Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (6 μέλη και 30 επισκέπτες)

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Ολο μαλακίες εδώ μέσα!!
Αφού το 95% των μαγαζιών που αναφέροντε εδώ μέσα έχουν τηλέφωνα σε αγγελίες γιατί καποιοι προσπαθούν να δείξουν ότι οι γνώσεις που έχουν σχετικά με το θέμα είναι απόρρητες ??
σιγα μη ειναι και 200%

2 μαγαζια ειναι αντε 3 το πολυ

τα απορητα μαγαζια παραμενουν απορητα
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.294
Like
791
Πόντοι
96
Συμφωνώ και μαζί σου αλλά το λόγο που παραμένουν απόρητα δεν έχω καταλάβει ακόμη!
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Ο σεβασμός μεταξύ μας, όταν γράφει ο ένας για τα γραφόμενα του άλλου, είναι απαραίτητος.

Το άκουσαν οι νεαρότεροι της παρέας μας?
 

salonica28

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
172
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Άμα αναφέρεσαι σε μένα φίλε έχεις δίκιο

Sorry.

 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Επίσκεψη στον Βασίλη τον Smile.

Η ομάδα ΑΛΛΑΖΕΙ και ας το μαγάζι δεν έχει κίνδυνο να βουλίαξει....

nay%253Bagio.jpg


Αρχηγός η Βάνα(παραμένουσα) πολύ καλό και "υγρό" μωρό. Ξανθό, στα 35,  :boobies: 2άρι, γεματούλα, πολύ δυναατή στο  :knockinb:

Άρτεμη( επιστρέφουσα) Καλώς ξανα-ήρθες πατριότησα. Κρίση στο  :fuck2: και στον πυρίνα της Ευρωπαϊκής Ένωσης?

Σάσα, ρωσιδάκι με άψογα Ελληνικά, αδύνατο ψηλόλιγνο με μακριά πόδια, κόκκινο μακρύ και ίσιο μαλλί, 1-2  :boobies:, γύρω στα 35, αλλά μυκροδίχνει. Άκουσα ότι κάνει πολύ καλή δουλειά.

Μαργαρίτα, Ρωσίδα, με μαύρα μακριά μαλλιά, λάγνο ύφος σου "φωνάζει" πάρε με, :boobies: 1-2, αδύνατη στα 35, όμορφη γυναίκα...

Delicate%20Daisies.jpg


Αποφάσισα να μαδίσω την Μαργαρίτα και έφυγα ευχαριστημένος......

Λές να μα αγάπησε  :smitten:? :think:  
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Α ! ! ! ρε 80 άρη πάλι με έσωσες ! ! !
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Καλημέρα φίλε salonika28.

:2funny:

Όλα καλά  :headbang2:, χαροπά  :bounce-glasses: και ήρεμα  :coffee:.
 

Gamakutra

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Την καλησπέρα μου σε όλους τους συναθλητές και καλή βδομάδα!
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Καλώς όρισα καλώς σας βρήκα αλλά τα νέα μου δε θα σας αρέσουν. Μεγάλη φασαρία στην πρωτεύουσα με το πληρωμενο σεξ. Φόβος και τρόμος.Και ο λόγος οι λαθρομετανάστες και τα πλοκάμια αυτών.  Τσουνάμι πληροφοριών ίσως και παραπληροφόρησης για τους οίκους του μεταξιού της Πατησίων αλλα και τα μασατζίδικα. Μιλάνε για επικίνδυνα νοσήματα για παράνομα και επικυνδινα μαγαζιά πάσης φύσεως και οι συνδεσμοί μου δε με κυκλοφόρησαν πουθενά. Τρομοκρατία και έτσι όπως είναι οι Αθηναίοι τρομολάγνοι όπου φύγει φύγει και εγώ. Πέρασα μόνο απο ένα μασατζίδικο και απο εκει και πέρα περιορίστηκα στα καλά και ακριβά υπέρ νόμιμα studio που καλά πηδάς φυσικά αλλά δε έχεις άπλα χρόνου. Θέλω να πιστέψω έναν κυβερνητικό φίλο που μου είπε ότι όλη η ιστορία έχει να κάνει με την απειλή του να μας βγάλουν απο τη συνθήκη σένκεν και αν τη πηδήξουμε όλα θα στρωσουν. Γιατί αλλιώς τη κατσανε στην Αθήνα και θα μας πιάσει και εμάς σε κανά μήνα. Τόσο απέχουν τα 500 κμ. Καλημέρα σας.
 

paranomos68

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2009
Μηνύματα
707
Like
14
Πόντοι
6
Καλώς όρισα καλώς σας βρήκα αλλά τα νέα μου δε θα σας αρέσουν. Μεγάλη φασαρία στην πρωτεύουσα με το πληρωμενο σεξ. Φόβος και τρόμος.Και ο λόγος οι λαθρομετανάστες και τα πλοκάμια αυτών.  Τσουνάμι πληροφοριών ίσως και παραπληροφόρησης για τους οίκους του μεταξιού της Πατησίων αλλα και τα μασατζίδικα. Μιλάνε για επικίνδυνα νοσήματα για παράνομα και επικυνδινα μαγαζιά πάσης φύσεως και οι συνδεσμοί μου δε με κυκλοφόρησαν πουθενά. Τρομοκρατία και έτσι όπως είναι οι Αθηναίοι τρομολάγνοι όπου φύγει φύγει και εγώ. Πέρασα μόνο απο ένα μασατζίδικο και απο εκει και πέρα περιορίστηκα στα καλά και ακριβά υπέρ νόμιμα studio που καλά πηδάς φυσικά αλλά δε έχεις άπλα χρόνου. Θέλω να πιστέψω έναν κυβερνητικό φίλο που μου είπε ότι όλη η ιστορία έχει να κάνει με την απειλή του να μας βγάλουν απο τη συνθήκη σένκεν και αν τη πηδήξουμε όλα θα στρωσουν. Γιατί αλλιώς τη κατσανε στην Αθήνα και θα μας πιάσει και εμάς σε κανά μήνα. Τόσο απέχουν τα 500 κμ. Καλημέρα σας.

Μεσ΄στα παγματα εισαι βλεπω ρε μπαγασα......... :grin:
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλη την παρέα.

dbaba, σε βλέπω πλήρως ενημερωμένο για την συνθήκη σέγκεν. Για τα προβλήματα αλματώδους άυξησης του AIDS στην Αθήνα πιάτσες, οίκουα ανοχής και μασατζίδικα, τι πληροφορίες σου έδωσαν οι γνωστοί σου?

Υ.Γ. Να τα περιμένουμε και Θεσσαλονίκη?
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Θεσσαλονίκη δεν παίζει να γίνει το ίδιο. Πρώτον δεν έχουμε τόσο πρόβλημα λαθρομαετανάστευσης. Δεύτερον δεν έχουμε τόσα ιδρύματα. Και τρίτον έχουμε ακόμα κοπέλες που δεν θυσιάζουν τα πάντα για το χρήμα.
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Θεσσαλονίκη δεν παίζει να γίνει το ίδιο. Πρώτον δεν έχουμε τόσο πρόβλημα λαθρομαετανάστευσης. Δεύτερον δεν έχουμε τόσα ιδρύματα. Και τρίτον έχουμε ακόμα κοπέλες που δεν θυσιάζουν τα πάντα για το χρήμα.

Μακάρι να "έχουμε ακόμα κοπέλες που δεν θυσιάζουν τα πάντα για το χρήμα", αν και πολύ φοβάμαι στις εποχές μας,
ότι η φτώχεια είναι κακός σύμβουλος για τις κοπέλες...... :headbang: :headbang: :headbang:
 

Gioutsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Κριτικές
3
Like
24
Πόντοι
1
Γνωρίζει κανείς τι παίζει με μία Μασατζού στην περιοχή Θεαγένειο?
Θέλει 40 ευρά,μου φάνηκε στο τηλέφωνο ΡωσοΠόντια...
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Μακάρι να "έχουμε ακόμα κοπέλες που δεν θυσιάζουν τα πάντα για το χρήμα", αν και πολύ φοβάμαι στις εποχές μας,
ότι η φτώχεια είναι κακός σύμβουλος για τις κοπέλες...... :headbang: :headbang: :headbang:

Αναλόγως το ίδρυμα... τουλάχιστον σε μερικά που ξέρω ακόμα δεν κάνουν εκπτώσεις στην υγεία τους/μας! Σε άλλα...
 

eagleman

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες καλημέρα...

από αυριο ανεβαίνω Θεσσαλονίκη για δουλειές και θα ήθελα να επισκεφτώ κάποιο καλό "ίδρυμα" για "χαλάρωση"...

Θα ήθελα όποιος συναγωνιστής θέλει είτε με Pm είτε εδώ να μου κάνει τις προτάσεις του.


Ευχαριστωωωωωωω
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
ρωτα τον salonica28 γιαυτον ολα τα μαγαζια ειναι free

 

salonica28

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
172
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Κράζετε ε????

Γιατί το χάνι της Γραβιάς δεν είναι Free??
To Golden Spa και το Seven??
To Relax μήπως??
Αν Γεωργίου 4??
Το Αvis???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom