Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

tsarlatanos77

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
153
Like
220
Πόντοι
21
Καλημέρα. Καινούργιος στο forum και ξανά στο άθλημα εδώ και 2 μήνες μετά από εποχή 2004-5 απέναντι από Αγίας Σοφίας στο κέντρο για όσους θυμούνται. Βάνα σπα, παρκάρω το μηχανάκι και βλέπω συνάδερφο χτυπάει το κουδούνι. Λες να αφήσω 2 λεπτά μη μπούμε και οι 2 σαν γαμπροί. Ανοίγει τη πόρτα ένα πιτσιρίκι,η Τατιάνα. Στο γραφείο ο θηλυκός Σουκλακος με τατουάζ και μια ακόμα στην ίδια κυβικά. Με ρωτάει ποια θέλω, λέω το μικρό. Ευτυχώς ο συνάδερφος είχε πάει προς νερού του και την πρόλαβα. 19 χρόνων, πολύ το ναζί σε υπερβολικό βαθμό, ωραίο 2αρι στήθος, το γλείφεις κιόλας, μασάζ δεν έδωσα σημασία, χειρονακτική εργασία καλή με πολύ σάλιο και στον ρυθμό που ήθελα εγώ 7/10
και που να δεις +50 πόσο καλύτερη γίνετε το μικρο
 

booooobs

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
77
Κριτικές
1
Like
116
Πόντοι
0
IMG_5076.png

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Massage k sex περιοχη σαλονικα o e οποίος θελει με 20€ μ ειπε επικοινωνια με βιπερ


Συγγνωμη, υπαρχει καποιος που θα πληρωνε για κατι τετοιο...???
 

Scaniolas

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2024
Μηνύματα
7
Like
26
Πόντοι
0
Πρώτη επίσκεψη crystal. Βγαίνω από το ασανσέρ, ανοίγει τη πόρτα ή Νεφέλη και μένω παγωτό! Ψιλή, ξανθιά τότε, με κολλητό μίνι φόρεμα με sideboobs! Με βάζει σε μια καβατζα γιατί είχε άλλον μέσα. Βγαίνω μετά από λίγο και νομίζω είμαι σε γυρίσματα ταινίας! Το μάτι μου κολλάει στη Μπέλα. Μελαχρινό τούμπανο, βυζάρες. Και μου λέει το κορίτσι στο γραφείο διάλεξε ποια θες εκτός από Μπέλα και Νεφέλη. Τη τύχη μου μέσα. Τελικά παίρνω Ναταλία. Αφού κάνει κάνα 20 λεπτό σίγουρα μασάζ, μου λέει το σύνθημα για σέικερ. Λέω οκ αλλά θέλω να σε γλείψω (έχω τρέλα). Μου λέει οκ, πάει παίρνει πετσέτα αφρόλουτρο και κάνει ντουζ. Κρύα στο κρεβάτι και καλά έχυσε στο 5λεπτο. Ξαπλώνω και γω. Έκανε καλή δουλειά. Βγαίνοντας βλέπω Νεφέλη. Της λέω την επόμενη, εσένα θα πάρω. Μασάζ 30, φραπές 20, γλείψιμο 30 (πιο ακριβό και από τον φραπέ λ
 

model50

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2024
Μηνύματα
10
Like
20
Πόντοι
0
Συγγνωμη, υπαρχει καποιος που θα πληρωνε για κατι τετοιο...???
ΑΝ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ Η ΦΑΤ 1 ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΟ ΘΑ ΜΠΩ 1 ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ

ΚΑΛΑ ΡΕ ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΜΟΥΝΟΧΕΙΛΑ ΣΑΝ ΑΓΕΛΑΔΑΣ ;;;
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
372
Like
1.290
Πόντοι
201
Πρώτη επίσκεψη crystal. Και μου λέει το κορίτσι στο γραφείο διάλεξε ποια θες εκτός από Μπέλα και Νεφέλη. Τη τύχη μου μέσα. Τελικά παίρνω Ναταλία. Της λέω την επόμενη, εσένα θα πάρω. Μασάζ 30, φραπές 20, γλείψιμο 30 (πιο ακριβό και από τον φραπέ λ
Μολις πιασεις 100ρικο (συνολο) εχεις τσιμπουκωσει .
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.869
Κριτικές
37
Like
5.330
Πόντοι
5.595
Ρε μύστες η Μάγκυ που λειτουργούσε το κατάστημα στην Εγνατίας γενικά έχει μεταφερθεί άλλου?
Νωρίς τη θυμήθηκες... Αυτή είχε μαγαζί στη Καμάρα λίγο μετά τους Ολυμπιακούς της Αθήνας (2005-2009)...Πήγαινα εκεί και ήμουν πελάτης της. Περνούσα με τη Λιζα...Αν θυμάμαι καλά από ένα σχόλιο συναγωνιστή, έγινε νυχου...
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.869
Κριτικές
37
Like
5.330
Πόντοι
5.595
Ουτε γιαγια ουτε τραβελος..45αρα με βυζομπαλαρες ειναι..ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ πιπα..
Την έχεις γνωρίσει; Έχεις πάει μαζί της; Αξίζει στο πρόγραμμα της; Την έχω δει και "ψήνομαι" να τη δω από κοντά αλλά φοβάμαι μην είναι καμιά "φόλα" ή "ξεπετα"! Αν και τα κορίτσια του Νίκου ως Body Free, είναι εγγύηση...
 

Scaniolas

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2024
Μηνύματα
7
Like
26
Πόντοι
0
ΑΝ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ Η ΦΑΤ 1 ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΟ ΘΑ ΜΠΩ 1 ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ

ΚΑΛΑ ΡΕ ΠΛΗΡΩΝΕΤΕ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΜΟΥΝΟΧΕΙΛΑ ΣΑΝ ΑΓΕΛΑΔΑΣ ;;;
Ο καθένας με τα γούστα του φιλάρακι. Τα χειλάκια την Νεφέλης αξίζουν πολλά
 

georgepet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
691
Like
1.543
Πόντοι
206
Νωρίς τη θυμήθηκες... Αυτή είχε μαγαζί στη Καμάρα λίγο μετά τους Ολυμπιακούς της Αθήνας (2005-2009)...Πήγαινα εκεί και ήμουν πελάτης της. Περνούσα με τη Λιζα...Αν θυμάμαι καλά από ένα σχόλιο συναγωνιστή, έγινε νυχου...
Που έχει γίνει νυχου αυτό είναι το θέμα.Γιατι κιεγω ήμουν πελατης
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
372
Like
1.290
Πόντοι
201
Τελευταία τροποποίηση:

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
372
Like
1.290
Πόντοι
201
Την έχεις γνωρίσει; Έχεις πάει μαζί της; Αξίζει στο πρόγραμμα της; Την έχω δει και "ψήνομαι" να τη δω από κοντά αλλά φοβάμαι μην είναι καμιά "φόλα" ή "ξεπετα"! Αν και τα κορίτσια του Νίκου ως Body Free, είναι εγγύηση...
Ρε φιλε τι αλλο θες να γραψω?
Πως στριφογυριζει τη γλωσσα στο κεφαλακι?
 

ARIS einai re

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
107
Like
163
Πόντοι
1
Ρε φιλε τι αλλο θες να γραψω?
Πως στριφογυριζει τη γλωσσα στο κεφαλακι?
Το σημαντικότερο δεν είπες συνάδελφε. Το όνομα, γιατί πρέπει να ρωτήσουμε πότε δουλεύει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom