Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (7 μέλη και 36 επισκέπτες)

Slotty

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2024
Μηνύματα
11
Like
14
Πόντοι
0
και που να δεις +50 πόσο καλύτερη γίνετε το μικρο
Αν θυμάσαι όνομα από το μικρό θα εκτιμηθεί σε pm. Και από τις άλλες που είναι σαν σουβλάκια ώστε αν το ακούσω στο τηλ να ξέρω να μην πάω. Έχει χαλάσει αρκετά το Βάνα .
 

tsarlatanos77

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
178
Like
282
Πόντοι
21
Αν θυμάσαι όνομα από το μικρό θα εκτιμηθεί σε pm. Και από τις άλλες που είναι σαν σουβλάκια ώστε αν το ακούσω στο τηλ να ξέρω να μην πάω. Έχει χαλάσει αρκετά το Βάνα .
τατιανα
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
696
Κριτικές
12
Like
3.212
Πόντοι
736
οχι βεβαια εξω μεσα στο δωματιο
Τέτοιες Μαλακίες γράφετε και θα τη διώξουν την κοπέλα. Δηλαδή εσύ ρε μεγάλε της έδωσες + 50 ευρώ Και σου έκανε στοματικό; Καταρχάς το να δίνεις σε μια γυναίκα 100 € σύνολο για να σου κάνει πίπα παραπάει
 

Xan8oulis

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
28
Like
50
Πόντοι
0
Κάποιος που έχει πάει dames τελευταία;Έμαθα άνοιξε κ δεύτερο Εγνατία
Δεύτερο εγώ που είχα πάει είχα πετύχει με τον φίλο μου 2 πιτσιρικες. Δεν ξέρω τώρα αν αλλάζουν γιατί μου είπαν πάνε και άλλες κοπέλες εκεί.. έχει φουλ πρόγραμμα θα στα εξηγήσουν απο κοντά. Δεν χρειάζεται να πω κάτι περισσότερο...
 

Scaniolas

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2024
Μηνύματα
38
Like
96
Πόντοι
0
Τα θέλουν τα ραντεβού κοντά κοντά, αν πας μια φορά στο τρίμηνο ξενίζουν τα μούτρα τους κάποιες.
Κοντά κοντά τα κανονίζω. Πριν προλάβει να φύγει η μυρωδιά μου από το δωμάτιο
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.324
Κριτικές
3
Like
1.290
Πόντοι
216
Νωρίς τη θυμήθηκες... Αυτή είχε μαγαζί στη Καμάρα λίγο μετά τους Ολυμπιακούς της Αθήνας (2005-2009)...Πήγαινα εκεί και ήμουν πελάτης της. Περνούσα με τη Λιζα...Αν θυμάμαι καλά από ένα σχόλιο συναγωνιστή, έγινε νυχου...
Σταμάτησε οριστικά την δουλειά αυτή.
 

Slotty

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2024
Μηνύματα
11
Like
14
Πόντοι
0
Μια λεπτή πιτσιρικά; Ωραίο μωρό αν είναι αυτή αν και στο δωμάτιο με νευρίασε λίγο γιατί πρώτος γύρος δεν υπήρξε καθόλου και με το ζόρι ήθελε να μου κάνει διπλή εκτόνωση...

Ευχαριστώ για την πληροφορία!
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
784
Like
1.898
Πόντοι
206
Μια λεπτή πιτσιρικά; Ωραίο μωρό αν είναι αυτή αν και στο δωμάτιο με νευρίασε λίγο γιατί πρώτος γύρος δεν υπήρξε καθόλου και με το ζόρι ήθελε να μου κάνει διπλή εκτόνωση...

Ευχαριστώ για την πληροφορία!
Με έξτρα χρέωση η διπλή παχιά ή μέσα στο πενηντάρικο;
 

john hard

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2023
Μηνύματα
86
Like
237
Πόντοι
20
καλησπερα στην παρεα...παρακαλω οποιος εχει πληροφοριες για την κοπελα που εχει το angel spa στη θεσσαλονικη να μου στειλει παρακαλω... τι φαση παιζει με τη συγκεκριμενη? εχει ανεβασει αγγελια στο κανε σεξ για λαρισα οτι τα κανει ολα με ψευτικες φωτο χωρις προσωπο και οταν την πηρα ηταν πολυ ευγενικη αλλα επειδη δεν προλαβα να την συναντησω Λαρισα και της λεω που θα εισαι μετα θεσσαλονικη? αρχισε να μου μιλαει αποτομα και να μου λεει ακου αγορι μου δε σε νοιαζει απο που ειμαι ουτε πως με λενε στο φβ και στο ινστα... εντομεταξυ εγω την βρηκα παντου πως τη λενε κανονικα και εχει κρυφη ζωη η τυπισα...αλλα τη φαση με αυτη? καποιος παρακαλω να μου πει πληροφοριες για να την συναντησω θεσσαλονικη
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
419
Like
1.430
Πόντοι
201
καλησπερα στην παρεα...παρακαλω οποιος εχει πληροφοριες για την κοπελα που εχει το angel spa στη θεσσαλονικη να μου στειλει παρακαλω... τι φαση παιζει με τη συγκεκριμενη? εχει ανεβασει αγγελια στο κανε σεξ για λαρισα οτι τα κανει ολα με ψευτικες φωτο χωρις προσωπο και οταν την πηρα ηταν πολυ ευγενικη αλλα επειδη δεν προλαβα να την συναντησω Λαρισα και της λεω που θα εισαι μετα θεσσαλονικη? αρχισε να μου μιλαει αποτομα και να μου λεει ακου αγορι μου δε σε νοιαζει απο που ειμαι ουτε πως με λενε στο φβ και στο ινστα... εντομεταξυ εγω την βρηκα παντου πως τη λενε κανονικα και εχει κρυφη ζωη η τυπισα...αλλα τη φαση με αυτη? καποιος παρακαλω να μου πει πληροφοριες για να την συναντησω θεσσαλονικη
Την βρηκες στην κανονικη ζωη..σας τρωει ο κωλος μερικους..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom