Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (3 μέλη και 36 επισκέπτες)

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
696
Κριτικές
12
Like
3.212
Πόντοι
736
Εσείς που ψάχνετε προσωπικούς και όχι επαγγελματικούς λογαριασμούς στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης θα σας άρεσε να γίνει το αντίστροφο και να σας κάνουν ρεζίλι σε συζύγους – συντρόφους – φίλους;

Σχετικα Πρόσφατα συνέβη και το εξής τραγικό. Σε μαγαζί της πόλης μία καλή κοπέλα με το ανάλογο αντίτιμο έδινε τα στοιχεία των άλλων κοριτσιών στους πελάτες.

ας αφήσουμε κατά μέρος την προσωπική ζωή των γυναικών που δουλεύουν στον αγοραίο έρωτα
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.014
Κριτικές
51
Like
6.295
Πόντοι
7.636
κάνα καλό μικρό που θα φάμε ρε μάγκες....ποιος έχει ν προτείνει κάτι?????

ΠΜ
 

Rally

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2024
Μηνύματα
40
Like
73
Πόντοι
0
Παιδιά λέω να πάω Βάνα Σπα. Ποια κοπέλα θέλετε να πάω για να κάνω ενημέρωση?
 

giorgioSS7

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
148
Like
90
Πόντοι
1
καλησπερα στην παρεα...παρακαλω οποιος εχει πληροφοριες για την κοπελα που εχει το angel spa στη θεσσαλονικη να μου στειλει παρακαλω... τι φαση παιζει με τη συγκεκριμενη? εχει ανεβασει αγγελια στο κανε σεξ για λαρισα οτι τα κανει ολα με ψευτικες φωτο χωρις προσωπο και οταν την πηρα ηταν πολυ ευγενικη αλλα επειδη δεν προλαβα να την συναντησω Λαρισα και της λεω που θα εισαι μετα θεσσαλονικη? αρχισε να μου μιλαει αποτομα και να μου λεει ακου αγορι μου δε σε νοιαζει απο που ειμαι ουτε πως με λενε στο φβ και στο ινστα... εντομεταξυ εγω την βρηκα παντου πως τη λενε κανονικα και εχει κρυφη ζωη η τυπισα...αλλα τη φαση με αυτη? καποιος παρακαλω να μου πει πληροφοριες για να την συναντησω θεσσαλονικη
Έχεις το link της αγγελίας?
 

anonimos fan

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2021
Μηνύματα
38
Like
81
Πόντοι
0
Με τι όνομα είναι η αντζελίνα και η Εύα στο ανίτα σπα;
 

Alygistos

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2023
Μηνύματα
179
Like
420
Πόντοι
21
Δηλαδή για προχωρημένο στάδιο προτείνεται το dames?
 

john hard

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2023
Μηνύματα
86
Like
237
Πόντοι
20
Την βρηκες στην κανονικη ζωη..σας τρωει ο κωλος μερικους..
σωπα ρε μεγαλε αληθεια? που ειναι δλδ το περιεργο το να την βρεις? και ετσι οπως εχει την αγγελια μπορει να την βρει ο καθενας! το οτι ειναι βυζιτα και κανει αυτη τη δουλεια εγω ρε μεγαλε γιατι πρεπει να προσεχω? σου ειπε κανενας οτι την εξεθεσα?απλα ψαχνω να την βρω που κανει βυζιτεσ στη θεσσαλονικη!που σου φανηκε περιεργο ρε μεγαλε? απλα ηθελες να πεταξεις την εξυπναδα σου!
 

3lalakis

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2011
Μηνύματα
47
Like
76
Πόντοι
0
σωπα ρε μεγαλε αληθεια? που ειναι δλδ το περιεργο το να την βρεις? και ετσι οπως εχει την αγγελια μπορει να την βρει ο καθενας! το οτι ειναι βυζιτα και κανει αυτη τη δουλεια εγω ρε μεγαλε γιατι πρεπει να προσεχω? σου ειπε κανενας οτι την εξεθεσα?απλα ψαχνω να την βρω που κανει βυζιτεσ στη θεσσαλονικη!που σου φανηκε περιεργο ρε μεγαλε? απλα ηθελες να πεταξεις την εξυπναδα σου!
Δηλαδή σου είπε ότι δεν γουστάρει πολλά πολλά και εσυ αμέσως ξετρελάθηκες να την βρεις Θεσσαλονίκη .
Το να σου πει καποοος που είναι είναι πανεύκολο αλλά όπως βλέπεις με αυτά που έγραψες κανεις δεν έχει την διάθεση.
 

Rally

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2024
Μηνύματα
40
Like
73
Πόντοι
0
Έχουμε κάποια νέα ενημέρωση για ελίτ?

Σκέφτομαι να κάνω καταδρομική, οπότε προτείνετε μου που θέλετε να πάω και θα κάνω ενημέρωση αν μεταβώ
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: GRxx

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Δηλαδή σου είπε ότι δεν γουστάρει πολλά πολλά και εσυ αμέσως ξετρελάθηκες να την βρεις Θεσσαλονίκη .
Το να σου πει καποοος που είναι είναι πανεύκολο αλλά όπως βλέπεις με αυτά που έγραψες κανεις δεν έχει την διάθεση.
Ετσι ακριβώς όπως τα είπες ισχύει Για τον "μεγάλο"
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
Καλά δεν είναι και τόσο τραγικο...χαλαρώστε.

Η άλλη έχει φορά παρτίδα τον παλιό της αριθμό και από το προφίλ που βάζει τις αγγελίες στο κάνεσεξ, επιβεβαιώνονται όσοι έλεγαν ότι την είχαν πετύχει στο ντάμες.
 

john hard

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2023
Μηνύματα
86
Like
237
Πόντοι
20
Δηλαδή σου είπε ότι δεν γουστάρει πολλά πολλά και εσυ αμέσως ξετρελάθηκες να την βρεις Θεσσαλονίκη .
Το να σου πει καποοος που είναι είναι πανεύκολο αλλά όπως βλέπεις με αυτά που έγραψες κανεις δεν έχει την διάθεση.
εσενα τι σε νοιαζει ρε μεγαλε τι μου ειπε? αδερφη σου ειναι και στην εθιξα? ειναι βυζιτα ρε φιλε τι δεν καταλαβαινεις? ζητησα τη βοηθεια του forum για να την βρω θεσσαλονικη γιατι δε μπορω στη λαρισα...εσυ παλι δεν καταλαβιανω τι ζορι τραβας? το τι γραφω εγω ειναι δικο μου θεμα και δε θα σου ζητησω την αδεια...!
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
Καλησπέρα στην παρέα!
Έκανα ραντεβού με Ιρίνα πριν λίγες ημέρες. Με υποδέχτηκε πολύ φιλικά και πιάσαμε χαλαρή κουβέντα. Μια χαρά είναι η κοπέλα στο social, δεν μου φάνηκε τίποτα στραβό. Μπάνιο δεν έκανα, ήμουν καθαρός, αλλά είδα τα αφρόλουτρα.. Στα του αγώνα, τρελή πίπα και γενικά πέρασα πολύ καλά. Έχει κάνει υπερβολές στο πρόσωπό της και είναι κρίμα, γιατί έχει ωραία χαρακτηριστικά. Θα την ξανατιμήσω σίγουρα και σκέφτομαι να κάνω το πρόγραμμα με τα πόδια που λέει στην αγγελία της. Δεν έχω ξανασχοληθεί με πατουσάκια, αλλά ήρθε η ώρα. Έχει κανείς εμπειρία μαζί της σε αυτό? Αξίζει?
 

lanoche21

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2022
Μηνύματα
173
Like
686
Πόντοι
81
Επισκεψη σε Κουκουγιαννη, καταδρομικη θα την πω καθως δεν ειχα καλυφθει απ οτι ειχα διαβασει μεχρι τωρα. Ο χωρος ειναι κεντροανατολικα, περιοχη αναληψης. Παλιο διαμερισμα πολυ καθαρο με μασαζοκρεβατο και φουλ αιρκοντισιον. Στη συνεννοηση δε συναντησα καποιο θεμα, δε βολευαν καποιες ωρες αυτην και καποιες εμενα, της ζητησα μολις τελειωσει το ραντεβου μιας συγκεκριμενης ωρας να με καλεσει μηπως μπορεσω να παω κι ετσι εγινε.
Στην εμφανιση ειναι οτι φαινεται στο fb. Πιο κοντη απ οτι περιμενα πρεπει να ειναι λιγο κατω απο 1,60 και νομιζω στο προσωπο πιο ομορφη απο τις φωτο.
Με το που μπηκα μου ειπε κατευθειαν αν θελω να κανω ντουζ, μου εδωσε πετσετα πεντακαθαρη και τονισε πολλες φορες ποσο ωραια ειναι η κολωνια μου και ποια ειναι και ποσο εκανε. Το αναφερω γιατι στη συνεχεια θα καταληξω καπου... Ημουν ηδη απο ντουζ οποτε μου ειπε αν δε ντρεπεσαι βγαλτα ολα και ξαπλωσε. Γενικα δεν ειχε γινει καμια συζητηση για προγραμματα κλπ. Με το που ξεντυθηκα λοιπον, πριν καν ξαπλωσω αρχισε να με ρωταει για τα ρουχα μου, τα οποια διπλωσε, ποσο τα πηρα και απο που και οτι εχω παρα πολυ ωραιο γουστο και οτι θα μπορουσαμε να ψωνιζουμε μαζι. Καταλαβα αμεσως (και προσοχη σε αγαπουληδες) οτι ψαχνει για σπονσορα!
Ξεκινησε το μασαζ με σοσιαλ τυπου τι δουλεια κανεις, και ειμαστε κοντα σε ηλικια και που βγαινεις κλπ. Γενικα καλο σοσιαλ δεν ειχα καποιο θεμα αλλα μεγαλωνε συνεχεια το αισθημα του ψαχνω σπονσορα απεγνωσμενα.
Στα πολυ θετικα το μασαζ. Εξαιρετικο. Κι εκει τελειωνουν τα καλα... Συνεχεια πετουσε σποντες οτι οι αντρες παρεξηγουν το μασαζ και θεωρουν δεδομενο οτι ειναι πουτανες και ζητανε τσιμπουκια κλπ.. Οτι εχει κλεισει απο Σεπτεμβρη να κανει ΙΕΚ κανονικο να βγαλω διπλωμα φυσιοθεραπευτριας και οτι δεν ειναι αυτο που νομιζουν ολοι οι αντρες και αλλα τετοια... Εκει τη πηρα γραμμη οτι δε θα παιξει τιποτα οπως κι εγινε. Με γυρισε, εκανε μασαζ μεσα στα μπουτια και διπλα απ τις μπαλες, αλλα καμια αναφορα ουτε σε τσιμπουκια ουτε καν μαλακια.
Εκανα ντουζ μετα ντυθηκα και με το που εφυγα μου εστειλε μυνημα στο fb οτι χαρηκε πολυ και λοιπες παπαριες, να τα ξαναπουμε συντομα κλπ. Κοστος 30 ευρω για ενα μασαζ που σε κανονικο μαγαζι θα ηταν ελαφρως καλυτερο και αρκετα φθηνοτερο.
Τωρα τι να σας πω.. Τσιμπουκια και ισπανικα ακουγα, χωρο Αγ. Δημητριου ακουγα και βρηκα τελειως διαφορετικα πραγματα. Γι αυτο και ειπα καταδρομικη.
 

model50

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2024
Μηνύματα
15
Like
28
Πόντοι
0
Επισκεψη σε Κουκουγιαννη, καταδρομικη θα την πω καθως δεν ειχα καλυφθει απ οτι ειχα διαβασει μεχρι τωρα. Ο χωρος ειναι κεντροανατολικα, περιοχη αναληψης. Παλιο διαμερισμα πολυ καθαρο με μασαζοκρεβατο και φουλ αιρκοντισιον. Στη συνεννοηση δε συναντησα καποιο θεμα, δε βολευαν καποιες ωρες αυτην και καποιες εμενα, της ζητησα μολις τελειωσει το ραντεβου μιας συγκεκριμενης ωρας να με καλεσει μηπως μπορεσω να παω κι ετσι εγινε.
Στην εμφανιση ειναι οτι φαινεται στο fb. Πιο κοντη απ οτι περιμενα πρεπει να ειναι λιγο κατω απο 1,60 και νομιζω στο προσωπο πιο ομορφη απο τις φωτο.
Με το που μπηκα μου ειπε κατευθειαν αν θελω να κανω ντουζ, μου εδωσε πετσετα πεντακαθαρη και τονισε πολλες φορες ποσο ωραια ειναι η κολωνια μου και ποια ειναι και ποσο εκανε. Το αναφερω γιατι στη συνεχεια θα καταληξω καπου... Ημουν ηδη απο ντουζ οποτε μου ειπε αν δε ντρεπεσαι βγαλτα ολα και ξαπλωσε. Γενικα δεν ειχε γινει καμια συζητηση για προγραμματα κλπ. Με το που ξεντυθηκα λοιπον, πριν καν ξαπλωσω αρχισε να με ρωταει για τα ρουχα μου, τα οποια διπλωσε, ποσο τα πηρα και απο που και οτι εχω παρα πολυ ωραιο γουστο και οτι θα μπορουσαμε να ψωνιζουμε μαζι. Καταλαβα αμεσως (και προσοχη σε αγαπουληδες) οτι ψαχνει για σπονσορα!
Ξεκινησε το μασαζ με σοσιαλ τυπου τι δουλεια κανεις, και ειμαστε κοντα σε ηλικια και που βγαινεις κλπ. Γενικα καλο σοσιαλ δεν ειχα καποιο θεμα αλλα μεγαλωνε συνεχεια το αισθημα του ψαχνω σπονσορα απεγνωσμενα.
Στα πολυ θετικα το μασαζ. Εξαιρετικο. Κι εκει τελειωνουν τα καλα... Συνεχεια πετουσε σποντες οτι οι αντρες παρεξηγουν το μασαζ και θεωρουν δεδομενο οτι ειναι πουτανες και ζητανε τσιμπουκια κλπ.. Οτι εχει κλεισει απο Σεπτεμβρη να κανει ΙΕΚ κανονικο να βγαλω διπλωμα φυσιοθεραπευτριας και οτι δεν ειναι αυτο που νομιζουν ολοι οι αντρες και αλλα τετοια... Εκει τη πηρα γραμμη οτι δε θα παιξει τιποτα οπως κι εγινε. Με γυρισε, εκανε μασαζ μεσα στα μπουτια και διπλα απ τις μπαλες, αλλα καμια αναφορα ουτε σε τσιμπουκια ουτε καν μαλακια.
Εκανα ντουζ μετα ντυθηκα και με το που εφυγα μου εστειλε μυνημα στο fb οτι χαρηκε πολυ και λοιπες παπαριες, να τα ξαναπουμε συντομα κλπ. Κοστος 30 ευρω για ενα μασαζ που σε κανονικο μαγαζι θα ηταν ελαφρως καλυτερο και αρκετα φθηνοτερο.
Τωρα τι να σας πω.. Τσιμπουκια και ισπανικα ακουγα, χωρο Αγ. Δημητριου ακουγα και βρηκα τελειως διαφορετικα πραγματα. Γι αυτο και ειπα καταδρομικη.
40 με 50 θελεις για καλο μασαζ-πηγα στο massage in το Σαββατο και εδωσα 49 ευρω για 80 λεπτα -πολυ καλη περιπτωση να πας αν πονας!
Οσο για την κορασιδα μην πας ξανα τελος
 

lanoche21

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2022
Μηνύματα
173
Like
686
Πόντοι
81
40 με 50 θελεις για καλο μασαζ-πηγα στο massage in το Σαββατο και εδωσα 49 ευρω για 80 λεπτα -πολυ καλη περιπτωση να πας αν πονας!
Οσο για την κορασιδα μην πας ξανα τελος
Προφανως και τελος απλα προς ενημερωση και των συναδελφων
Οποτε θελεις κανε και μια βολτα απο εδω. https://thessmassage.gr/
Εξαιρετικο και ΦΘΗΝΟ μασαζ ειναι δεν ειναι καμια συναγριδα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom