Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (6 μέλη και 15 επισκέπτες)

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Σε ένα μαγαζί ανατολικά στο οποίο είμαι πελάτης κάνουν το εντελώς κουφό. Ενώ ξέρουν πως έχω προτίμηση σε 2 συγκεκριμένες κοπέλες και ενώ μου έχουν πει πως είναι διαθέσιμες, την ώρα που εμφανίζομαι (χωρίς να έχω κλείσει με καμμία, αφού τους έχω πει στο τηλ πως πρώτα θέλω να τις δω όλες και μετά να διαλέξω) οι συγκεκριμένες είναι εξαφανισμένες (και καλά έχουν ραντεβού, μπούρδες) ενώ διαθέσιμες είναι μόνο κάποιες οι οποίες, για να το θέσω κομψά, δεν έχουν τόση δουλειά. Το αποτέλεσμα ειναι να έχω κάνει μεταβολή και να έχω φύγει δύο φορές. Την μία φορά μάλιστα, μου ειπαν να περιμένω 5 λεπτά και η μία θα είναι διαθέσιμη (μπούρδες, αφού από το τηλ μεχρι να εμφανιστώ δεν ειχαν περάσει παρά 10 λεπτά) Το παραπάνω είναι συνεχιζόμενη τακτική του συγκεκριμένου μαγαζιού και σίγουρα το κάνουν και σε άλλους (τακτικούς πελάτες η μή) σε απέλπιδα προσπάθεια να μοιράσουν τα μεροκάματα στα κορίτσια
Για το ακουα μιλαει ο παίχτης.
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
687
Κριτικές
12
Like
3.206
Πόντοι
736
Όταν μιλάμε για Θεσσαλονίκη γενικότερα, άλλο είναι το κέντρο, άλλη είναι η Καλαμαριά και άλλο ο Εύοσμος. Δεν πρέπει να δώσουν κάποια κίνητρα με φθηνοτερε τιμές, αφού θα πληρώσουμε τόσα για βενζίνη κτλ?
Ελπίζω να κάνεις πλάκα φίλε. Πηγαίνετε και τους σκάτε 50 € για να σας τον παίξουν και σε ενοχλεί που θα κάψεις καύσιμα από ανατολικά τα δυτικά η αντίστροφα…
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
687
Κριτικές
12
Like
3.206
Πόντοι
736
Για το ακουα μιλαει ο παίχτης.
Είναι από τα κόλπα του πονηρούλη του Νίκου… Μία κάνει αυτό μία κάνει το άλλο στο τηλέφωνο να λέει για άλλες υπηρεσίες και όταν φτάνει ο πελάτης να έχει άλλες υπηρεσίες. Υπάρχει κάτι πάρα πολύ απλό σταματήσετε να πηγαίνετε στο Νίκο.
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.154
Κριτικές
10
Like
6.128
Πόντοι
7.095
Είναι από τα κόλπα του πονηρούλη του Νίκου… Μία κάνει αυτό μία κάνει το άλλο στο τηλέφωνο να λέει για άλλες υπηρεσίες και όταν φτάνει ο πελάτης να έχει άλλες υπηρεσίες. Υπάρχει κάτι πάρα πολύ απλό σταματήσετε να πηγαίνετε στο Νίκο.
Και να χάσουν την Ξένια? Τέτοιο μουνι με τέτοια επίδοση?
 

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
357
Κριτικές
4
Like
897
Πόντοι
361
Εμένα μου έχει τύχει ίδιο σκηνικό στο dames και από τότε μαύρο!
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
446
Like
462
Πόντοι
21
Μην φύγει κανείς απ τον υπολογιστή!Εγω αν δεν μας πει σήμερα δεν θα μπορέσω να φάω και να κοιμηθώ!

Δεν μπορώ να κοιμηθώ τώρα που η Νικολ δεν μας είπε που θα είναι απο αύριο
Κι όμως αυτό περίμενες . Ναι αυτό. Το προδίδει το δεύτερο μήνυμά σου. Και κοίτα, ενημέρωνέ μας κάθε μέρα γιατί βαριέμαι να γυρνάω πίσω να διαβάζω.
Αντί να γράψεις καμιά ενημέρωση μπήκες για να ειρωνευτείς ........
Κατάντια !!!!!!!!
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
Σε ένα μαγαζί ανατολικά στο οποίο είμαι πελάτης κάνουν το εντελώς κουφό. Ενώ ξέρουν πως έχω προτίμηση σε 2 συγκεκριμένες κοπέλες και ενώ μου έχουν πει πως είναι διαθέσιμες, την ώρα που εμφανίζομαι (χωρίς να έχω κλείσει με καμμία, αφού τους έχω πει στο τηλ πως πρώτα θέλω να τις δω όλες και μετά να διαλέξω) οι συγκεκριμένες είναι εξαφανισμένες (και καλά έχουν ραντεβού, μπούρδες) ενώ διαθέσιμες είναι μόνο κάποιες οι οποίες, για να το θέσω κομψά, δεν έχουν τόση δουλειά. Το αποτέλεσμα ειναι να έχω κάνει μεταβολή και να έχω φύγει δύο φορές. Την μία φορά μάλιστα, μου ειπαν να περιμένω 5 λεπτά και η μία θα είναι διαθέσιμη (μπούρδες, αφού από το τηλ μεχρι να εμφανιστώ δεν ειχαν περάσει παρά 10 λεπτά) Το παραπάνω είναι συνεχιζόμενη τακτική του συγκεκριμένου μαγαζιού και σίγουρα το κάνουν και σε άλλους (τακτικούς πελάτες η μή) σε απέλπιδα προσπάθεια να μοιράσουν τα μεροκάματα στα κορίτσια
Golden/ Aqua μυρίζει η δουλειά!
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
402
Like
1.394
Πόντοι
201
Κι όμως αυτό περίμενες . Ναι αυτό. Το προδίδει το δεύτερο μήνυμά σου. Και κοίτα, ενημέρωνέ μας κάθε μέρα γιατί βαριέμαι να γυρνάω πίσω να διαβάζω.
Αντί να γράψεις καμιά ενημέρωση μπήκες για να ειρωνευτείς ........
Κατάντια !!!!!!!!
Ρε συ γατε τι να γραψει κανεις εδω..γενικα δεν αξιζει..αμεσως καποιος θα πεταχτει να μας πει πως και που θα τρωμε τα λεφτα μας..οχι οτι τους παιρνω στα σοβαρα..απλα δεν..κρατα τα για σενα που λενε.
 

Kamaron

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2019
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά. Είδα πρόσφατα αυτή την αγγελία και μου κίνησε το ενδιαφέρον. Έχεις κάποιος κάποια γνώση?
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καλησπέρα παιδιά. Είδα πρόσφατα αυτή την αγγελία και μου κίνησε το ενδιαφέρον. Έχεις κάποιος κάποια γνώση?
Elegance (δεν έχω δοκιμάσει την συγκεκριμένη κ ούτε ψήνομαι)
 

Georgios4

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2022
Μηνύματα
21
Like
48
Πόντοι
0
Χθεσινή επίσκεψη στην Εύα jampo Ποσειδώνος πολύ καλό social μασαζακι τού κώλου 10 λεπτά και μετά γύρισμα με το που γύρισα πίπα κατευθείαν επική πολύ καλή με απαιχτο καραμελωμα αρχιδιων πέρασμα προφυλακτικού και ιεραποστολικό για αρκετή ώρα γύρισμα στά τέσσερα και μου λέει βαλτην κωλο όπου ήρθε και το τέλος
Γειά σου φίλε νέο μέλος στο bou.. Εχω διαβάσει αρκετές σελίδες και δεν έχω τηλ επικοινωνίας για την Εύα εαν θες να μου δώσεις τα φώτα σου σε πιο jambo είναι στο ικεα? Η δυτικά ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Kamaron

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2019
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Elegance (δεν έχω δοκιμάσει την συγκεκριμένη κ ούτε ψήνομαι)
Και γιατί δεν ψήνεσαι? Κάτι δεν σου άρεσε. Δεν είμαι πολύ έμπειρος σε αυτά. 50 ευρώ ζήτησε για μασάζ 45-50 λεπτά. Έχεις κάτι καλύτερο να προτείνεις?
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
437
Κριτικές
7
Like
1.751
Πόντοι
481
Κι όμως αυτό περίμενες . Ναι αυτό. Το προδίδει το δεύτερο μήνυμά σου. Και κοίτα, ενημέρωνέ μας κάθε μέρα γιατί βαριέμαι να γυρνάω πίσω να διαβάζω.
Αντί να γράψεις καμιά ενημέρωση μπήκες για να ειρωνευτείς ........
Κατάντια !!!!!!!!
Σάλταρε γαμησου μπουφε!Μουνοχουκε του πενηταλεπτου
 

LOLAMA

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες. Είναι να κατέβω Σαλονίκη σκ. Το μασατζιδικο με την Εύα λέω να επισκεφθώ. Τι παίζει σε αυτό; Βάζεις κανονικά ; Η μόνο μασάζ και θα μείνεις με την όρεξη; Τι κάνω παίρνω τηλ και τι λέω ; Θελω μασάζ με τα όλα του;
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.984
Πόντοι
726
Γνωστη κορασίδα του Κρύσταλ <<φορτώθηκε>>από "φίλο-γνωστό" προχθές με ένα πολύ καλό δωράκι εκτός μαγαζιού βέβαια.... Και για να προλάβω όσους αρχίσουν περί "παραμυθιών" και "μύθων".... ΌΛΑ και ΟΛΕΣ έχουν κάποια τιμή
Την καλημέρα μου στο Forum
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
437
Κριτικές
7
Like
1.751
Πόντοι
481
Καλησπέρα παίδες. Είναι να κατέβω Σαλονίκη σκ. Το μασατζιδικο με την Εύα λέω να επισκεφθώ. Τι παίζει σε αυτό; Βάζεις κανονικά ; Η μόνο μασάζ και θα μείνεις με την όρεξη; Τι κάνω παίρνω τηλ και τι λέω ; Θελω μασάζ με τα όλα του;
Ένα απ όλα χωρίς κρεμμύδι πες!Θα καταλάβει αυτή!
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.154
Κριτικές
10
Like
6.128
Πόντοι
7.095
Καλησπέρα παίδες. Είναι να κατέβω Σαλονίκη σκ. Το μασατζιδικο με την Εύα λέω να επισκεφθώ. Τι παίζει σε αυτό; Βάζεις κανονικά ; Η μόνο μασάζ και θα μείνεις με την όρεξη; Τι κάνω παίρνω τηλ και τι λέω ; Θελω μασάζ με τα όλα του;
Καλημέρα ρε παιχταρά. Καλώς να ορίσεις...15 χρόνια εγγεγραμμένος το σκεφτόσουν να μας γράψεις ένα μήνυμα?
Αν και κανονικά θα έπρεπε να σου απαντήσω το 2038, επειδή σε συμπάθησα, πάρε κλείσε ένα ανδρικό μασάζ και όταν πας εκεί από κοντά, πες την Ευάρα, θέλω να σου σκίσω τον πάτο μέχρι να παραδεχτείς ότι δεν είσαι γιατρός!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom