Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (4 μέλη και 31 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Φεβ 2023
Μηνύματα
89
Like
205
Πόντοι
20
ΜΙΛΦΑΡΑ ΔΙΧΩΣ ΟΡΙΑ αυτο εδώ το μπαζο πρέπει να ναι και προσπαθεί να ψαρέψει κάνα κορόιδο
Το μπάζο της αγγελίας ξέρω ότι ειναι στο Βαρδάρη κάπου. Τωρα αν άλλαξε και πήγε ανατολικά δεν γνωρίζω... Έναν εμετό τωρα που την ξαναείδα τον έκανα.
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.550
Like
6.533
Πόντοι
1.056
Το μπάζο της αγγελίας ξέρω ότι ειναι στο Βαρδάρη κάπου. Τωρα αν άλλαξε και πήγε ανατολικά δεν γνωρίζω... Έναν εμετό τωρα που την ξαναείδα τον έκανα.
Ίδιο τατουάζ έχει ίδιο σωματότυπο...λογικά αυτη είναι .....έκανες ραντεβού μαζί της τυπε?
 

booooobs

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
83
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
0
Φίλε μου, είναι το τι γράφουν, όχι το ότι έχουν λίγα μνμ.
Διάβασε “πίσω από τις γραμμές” και θα δεις την κοπέλα, τον νταβά ή κάποιον που θέλει να μας περάσει κάτι.
Γνώμη μου να τα αγνοούμε αυτά τα μνμ και να μην τους την λέμε. Θα υπάρχουν κι αυτά σε ένα ανώνυμο φόρουμ και έχουν και την πλάκα τους.
Πως με καταλαβες ρε μπαγασα, μεσα επεσες, διανα!!!
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.550
Like
6.533
Πόντοι
1.056

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.035
Κριτικές
37
Like
5.881
Πόντοι
7.195
Άκου τώρα και την απόλυτη παράνοια με αυτά τα μούτρα και το ζυμαρενιο κορμί ζητάει 90 την ώρα ενώ η γυναίκα είναι για την πιάτσα με τον 20
Όλοι εμείς, φταίμε, φίλε μου! Γιατί, αν δεν τα δίνει η "αγορά" (δηλ. εμείς) τα χρήματα που ζητά η συγκεκριμένη, θα αναθεωρούσε το budget της προς τα κάτω, ή, στη χειρότερη γι' αυτή, δεν θα έβρισκε πελάτες και θα άλλαζε "επαγγελματικό προσανατολισμό"...
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Άκου τώρα και την απόλυτη παράνοια με αυτά τα μούτρα και το ζυμαρενιο κορμί ζητάει 90 την ώρα ενώ η γυναίκα είναι για την πιάτσα με τον 20
Εσύ θα την έδινες δηλαδή 20 στην πιάτσα αν την έβλεπες?
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.550
Like
6.533
Πόντοι
1.056
Εσύ θα την έδινες δηλαδή 20 στην πιάτσα αν την έβλεπες?
Εγώ δεν θα ψώνιζα από την πιάτσα ...άλλοι φορτώνουν αυτόν τον χοντρό που του κρέμεται η κοιλιά σε αυτήν θα κολώναν
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356

HostonDick

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2023
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
0
Παιδιά για Dames εχουμε κάποια περιγραφή για τα κορίτσια που υπάρχουν; Ξέρω ότι δεν είναι μασάζ αλλά πιο πολύ studio στα ανατολικά. Μια γνώμη αν αξίζει έστω να πάω να δω η ούτε καν.
 

Norms336

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2023
Μηνύματα
3
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές. Έχει τίποτα ανοιχτό σήμερα ?
 

alex#

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
19
Like
36
Πόντοι
0
Καλή χρόνια σ ολους τους συναδελφους εδώ εύχομαι υγεία να έχουμε και όλα θα γίνουν, θέλω να ρωτήσω αν ξέρει κανείς η Λιζα από λουξουρι αν σταμάτησε και πήγε άλλου γιατί έχω καιρό να δω τ όνομα της στα στορι!
Ευχαριστώ!
 

vevrier

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
254
Like
514
Πόντοι
81
50 ευρώ με είπε η "κοπέλα" για μασαζ με εκτόνωση με χέρι μονο
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2024-01-02-16-19-01-973_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2024-01-02-16-19-01-973_com.instagram.android.jpg
    354,8 KB · Εμφανίσεις: 77

Lex88

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2024
Μηνύματα
11
Like
28
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά.
Είμαι παλιός στο κουρμπέτι απλά δεν είχα λογαριασμό και αποφάσισα να κάνω γιατί δεν θεωρώ σωστό να παίρνεις μόνο πληροφορίες και να μη δίνεις κιόλας...
Λοιπόν έχω κάποιες απορίες εσείς που τα παρακολουθείτε πιο τακτικά αν ξέρει κανείς και μπορεί να μου πει και στην πορεία επειδή έχω κάνει αρκετά μασάζ στη πόλη θα καταθέσω κ εγώ απόψεις και εμπειρίες!!!

1. Η Αθηνά η Μιλφάρα από τον μασάτζιο τι κάνει ξέρει κανείς? Μια μέρα ξαφνικά εξαφανίστηκε... Ήταν και καλό παιδί και πολύ καλό μασάζ και καυλιάρικο τελείωμα σου κάνε!!!
2.Η Μαγκί που ήταν παλιά για καιρό στο Vana ισχύει ότι είναι στη Λάρισα? Έχει πάει κανείς να μας πει τα ίχνη της? Επίσης πολύ καυλιάρικο μασάζ.
3. Πέρα από τη Νεφέλη που για μένα ξεχωρίζει στη πόλη και τη Νάντια όσο έκανε στο Κρυσταλ έχει κάτι άλλο αξιόλογο η πόλη να μου προτείνετε?

Όποιος ξέρει κάτι απαντάει...Ευχαριστώ προκαταβολικά!!!
 

vevrier

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
254
Like
514
Πόντοι
81
Δε δείχνει την φάτσα της και με ανησυχεί χαχα
 

cheef4

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2013
Μηνύματα
218
Like
154
Πόντοι
1
Πριν μερικές μέρες στο instagram με έκανε αίτημα φιλίας μία σελίδα με το όνομα μασάζ τάντρα θεσσαλονίκη στην επικοινωνία που είχα μαζί της είναι μία 36χρονη από τη λέει με έστειλε μία φωτογραφία μία ξανθιά με αρκετά κιλά στην οποία μου πρόσφερε μασάζ σε δικό μου χώρο είσαι ξενοδοχείο 50€. Με εκτόνωση μία ώρα μασάζ και είχε λέει και έξτρα υπηρεσίας τη ρώτησα για τις υπηρεσίες που πρόσφερε και με είπε αυταρχικό ποδολαγνία ς και αφέντρα τη ρώτησα για τις τιμές η κοπέλα δεν ξέρει να γράφει ελληνικά δεν ξέρει τι της γίνεται από θέμα γλώσσας μάλλον είναι από άλλη χώρα από ότι κατάλαβα από κάποιες φωτογραφίες που με έστειλε ότι μάλλον ρουμανία πρέπει να είναι μου ζητούσε τελικά χωρίς να κάνω σεξ μόνο να μου προσφέρει εμένα αυταρχικό με δονητή σε ξενοδοχείο πληρωμένο από μένα 150€. Τη λέω δεν πας καλά με 150€ πάω και γ**** 2 χέρια δεν θα τα χαλαλήσω για να με γ******* το νου σας μπορεί κάποια από σας να την έχετε ήδη κάνει φίλοι μπορεί να σας κάνει αίτημα σε κάποιους άλλους από ό,τι κατάλαβα αυτή η ψάχνει μέσα από το instagram που σελίδες οι οποίες είναι από μασταντζίδικα γιατί είχε κοινή σελίδα το body free. Τελικά αφού την αρνήθηκα για 150€ αυταρχικό χωρίς φουλ για μία ώρα με διέγραψε και με μπλόκαρε και για αυτό το λόγο κιόλας δεν σας επισυνάπτω και τη σελίδα με φωτογραφία γιατί πλέον δεν μπορώ να τη βρω μάλλον η κυρία είναι κάποιο κοράκι από ψάχνει κορόιδα για να συμπληρώσει το εισόδημά της. Αν κάποιος φίλος έχει εμπειρία ή την έχει δοκιμάσει και μπορεί να μας πει τίνος πρόκειται το συγκεκριμένο φρούτο ας καταθέσει την εμπειρία του.
Τα ιδια μου προτεινε κι εμενα αλλα μου είπε οτι το ξενοδοδοχειο που συνεργαζετε ειναι το ανδρομεδα και η πρωτη ωρα ειναι απο αυτη εαν θελω περισσοτερες ωρες πληρωνω εγω...ψιλομουφα μου φανηκε και το εληξα..
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665
Τα ιδια μου προτεινε κι εμενα αλλα μου είπε οτι το ξενοδοδοχειο που συνεργαζετε ειναι το ανδρομεδα και η πρωτη ωρα ειναι απο αυτη εαν θελω περισσοτερες ωρες πληρωνω εγω...ψιλομουφα μου φανηκε και το εληξα..
Χμμμμ... Εμένα μου ανέφερε για 5* ξενοδοχείο, το Ανδρομέδα δεν είναι 5* αλλά είναι το μόνο που ξέρω στο κέντρο με τζακούζι. Τεσπα, θα φανεί σύντομα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: cheef4

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom