Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (11 μέλη και 49 επισκέπτες)

fokion12345

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2024
Μηνύματα
41
Like
28
Πόντοι
0
Πες και σε μας ποιες είναι αυτές να τις μάθουμε και πες μας αν τις είχες δοκιμάσει

Πες και σε μας ποιες είναι αυτές να τις μάθουμε και πες μας αν τις είχες δοκιμάσει στις dames τι αποκόμισες

Πες και σε μας ποιες είναι αυτές να τις μάθουμε και πες μας αν τις είχες δοκιμάσει στις dames τι αποκόμισες.
Μονο που εισαι Άρης από μενα ότι θέλεις χαχα!Φίλε η μία λεγόταν Λίζα και ήταν καταπληκτική, μάλλον την δίνουν περισσότερα στο body free, την άλλη δεν θυμάμαι όνομα
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
324
Like
540
Πόντοι
81
IMG_5076.png

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Massage k sex περιοχη σαλονικα o e οποίος θελει με 20€ μ ειπε επικοινωνια με βιπερ
 
  • Like
Αντιδράσεις: cheef4

Elebror12

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
5
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα στα παλικάρια της παρέας . Τώρα τελευταία βλέπω στα σοσιαλ ότι το massagio χρίζει βελτιώσεις στο προσωπικό του με καινούριες προσθηκες. Ξέρουμε τίποτα? Είναι καινούριο υλικό ή άνεργες του λουξ
Info για τις κοπέλες. Δε θέλω με τη καμία τσουπωτες. Ποια θα προτείνατε και τι πρόγραμμα περιλαμβάνει;
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.848
Κριτικές
2
Like
5.682
Πόντοι
1.056

iosiff

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
147
Like
264
Πόντοι
21
IMG_5076.png

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Massage k sex περιοχη σαλονικα o e οποίος θελει με 20€ μ ειπε επικοινωνια με βιπερ
Εσυ φιλε πως την βρηκες γιατι αγγελια δεν εχει......
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
368
Like
1.268
Πόντοι
201
Kαι με κρινειs ....kαι με βριζειs .Akoυ λοιπον βρε Ακαματη Velociraptoras Μαλακ@ρχιδο του ανωνυμου διαδικτιου ......Ειπα να σχολιασω ομορφα χωριs βρισιεs και με απλα επιχειρηματα την αποψη μου για το πωs μπορει να εκφραστει καποιοs εδω μεσα στο νημα ΜΠΟΥ την εμπειρια του σε οποιαδηποτε χρονικη στιγμη και να παραθεσει με λεπτομεριεs η OXI .....το πωs περασε με οποιαδηποτε κοραδιδα σε οποιοδηποτε ιδρημα ......Αμεσωs βγηκατε να σχολειασετε εσειs οι γνωστοι αγνωστοι οπωs γινεται καθε φορα κανονταs τουs ειδικουs ......"το τι πρεπει και το τι δεν πρεπει" να λεγεται βαζονταs με την δικια σαs λογικη τα μετρα και τα σταθμα που εσειs οριζετε . Ακου λοιπον ειμαι στον χωρο πανω απο τρειs δεκαετιεs και στην σελιδα ΜΠΟΥ ειμαι απο το 2009 και ειναι το τεταρτο ΝΙΚ ΝΑΜΕ μου .......Μαθε ακομα οτι εδω και καιρο χρονια τωρα πηγαινω σε μαγαζια που δινουν μονο Μπριζολα kαι συναναστρεφομε ερωτικα με εκποτεs κορασιδεs που εχουν ιδιωτευσει ....γιαυτο οταν ειναι να κανειs μια κριτικη προσεξε που και σε ποιον θα την κανειs ....... Y.Γ Με αυτο που κανετε ολοι εσειs οι σχετικοι αυτοπροσδιοριζεται την κοινονικοτητα ωs μασαζο-εισπρακτορεs με οριο χρηματικο τα 50 ευρο ........με τετοια ιδιοφυη μιαλα που διακατεχεται δεν θα περασετε ποτε καλα ......και καλα κανουν οι κορασιδεs και σαs εκμεταλευονται....... Καντε λοιπον γνωστο στο κοσμο που δεν ξερει οτι ολα τα ιδρυματα εντοs και εκτοs των τοιχων ......προσφερουν υπηρεσιεs ΜΑSSAGE εμπορικεs με φθηνα και ακριβα προιοντα και χρηματιζονται αναλογωs αφου οι περισσοτερεs κορασιδεs ειναι κρυφεs βιζιτεs των 150-200 euro. Αναρωτηθειτε λοιπον τι διαφορα εχουν τα ιδρηματα τηs Aθηναs και γιατι προσφερουν φουλ υπηρεσιεs με τα ιδια χρηματα .....Aντε γεια και χαιρετησματα στο νημα Τελοs .


Amen..
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
298
Like
1.390
Πόντοι
201
Kαι με κρινειs ....kαι με βριζειs .Akoυ λοιπον βρε Ακαματη Velociraptoras Μαλακ@ρχιδο του ανωνυμου διαδικτιου ......Ειπα να σχολιασω ομορφα χωριs βρισιεs και με απλα επιχειρηματα την αποψη μου για το πωs μπορει να εκφραστει καποιοs εδω μεσα στο νημα ΜΠΟΥ την εμπειρια του σε οποιαδηποτε χρονικη στιγμη και να παραθεσει με λεπτομεριεs η OXI .....το πωs περασε με οποιαδηποτε κοραδιδα σε οποιοδηποτε ιδρημα ......Αμεσωs βγηκατε να σχολειασετε εσειs οι γνωστοι αγνωστοι οπωs γινεται καθε φορα κανονταs τουs ειδικουs ......"το τι πρεπει και το τι δεν πρεπει" να λεγεται βαζονταs με την δικια σαs λογικη τα μετρα και τα σταθμα που εσειs οριζετε . Ακου λοιπον ειμαι στον χωρο πανω απο τρειs δεκαετιεs και στην σελιδα ΜΠΟΥ ειμαι απο το 2009 και ειναι το τεταρτο ΝΙΚ ΝΑΜΕ μου .......Μαθε ακομα οτι εδω και καιρο χρονια τωρα πηγαινω σε μαγαζια που δινουν μονο Μπριζολα kαι συναναστρεφομε ερωτικα με εκποτεs κορασιδεs που εχουν ιδιωτευσει ....γιαυτο οταν ειναι να κανειs μια κριτικη προσεξε που και σε ποιον θα την κανειs ....... Y.Γ Με αυτο που κανετε ολοι εσειs οι σχετικοι αυτοπροσδιοριζεται την κοινονικοτητα ωs μασαζο-εισπρακτορεs με οριο χρηματικο τα 50 ευρο ........με τετοια ιδιοφυη μιαλα που διακατεχεται δεν θα περασετε ποτε καλα ......και καλα κανουν οι κορασιδεs και σαs εκμεταλευονται....... Καντε λοιπον γνωστο στο κοσμο που δεν ξερει οτι ολα τα ιδρυματα εντοs και εκτοs των τοιχων ......προσφερουν υπηρεσιεs ΜΑSSAGE εμπορικεs με φθηνα και ακριβα προιοντα και χρηματιζονται αναλογωs αφου οι περισσοτερεs κορασιδεs ειναι κρυφεs βιζιτεs των 150-200 euro. Αναρωτηθειτε λοιπον τι διαφορα εχουν τα ιδρηματα τηs Aθηναs και γιατι προσφερουν φουλ υπηρεσιεs με τα ιδια χρηματα .....Aντε γεια και χαιρετησματα στο νημα Τελοs .
Το νήμα κάποιοι το έχουν να προστατεύουν τα λαδοκοριτσα. Όχι τους συναθλητές. Απλά τα πράγματα και καταλαβαίνεις και ποιοι είναι αυτοί. Ο άλλος του κάνει κανένα καλαμάκι καμία και νομίζει ότι το κάνει μόνο σε αυτόν. Του λέει και κανένα μη το πεις και το χάφτει. Λες και αυτές δε ξέρουν ποιος είναι διατεθημένος να τα σκάσει για να τους το κάνουν. Οποίος έγραψε κάτι εδώ λογοκρίθηκε κατευθείαν από τους πάουερ Ρέιντζερ των λαδοκορων
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.215
Κριτικές
35
Like
4.572
Πόντοι
2.046
Kαι με κρινειs ....kαι με βριζειs .Akoυ λοιπον βρε Ακαματη Velociraptoras Μαλακ@ρχιδο του ανωνυμου διαδικτιου ......Ειπα να σχολιασω ομορφα χωριs βρισιεs και με απλα επιχειρηματα την αποψη μου για το πωs μπορει να εκφραστει καποιοs εδω μεσα στο νημα ΜΠΟΥ την εμπειρια του σε οποιαδηποτε χρονικη στιγμη και να παραθεσει με λεπτομεριεs η OXI .....το πωs περασε με οποιαδηποτε κοραδιδα σε οποιοδηποτε ιδρημα ......Αμεσωs βγηκατε να σχολειασετε εσειs οι γνωστοι αγνωστοι οπωs γινεται καθε φορα κανονταs τουs ειδικουs ......"το τι πρεπει και το τι δεν πρεπει" να λεγεται βαζονταs με την δικια σαs λογικη τα μετρα και τα σταθμα που εσειs οριζετε . Ακου λοιπον ειμαι στον χωρο πανω απο τρειs δεκαετιεs και στην σελιδα ΜΠΟΥ ειμαι απο το 2009 και ειναι το τεταρτο ΝΙΚ ΝΑΜΕ μου .......Μαθε ακομα οτι εδω και καιρο χρονια τωρα πηγαινω σε μαγαζια που δινουν μονο Μπριζολα kαι συναναστρεφομε ερωτικα με εκποτεs κορασιδεs που εχουν ιδιωτευσει ....γιαυτο οταν ειναι να κανειs μια κριτικη προσεξε που και σε ποιον θα την κανειs ....... Y.Γ Με αυτο που κανετε ολοι εσειs οι σχετικοι αυτοπροσδιοριζεται την κοινονικοτητα ωs μασαζο-εισπρακτορεs με οριο χρηματικο τα 50 ευρο ........με τετοια ιδιοφυη μιαλα που διακατεχεται δεν θα περασετε ποτε καλα ......και καλα κανουν οι κορασιδεs και σαs εκμεταλευονται....... Καντε λοιπον γνωστο στο κοσμο που δεν ξερει οτι ολα τα ιδρυματα εντοs και εκτοs των τοιχων ......προσφερουν υπηρεσιεs ΜΑSSAGE εμπορικεs με φθηνα και ακριβα προιοντα και χρηματιζονται αναλογωs αφου οι περισσοτερεs κορασιδεs ειναι κρυφεs βιζιτεs των 150-200 euro. Αναρωτηθειτε λοιπον τι διαφορα εχουν τα ιδρηματα τηs Aθηναs και γιατι προσφερουν φουλ υπηρεσιεs με τα ιδια χρηματα .....Aντε γεια και χαιρετησματα στο νημα Τελοs .
Το βρισιμο που το ειδες το οτι σου λεω οτι ειπες μαλακια δε σε βριζω αλλα επειδη εβρισες θα σε βρισω τωρα φαντασου βρε σκουπιδι 4 μπαναρισματα εφαγες και εχεις αλλαξει 4 ψευδονυμα και απο τη μαλακια στον εγκεφαλο σου ποσες κοπελες εκαψες που εγραφες το τι ακριβως εκαναν στο δωματιο μαζι σου και μας το παιζεις και εμπειρος σκατα εμπειρος εισαι μπαγλαμα ε μπαγλαμα
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.215
Κριτικές
35
Like
4.572
Πόντοι
2.046
Δεν θα κρίνω όλα τα άλλα που έγραψες, με πολλά εκ των οποίων συμφωνώ.
Αυτό γιατί μας το γράφεις?
Και γιατί να αλλάξεις 4 νικ?
Που στάνταρ το 1 ήταν αυτό που μας έγραψες μλκς του τύπου σούπερ 3 καβαλάρης και κάτι βλακείες σπάρινγκ κτλ.
Δηλαδή εμείς που είμαστε από πιο πριν και με το ίδιο νικ είμαστε μλκς?
Οι άλλοι που μπήκαν πιο μετά?
Κατά τα άλλα, εγώ συμφωνώ πιο πολύ με σένα, παρά με τους άλλους.
Αστο αδερφε μπαναρισματα εφαγε και εκανε καινουργιους λογαριασμους
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.215
Κριτικές
35
Like
4.572
Πόντοι
2.046
Το νήμα κάποιοι το έχουν να προστατεύουν τα λαδοκοριτσα. Όχι τους συναθλητές. Απλά τα πράγματα και καταλαβαίνεις και ποιοι είναι αυτοί. Ο άλλος του κάνει κανένα καλαμάκι καμία και νομίζει ότι το κάνει μόνο σε αυτόν. Του λέει και κανένα μη το πεις και το χάφτει. Λες και αυτές δε ξέρουν ποιος είναι διατεθημένος να τα σκάσει για να τους το κάνουν. Οποίος έγραψε κάτι εδώ λογοκρίθηκε κατευθείαν από τους πάουερ Ρέιντζερ των λαδοκορων
Μαλιστα δηλαδη οτι κανει μια με σενα πχ να σου δωσει κωλο το κανει και με τους υπολοιπους αυτο μας λες τωρα?
 

Italian71

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2024
Μηνύματα
34
Like
114
Πόντοι
0
Μήπως είναι καμιά πρώην και θέλεις να γεμίσει με dickpics το κινητό της;
Τελικά έχει αγγελία στο kanesex αλλά πολύ περίεργη και για περίεργα...... γούστα.
Μακριά και αγαπημένοι
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2024-07-03-18-14-43-226_com.android.chrome-edit.jpg
    Screenshot_2024-07-03-18-14-43-226_com.android.chrome-edit.jpg
    650,4 KB · Εμφανίσεις: 23

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom