια φιλη της και πρωην υπαλληλο  :zfuck: της κ με ειπε οτι δε μπορει να βρει κοπελες

Kάποτε είχε 2 από τα καλύτερα μαγαζία...

Δεν μπορεί να βρει κοπέλες, με τέτοια κρίση?
Δεν το πιστεύω, μάλλον δεν της πληρώνει για αυτό........
 

venus

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
Εγω παντως τα εχω κοψει τα μασατζιδικα εδω και καποιο καιρο..Ο λογος ειναι το οικονομικο! Δηλαδη με 80 και 100 ευρω που ζητανε νομιζω οτι ειναι πολυ ακριβα για τους καιρους που ζουμε! Αυτα βεβαια ειναι προσωπικες σκεψεις του καθενος,αλλος γουσταρει και τα δινει.Κι εγω παλια δεν το σκεφτομουν..πηγαινα!
 

venus

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
Kάποτε είχε 2 από τα καλύτερα μαγαζία...

Δεν μπορεί να βρει κοπέλες, με τέτοια κρίση?
Δεν το πιστεύω, μάλλον δεν της πληρώνει για αυτό........
Κι εγω αυτο πιστευω.Μαλον η Ευα μας τσιγκουνευεται να δινει πολλα λεφτα στις κοπελες.Περασμενα μεγαλεια Ευα μου...(αν και σε συμπαθω σαν ανθρωπο)
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Εγω παντως τα εχω κοψει τα μασατζιδικα εδω και καποιο καιρο..Ο λογος ειναι το οικονομικο! Δηλαδη με 80 και 100 ευρω που ζητανε νομιζω οτι ειναι πολυ ακριβα για τους καιρους που ζουμε! Αυτα βεβαια ειναι προσωπικες σκεψεις του καθενος,αλλος γουσταρει και τα δινει.Κι εγω παλια δεν το σκεφτομουν..πηγαινα!

Σωστός ! ! !
Και εγώ έχω μειώσει στο ελάχιστο της επιλογέ μου, μόνο στα 2 μαγαζία που είναι 1 ώρα, ανεξάρτητα πόσες φορές :fuck1:
Σε κάθε περίπτωση τα 80 είναι πολλά.
Θα πρέπει τα αφεντικά των μαγαζιών να δουν αναπροσαρμογή της τιμής στα 60 Euro

Y.γ. Φυσικά και εμείς φταίμε που συνεχίσουμε να πηγαίνουμε μαζικά....
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Κι εγω αυτο πιστευω.Μαλον η Ευα μας τσιγκουνευεται να δινει πολλα λεφτα στις κοπελες.Περασμενα μεγαλεια Ευα μου...(αν και σε συμπαθω σαν ανθρωπο)

Πολύ ξυνή δεν είναι η Εύα ρε venus?
Άσε που ξέρασε και η σιλικόνη στ πρόσωπο της, από ντύσιμο την μέρα που πήγα μου φάνηκε για αγρότισα, γενικά γμτ κατάσταση έχει καταντήσει.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
alkine πιστεύω πως όλοι λίγο πολύ έχουμε μειώσει τις επισκέψεις μας... Είναι δύσκολες οι εποχές πλεόν. Απλά, μάλλον, όσοι πάνε δεν γράφουν εδώ μέσα και όσοι είναι εδώ μέσα πάνε και είτε δεν γράφουν είτε μας έχουν γραμμένους!
 

venus

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
Σωστός ! ! !
Και εγώ έχω μειώσει στο ελάχιστο της επιλογέ μου, μόνο στα 2 μαγαζία που είναι 1 ώρα, ανεξάρτητα πόσες φορές :fuck1:
Σε κάθε περίπτωση τα 80 είναι πολλά.
Θα πρέπει τα αφεντικά των μαγαζιών να δουν αναπροσαρμογή της τιμής στα 60 Euro

Y.γ. Φυσικά και εμείς φταίμε που συνεχίσουμε να πηγαίνουμε μαζικά....
Μαζικα δεν θα το λεγα.Πιστευω πως και αυτοι εχουν δει καποια μειωση εστω και μικρη.Γι αυτο και εχουν ριξει τις τιμες απο τα 100 στα 80 ευρω.Δεν τις εριξαν επειδη το διαβασαν στο μπουρδελα ;) Απλα το θεμα ειναι πως πρεπει να ριξουν κι αλλο τις τιμες γιατι στην τελικη σε εμας απευθυνονται.Επισης με την μειωση αυτη των τιμων φανταζομαι θα εχουν και περισσοτερη πελατεια οποτε παλι τα ιδια λεφτα θα βγαζουν.Οι κοπελες θα τρωνε περισσοτερα γαμησια και θποτιθεται πως το γουσταρουν... αρα κερδος και για τα κοριτσια! και οποιες δεν το γουσταρουν και το κανουν μονο για το χρημα πολυ απλα δεν κανουν γι αυτη τη δουλεια!! ας πανε να γινουν καθαριστριες τοτε οσο ομορφες και να ναι :)
 

venus

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
Πολύ ξυνή δεν είναι η Εύα ρε venus?
Άσε που ξέρασε και η σιλικόνη στ πρόσωπο της, από ντύσιμο την μέρα που πήγα μου φάνηκε για αγρότισα, γενικά γμτ κατάσταση έχει καταντήσει.
Ναι το παιζει λιγο ντιβα και μεσα σε ολα.Αλλα ειναι καλο τυπακι και εμενα προσωπικα μου ειχε ξηγηθει στο παρελθον.Με το αζημιωτο βεβαια ;)
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
την καλημέρα μου , όπως πολύ σωστά είπατε οι προηγούμενοι έχει γεμίσει πλέον η πόλη με πολλές επιλογές και για όλα τα γουστα. Σαφώς και οι τιμές παίζουν... ξεκολήστε από τις ίδιες κ ίδιες να δείτε τι καλά που θα ρίξουν κ οι φίρμες... τις τιμές. Αλλωστε η πουτάνα πάντα πουτάνα θα είναι σε όποιο χώρο και να είναι!!!!  :uglystupid:
 

venus

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
την καλημέρα μου , όπως πολύ σωστά είπατε οι προηγούμενοι έχει γεμίσει πλέον η πόλη με πολλές επιλογές και για όλα τα γουστα. Σαφώς και οι τιμές παίζουν... ξεκολήστε από τις ίδιες κ ίδιες να δείτε τι καλά που θα ρίξουν κ οι φίρμες... τις τιμές. Αλλωστε η πουτάνα πάντα πουτάνα θα είναι σε όποιο χώρο και να είναι!!!!  :uglystupid:
Κι εμεις παντα πελατες θα ειμαστε..ας ειμαστε τουλαχιστον λιγο ξυπνιοι πελατες ;)
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
Κι εμεις παντα πελατες θα ειμαστε..ας ειμαστε τουλαχιστον λιγο ξυπνιοι πελατες ;)

μέχρι τώρα έπαιζε το `I have the pussy ... I make the rules...` έλα μου όμως που εδώ και λίγους μήνες παίζει το ` I have euros... I make the rules!!!!, και καλά θα είναι να το αντιληφθούμε όλοι μας , είτε σαν πελάτες , είτε σαν ιδρύματα... πολύ παραπάνω βέβαια για τις...εργάτριες !!!!  :tits2:
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
ότι λούσα κ ζωή κάνανε τα μεγάλα ονόματα των μασσάζ καθώς και τα αυτοκίνητα που βγάλανε τόσο εύκολα κάποιες... να τα χαίρονται ... γιατί απο δω κ μετά θα πέσει μόνο σως... για να γλυστράει..
 

venus

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
μέχρι τώρα έπαιζε το `I have the pussy ... I make the rules...` έλα μου όμως που εδώ και λίγους μήνες παίζει το ` I have euros... I make the rules!!!!, και καλά θα είναι να το αντιληφθούμε όλοι μας , είτε σαν πελάτες , είτε σαν ιδρύματα... πολύ παραπάνω βέβαια για τις...εργάτριες !!!!  :tits2:
Ετσι μπραβο συμφωνω απολυτα μαζι σου.Επισης καλο θα ηταν αν και ειναι πολυ δυσκολο,να παψει το μουνι να σερνει καραβι και πλεον να το σερνει το καυλι..και τα ευρω φυσικα :)
 

venus

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
ότι λούσα κ ζωή κάνανε τα μεγάλα ονόματα των μασσάζ καθώς και τα αυτοκίνητα που βγάλανε τόσο εύκολα κάποιες... να τα χαίρονται ... γιατί απο δω κ μετά θα πέσει μόνο σως... για να γλυστράει..
Φιλε μην το βλεπεις ετσι.Καλα ξηγιουνται και τα βγαλανε..μαγκια τους! Ας μπορουσαμε κι εμεις με μια εξυπνη δουλεια να τα βγαλουμε
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
Ετσι μπραβο συμφωνω απολυτα μαζι σου.Επισης καλο θα ηταν αν και ειναι πολυ δυσκολο,να παψει το μουνι να σερνει καραβι και πλεον να το σερνει το καυλι..και τα ευρω φυσικα :)

μακάρι όλοι να συμφωνούσαν αλλά βλέπεις συνεχίζουν ακόμα οι επίσημοι χορηγοί ... κ διαβάζουμε όλο για τις ίδιες κ ίδιες!!!
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
Φιλε μην το βλεπεις ετσι.Καλα ξηγιουνται και τα βγαλανε..μαγκια τους! Ας μπορουσαμε κι εμεις με μια εξυπνη δουλεια να τα βγαλουμε

βρέ καλά κάνανε κ βγάλανε ότι έβγαλε κάθε μια απ΄αυτές, αλλά είπαμε μην μας πέρνουνε κ στον λαιμό τους. Κ δεν θα λέμε παλι τα ιδια περί υγείας. Και δεν βλέπω πουθενά αυτό που αναφέρεις για έξυπνη δουλεια!!!
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
από ποτε το τσιμπούκι κ το ξεκώλιασμα εγινε έξυπνη δουλεια ????? ή το ζηλεύεις ? γιατι στο χωριό μου αλλιώς το λένε αυτο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom