Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (3 μέλη και 37 επισκέπτες)

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
442
Like
438
Πόντοι
21
Τέτοιες συμπεριφορές θα σε παρακαλούσα στην μάνα σου η σε όποιον άλλον τις φαμίλιας σου .
Δεν είναι καθόλου μουφα γράφω ακριβώς ότι πέρασα εκεί και από ότι μου είπε η Τάνια είναι ουκρανεζα και έχει 1 εβδομάδα στο συγκεκριμένο μαγαζί
¨Τέτοιες συμπεριφορές θα σε παρακαλούσα στην μάνα σου η σε όποιον άλλον τις φαμίλιας σου .¨

A I Σ Χ Ο Σ ...........
 

pappap

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2023
Μηνύματα
21
Like
20
Πόντοι
0
Καλησπέρα να κάνω μια ερωτηση.. επειδή δεν έχω βγάλει άκρη.. για ελίτ τι παίζει?
 

JohanThess

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2024
Μηνύματα
13
Like
12
Πόντοι
0
¨Τέτοιες συμπεριφορές θα σε παρακαλούσα στην μάνα σου η σε όποιον άλλον τις φαμίλιας σου .¨

A I Σ Χ Ο Σ ...........
Αισχος δεν ήταν όταν ξεκίνησε την επίθεση σε εμένα ???? Αλλά βέβαια τα φιλαράκια μαζί βλέπω
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
180
Like
536
Πόντοι
81
Καλησπέρα στα παλικάρια της παρέας . Τώρα τελευταία βλέπω στα σοσιαλ ότι το massagio χρίζει βελτιώσεις στο προσωπικό του με καινούριες προσθηκες. Ξέρουμε τίποτα? Είναι καινούριο υλικό ή άνεργες του λουξ
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20240629_134910_Facebook.jpg
    Screenshot_20240629_134910_Facebook.jpg
    725,1 KB · Εμφανίσεις: 15
  • Screenshot_20240629_134903_Facebook.jpg
    Screenshot_20240629_134903_Facebook.jpg
    289,3 KB · Εμφανίσεις: 15

xtapodias

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2024
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα,παίρνω να κλείσω στο crystal και με ρωτάνε αν είναι πρώτη φορά,τους λέω ναι,και για κάποιο λόγο νιώθω ότι υπάρχει διαφορετική αντιμετώπιση. Δν ξέρω αν είναι καλύτερη ή χειρότερη,αλλά ενώ στην αρχή μου λένε ότι έχουμε κενό σε μια ωρα μετά που λέω είναι πρώτη φορά μου λένε έχουμε κενό μετά από 8 ωρες
 

Left33

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
6
Like
26
Πόντοι
0
Καλησπέρα στα παλικάρια της παρέας . Τώρα τελευταία βλέπω στα σοσιαλ ότι το massagio χρίζει βελτιώσεις στο προσωπικό του με καινούριες προσθηκες. Ξέρουμε τίποτα? Είναι καινούριο υλικό ή άνεργες του λουξ
Οι συγκεκριμένες είναι καιρό εκεί....Η Τόκιο έσκασε μύτη ξαφνικά, αλλά μετά δεν την ξαναπήρα πρέφα.
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
180
Like
536
Πόντοι
81
Οι συγκεκριμένες είναι καιρό εκεί....Η Τόκιο έσκασε μύτη ξαφνικά, αλλά μετά δεν την ξαναπήρα πρέφα.
Αξίζει καμιά ξέρουμε γιατί δεν έχω ακούσει καλά λόγια ούτε για το μαγαζί ούτε για τις κοπέλες....
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
207
Like
747
Πόντοι
81
Ξέρουμε η Εύα από Luxury που πήγε και με ποιο όνομα?

Έχετε κάτι με τη συγκεκριμένη κοπέλα ρε παιδιά; Έγραψε ο άλλος ο μαλάκας κάποτε ότι του ζητούσε λεφτά για να του δείξει τα βυζιά της και για να της βάλει δάχτυλο. Και θα το ξαναπώ… Ακόμα κι αν προχωράτε επειδή είστε κούκλοι ή επειδή δίνετε κάτι παραπάνω με μια κοπέλα, μην είστε Ανόητοι να το γράφετε εδώ μέσα.
Τι χαρακτηρισμοs ειναι αυτοs ...? kαι ποιοs oριζει τουs κανονεs εδω? Οτι θελει θα γραφει ο καθεναs.......σκεπτομενοs kαι οχι υβριστικα η Ελευθερια λογου υπαρχει -και ειδικα του ανεπισημου γραπτου λογου -που περιγραφει εδω στο "'ΜΠΟΥ''με τον τροπο που ξερει εμπειρικα και ιδιοχειρα ο καθεναs συναθλητηs απο την ιδιωτικη του εμπειρια στον χωρο. Ετσι καθε φορα που επισκεπτεται εναs απο εμαs ενα ιδρυμα και επισυναπτει ενα ραντεβου με μια οποιαδηποτε κορασιδα περιγραφει γραπτωs την εμπειρια του οπωs την εχει ζησει εκεινοs ....Ομωs καλωs η kακωs .......μερικεs φορεs απο οτι εχει αποδειχθει ''οι λεπτομερειεs'' του καθενοs εδω μεσα ΔΕΝ λειτουργουν συνοπτικα ωs βοηθειμα oπωs θα επρεπε αλλα.......ωs κειμενο κατακριτεο απο μερικουs εδω μεσα που με το επικριτικο τουs υφος...... αμαβρωνουν την εμπειρια του καθενοs.......για τη φήμη κάποιαs kορασιδαs .....με λαθοs τροπο που αλειωνει στη τελικη την σημασια και την υπαρξη του νηματοs ''MΠOY''
 
  • Like
Αντιδράσεις: lakegr

Left33

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
6
Like
26
Πόντοι
0

aiord

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Elegance
Golden
Massagio
Evita
Dames
Body free
Elite
Τα υπολοιπα 5 6 ειναι prive
Καλησπέρα παιδιά, επειδή και εγώ νέος στη φάση, διάβασα αρκετά μηνύματα πιο πίσω, και δεν έβγαλα πολύ άκρη ακριβώς, ψάχνω μία που να μην είναι χοντρή και όχι πάνω από 35 με 40 να μην είναι μεγάλη δηλαδή και να βλέπετε σίγουρα, με μεγάλο στήθος, ξέρετε αν κάποιο από αυτά τα μασαζίδικα έχει καμιά τέτοια κοπέλα, να πάω θέλω για μασάζ+σεξ, κάποια καλή πρόταση?
ευχαριστώ
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
622
Κριτικές
12
Like
2.765
Πόντοι
736
Τι χαρακτηρισμοs ειναι αυτοs ...? kαι ποιοs oριζει τουs κανονεs εδω? Οτι θελει θα γραφει ο καθεναs.......σκεπτομενοs kαι οχι υβριστικα η Ελευθερια λογου υπαρχει -και ειδικα του ανεπισημου γραπτου λογου -που περιγραφει εδω στο "'ΜΠΟΥ''με τον τροπο που ξερει εμπειρικα και ιδιοχειρα ο καθεναs συναθλητηs απο την ιδιωτικη του εμπειρια στον χωρο. Ετσι καθε φορα που επισκεπτεται εναs απο εμαs ενα ιδρυμα και επισυναπτει ενα ραντεβου με μια οποιαδηποτε κορασιδα περιγραφει γραπτωs την εμπειρια του οπωs την εχει ζησει εκεινοs ....Ομωs καλωs η kακωs .......μερικεs φορεs απο οτι εχει αποδειχθει ''οι λεπτομερειεs'' του καθενοs εδω μεσα ΔΕΝ λειτουργουν συνοπτικα ωs βοηθειμα oπωs θα επρεπε αλλα.......ωs κειμενο κατακριτεο απο μερικουs εδω μεσα που με το επικριτικο τουs υφος...... αμαβρωνουν την εμπειρια του καθενοs.......για τη φήμη κάποιαs kορασιδαs .....με λαθοs τροπο που αλειωνει στη τελικη την σημασια και την υπαρξη του νηματοs ''MΠOY''
Λοιπόν αγαπητέ… Το έχουμε ξαναπεί πολλές φορές ότι είναι μεγάλη μαλακία να γράφουμε για το κάτι παραπάνω που κάνουμε με μία κοπέλα γιατί αυτό μπορεί να είναι υπηρεσία μόνο για εμάς και μαγκιά μας και μπράβο μας. Εδώ μέσα γράφουμε μόνο για τις στάνταρ παρεχόμενες υπηρεσίες των κοριτσιών. Αν είσαι όμορφος ή έχεις μεγάλη πούτσα και μια επαγγελματίας κάνει κάτι παραπάνω μαζί σου πρέπει να το εκτιμήσεις και να μην καθίσεις να το γράψει εδώ μέσα γιατί μετά όλοι θα πηγαίνουν και θα ζητάνε από τη συγκεκριμένη κοπέλα τις ίδιες υπηρεσίες οι οποίες ήταν μόνο για σένα Χάρη στα προσόντα σου Και δεύτερον θα της δημιουργήσεις πρόβλημα με το μαγαζί που δουλεύει. Αυτά τα περί ελευθερίας του λόγου είναι εκ του περισσού.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom