Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (6 μέλη και 25 επισκέπτες)

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
86
Έχετε το τηλ. της Εβίτας τέως Καλβρύτων κ.λπ. ; Ποσταρίστηκε πριν κανέναν μήν αλλά δεν το βρήκα !
 

kokomo

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
147
Like
394
Πόντοι
21
Πλάκα έχει η Έλσα, στο Vana Spa. Παίρνεις τηλέφωνο, το σηκώνει, τη ρωτάς για ραντεβού μαζί της και απαντάει νευριασμένη:" μην το ξαναπείς αυτό, θα στο κλείσω".
Κάνει λες και τη σκότωσαν, πετώντας δικαιολογία ότι είναι παντρεμένη!
Όμως σε φίλους υποτακτικής ψυχολογίας που της δίνουν 150 ευρώ μπάινει φουλαριστη στο δωμάτιο...μάλλον η επιχείρηση νυχιών και κομμωτικής που αναρτα στο Instagram έχει έξοδα!
 

jovetic4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2013
Μηνύματα
10
Like
24
Πόντοι
0
Πέτυχε κανεις κάπου την Μαρίνα που δούλευε massagio? Σταμάτησε από εκεί αλλά δεν ξέρω αν δουλεύει κάπου αλλού.
 

napolitanos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2023
Μηνύματα
120
Like
233
Πόντοι
21
Καλησπέρα σας κύριοι ! Η μελαχρινή κοπέλα που κάθεται συνήθως στο γραφείο στο κρυσταλ ποια είναι γνωρίζουμε ; Και αν κάνει προγραμμα ;; Είναι λίγο ψηλή !! Την πέτυχα δυο τρεις φορές στο γραφείο να κάθεται !!
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
663
Like
1.008
Πόντοι
206
Λογικά για την Νάντια λες πλέον δεν κάνει πρόγραμμα πολύ δυνατό κομμάτι
 

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
395
Κριτικές
8
Like
619
Πόντοι
301
Καλή εβδομάδα.
Αν κάποιος έχει το πρόγραμμα με τα κορίτσια στο Vana Spa και θέλει να το μοιραστεί, ας το στείλει σε ένα μήνυμα.
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
663
Like
1.008
Πόντοι
206
Καλή εβδομάδα.
Αν κάποιος έχει το πρόγραμμα με τα κορίτσια στο Vana Spa και θέλει να το μοιραστεί, ας το στείλει σε ένα μήνυμα.
Φίλε μου στέλνεις ένα μύνημα στο Facebook και σου το στέλνουν
 

kokomo

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
147
Like
394
Πόντοι
21
Vana Spa, αφέντρα Έλσα ή Ελισάβετ. Κολλητή στη βίζιτα της Βανας. Δέχεται δώρο 200 ίσως και 150 ευρώ για πρόγραμμα αυταρχικό στο δωματιο, ξύλο, ποδολαγνεία και άλλα. Από γνωστό σκλάβο έχει μαθευτεί.
Για να το παίξει καλή κυρία στους υπόλοιπους αρνείται δηλώνοντας αυστηρά στο τηλέφωνο ότι λόγω του γάμου της σηκώνει μόνο τα τηλέφωνα και κλείνει ραντεβού.
Έπειτα για εκτόνωση πολύ καλή μια Μαρία πιτσιρικά έως τις 5 απόγευμα και η Αναστασία που έφυγε ...
 

kokomo

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
147
Like
394
Πόντοι
21
Vana Spa, αυταρχικα Μόνο Έλσα κόστος 150 ευρώ και η υπεύθυνη η Βάνα ζητάει 200 ευρώ διότι έχει πολλά έξοδα το κομμωτήριο της Έλσας και το εξοχικό της Βανας Ωραιόκαστρο και το μαγαζί στη Λάρισα....
Κατά τα άλλα δηλώνουν υπεύθυνες μο νο προσωπκου
 

litafade

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
395
Κριτικές
8
Like
619
Πόντοι
301
Φίλε μου στέλνεις ένα μύνημα στο Facebook και σου το στέλνουν
Το γνωρίζω φίλε αλλά για ευνόητους λόγους κάποιοι θέλουμε την ανωνυμία μας οπότε το facebook το ξεχνάω σαν λύση!
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.911
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
Κύριοι επειδή θα κάνω μια καταδρομική στην ωραιότερη πόλη του κόσμου απο βδομάδα, υπαρχει κάποιο μαγαζι που λειρουργει στα πρότυπα της Αθήνας....χωρίς υπονοούμενα και να πρέπει να πας 10 φορές κλπ.? Μια ώρα μασαζ και σεξ, τελεία. Αν έχετε θέμα παρακαλώ στείλτε με μυνημα, ευχαριστώ εκ των προτερων,
 

gimnistis44

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2023
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας κύριοι ! Η μελαχρινή κοπέλα που κάθεται συνήθως στο γραφείο στο κρυσταλ ποια είναι γνωρίζουμε ; Και αν κάνει προγραμμα ;; Είναι λίγο ψηλή !! Την πέτυχα δυο τρεις φορές στο γραφείο να κάθεται !!
Νάντια κουκλάρα ,πλέον μόνο τηλέφωνο, δεν κανει μασαζ
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: P1

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Αυτού πού λέγανε για φόρτωμα από Crystal που κρύβονται?? Οι ψεύτες....Μπεεεεε
 

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Μη δείχνεις για ακόμη μια φορά πόσο λιγούρης είσαι... Το ίδια κάνεις και στο τσατ ρε μπαγλαμά.... Ααα και να ξέρεις κρυβόμαστε στην ντουλάπα του σπιτιού σου :wink::wink::wink:
Έλα γιατί κούρασες....
Τραβα άνοιξε την τηλεόραση να δεις τον Κυριάκο να ορκίζεται....
Τουλάχιστον εγώ δεν είμαι ψεύτης σα και σένα να λέω ότι μου κατέβει. Από αυτα που λες καταλαβαίνουμε όλοι τι είσαι ρε καθυστερημένο. κάνε μπεεεεεε γιατί δεν είσαι για παραπάνω βλακα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom