Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (7 μέλη και 39 επισκέπτες)
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
191
Like
600
Πόντοι
81
Εχθές το βράδυ πήγα λουξερι ήταν μόνο διαθέσιμοι τζένη πέρασε στο δωμάτιο αρκετά αδύνατη με μικρό στήθος ομορφούλα στο πρώτο μέρος με πασάλεψε λάδια σε όλο το σώμα αυτό δεν το λες μασάζ ,δεν μπορούσα να βγουν τα λάδια μετά από πάνω μου και πάρα πολύ φλυαρία με ρωτούσε για τα πάντα δεν με άφησε να χαλαρώσω καθόλου επομένως και μασάζ χάλια και κεφάλι πρησμένο .
στο δεύτερο μέρος αν και μπορώ να πω με άφησε ένα αγγίξω εννοείται πάνω από το εσώρουχο και εννοείται ότι ήθελε συν 20 για να το βγάλει φυσικά και δεν τα έδωσα ήταν καλουτσηκα.
μία πάρα πολύ χλιαρή συνεδρία ο χώρος στη μοναστηρίου καινούργιος και αρκετά καλός μπορώ να πω . Συμπέρασμα ακόμα ένα χαμένο 50άρκο από την τσέπη μου.
 

papasto

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2023
Μηνύματα
7
Like
22
Πόντοι
0
Μάγκες καλησπέρα!!
Κρυσταλ: Μπέλλα τα κλασσικά τούμπανο την ιδρώνει την φανέλα κλπ
Ραφαέλα: από πολλούς δεν άκουγα τα καλύτερα εγώ πέρασα τέλεια ! Βέβαια υπήρχε χημεία και απ' την αρχή αυτή με διάλεξε να πω την αλήθεια
Κασσάνδρα: καλό τυπακι πρόστυχο γενικά γκαβλιαρα
Ρουμπινί : περιμένει τα ρούχα της και νομίζει ότι σου κάνει και χαρη κακολογιες γενικά μακρυά....
Ίριδα: τα χω ξαναπεί εγώ απορώ πως κάποιοι πάνε με αυτήν απ' τη μυρωδιά των γεννητικών της μέχρι τα μούγκρισματα και τη πονηραδα παραμύθι καταλάθος τη πήρα απ' τη γκαβλα καλύτερα Γιαννιτσών σε φάση για μένα
Ολίβια : αγκαρια σε φάση νταξει να πεις και συγνώμη σου έρχεται όσο πάει χειροτερεύει
Νεφέλη : αστέρι ειδικά στη μέρα της είναι τέλεια μαζί σου καθαρή ευχάριστη το γουστάρει

Λουξουρι μοναστηριού δοκίμασα τη Λίζα πολύ ευχάριστη γενικά ανωμαλιαρα όμορφη και όντως πέρασα πολύ ωραία



Αυτά μάγκες μου! Άρτεμις ήθελα να δοκιμάσω και λουξουρι Ευόσμου είδα κάτι θετικά σχολεία γενικά πρέπει να χουν αλλάξει και τα κορίτσια απ' όταν μίλησα στο τηλέφωνο όποιος ξέρει κάτι ας ενημερώσει !

Είδες κάτι με τα μάτια σου φίλε;
Ι know.Απο εκεί ξεκινούν όλες Βίζυτες,Συνοδεία,Studios από μικρές γυρνάνε 60+ριδες δήθεν φραγκάτους τιπάδες παρτούζες,πίπες κτλ άρμεγμα ευρώ γούστα. Μετά καταλήγουν στα ελαφριά Μασαζ.Μην Νομίζουν οι Νέοι θα δουν εκεί συναίσθημα και σοβαρότητα σε Ελληνίδα,όπως στη πραγματική ζωή!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Ι know.Απο εκεί ξεκινούν όλες Βίζυτες,Συνοδεία,Studios από μικρές γυρνάνε 60+ριδες δήθεν φραγκάτους τιπάδες παρτούζες,πίπες κτλ άρμεγμα ευρώ γούστα. Μετά καταλήγουν στα ελαφριά Μασαζ.Μην Νομίζουν οι Νέοι θα δουν εκεί συναίσθημα και σοβαρότητα σε Ελληνίδα,όπως στη πραγματική ζωή!
Εχεις παραδείγματά η τα λες για να τα πεις
Εχεις πάει ποτέ για μασάζ
 

Mounikapelo

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
10
Like
30
Πόντοι
0
Το πράγμα είναι απλό. Όποιος γουστάρει να πάει για μασάζ και φραπέ πάει και τελείωσε. Αν δε σου φτάνει αυτό έχει και μπουρδελα και φουλ πρόγραμμα. Φτάσαμε να γκρινιάζουμε εδώ πιο πολύ και από τις γκομενες
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
191
Like
600
Πόντοι
81
Το πράγμα είναι απλό. Όποιος γουστάρει να πάει για μασάζ και φραπέ πάει και τελείωσε. Αν δε σου φτάνει αυτό έχει και μπουρδελα και φουλ πρόγραμμα. Φτάσαμε να γκρινιάζουμε εδώ πιο πολύ και από τις γκομενες
όπα....... γιατι εδω κατι μου λεει οτι απο πισω βρίσκετε μια μασατζου ?????
 

papasto

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2023
Μηνύματα
7
Like
22
Πόντοι
0
Εχεις παραδείγματά η τα λες για να τα πεις
Εχεις πάει ποτέ για μασάζ
Είμαι half Ιταλός 30+. Όχι μόνο Μασάζ.Μου έκατσε και Γκόμενα και δεν υπάρχουν πλέον τέτοια.Το θέμα είναι ότι τα θυληκά εκεί (Μασαζ) τα εκπαιδεύουν για Dolce Vita στην Ιταλία με κάποιο Ιταλό που την χαίρεται στα {4}.Διαβάστε κανένα θέμα για τις Ελληνίδες ποστιτιουτ και πως οδηγούνται από μικρές εκεί. Δεν είναι σπάνιο να δεις καμία από εκεί (Μασαζ) με κανα Γεροντάκι στη Λάρισα στα μπουζούκια ή σε Hotel. Η ηθική λέει ότι άλλο Εξωτερικό(Επάγγελμα) άλλο στην Ελλάδα. Εγώ αν είχα ανηψιά τέτοια θα την είχα κρεμμάσει ανάποδα και το μέντορά της.H ευγένεια είναι κοροϊδία, το πάθος είναι το μίσος,Οι καινούργιες Ρουφιανέβουν και υπακούουν τα πάντα στις τσατσομασατζουδες σαν να είναι σε Σέχτα.Τα γράφεται και οι ίδιοι.Άλλο Επαγγελματίας(Κυρίως Στα νόμιμα) και άλλο απογοητευμένες από τη ζωή τους=οικογένεια,καταξίωση,βιοτικό επίπεδο.
 
Εγγρ.
26 Φεβ 2023
Μηνύματα
89
Like
205
Πόντοι
20
Ουάτ ις δις;
 

Συνημμένα

  • IMG_20231231_100839.jpg
    IMG_20231231_100839.jpg
    180,2 KB · Εμφανίσεις: 73
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
511
Like
977
Πόντοι
86
Εγγρ.
26 Φεβ 2023
Μηνύματα
89
Like
205
Πόντοι
20
Καλημερα,αν εχεις ανατολικα καποιες θα ηθελα-βαριεμαι να τρεχω δυτικα και κεντρο. Αυτη η Ταμι τι λεει;
Ψάχνω να δω αν είναι αυτή η Ταμι ή κάποια άλλη. Θα ενημερώσω όταν έχω ινφο.
 
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
511
Like
977
Πόντοι
86
θελω να παω καπου να μπω σημερα-καμια καλη ιδεα παιδια ; Πριν φυγει ο παλίος χρονος να εχω Γ@ΜΗΣ@ ξενο μωρο θελω .
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.550
Like
6.533
Πόντοι
1.056
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: riding

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom