Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

alex#

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
19
Like
36
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα προχθές ραντεβού με την μπελα, διαθέσιμες εκείνη την ώρα αυτή κ η Τόκιο η Τόκιο έχει γίνει πολύ χάλια κατα την γνώμη μου κ προτίμησα την μπελα πρώτο μέρος χάδι δεν με πειράζει καθόλου γιατί δεν πηγαίνω για το μασάζ εκεί δεύτερο μέρος θα έλεγα αρκετά καλό κ τελείωμα στις ψεύτικες βυζαρες της νομίζω όμως δεν θα ξανά προτιμηθεί έχω περάσει καλύτερα με άλλες κοπελες εκει μέσα!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.909
Πόντοι
2.356
Ιδέα προς τις ιδιόκτητριες των μαγαζιών μασάζ
Αν όχι όλοι οι πιο πολλοί έρχονται για το δεύτερό μέρος
Γιατί δε βάζετε ένα πρόγραμμα 20 λεπτών η μισής ώρας έστω με μασάζ κ Χαϊδεμα μόνο της επίμαχης περιοχής κ μετά φραπέ με λιγότερα χρήματά κ όχι να κάνετε σε όλο το σώμα χαβαλέ κ να αγωνιζόμαστε να βγάλουμε το λάδι από σώμα μας κάνα δεκάλεπτο κ βάλε
Αφού ούτως η άλλως μασάζ οι περισσότερες δε ξέρουν
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Ελιτ σπα, μια νταρντανα Ελένη στο όνομα. καλό μασαζ, χυσιμο με ισπανικό στις βυζαρες της. Πανάκριβα τα 70 για τα 40 λεπτά που δεν είναι 40, αλλά 30.... Καυλιαρα η τύπισσα, εάν βελτιωθεί και σεβαστεί τον πελάτη έχει προοπτικές. αλλιώς, δεν....
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: GRxx

Mao-Mao4

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
124
Like
575
Πόντοι
81
Ιδέα προς τις ιδιόκτητριες των μαγαζιών μασάζ
Αν όχι όλοι οι πιο πολλοί έρχονται για το δεύτερό μέρος
Γιατί δε βάζετε ένα πρόγραμμα 20 λεπτών η μισής ώρας έστω με μασάζ κ Χαϊδεμα μόνο της επίμαχης περιοχής κ μετά φραπέ με λιγότερα χρήματά κ όχι να κάνετε σε όλο το σώμα χαβαλέ κ να αγωνιζόμαστε να βγάλουμε το λάδι από σώμα μας κάνα δεκάλεπτο κ βάλε
Αφού ούτως η άλλως μασάζ οι περισσότερες

Ιδέα προς τις ιδιόκτητριες των μαγαζιών μασάζ
Αν όχι όλοι οι πιο πολλοί έρχονται για το δεύτερό μέρος
Γιατί δε βάζετε ένα πρόγραμμα 20 λεπτών η μισής ώρας έστω με μασάζ κ Χαϊδεμα μόνο της επίμαχης περιοχής κ μετά φραπέ με λιγότερα χρήματά κ όχι να κάνετε σε όλο το σώμα χαβαλέ κ να αγωνιζόμαστε να βγάλουμε το λάδι από σώμα μας κάνα δεκάλεπτο κ βάλε
Αφού ούτως η άλλως μασάζ οι περισσότερες δε ξέρουν
Και τωρα στο 20λεπτο 30λεπτο μας ξεπετανε
 
  • Like
Αντιδράσεις: iosiff

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.909
Πόντοι
2.356
Και τωρα στο 20λεπτο 30λεπτο μας ξεπετανε
Η αλήθεια είναι ότι έχω να πάω χρόνια σε φραπέδαδικο κ τότε νομίζω μία ώρα η 45 λεπτά καθόταν κ όταν έφευγε 5 λεπτά πριν ζητούσαμε τα ρέστα
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
Σε ένα μαγαζί ανατολικά στο οποίο είμαι πελάτης κάνουν το εντελώς κουφό. Ενώ ξέρουν πως έχω προτίμηση σε 2 συγκεκριμένες κοπέλες και ενώ μου έχουν πει πως είναι διαθέσιμες, την ώρα που εμφανίζομαι (χωρίς να έχω κλείσει με καμμία, αφού τους έχω πει στο τηλ πως πρώτα θέλω να τις δω όλες και μετά να διαλέξω) οι συγκεκριμένες είναι εξαφανισμένες (και καλά έχουν ραντεβού, μπούρδες) ενώ διαθέσιμες είναι μόνο κάποιες οι οποίες, για να το θέσω κομψά, δεν έχουν τόση δουλειά. Το αποτέλεσμα ειναι να έχω κάνει μεταβολή και να έχω φύγει δύο φορές. Την μία φορά μάλιστα, μου ειπαν να περιμένω 5 λεπτά και η μία θα είναι διαθέσιμη (μπούρδες, αφού από το τηλ μεχρι να εμφανιστώ δεν ειχαν περάσει παρά 10 λεπτά) Το παραπάνω είναι συνεχιζόμενη τακτική του συγκεκριμένου μαγαζιού και σίγουρα το κάνουν και σε άλλους (τακτικούς πελάτες η μή) σε απέλπιδα προσπάθεια να μοιράσουν τα μεροκάματα στα κορίτσια
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
313
Like
1.435
Πόντοι
201
Σε ένα μαγαζί ανατολικά στο οποίο είμαι πελάτης κάνουν το εντελώς κουφό. Ενώ ξέρουν πως έχω προτίμηση σε 2 συγκεκριμένες κοπέλες και ενώ μου έχουν πει πως είναι διαθέσιμες, την ώρα που εμφανίζομαι (χωρίς να έχω κλείσει με καμμία, αφού τους έχω πει στο τηλ πως πρώτα θέλω να τις δω όλες και μετά να διαλέξω) οι συγκεκριμένες είναι εξαφανισμένες (και καλά έχουν ραντεβού, μπούρδες) ενώ διαθέσιμες είναι μόνο κάποιες οι οποίες, για να το θέσω κομψά, δεν έχουν τόση δουλειά. Το αποτέλεσμα ειναι να έχω κάνει μεταβολή και να έχω φύγει δύο φορές. Την μία φορά μάλιστα, μου ειπαν να περιμένω 5 λεπτά και η μία θα είναι διαθέσιμη (μπούρδες, αφού από το τηλ μεχρι να εμφανιστώ δεν ειχαν περάσει παρά 10 λεπτά) Το παραπάνω είναι συνεχιζόμενη τακτική του συγκεκριμένου μαγαζιού και σίγουρα το κάνουν και σε άλλους (τακτικούς πελάτες η μή) σε απέλπιδα προσπάθεια να μοιράσουν τα μεροκάματα στα κορίτσια
Μυστη μη λες ποιο μαγαζι ειναι μη δωσουμε στιγμα.
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
Δεν φταίω εγώ αν εσύ δεν καταλαβαίνεις
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
313
Like
1.435
Πόντοι
201
Δεν φταίω εγώ αν εσύ δεν καταλαβαίνεις
Καλα σε κανουν τοτε φιλε. Και να συνεχισουν να στο κανουν. Εσυ κανε τον γαμπρο και μη λες για να μη τους μαυρισεις. Το νημα γι αυτο ειναι ετσι κι αλλιως. Για να πεταμε σποντες και οποιος καταλαβε, καταλαβε.
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
Κανένας δεν κατάλαβε!
Η ενημέρωση δεν έχει αξία αν δεν ξέρουμε για ποιο μαγαζί μιλάμε.
Αν γράψω ποιο είναι θα είναι σαν να βγάζω λάδι τα υπόλοιπα, που και αυτά το κάνουν. Δεν το γράφω για κουτσομπολιό, αλλά για να το δουν και να το αλλάξουν
Αν ήταν τακτική μόνο ενός μαγαζιού, θα το έβγαζα στη σέντρα όπως έκανα με το ελιτ σπα και το 20άρικο για τα βυζιά
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.909
Πόντοι
2.356
Αν γράψω ποιο είναι θα είναι σαν να βγάζω λάδι τα υπόλοιπα, που και αυτά το κάνουν. Δεν το γράφω για κουτσομπολιό, αλλά για να το δουν και να το αλλάξουν
Αν ήταν τακτική μόνο ενός μαγαζιού, θα το έβγαζα στη σέντρα όπως έκανα με το ελιτ σπα και το 20άρικο για τα βυζιά
Κανονικά πρέπει να το πεις γιατί τα πιο πολλά μας διαβάζουν κ ίσως συμμορφωθούν
Μιλάς για πριβε με φουλ η όχι
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
Κανονικά πρέπει να το πεις γιατί τα πιο πολλά μας διαβάζουν κ ίσως συμμορφωθούν
Μιλάς για πριβε με φουλ η όχι
Γι αυτό το λόγο ακριβώς, για να συμμορφοθούν, γι αυτό και το έγραψα έτσι, η εμπειρία μου αφορά ένα μαγαζί αλλά η τακτική αυτή εφαρμόζεται σχεδόν σε όλα τα μαγαζιά του χώρου. Προσπαθούν να μοιράσουν τα μεροκάματα
Στο συγκεκριμένο μαγαζί πάω στοχευμένα για δύο κοπέλες. Όσες φορές πήγαν να μου την φέρουν, έκανα μεταβολή και έφυγα. Αυτοί έχασαν
Ας το δουν λοιπόν και ας το κόψουν
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Ιδέα προς τις ιδιόκτητριες των μαγαζιών μασάζ
Αν όχι όλοι οι πιο πολλοί έρχονται για το δεύτερό μέρος
Γιατί δε βάζετε ένα πρόγραμμα 20 λεπτών η μισής ώρας έστω με μασάζ κ Χαϊδεμα μόνο της επίμαχης περιοχής κ μετά φραπέ με λιγότερα χρήματά κ όχι να κάνετε σε όλο το σώμα χαβαλέ κ να αγωνιζόμαστε να βγάλουμε το λάδι από σώμα μας κάνα δεκάλεπτο κ βάλε
Αφού ούτως η άλλως μασάζ οι περισσότερες δε ξέρουν
Πλέον αν το παρατηρήσεις ο χρόνος είναι 45 λεπτά μαζί με το ντουζ πριν και μετά. Άντε το πολύ 50. Μάλιστα πολλές φορές κοπέλες θέλουν να πετύχουν να σε τελειώσουν νωρίς και μετά να σου κάνουν και δεύτερη εκτόνωση ώστε να πάρουν +20
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
402
Like
1.394
Πόντοι
201
Μασαζ εδώ εχει περάσει κανενας να μας πει γνώμη φαινεται πολύ

Απο το elegance ειναι

δηλαδη οι φωτο ειναι πραγματικες?εχει το elegance τετοιο μωρο?

Τελικα εκανε κανεις με το μοντελο του elegance?

Γιατι ξαναπηγα και δεν ανοιξε κανεις..καπακι τηλεφωνο στην αγγελια.. " ο αριθμος δεν αντιστοιχει σε συνδρομητη"......
 
Τελευταία τροποποίηση:

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
Τελικα εκανε κανεις με το μοντελο του elegance?

Γιατι ξαναπηγα και δεν ανοιξε κανεις..καπακι τηλεφωνο στην αγγελια.. " ο αριθμος δεν αντιστοιχει σε συνδρομητη"
Πολύ καλό το μωρό, αλλά μόνο ένα προς το παρόν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom