Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (3 μέλη και 18 επισκέπτες)
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
185
Like
564
Πόντοι
81
εχθές καθώς έψαχνα κατι σε μια σελίδα πήρε αυτό το μάτι μου και σας το παραθέτω ..... μετά από αυτό κατάλαβα πολλά για το όσα έχουν γραφτεί για το εν λόγο μαγαζί και από που κρατάνε αυτές που φέρνει η σκουφιά τους ..
Screenshot 2023-06-22 at 18-10-11 Elegance - *****.gr.png
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
917
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Εμείς νομίζαμε ότι εκεί έχει μόνο παρθένες… όλες βγαίνουν εκτός…ταρίφα 100-150
Εγώ το έχω προτείνει σε μια που έχω κάνει 5-6 φορές μαζί της και ξέρω ότι με συμπαθεί σα πελατη γιατί κάνει κάποια εξτραδακια και δε δέχθηκε. Και με περισσότερα
 

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Εγώ το έχω προτείνει σε μια που έχω κάνει 5-6 φορές μαζί της και ξέρω ότι με συμπαθεί σα πελατη γιατί κάνει κάποια εξτραδακια και δε δέχθηκε. Και με περισσότερα
Φως φανάρι ότι είναι ράδιο αρβύλα
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
313
Like
1.435
Πόντοι
201
Καλησπερα στο νημα. Εσπασα την καραντινα μετα απο αρκετο καιρο και πηγα κρισταλ αρχες εβδομαδας. Παρουσες τοκυο, μπελα , ολιβια , ιριδα. Ολες πιασμενες για την ωρα που ηθελα εκτος της ολιβιας. Αν και λιγο πολυ ξερουμε τι φαση ειναι ο ελ καντουρι του μαγαζιου περασα καθως κουρασμενος κ πιεσμενος απο δυσκολο σερι στη δουλεια. Μπαινω μεσα. Ετοιμαζομαι. Μπαινει καθυστερημένα μεσα. Αρχιζει να μου αλοιφει λαδι λες κ θα πηγαινα παραλια για ηλιοθεραπεια. Με γυρναει το μυαλο. Της κανω συσταση και για την ξεπετα που παει να μου κανει και για τον χρονο που αργησε να μπει. Της κανω συστασεις για την ενταση του μασαζ. Ψιλο εστρωσε. Στο μισαωρο γυρναω. Μενει με κατω εσωρουχο. Εκανε ενα σκεμπε πιο μεγαλο απο τον δικο μου. Βυζαρα οκ. Αλλα ολο το υπολοιπο πολυ μετριο ξενερωσα. Δευτερο μερος πολυ κρυο. Το παιζε παρθενοπιπιτσα και κατευθειαν αυτο ειναι με εξτρα χρεωση κ αυτο ειναι με εξτρα χρεωση. Ασιχτιρ ρε ορνιο. Εν ολιγοις ολο κρατησε κανα 45λεπτο συν που αργησε κανα 8λεπτο να μπει. Αν δεν τις εκανα συστασεις στο 10 λεπτο θα με γυρνουσε. Που πας ρε καραμητρο. Μαγκες μαυρο. Ας κάθετε ολη μερα να τρωει εκει και να βαραει μυγες. Δεν αξιζει γιατι ειναι κουτοπονηρη (οπως το 99% των κορασιδων)και νομιζει οτι ειναι καμια μουναρα. Ουτε πρωτο μερος καλο ουτε δευτερο μερος και πονηρια φουλ. Εισαι τοσο καιρο. Μασαζ δε ξερεις να κανεις. Ουτε μια πουτσα δεν εμαθες να πιανεις; μακρυά. Το ξερω οτι τα περισσότερα ειναι γνωστα αλλα επειδη εφυγα με περισσοτερα νευρα απο οτι οταν πηγα ειπα θα γραψω εδω να μου φυγουν.
Υγ 1. Ολες εχουν τιμη. Το να εχουν 5 γκομενους που τους γουσταρουν και τους τα τρωνε κιολας ειναι λογικο. Μην ειστε αγλαοι μερικοι.
Υγ 2. Εσυ φιλε για τα ατομα που τα εχουν που λες. Σχετικα με ελεγκανς. Το 50ρικο στα μασατζιδικα νομιζεις οτι παει για να φτιαχτουν νοσοκομεια; θα ειχε λυθει το προβλημα με την υγεια αν ηταν ετσι.
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.984
Πόντοι
726
Φως φανάρι ότι είναι ράδιο αρβύλα
Ρε μεγάλε επειδή δε σου έδωσα το όνομα της κοπέλας σε προσωπικό μήνυμα γιατί βγάζεις χολή; ποιος σας φταίει που τόσα χρόνια σας γδέρνουν τα μασατζιδικα για να σας τον πιάσουν; τις ίδιες μλκιες μου είπες και σε προσωπικό τσατ... Αντε φτύσε τα μπουτια σου
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: GRxx

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Αν εγώ βγω και πω πως "πήγα σε μια μαγαζαρα και η κοπελα έκανε Παππάδες και την πήρα και μετά έξω σπίτι μου κτλ", αλλά δεν αναφέρω το όνομα του μαγαζιου ή δεν περιγράψω την κοπέλα, δεν θα είμαι μαλάκας και θα φάω κράξιμο και θα μου αξίζει;
Θέλω να πω, αφού δεν θα πείτε όνομα (και έτσι πρέπει), για ποιον λόγο να το γράψετε εδώ μέσα πως φορτοσατε μια γκόμενα κτλ;
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.984
Πόντοι
726
Αν εγώ βγω και πω πως "πήγα σε μια μαγαζαρα και η κοπελα έκανε Παππάδες και την πήρα και μετά έξω σπίτι μου κτλ", αλλά δεν αναφέρω το όνομα του μαγαζιου ή δεν περιγράψω την κοπέλα, δεν θα είμαι μαλάκας και θα φάω κράξιμο και θα μου αξίζει;
Θέλω να πω, αφού δεν θα πείτε όνομα (και έτσι πρέπει), για ποιον λόγο να το γράψετε εδώ μέσα πως φορτοσατε μια γκόμενα κτλ;

ειπα ποιο μαγαζι ειναι....
ο σκοπος ηταν να ταρακουνησω μερικους που τους μαδανε για να πιασουνε λιγο βυζι...
προφανως και δε θα δωσω ακομη το ονομα....γιατι σαν καλα λιγουρια θα πεσουνε ολοι πανω της και ισως χαθει αυτο το προνομιο...
οποτε υπομονη και την χολη-κακια σας να την βαλετε στην αποληξη του παχεως εντερου σας...
 
  • Like
Αντιδράσεις: GRxx

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
ειπα ποιο μαγαζι ειναι....
ο σκοπος ηταν να ταρακουνησω μερικους που τους μαδανε για να πιασουνε λιγο βυζι...
προφανως και δε θα δωσω ακομη το ονομα....γιατι σαν καλα λιγουρια θα πεσουνε ολοι πανω της και ισως χαθει αυτο το προνομιο...
οποτε υπομονη και την χολη-κακια σας να την βαλετε στην αποληξη του παχεως εντερου σας...
Εφόσον δε λες το όνομα της κοπέλας κάνει μπαμ ότι λες ψέματα
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.984
Πόντοι
726

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Sorry αλλά θεωρώ ότι να δώσεις 300€ και να χάσεις 4-5 ώρες δεν είναι και καμιά τρελή επιτυχία
Καμία αντίρρηση. Σίγουρα δεν είναι "τρελή" επιτυχία. Αλλά είναι όλο αυτό το "κλικ" στο γαμημένο μας μυαλό που μας φτιάχνει τη διάθεση με τέτοιες φάσεις. Κι ας ξέρουμε πως εν τέλει χαμένοι θα βγούμε. Η όλη διαδικασία είναι που μας εξιτάρει. Κι εννοώ τους άνω των 35, όχι τα 20χρονα.
 

Kwstas19968

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2022
Μηνύματα
18
Like
23
Πόντοι
0
Καλησπερα.. πηρα τηλ στο angel spa ευα το σηλωσε η ιδια και ρωταω για ανδρικο μασαζ και μου ειπε πως δεν προσφερουν τετοιες υπηρεσιες.. ειναι πριβε η φαση ;; καποιος να βοηθησει γιατι εχω διαβασει απο παρα πολλους οτι εχουν επισκεφτει!!
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
402
Like
1.394
Πόντοι
201
Καλησπερα.. πηρα τηλ στο angel spa ευα το σηλωσε η ιδια και ρωταω για ανδρικο μασαζ και μου ειπε πως δεν προσφερουν τετοιες υπηρεσιες.. ειναι πριβε η φαση ;; καποιος να βοηθησει γιατι εχω διαβασει απο παρα πολλους οτι εχουν επισκεφτει!!
Πας κανεις ενα μασαζακι..γνωριζεσαι..πετας και κανα υπονοουμενο..αν δεν κατσει με την πρωτη στη δευτερη θα τον χασεις στο λαρυγγι της..
Εχει ακομα μια η Ευα εκει..
 

Kwstas19968

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2022
Μηνύματα
18
Like
23
Πόντοι
0
Πας κανεις ενα μασαζακι..γνωριζεσαι..πετας και κανα υπονοουμενο..αν δεν κατσει με την πρωτη στη δευτερη θα τον χασεις στο λαρυγγι της..
Εχει ακομα μια η Ευα εκει..
Μου ειπε δεν κανει μασαζ.. πως παω ;;
 

Gpapis

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
71
Like
154
Πόντοι
0
Μετά από πολλές επισκέψεις στο Krystal συνήθως με την ίδια κοπέλα την τελευταία φορά αφού τελείωσε η συνέδρια (πόλη καλη) μου πέταξε Ότο έχει 2 μήνες να πηδηχτει (μου έριξε σύνθημα και δε πήρα χαμπαρι ή κουβέντα να γινεται ?)
Τι πρατουμε ?
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.387
Like
3.705
Πόντοι
456
Μετά από πολλές επισκέψεις στο Krystal συνήθως με την ίδια κοπέλα την τελευταία φορά αφού τελείωσε η συνέδρια (πόλη καλη) μου πέταξε Ότο έχει 2 μήνες να πηδηχτει (μου έριξε σύνθημα και δε πήρα χαμπαρι ή κουβέντα να γινεται ?)
Τι πρατουμε ?
παρτης σοσιαλ μιντια να κανονίσετε να βγείτε
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Μετά από πολλές επισκέψεις στο Krystal συνήθως με την ίδια κοπέλα την τελευταία φορά αφού τελείωσε η συνέδρια (πόλη καλη) μου πέταξε Ότο έχει 2 μήνες να πηδηχτει (μου έριξε σύνθημα και δε πήρα χαμπαρι ή κουβέντα να γινεται ?)
Τι πρατουμε ?
Και κάπου εδώ έρχεται η ερώτηση, "ποια σου είπε αυτό ρε θηρίο;".
Τα γνωστά, αν είναι μυστικό, αν συμβαίνουν αυτά, γιατί δεν το μοιράζεσαι το όνομα κτλ κτλ
 

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Και κάπου εδώ έρχεται η ερώτηση, "ποια σου είπε αυτό ρε θηρίο;".
Τα γνωστά, αν είναι μυστικό, αν συμβαίνουν αυτά, γιατί δεν το μοιράζεσαι το όνομα κτλ κτλ
Ισχύει ένα ακόμη ψεμμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom