Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (3 μέλη και 45 επισκέπτες)

fokion12345

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2024
Μηνύματα
49
Like
34
Πόντοι
0
Επισκεψη σε Κουκουγιαννη, καταδρομικη θα την πω καθως δεν ειχα καλυφθει απ οτι ειχα διαβασει μεχρι τωρα. Ο χωρος ειναι κεντροανατολικα, περιοχη αναληψης. Παλιο διαμερισμα πολυ καθαρο με μασαζοκρεβατο και φουλ αιρκοντισιον. Στη συνεννοηση δε συναντησα καποιο θεμα, δε βολευαν καποιες ωρες αυτην και καποιες εμενα, της ζητησα μολις τελειωσει το ραντεβου μιας συγκεκριμενης ωρας να με καλεσει μηπως μπορεσω να παω κι ετσι εγινε.
Στην εμφανιση ειναι οτι φαινεται στο fb. Πιο κοντη απ οτι περιμενα πρεπει να ειναι λιγο κατω απο 1,60 και νομιζω στο προσωπο πιο ομορφη απο τις φωτο.
Με το που μπηκα μου ειπε κατευθειαν αν θελω να κανω ντουζ, μου εδωσε πετσετα πεντακαθαρη και τονισε πολλες φορες ποσο ωραια ειναι η κολωνια μου και ποια ειναι και ποσο εκανε. Το αναφερω γιατι στη συνεχεια θα καταληξω καπου... Ημουν ηδη απο ντουζ οποτε μου ειπε αν δε ντρεπεσαι βγαλτα ολα και ξαπλωσε. Γενικα δεν ειχε γινει καμια συζητηση για προγραμματα κλπ. Με το που ξεντυθηκα λοιπον, πριν καν ξαπλωσω αρχισε να με ρωταει για τα ρουχα μου, τα οποια διπλωσε, ποσο τα πηρα και απο που και οτι εχω παρα πολυ ωραιο γουστο και οτι θα μπορουσαμε να ψωνιζουμε μαζι. Καταλαβα αμεσως (και προσοχη σε αγαπουληδες) οτι ψαχνει για σπονσορα!
Ξεκινησε το μασαζ με σοσιαλ τυπου τι δουλεια κανεις, και ειμαστε κοντα σε ηλικια και που βγαινεις κλπ. Γενικα καλο σοσιαλ δεν ειχα καποιο θεμα αλλα μεγαλωνε συνεχεια το αισθημα του ψαχνω σπονσορα απεγνωσμενα.
Στα πολυ θετικα το μασαζ. Εξαιρετικο. Κι εκει τελειωνουν τα καλα... Συνεχεια πετουσε σποντες οτι οι αντρες παρεξηγουν το μασαζ και θεωρουν δεδομενο οτι ειναι πουτανες και ζητανε τσιμπουκια κλπ.. Οτι εχει κλεισει απο Σεπτεμβρη να κανει ΙΕΚ κανονικο να βγαλω διπλωμα φυσιοθεραπευτριας και οτι δεν ειναι αυτο που νομιζουν ολοι οι αντρες και αλλα τετοια... Εκει τη πηρα γραμμη οτι δε θα παιξει τιποτα οπως κι εγινε. Με γυρισε, εκανε μασαζ μεσα στα μπουτια και διπλα απ τις μπαλες, αλλα καμια αναφορα ουτε σε τσιμπουκια ουτε καν μαλακια.
Εκανα ντουζ μετα ντυθηκα και με το που εφυγα μου εστειλε μυνημα στο fb οτι χαρηκε πολυ και λοιπες παπαριες, να τα ξαναπουμε συντομα κλπ. Κοστος 30 ευρω για ενα μασαζ που σε κανονικο μαγαζι θα ηταν ελαφρως καλυτερο και αρκετα φθηνοτερο.
Τωρα τι να σας πω.. Τσιμπουκια και ισπανικα ακουγα, χωρο Αγ. Δημητριου ακουγα και βρηκα τελειως διαφορετικα πραγματα. Γι αυτο και ειπα καταδρομικη.
Συναγωνιστή πολύ κατατοπιστικος..Σκεφτόμουν μέρες να πάω αλλά για full πρόγραμμα τώρα το ξανά σκέφτομαι γιατί είχα διαβάσει ότι όντως κάνει full γύρω στα 80 σν θυμάμαι καλά
 

lanoche21

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2022
Μηνύματα
147
Like
600
Πόντοι
81
Συναγωνιστή πολύ κατατοπιστικος..Σκεφτόμουν μέρες να πάω αλλά για full πρόγραμμα τώρα το ξανά σκέφτομαι γιατί είχα διαβάσει ότι όντως κάνει full γύρω στα 80 σν θυμάμαι καλά
Φιλε μου δε θυμαμαι αν ειχα διαβασει για φουλ να σου πω την αληθεια! Μπορει απλα σε εμενα να μη προσεφερε τιποτα η με την αλλαγη χωρου να αλλαξε και τακτικες. Ειλικρινα δε ξερω. Απλα επειδη πολυς κοσμος ρωταει γι αυτην ανα διαστηματα ειπα να τα πω μια αναλυτικα οπως μου τα παρουσιασε εμενα.
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
466
Κριτικές
9
Like
422
Πόντοι
21
Επισκεψη σε Κουκουγιαννη, καταδρομικη θα την πω καθως δεν ειχα καλυφθει απ οτι ειχα διαβασει μεχρι τωρα. Ο χωρος ειναι κεντροανατολικα, περιοχη αναληψης. Παλιο διαμερισμα πολυ καθαρο με μασαζοκρεβατο και φουλ αιρκοντισιον. Στη συνεννοηση δε συναντησα καποιο θεμα, δε βολευαν καποιες ωρες αυτην και καποιες εμενα, της ζητησα μολις τελειωσει το ραντεβου μιας συγκεκριμενης ωρας να με καλεσει μηπως μπορεσω να παω κι ετσι εγινε.
Στην εμφανιση ειναι οτι φαινεται στο fb. Πιο κοντη απ οτι περιμενα πρεπει να ειναι λιγο κατω απο 1,60 και νομιζω στο προσωπο πιο ομορφη απο τις φωτο.
Με το που μπηκα μου ειπε κατευθειαν αν θελω να κανω ντουζ, μου εδωσε πετσετα πεντακαθαρη και τονισε πολλες φορες ποσο ωραια ειναι η κολωνια μου και ποια ειναι και ποσο εκανε. Το αναφερω γιατι στη συνεχεια θα καταληξω καπου... Ημουν ηδη απο ντουζ οποτε μου ειπε αν δε ντρεπεσαι βγαλτα ολα και ξαπλωσε. Γενικα δεν ειχε γινει καμια συζητηση για προγραμματα κλπ. Με το που ξεντυθηκα λοιπον, πριν καν ξαπλωσω αρχισε να με ρωταει για τα ρουχα μου, τα οποια διπλωσε, ποσο τα πηρα και απο που και οτι εχω παρα πολυ ωραιο γουστο και οτι θα μπορουσαμε να ψωνιζουμε μαζι. Καταλαβα αμεσως (και προσοχη σε αγαπουληδες) οτι ψαχνει για σπονσορα!
Ξεκινησε το μασαζ με σοσιαλ τυπου τι δουλεια κανεις, και ειμαστε κοντα σε ηλικια και που βγαινεις κλπ. Γενικα καλο σοσιαλ δεν ειχα καποιο θεμα αλλα μεγαλωνε συνεχεια το αισθημα του ψαχνω σπονσορα απεγνωσμενα.
Στα πολυ θετικα το μασαζ. Εξαιρετικο. Κι εκει τελειωνουν τα καλα... Συνεχεια πετουσε σποντες οτι οι αντρες παρεξηγουν το μασαζ και θεωρουν δεδομενο οτι ειναι πουτανες και ζητανε τσιμπουκια κλπ.. Οτι εχει κλεισει απο Σεπτεμβρη να κανει ΙΕΚ κανονικο να βγαλω διπλωμα φυσιοθεραπευτριας και οτι δεν ειναι αυτο που νομιζουν ολοι οι αντρες και αλλα τετοια... Εκει τη πηρα γραμμη οτι δε θα παιξει τιποτα οπως κι εγινε. Με γυρισε, εκανε μασαζ μεσα στα μπουτια και διπλα απ τις μπαλες, αλλα καμια αναφορα ουτε σε τσιμπουκια ουτε καν μαλακια.
Εκανα ντουζ μετα ντυθηκα και με το που εφυγα μου εστειλε μυνημα στο fb οτι χαρηκε πολυ και λοιπες παπαριες, να τα ξαναπουμε συντομα κλπ. Κοστος 30 ευρω για ενα μασαζ που σε κανονικο μαγαζι θα ηταν ελαφρως καλυτερο και αρκετα φθηνοτερο.
Τωρα τι να σας πω.. Τσιμπουκια και ισπανικα ακουγα, χωρο Αγ. Δημητριου ακουγα και βρηκα τελειως διαφορετικα πραγματα. Γι αυτο και ειπα καταδρομικη.
Στα μπουρδέλα τα κατάπινε...
 

privatepilot

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2024
Μηνύματα
6
Like
14
Πόντοι
0
Επισκεψη σε Κουκουγιαννη, καταδρομικη θα την πω καθως δεν ειχα καλυφθει απ οτι ειχα διαβασει μεχρι τωρα. Ο χωρος ειναι κεντροανατολικα, περιοχη αναληψης. Παλιο διαμερισμα πολυ καθαρο με μασαζοκρεβατο και φουλ αιρκοντισιον. Στη συνεννοηση δε συναντησα καποιο θεμα, δε βολευαν καποιες ωρες αυτην και καποιες εμενα, της ζητησα μολις τελειωσει το ραντεβου μιας συγκεκριμενης ωρας να με καλεσει μηπως μπορεσω να παω κι ετσι εγινε.
Στην εμφανιση ειναι οτι φαινεται στο fb. Πιο κοντη απ οτι περιμενα πρεπει να ειναι λιγο κατω απο 1,60 και νομιζω στο προσωπο πιο ομορφη απο τις φωτο.
Με το που μπηκα μου ειπε κατευθειαν αν θελω να κανω ντουζ, μου εδωσε πετσετα πεντακαθαρη και τονισε πολλες φορες ποσο ωραια ειναι η κολωνια μου και ποια ειναι και ποσο εκανε. Το αναφερω γιατι στη συνεχεια θα καταληξω καπου... Ημουν ηδη απο ντουζ οποτε μου ειπε αν δε ντρεπεσαι βγαλτα ολα και ξαπλωσε. Γενικα δεν ειχε γινει καμια συζητηση για προγραμματα κλπ. Με το που ξεντυθηκα λοιπον, πριν καν ξαπλωσω αρχισε να με ρωταει για τα ρουχα μου, τα οποια διπλωσε, ποσο τα πηρα και απο που και οτι εχω παρα πολυ ωραιο γουστο και οτι θα μπορουσαμε να ψωνιζουμε μαζι. Καταλαβα αμεσως (και προσοχη σε αγαπουληδες) οτι ψαχνει για σπονσορα!
Ξεκινησε το μασαζ με σοσιαλ τυπου τι δουλεια κανεις, και ειμαστε κοντα σε ηλικια και που βγαινεις κλπ. Γενικα καλο σοσιαλ δεν ειχα καποιο θεμα αλλα μεγαλωνε συνεχεια το αισθημα του ψαχνω σπονσορα απεγνωσμενα.
Στα πολυ θετικα το μασαζ. Εξαιρετικο. Κι εκει τελειωνουν τα καλα... Συνεχεια πετουσε σποντες οτι οι αντρες παρεξηγουν το μασαζ και θεωρουν δεδομενο οτι ειναι πουτανες και ζητανε τσιμπουκια κλπ.. Οτι εχει κλεισει απο Σεπτεμβρη να κανει ΙΕΚ κανονικο να βγαλω διπλωμα φυσιοθεραπευτριας και οτι δεν ειναι αυτο που νομιζουν ολοι οι αντρες και αλλα τετοια... Εκει τη πηρα γραμμη οτι δε θα παιξει τιποτα οπως κι εγινε. Με γυρισε, εκανε μασαζ μεσα στα μπουτια και διπλα απ τις μπαλες, αλλα καμια αναφορα ουτε σε τσιμπουκια ουτε καν μαλακια.
Εκανα ντουζ μετα ντυθηκα και με το που εφυγα μου εστειλε μυνημα στο fb οτι χαρηκε πολυ και λοιπες παπαριες, να τα ξαναπουμε συντομα κλπ. Κοστος 30 ευρω για ενα μασαζ που σε κανονικο μαγαζι θα ηταν ελαφρως καλυτερο και αρκετα φθηνοτερο.
Τωρα τι να σας πω.. Τσιμπουκια και ισπανικα ακουγα, χωρο Αγ. Δημητριου ακουγα και βρηκα τελειως διαφορετικα πραγματα. Γι αυτο και ειπα καταδρομικη.
Πιθανόν όπως λες σε είδε και σε σκέφτηκε για κάτι άλλο...Πριν 4 μήνες πήγα, με 70 μασάζ και στοματικό. Μέτριο θα έλεγα.Η ίδια το πρότεινε
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.052
Κριτικές
5
Like
12.252
Πόντοι
3.786
Καλησπέρα στην παρέα!
Έκανα ραντεβού με Ιρίνα πριν λίγες ημέρες. Με υποδέχτηκε πολύ φιλικά και πιάσαμε χαλαρή κουβέντα. Μια χαρά είναι η κοπέλα στο social, δεν μου φάνηκε τίποτα στραβό. Μπάνιο δεν έκανα, ήμουν καθαρός, αλλά είδα τα αφρόλουτρα.. Στα του αγώνα, τρελή πίπα και γενικά πέρασα πολύ καλά. Έχει κάνει υπερβολές στο πρόσωπό της και είναι κρίμα, γιατί έχει ωραία χαρακτηριστικά. Θα την ξανατιμήσω σίγουρα και σκέφτομαι να κάνω το πρόγραμμα με τα πόδια που λέει στην αγγελία της. Δεν έχω ξανασχοληθεί με πατουσάκια, αλλά ήρθε η ώρα. Έχει κανείς εμπειρία μαζί της σε αυτό? Αξίζει?
Ευχαριστούμε για την κριτική,αλλά στο νήμα με τις βίζιτες ανήκει.Ούτε καν απόπειρα για μασάζ δεν κάνει η Ιρίνα,ενώ αν τη ρωτήσεις στο τηλέφωνο λέει ότι κάνει κανονικά.Απλά σε χαϊδεύει λίγο στην πλάτη με τα νύχια της.Με τα πατουσάκια της δεν έχω εμπειρία.Μια φορά για την καλτίλα πάντως παλεύεται,αλλά παραπάνω φορές όχι.
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
294
Like
1.132
Πόντοι
201
Ευχαριστούμε για την κριτική,αλλά στο νήμα με τις βίζιτες ανήκει.Ούτε καν απόπειρα για μασάζ δεν κάνει η Ιρίνα,ενώ αν τη ρωτήσεις στο τηλέφωνο λέει ότι κάνει κανονικά.Απλά σε χαϊδεύει λίγο στην πλάτη με τα νύχια της.Με τα πατουσάκια της δεν έχω εμπειρία.Μια φορά για την καλτίλα πάντως παλεύεται,αλλά παραπάνω φορές όχι.
To νου σας μάγκες με την βρώμα,μιλάμε το παράσημο είναι μόνιμο σ αυτήν
 

giannis

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2015
Μηνύματα
239
Like
326
Πόντοι
21
Εγώ χρόνια που πήγαινα στην Λενκα δεν είχα θέμα. Τι να πω
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.208
Κριτικές
9
Like
3.899
Πόντοι
736

giannis

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2015
Μηνύματα
239
Like
326
Πόντοι
21
Τι να κάνω. Ανατολικα περιορισμένα πράγματα...
 

john hard

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2023
Μηνύματα
69
Like
191
Πόντοι
0
Καλά δεν είναι και τόσο τραγικο...χαλαρώστε.

Η άλλη έχει φορά παρτίδα τον παλιό της αριθμό και από το προφίλ που βάζει τις αγγελίες στο κάνεσεξ, επιβεβαιώνονται όσοι έλεγαν ότι την είχαν πετύχει στο ντάμες.
μερικοι λενε οτι να ναι εδω μεσα... αυτη η ευα εχει βαλει το κινητο της το παλιο σε αγγελια και εχει ινστιτουτο στη θεσσαλονικη αμα το googlaris και ο αλλος μου λεει γιατι την ψαχνω με τρωει ο κολος!!οτι να ναι!!!
 

tsarlatanos77

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
157
Like
226
Πόντοι
21
πέρασα από ελιτ σπα έχουμε επιστροφή στελίτσας και δυο καινούργιες που δεν δοκίμασα
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: GRxx

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.229
Like
8.587
Πόντοι
2.356
Βάσια Βαλαωρίτου έχει πάει κανείς τελευταία
 

Backpacker

Μέγας
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
938
Κριτικές
16
Like
3.335
Πόντοι
4.355

Η Cristi ειναι η Ευα απο το Luxury? Γιατι οταν μου στειλανε προγραμμα μια φορα απο το Vana δεν ειδα ονομα Cristi αλλα Ευα ειχε.
Με τι ονομα δουλευει η Ευα του Luxury στο Vana spa πλεον?
 

Giannis94551

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2022
Μηνύματα
7
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά, επειδή και εγώ νέος στη φάση, διάβασα αρκετά μηνύματα πιο πίσω, και δεν έβγαλα πολύ άκρη ακριβώς, ψάχνω μία που να μην είναι χοντρή και όχι πάνω από 35 με 40 να μην είναι μεγάλη δηλαδή και να βλέπετε σίγουρα, με μεγάλο στήθος, ξέρετε αν κάποιο από αυτά τα μασαζίδικα έχει καμιά τέτοια κοπέλα, να πάω θέλω για μασάζ+σεξ, κάποια καλή πρόταση?
ευχαριστώ
Καλημέρα το elite και το evita ποιο είναι ; Αν υπάρχουν τηλέφωνα
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
Στο ελίτ θα φας στάνταρ πετσέτα την πρώτη φορά. Από κει και πέρα είναι στο χέρι σου
τηλ στο google
 
  • Like
Αντιδράσεις: GRxx

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom