Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (8 μέλη και 48 επισκέπτες)

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.008
Κριτικές
5
Like
12.109
Πόντοι
3.786
Ευχαριστώ πολύ, αυτές είναι σε συγκεκριμένο και οι 3 ή σε διαφορετικά, είναι εύκολο να μου πεις τα μασαζίδικα?
Έχουν ωραίες βυζάρες,αλλά επειδή ρώτησες και για σεξ,δεν προσφέρουν.Εκτόνωση με το χέρι ναι.
 

PARADISE LOST

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
100
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Καλησπερα σας . Επισκεψη πριν απο λιγο καιρο στο Ελεγκανς .. Με Φενια τιμια συνευρεση .. Θελω να ξαναπαω στα κοντα , γιατι διαβασα για Νταρια και απο τι καταλαβαινω ειναι καλη περιπτωση .. Στο Βody Free τι λεει ;; Εχουμε καμια καλη προταση ;; Ο χωρος εκει βελτιωθηκε καθολου , γιατι ηταν ψιλοτρογλη ..
 

Xasisakias

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2024
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Ρε μάγκες το Βάνα σπα με το Ανίτα σπα είναι το ίδιο? Γιατί και την ίδια οδό έχει και τον ίδιο αριθμό κινητού και σταθερού
 

ARIS einai re

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
58
Like
105
Πόντοι
0
Καλησπερα σας . Επισκεψη πριν απο λιγο καιρο στο Ελεγκανς .. Με Φενια τιμια συνευρεση .. Θελω να ξαναπαω στα κοντα , γιατι διαβασα για Νταρια και απο τι καταλαβαινω ειναι καλη περιπτωση .. Στο Βody Free τι λεει ;; Εχουμε καμια καλη προταση ;; Ο χωρος εκει βελτιωθηκε καθολου , γιατι ηταν ψιλοτρογλη ..
Μ'αρέσει που την λες και ψιλό... Ο χώρος είναι γάμησε τα.
 

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
648
Like
984
Πόντοι
86
Το κρυσταλ μέρες έχει να ανεβάσει στορυ μήπως έφαγε κάνα πέσιμο
 

Neeko

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά,είμαι καινούργιος και θα ήθελα να μάθω το elegance που είναι; Γιατί δεν βρίσκω πουθενα για μασάζ με τέτοιο όνομα
 

Neeko

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Γενικός κάποιο μασαζιδικο με έξτρα πράγματα έχει να προτείνει κάνεις;
 

ARIS einai re

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
58
Like
105
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά,είμαι καινούργιος και θα ήθελα να μάθω το elegance που είναι; Γιατί δεν βρίσκω πουθενα για μασάζ με τέτοιο όνομα
Φίλε μου πατάς στον μεγενθυντικό φακό τη λέξη Elegance και ψάχνεις να βρεις τηλέφωνο. Έχουν και δικό τους νήμα τα κορίτσια. Επικοινωνείς μέσω Viber με μηνυματάκια όμορφα και ωραία και σου στέλνουν τα κορίτσια διεύθυνση και πληροφορίες. Αν πας περιμένουμε ενημέρωση για το πώς πέρασες.
 

fokion12345

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2024
Μηνύματα
41
Like
28
Πόντοι
0
Σήμερα πήγα body free και είδα κοπέλες που ήταν στο dames που τις χρεωναν 60 ευρώ τώρα στο body free 80..Άσε που ήταν αγενεστατος ο ιδιοκτήτης
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
212
Like
749
Πόντοι
81
Δεν θα κρίνω όλα τα άλλα που έγραψες, με πολλά εκ των οποίων συμφωνώ.
Αυτό γιατί μας το γράφεις?
Και γιατί να αλλάξεις 4 νικ?
Που στάνταρ το 1 ήταν αυτό που μας έγραψες μλκς του τύπου σούπερ 3 καβαλάρης και κάτι βλακείες σπάρινγκ κτλ.
Οι άλλοι που μπήκαν πιο μετά?
Κατά τα άλλα, εγώ συμφωνώ πιο πολύ με σένα, παρά με τους άλλους.
"Δηλαδή εμείς που είμαστε από πιο πριν και με το ίδιο νικ είμαστε μλκς?" Φυσικα και οχι δεν ενοεισα κατι τετοιο ....Aυτα τα "νικ" που προαναφερεs gagarin καμια σχεση δεν εχουν με εμενα ....Ειλικρινα δεν μου αρεσει να απολογουμε ......Απλα διευκρινιζω και σου κανω γνωστο οτι τα δυο πρωτα "νικ" εγειναν γνωστα σε καποια ιδρυματα απο δικο μου λαθοs και οι κοραsιδεs εκμεταλευτηκαν την στιγμη και με λογοκριναν αρνητικα με αποτελεσμα να χασω τα προνομια μου και το τριτο "νικ"....απλα επειδη κατονομαζω τα πραγματα οπωs πρεπει και οχι οπωs θελουν εδω μερικοι ......εφαγα BLOCK
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
3
Like
1.216
Πόντοι
216
Ρε μάγκες το Βάνα σπα με το Ανίτα σπα είναι το ίδιο? Γιατί και την ίδια οδό έχει και τον ίδιο αριθμό κινητού και σταθερού
Ίδιο μαγαζί είναι. Η ιδιοκτήτρια έχει δύο ονόματα Βάνα και Ανίτα. Όταν βαριέται το ένα χρησιμοποιεί το άλλο.
 

aiord

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2024
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Έχουν ωραίες βυζάρες,αλλά επειδή ρώτησες και για σεξ,δεν προσφέρουν.Εκτόνωση με το χέρι ναι.
Ευχαριστώ, άρα να υποθέσω μασαζίδικα με κανονική συνεύρεση και να πληρώσεις αδρά δεν υπάρχουν από ότι κατάλαβα υποθέτω??
(μόνο καμιά μαλακία να σου τραβήξουν ή το πολύ κάνα τσιμπούκι)
 

ARIS einai re

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
58
Like
105
Πόντοι
0
Σήμερα πήγα body free και είδα κοπέλες που ήταν στο dames που τις χρεωναν 60 ευρώ τώρα στο body free 80..Άσε που ήταν αγενεστατος ο ιδιοκτήτης
Πες και σε μας ποιες είναι αυτές να τις μάθουμε και πες μας αν τις είχες δοκιμάσει στις dames τι αποκόμισες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom