Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (5 μέλη και 27 επισκέπτες)

Masazofilos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2022
Μηνύματα
71
Κριτικές
2
Like
190
Πόντοι
0
Κοίτα να δεις που "ξαφνικά" και "εντελώς τυχαία" σκάνε ιστορίες για υπονοούμενα για πιθανά φορτώματα στο Crystal.
Και δες τι σύμπτωση, να συμβαίνει ακριβώς εκείνη την περίοδο που "πέφτει" η δουλειά τους, και δεν μαθαίνεις ποτέ ονόματα, μην τυχόν και τις εκθέσεις!


Ώρες ώρες οι τύποι αυτοί μου θυμίζουν τον Ασλαμά. :jerking:

Ρε αν δεν θέλετε να την εκθέσετε την κοπέλα, μην αναφέρεστε στο ίδρυμα.
Αφού το κάθε ίδρυμα κάθεται και παρακολουθεί το νήμα.
Ακόμη και να σας συνέβη, η εκάστοτε μασατζομάνατζερ, θα αρχίσει τις ανακρίσεις στα κορίτσια και θα πάρει πόδι
όποια το έκανε.
Επίσης, μιάς και τα δωμάτια παρακολουθούνται για λόγους ασφαλείας στα περισσότερα ιδρύματα, αν τα κατάφερες
και την έπεισες με δωράκι τον ήπιε η κοπέλα.

Άρα ή είστε ψεύτες, ή αυτό το καλό που καταφέρατε το γαμήσατε και εκθέσατε και το κορίτσι. αυτά.....
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Και δες τι σύμπτωση, να συμβαίνει ακριβώς εκείνη την περίοδο που "πέφτει" η δουλειά τους, και δεν μαθαίνεις ποτέ ονόματα, μην τυχόν και τις εκθέσεις!


Ώρες ώρες οι τύποι αυτοί μου θυμίζουν τον Ασλαμά. :jerking:

Ρε αν δεν θέλετε να την εκθέσετε την κοπέλα, μην αναφέρεστε στο ίδρυμα.
Αφού το κάθε ίδρυμα κάθεται και παρακολουθεί το νήμα.
Ακόμη και να σας συνέβη, η εκάστοτε μασατζομάνατζερ, θα αρχίσει τις ανακρίσεις στα κορίτσια και θα πάρει πόδι
όποια το έκανε.
Επίσης, μιάς και τα δωμάτια παρακολουθούνται για λόγους ασφαλείας στα περισσότερα ιδρύματα, αν τα κατάφερες
και την έπεισες με δωράκι τον ήπιε η κοπέλα.

Άρα ή είστε ψεύτες, ή αυτό το καλό που καταφέρατε το γαμήσατε και εκθέσατε και το κορίτσι. αυτά.....
Μην γράφετε ότι σας κατέβει στο κεφάλι, σε κανένα μασαζομαγαζο δεν υπάρχουν κάμερες μέσα στα δωμάτια.
Αντιθέτως στην είσοδο και στον χώρο υποδοχής όλα έχουν.
 

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
266
Like
368
Πόντοι
21
Μην γράφετε ότι σας κατέβει στο κεφάλι, σε κανένα μασαζομαγαζο δεν υπάρχουν κάμερες μέσα στα δωμάτια.
Αντιθέτως στην είσοδο και στον χώρο υποδοχής όλα έχουν.
Έχουν κάποια και μάλιστα έχουν και μικρόφωνα για την συνομιλία
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Έχουν κάποια και μάλιστα έχουν και μικρόφωνα για την συνομιλία
Εγώ επιμένω πως όχι γιατί τα πρόστιμα είναι πολύ μεγάλα για να μην μπω σε λεπτομέρειες.
Εσύ πως είσαι σίγουρος ότι έχουν , είσαι παθως η ένας φίλος φίλου φίλου μου είπε κλπ κλπ;
 

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
266
Like
368
Πόντοι
21
Εγώ επιμένω πως όχι γιατί τα πρόστιμα είναι πολύ μεγάλα για να μην μπω σε λεπτομέρειες.
Εσύ πως είσαι σίγουρος ότι έχουν , είσαι παθως η ένας φίλος φίλου φίλου μου είπε κλπ κλπ;
Εσύ τι είσαι πρωμοτορας η νταβαντζης καρδινάλιε
 

Masazofilos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2022
Μηνύματα
71
Κριτικές
2
Like
190
Πόντοι
0
Εγώ επιμένω πως όχι γιατί τα πρόστιμα είναι πολύ μεγάλα για να μην μπω σε λεπτομέρειες.
Εσύ πως είσαι σίγουρος ότι έχουν , είσαι παθως η ένας φίλος φίλου φίλου μου είπε κλπ κλπ;
Κάμερες και μικρόφωνα έχουν 9/10 μαγαζιά της Θεσσαλονίκης που απασχολούν από 2+ υπαλλήλους (μέχρι και τα ψιλικατζίδικα και οι φούρνοι έχουν).
Αν δεν το έχετε ξανακούσει, λυπάμαι που σας σοκάρω, αλλά αυτή είναι η αλήθεια.

Ναι, τα πρόστιμα είναι τεράστια. Αλλά άμα έχεις μασατζίδικο και αρμέγεις το παπάρι κάθε Θεσσαλονικιού, δεν
νομίζω να σε νοιάζει η νομοθεσία περί μικροφώνων.

Η χρήση τους είναι κατά κύριο λόγο για έλεγχο των υπαλλήλων στις περισσότερες επιχειρήσεις (αν και παράνομη και κατακριτέα).
 

iosiff

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
210
Like
356
Πόντοι
21
Εγώ επιμένω πως όχι γιατί τα πρόστιμα είναι πολύ μεγάλα για να μην μπω σε λεπτομέρειες.
Εσύ πως είσαι σίγουρος ότι έχουν , είσαι παθως η ένας φίλος φίλου φίλου μου είπε κλπ κλπ;
Εγω πιστευω πως μικροφωνα υπαρχουν καμερες με τιποτα.......να πω την προσωπικη μου εμπειρια μια φορα στο Crystal οταν την ειπα την κοπελα για καλαμακι με κανει σσσσ με το δαχτυλο οτι μας ακουν.....δεν ξερω αν το εκανε γιατι δεν ηθελε να το κανει η αν οντως υπαρχουν μικροφωνα...η κοπελα παντως μετα απο λιγο διαστημα εφυγε απο το μαγαζι..
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Κάμερες και μικρόφωνα έχουν 9/10 μαγαζιά της Θεσσαλονίκης που απασχολούν από 2+ υπαλλήλους (μέχρι και τα ψιλικατζίδικα και οι φούρνοι έχουν).
Αν δεν το έχετε ξανακούσει, λυπάμαι που σας σοκάρω, αλλά αυτή είναι η αλήθεια.

Ναι, τα πρόστιμα είναι τεράστια. Αλλά άμα έχεις μασατζίδικο και αρμέγεις το παπάρι κάθε Θεσσαλονικιού, δεν
νομίζω να σε νοιάζει η νομοθεσία περί μικροφώνων.

Η χρήση τους είναι κατά κύριο λόγο για έλεγχο των υπαλλήλων στις περισσότερες επιχειρήσεις (αν και παράνομη και κατακριτέα).
Αν διάβασες σωστά την παράθεση μου , είπα ότι δεν έχουν ΜΕΣΑ στα δωμάτια , αντιθέτως έχουν στους άλλους χώρους
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
687
Κριτικές
12
Like
3.206
Πόντοι
736
Διαβασε εκεί που λέω ότι δεν πηγαίνω, απλώς το σκέφτηκα. Επίσης σκέψου αυτό που έγραψα όταν λες Θεσσαλονίκη, δεν εννοείς τον Εύοσμο ως πρώτη επιλογή. Το να πας και να πληρώσεις βενζίνη κάνα 20 ευρώ, μόνο για αυτό, συμπεριλαμβάνεται για εμένα στην τιμή.

Σαν νέος στο χώρο, παρατηρώ ότι δεν έχει πολλές επιλογές. Λιγότερες από πέντε. Αν κάνω λάθος διορθώστε με
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Επίσης δεν είπα τίποτα για Ανατολικά ή δεν είμαι από τα Δυτικά. Μίλησα γενικότερα
Ρε φίλε τι αυτοκίνητο έχεις που και 20 € για να πάει στον Εύοσμο; Έχετε πλάκα μερικοί θέλετε να μασατζίδικο και μία πουτάνα στην πολυκατοικία σας
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Αν και δεν έχει μεγάλη σημασία. Το Κρυσταλ, η Βάνα, το παλιό Βενους, το Μασαζιο και το Ριλαξ δεν έχουν κάμερες μέσα στο δωμάτιο 100% ούτε μικρόφωνα. Εάν τα είχαν δεν θα έβλεπα κάθε φορά τις ίδιες κοπέλες με όλα αυτά που έχω κανει μέσα. Ας σταματήσουμε λίγο τις υπερβολές.
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Επίσης για όσους λένε για έξτρα εντός και εκτός μαγαζιού, φυσικά και όταν δώσεις το αντίστοιχο τίμημα μπορείς να καταφέρεις πολλά. Πρώτα όμως θα πρέπει η κάθε κοπέλα να καταλάβει ότι δεν θα την κανεις βούκινο στις υπόλοιπες, στην εκάστοτε εργοδοσία και φυσικά στο φόρουμ που όλοι και όλες το διαβάζουν. Αναλωνόμαστε σε ανούσιες κουβέντες περί έξτρα σε μαγαζιά που οποίος το καταφέρει είναι συνάρτηση γούστου της κοπέλας και διάθεσης να ξοδέψει!

ΥΓ Βάνα αν με ακους πείσε την Ελισαβετ να μπει και πάλι στο προγραμμα

ΥΓ μάθαμε τελικά εάν το λουξουρι στην Μοναστηριου θα ανοίξει πριν το μέτρο ή όχι;
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
437
Κριτικές
7
Like
1.751
Πόντοι
481
Μάγκες το έξτρα και το εκτός μαγαζιού πάντα παίζει και έχει να κάνει με παρά πολλούς παράγοντες!Αν η γκομενα θελει η νομίζει ότι αξίζει πιο πολλά λεφτά,αν δεν είναι τόσο επαγγελματίας που μπουρει να αφήσει την παύλα να την παρασύρει επειδή κάποιος της άρεσε (κι αυτό συμβαίνει),αν της κερδίσεις την εμπιστοσύνη,αν είναι αφελής κλπ.Εμένα προσωπικά στα τελευταία 5 χρόνια μου έχουν κάτσει 3-4 τυχερά!Δεν υπάρχει περίπτωση να πω με ποιες γιατί δεν θα κερδίσω τίποτα ίσα ίσα θα ζημιώσουμε όλοι!Αυτο που παρατήρησα με μια συγκεκριμένη που μια φορά πριν δυο χρόνια ειχα πάει ΣΚ Χαλκιδική μαζί της ήταν ότι και με άλλους πελάτες είχε τέτοιου είδους επαφές γιατί κάποιοι την έπαιρναν και άκουσα δυο τρεις συνομιλίες αλλά σίγουρα απο τους 500 μπορεί να είναι οι 5 άντε 10.Επίσης έχω πάρει και body to body απο μια γνωστή εδώ μέσα που γενικά στις υπηρεσίες δεν έχει ούτε φραπέ.Βέβαια για να γίνει αυτό πέρασαν 5 συνεδριεσ Πετσέτα,άλλες δυο τρεις με ψιλό παίξιμο και υπονοούμενα και μια μεγάλη χάρη γι αυτήν και μετα έγινε!Δεν τα λέω για να το παίξω ούτε μάγκας ούτε γαμιας.Αυτό που θελω να περάσω με αυτό το μυνημα σε μερικούς είναι ότι όταν πας κάπου και η συμφωνία πχ είναι φραπές,έχετε στο μυαλό σας αυτό και τίποτα παραπάνω απλά να απαιτείται η υπηρεσία να είναι ανάλογη κι όχι να σας κοροϊδεύουν!Απο εκεί και πέρα το έξτρα αν είστε μάγκες θα το βρείτε όπως πολλοί εδώ μέσα το έχουν βρει.οταν το βρείτε μην το μοιράζεστε με κανέναν όμως γιατί μονο θα χάσετε και θα εκτεθείτε!Τελος η μακρηγορία.
 
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
512
Like
979
Πόντοι
86
Επίσης για όσους λένε για έξτρα εντός και εκτός μαγαζιού, φυσικά και όταν δώσεις το αντίστοιχο τίμημα μπορείς να καταφέρεις πολλά. Πρώτα όμως θα πρέπει η κάθε κοπέλα να καταλάβει ότι δεν θα την κανεις βούκινο στις υπόλοιπες, στην εκάστοτε εργοδοσία και φυσικά στο φόρουμ που όλοι και όλες το διαβάζουν. Αναλωνόμαστε σε ανούσιες κουβέντες περί έξτρα σε μαγαζιά που οποίος το καταφέρει είναι συνάρτηση γούστου της κοπέλας και διάθεσης να ξοδέψει!

ΥΓ Βάνα αν με ακους πείσε την Ελισαβετ να μπει και πάλι στο προγραμμα

ΥΓ μάθαμε τελικά εάν το λουξουρι στην Μοναστηριου θα ανοίξει πριν το μέτρο ή όχι;
Τι εγινε με Ελισαβετ ; Εχω καιρο να πατησω βασικα στη Βανα-αλλαξε κατι προς προς τα προγραμματα εννοω ;
 

kokomo

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
147
Like
394
Πόντοι
21
Η Ελισάβετ από Βάνα ζητάει 150 ευρώ δώρο για αυταρχικά και μόνο προγράμματα και αν πάρει άλλος πελάτης με φτηνό πορτοφόλι, κάνει νευριασμένη την ανηξερη, απαντώντας νευριασμένη "είμαι παντρεμένη, μην το κάνεις, μην ξαναενοχλησεις"!!
Όμως σε πελάτη που σκάει 150 ευρώ αλλά λέει η κουτοπόνηρη
Πως θα έβγαιναν τα λεφτά; Τάχα με την ψεύτικη επιχείρηση της κομμώτριας που πλασάρει στο Instagram; Ας είναι καλά τα 150 ευρώ από σκλάβους, δούλους, υποτακτικής ψυχολογίας!!
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Αν και δεν έχει μεγάλη σημασία. Το Κρυσταλ, η Βάνα, το παλιό Βενους, το Μασαζιο και το Ριλαξ δεν έχουν κάμερες μέσα στο δωμάτιο 100% ούτε μικρόφωνα. Εάν τα είχαν δεν θα έβλεπα κάθε φορά τις ίδιες κοπέλες με όλα αυτά που έχω κανει μέσα. Ας σταματήσουμε λίγο τις υπερβολές.
Πες τα ρε συ bise γιατι εδω μέσα μερικοί μερικοί , πολύ κατασκοπευτικά έργα βλέπουν .
Η μαγνητοφώνηση ή βιντεοσκόπηση (παγίδευση) συνομιλίας ακόμη και μέσω κινητού τηλεφώνου, χωρίς τη συναίνεση του συνομιλητή, αποτελεί ΚΑΚΟΥΡΓΗΜΑ πλεον και τιμωρείται με κάθειρξη έως 10 έτη, ενω η διευκόλυνση αλλότριας κλπ κλπ κλπ εχει καταργηθεί με το νεο ΠΚ και επιβάλλεται μονο διοικητικό πρόστιμο.
Πρεπει να είσαι πολύ μαλάκας και αφελής για να εχεις κάμερες κρυφές ( ειδικά μεσα σε δωμάτιο) σε κερδοφόρες επιχειρήσεις.
 

Clouzo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2022
Μηνύματα
300
Κριτικές
8
Like
1.636
Πόντοι
481
Καλά εσείς πιστεύετε ότι δεν γαμιουνται οι κοπέλες στα μασατζιδικα; Στον χώρο εκεί σίγουρα όχι.Αλλα έξω..... Λεφτά να έχεις.
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
437
Κριτικές
7
Like
1.751
Πόντοι
481
Καλά εσείς πιστεύετε ότι δεν γαμιουνται οι κοπέλες στα μασατζιδικα; Στον χώρο εκεί σίγουρα όχι.Αλλα έξω..... Λεφτά να έχεις.
Άμα έχεις λεφτά γαμιουνται κι οι παρθένες
 

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Εγώ πάντως θα ήθελα να πάω με την Ολίβια από το Crystal να περάσουμε καλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom