Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (7 μέλη και 31 επισκέπτες)

Vascoda25

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
995
Πόντοι
81
Μάγκες γνώμη για Anita Spa.Καινουριος στο άθλημα
 

napolitanos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2023
Μηνύματα
119
Like
233
Πόντοι
21
Πέρασμα πριν μια βδομάδα από dames Εγνατιας ! Διπλό με λαουρα και ακόμη μια δεν θυμάμαι όνομα ! Πολύ καλή περίπτωση η λαούρα αρπακτικό κανονικο ! Κόστος διπλού 90€ full on
 

fokion12345

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2024
Μηνύματα
57
Like
44
Πόντοι
0
Πέρασμα πριν μια βδομάδα από dames Εγνατιας ! Διπλό με λαουρα και ακόμη μια δεν θυμάμαι όνομα ! Πολύ καλή περίπτωση η λαούρα αρπακτικό κανονικο ! Κόστος διπλού 90€ full on
Λάουρα εγγύηση η πιο ωραία από το dames
 

giorgioSS7

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
146
Like
84
Πόντοι
1
Μάγκες υπάρχει κάποια συνεργασία μεταξύ dames και Εύα jumbo? Παρατήρησα ότι η δεύτερη έχει δικιά της αγγελία - τηλέφωνο. Ο συντάκτης όμως της αγγελίας είναι το dames. Ξέρουμε τί παίζει?
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.146
Κριτικές
10
Like
6.060
Πόντοι
7.095
Μάγκες υπάρχει κάποια συνεργασία μεταξύ dames και Εύα jumbo? Παρατήρησα ότι η δεύτερη έχει δικιά της αγγελία - τηλέφωνο. Ο συντάκτης όμως της αγγελίας είναι το dames. Ξέρουμε τί παίζει?
#64294
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
185
Like
562
Πόντοι
81
Περασμα προ ημερων απο Βανα σπα με Εμμυ ....... Οτι ποιο χειροτερο εχω κανει σε τετοιο μαγαζι , αναθεμα την ωρα που μου την προτινανε κιόλας για καλη..........
Εμφανισιακά μετριότητα... Πρωτο μερος ανύπαρκτο εως καθολου ........... Δευτερο ξεπετα μεγαλη σε μιση ωρα εφυγα κιολας ........ Αλλα αυτο που με ξενέρωσε ηταν ο τροπος που σε μιλουσε.... ΧΥΔΑΙΟΣ σαν καμια του δρομου
στην Γιαννιτσων με μια επαρση λες και δεν υπαρχουν αλλες καλυτερες .
Αηδίασα μαζι της πραγματικα και για αυτο δεν εδωσα και σημασια πολυ για το μισαωρο ..
ΜΑΚΡΙΑ ΤΗΣ !!!!!!!!!!!!!!!
ΥΓ: οταν εφευγα ειδα μια Νανσυ μου φάνηκε πολυ ενδιαφερον εχουμε καμια αποψη για τη κοπελα ????????
 

Takis.Kostakis

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2024
Μηνύματα
6
Like
18
Πόντοι
0
Πέρασμα πριν μια βδομάδα από dames Εγνατιας ! Διπλό με λαουρα και ακόμη μια δεν θυμάμαι όνομα ! Πολύ καλή περίπτωση η λαούρα αρπακτικό κανονικο ! Κόστος διπλού 90€ full on
Πέρασα και εγώ σε αυτό το μαγαζί πριν περίπου 2 εβδ. Αυτή η Λάουρα έχει φουσκωμένη κοιλιά, έγκυος μπαμ κάνει. Δεν το είδες? Πέρασα με ένα μελαχρινό με προκτ. Καλο σε αυτό αλλά πεσμένο .
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
763
Πόντοι
81
Επισκεψη σε Κουκουγιαννη, καταδρομικη θα την πω καθως δεν ειχα καλυφθει απ οτι ειχα διαβασει μεχρι τωρα. Ο χωρος ειναι κεντροανατολικα, περιοχη αναληψης. Παλιο διαμερισμα πολυ καθαρο με μασαζοκρεβατο και φουλ αιρκοντισιον. Στη συνεννοηση δε συναντησα καποιο θεμα, δε βολευαν καποιες ωρες αυτην και καποιες εμενα, της ζητησα μολις τελειωσει το ραντεβου μιας συγκεκριμενης ωρας να με καλεσει μηπως μπορεσω να παω κι ετσι εγινε.
Στην εμφανιση ειναι οτι φαινεται στο fb. Πιο κοντη απ οτι περιμενα πρεπει να ειναι λιγο κατω απο 1,60 και νομιζω στο προσωπο πιο ομορφη απο τις φωτο.
Με το που μπηκα μου ειπε κατευθειαν αν θελω να κανω ντουζ, μου εδωσε πετσετα πεντακαθαρη και τονισε πολλες φορες ποσο ωραια ειναι η κολωνια μου και ποια ειναι και ποσο εκανε. Το αναφερω γιατι στη συνεχεια θα καταληξω καπου... Ημουν ηδη απο ντουζ οποτε μου ειπε αν δε ντρεπεσαι βγαλτα ολα και ξαπλωσε. Γενικα δεν ειχε γινει καμια συζητηση για προγραμματα κλπ. Με το που ξεντυθηκα λοιπον, πριν καν ξαπλωσω αρχισε να με ρωταει για τα ρουχα μου, τα οποια διπλωσε, ποσο τα πηρα και απο που και οτι εχω παρα πολυ ωραιο γουστο και οτι θα μπορουσαμε να ψωνιζουμε μαζι. Καταλαβα αμεσως (και προσοχη σε αγαπουληδες) οτι ψαχνει για σπονσορα!
Ξεκινησε το μασαζ με σοσιαλ τυπου τι δουλεια κανεις, και ειμαστε κοντα σε ηλικια και που βγαινεις κλπ. Γενικα καλο σοσιαλ δεν ειχα καποιο θεμα αλλα μεγαλωνε συνεχεια το αισθημα του ψαχνω σπονσορα απεγνωσμενα.
Στα πολυ θετικα το μασαζ. Εξαιρετικο. Κι εκει τελειωνουν τα καλα... Συνεχεια πετουσε σποντες οτι οι αντρες παρεξηγουν το μασαζ και θεωρουν δεδομενο οτι ειναι πουτανες και ζητανε τσιμπουκια κλπ.. Οτι εχει κλεισει απο Σεπτεμβρη να κανει ΙΕΚ κανονικο να βγαλω διπλωμα φυσιοθεραπευτριας και οτι δεν ειναι αυτο που νομιζουν ολοι οι αντρες και αλλα τετοια... Εκει τη πηρα γραμμη οτι δε θα παιξει τιποτα οπως κι εγινε. Με γυρισε, εκανε μασαζ μεσα στα μπουτια και διπλα απ τις μπαλες, αλλα καμια αναφορα ουτε σε τσιμπουκια ουτε καν μαλακια.
Εκανα ντουζ μετα ντυθηκα και με το που εφυγα μου εστειλε μυνημα στο fb οτι χαρηκε πολυ και λοιπες παπαριες, να τα ξαναπουμε συντομα κλπ. Κοστος 30 ευρω για ενα μασαζ που σε κανονικο μαγαζι θα ηταν ελαφρως καλυτερο και αρκετα φθηνοτερο.
Τωρα τι να σας πω.. Τσιμπουκια και ισπανικα ακουγα, χωρο Αγ. Δημητριου ακουγα και βρηκα τελειως διαφορετικα πραγματα. Γι αυτο και ειπα καταδρομικη.
Ειναι μεγαλη Αλεπου η Κουκουγιαννη ......εριχνε αζιμουθιο...αδειο για να πιασει γεματο ...δε σε εκοψε για εμπιστοσυνηs και ουτε πηγεs συστημενοs απο οτι φενεται και για αυτο σε εριξε πετσετα ......αλλιωs τα κλασικα κανα 20λεπτο εντριβουλα και μετα καλαμακι ξεσκουφο με δωρακι 70ευρο
 

Takis.Kostakis

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2024
Μηνύματα
6
Like
18
Πόντοι
0
Φίλοι παλιος στο άθλημα εποχή Μάγκι καμάρα,Λίζα πλ.δημοκρατιας,Νταμες Τσιμισκη κτλ.Κ ειπα να γραψω εδω μιας κ που τα διαβάζω. Πέρασα λοιπον πριν 2εβδ περιπου στο Νταμες στην Εγν. Ηταν κατι πιτσιρίκες αλλά ηθελα συγκεκριμένο προγρ,προκτ. Ηταν μια Λαουρα, γκαστρωμενη σαν καημενο,ενα μελαχρινο με στητο βυζακι αλλα φατσα 0 κ ενα άλλο π κανει αυτο π θελω. Χαμογελαστή, εγινε αυτο π θελω με +40 αλλα πολυ πεσμενα όλα απο παντου βυζι,κωλο...σουτιέν δεν βγαζει. Αυτά. Κατι άλλο σε τέτοιο είδους μαγαζί? Ευχαριστώ.
 

fokion12345

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2024
Μηνύματα
57
Like
44
Πόντοι
0
Πέρασμα πριν μια βδομάδα από dames Εγνατιας ! Διπλό με λαουρα και ακόμη μια δεν θυμάμαι όνομα ! Πολύ καλή περίπτωση η λαούρα αρπακτικό κανονικο ! Κόστος διπλού 90€ full on
Λάουρα εγγύηση η πιο ωραία από το dames
Πέρασα και εγώ σε αυτό το μαγαζί πριν περίπου 2 εβδ. Αυτή η Λάουρα έχει φουσκωμένη κοιλιά, έγκυος μπαμ κάνει. Δεν το είδες? Πέρασα με ένα μελαχρινό με προκτ. Καλο σε αυτό αλλά πεσμένο .
Και εγώ αυτό ψιλιαστικα στην αρχή με τη φουσκωμένη κοιλιά, γιατί χοντρή δεν φενοταν,αλλά λέω αποκλείεται χοντρό..
 

lanoche21

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2022
Μηνύματα
166
Like
656
Πόντοι
81
Ειναι μεγαλη Αλεπου η Κουκουγιαννη ......εριχνε αζιμουθιο...αδειο για να πιασει γεματο ...δε σε εκοψε για εμπιστοσυνηs και ουτε πηγεs συστημενοs απο οτι φενεται και για αυτο σε εριξε πετσετα ......αλλιωs τα κλασικα κανα 20λεπτο εντριβουλα και μετα καλαμακι ξεσκουφο με δωρακι 70ευρο
Γι'αυτό και μόνο πήγα αλλά δεν.... Τουλάχιστον το μασάζ ήταν καλό και στο χρόνο τυπική
 

tonymontana23

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2012
Μηνύματα
82
Like
14
Πόντοι
0
Κ γω πήγα Κουκου καταδρομική κ έφαγα πετσέτα. Μου είπε να μην βγάλω το μποξεράκι. Χώρος μικρος και καθαρος στην ανάληψη και όλο έλεγε ότι είναι επαγγελματίας και τέτοια.. Μασάζ καλό αλλά δεν θα ξανά προτιμηθεί .
 

iosiff

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
196
Like
337
Πόντοι
21
Κ γω πήγα Κουκου καταδρομική κ έφαγα πετσέτα. Μου είπε να μην βγάλω το μποξεράκι. Χώρος μικρος και καθαρος στην ανάληψη και όλο έλεγε ότι είναι επαγγελματίας και τέτοια.. Μασάζ καλό αλλά δεν θα ξανά προτιμηθεί .
Καλα οταν περνετε τηλ να κλεισετε ραντεβου δεν ρωτατε τι προγραματα εχει?
 

tonymontana23

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2012
Μηνύματα
82
Like
14
Πόντοι
0
Καλα οταν περνετε τηλ να κλεισετε ραντεβου δεν ρωτατε τι προγραματα εχει?
Στο τηλεφωνο είπε μόνο μασάζ. Λέω ενταξει, πιστεύοντας οτι από κοντά αποκλείεται με αυτά που διαβάζω να κάνει μόνο μασάζ. Κ όμως ..
 

giorgioSS7

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
146
Like
84
Πόντοι
1

Μάγκες υπάρχει κάποια συνεργασία μεταξύ dames και Εύα jumbo? Παρατήρησα ότι η δεύτερη έχει δικιά της αγγελία - τηλέφωνο. Ο συντάκτης όμως της αγγελίας είναι το dames. Ξέρουμε τί παίζει?
Ως προς αυτά έχω απορία. Τώρα που έφυγε από Λάρισα έσβησε η αγγελία. Όταν δουλεύει Θεσσαλονίκη υπάρχει αγγελία η απλώς παίρνουμε στο τηλέφωνο (αυτό που τελειώνει σε 53)?
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.094
Κριτικές
166
Like
26.889
Πόντοι
34.538
Στο τηλεφωνο είπε μόνο μασάζ. Λέω ενταξει, πιστεύοντας οτι από κοντά αποκλείεται με αυτά που διαβάζω να κάνει μόνο μασάζ. Κ όμως ..
Αντε στο τηλ δεν μπορει να σου πει... οκ
Αλλα οταν πας face to face και σου λεει τα ιδια πριν ξεκινησετε,
φευγεις και μαζι με σενα φευγει και τι 70αρι που θα κονομουσε.
Οποτε μπορει να αλλαξει γνωμη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom