Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
296
Like
1.138
Πόντοι
201
Εσύ ρε μεγάλε τι πεταγεσαι και δεν αφήνεις να λήξει το θέμα
Δεν είχες άλλη δουλειά να κάνεις πρωι-πρωι
Μήπως περνιεσαι για έξυπνος ή για διορισμένος Κεχαγιάς στα @@@@@ μας
τραβα ρε τραχανα απο δω...που θα σου δωσω και λογαρισμο ποτε θα γραφω
 

Fulvio

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2023
Μηνύματα
30
Like
122
Πόντοι
0
τραβα ρε τραχανα απο δω...που θα σου δωσω και λογαρισμο ποτε θα γραφω
Λοιπόν μεγάλε για να εξηγηθουμε και να το τελειώνουμε μια και καλή
Γράψε ότι θες και ότι ώρα θες με μένα μην ξανασχολεισαι από εξυπνάδες χορτατος είμαι
Οι ψευτοαγανακτισμενοι περισσεύουν στην ζωή μου
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: tefras

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Άμα στο έστειλε που το έστειλε, στείλε το και σε εμένα

Επειδή είναι κρατικό μυστικό πληρώνω όσο -οσο
Βρε τι πάθαμε στα γεράματα
Θα πάτε μια σελίδα πίσω, στην 2934, και στο μήνυμα του Ακαρναν θα κάνετε κλικ για να δείτε τις πληροφορίες.
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
446
Like
462
Πόντοι
21
Περιμένουμε ε; Περιμένουμε Nicol (τι απίθανο κορίτσι. Σπάνια συμπεριφορά) να μας πει σήμερα, όπως η ίδια έγραψε, για τον καινούργιο τους χώρο.
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
437
Κριτικές
7
Like
1.751
Πόντοι
481
Περιμένουμε ε; Περιμένουμε Nicol (τι απίθανο κορίτσι. Σπάνια συμπεριφορά) να μας πει σήμερα, όπως η ίδια έγραψε, για τον καινούργιο τους χώρο.
Μην φύγει κανείς απ τον υπολογιστή!Εγω αν δεν μας πει σήμερα δεν θα μπορέσω να φάω και να κοιμηθώ!
 
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
36
Like
352
Πόντοι
20
Μην φύγει κανείς απ τον υπολογιστή!Εγω αν δεν μας πει σήμερα δεν θα μπορέσω να φάω και να κοιμηθώ!

Eμείς θα μαζευτούμε παρέα 5-6 άτομα με πίτσες και μπύρες να το δούμε όλοι μαζί.
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
313
Like
1.435
Πόντοι
201
Καλησπέρα παιδιά. Έχω να πάω για μασάζ πολύ καιρό και ψήθηκα προχθές. Παίρνω τηλέφωνο γνωστό μαγαζί που δεν είχα ξαναπάει και μου μιλάνε αυστηρά και πολύ νευρικά από το τηλέφωνο, σαν να λένε άλλος ένας πελάτης θα έρθει. Και λέω ε όχι. Δεν υπάρχει κανένας σεβασμός. Πρέπει λίγο να ηρεμήσουν τα πράγματα και να σέβονται τους πελάτες. Μετράει και το experience. Για αυτό παιδια προτείνω αποχή, τώρα που είναι και καλοκαιράκι. Παραλία και μπαράκια
Αδερφε ο ασλαμας εισαι; και δε λες ποιο ειναι μη δωσουμε στιγμα;
 

Masazofilos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2022
Μηνύματα
71
Κριτικές
2
Like
190
Πόντοι
0
Χαχα άστο άστο Βασίλη. Όχι φίλε δεν είμαι. Αλλά τα πήρα γιατί υποτιμούν την νοημοσύνη μου
Πες το ντε, να μην υποτιμησουν ούτε την δική μας.
Εκτός κι αν είναι σαν την Τσέχα του σαχλαμα που ήτανε κόρη τραπεζικού και δεν ήθελε να την εκθέσει
 

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
266
Like
368
Πόντοι
21
Πέρασμα από Βάνα και για το μασάζ επιλέχθηκε η Δόμνα 1,70υψος πολύ χοντρή η κολάρα τής βιζι μικρό μελαχρινή στα τού μασάζ πολύ χάδι και επάλειψη με λάδι για κανένα 20 αλεπτο γύρισμα τά έβγαλε όλα εκτός από το στριγκακι της καλή θά έλεγα εκτόνωση αλλά δεν είναι καθόλου δοτική θά έλεγα ότι είναι πολύ δύσκολη περίπτωση διάθεση πολύ άντε τελείωνε δεν θα ξανά προτημηθη το έπαιξε και λίγο αγριάδα το θέμα μάλλον για να την φοβηθούμε είχε και άλλες 4 κοπέλες στο σαλόνι ίσως προτημηθη κάποια άλλη στην επόμενη συνάντηση
 

iosiff

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
210
Like
356
Πόντοι
21
Να πω και εγω οτι εχω να παω 3 μηνες σε μασατζιδηκο εκτος απο την Στεφανια που πηγα πριν 1 μηνα αλλα αυτη ειναι αλλη περιπτωση....σκεφτομαι ομως να παω στην Ευα τζαμπο και αν μπορει καποιος να μου πει αν αξιζει ο κοπος και τα λεφτα που θα δωσο...Ευχαριστω εκ τον προτερον για οποια βοηθεια μπορειται να δωσετε
 

talepa12

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
30
Like
42
Πόντοι
0
Πέρασμα από Βάνα και για το μασάζ επιλέχθηκε η Δόμνα 1,70υψος πολύ χοντρή η κολάρα τής βιζι μικρό μελαχρινή στα τού μασάζ πολύ χάδι και επάλειψη με λάδι για κανένα 20 αλεπτο γύρισμα τά έβγαλε όλα εκτός από το στριγκακι της καλή θά έλεγα εκτόνωση αλλά δεν είναι καθόλου δοτική θά έλεγα ότι είναι πολύ δύσκολη περίπτωση διάθεση πολύ άντε τελείωνε δεν θα ξανά προτημηθη το έπαιξε και λίγο αγριάδα το θέμα μάλλον για να την φοβηθούμε είχε και άλλες 4 κοπέλες στο σαλόνι ίσως προτημηθη κάποια άλλη στην επόμενη συνάντηση
Τη Δόμνα είχε στο μυαλό του ο ποιητής όταν έγραφε το... "θέλει η πουτάνα να κρυφτεί μα η χαρά δεν την αφήνει"
 

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
266
Like
368
Πόντοι
21
Ο Βασίλης είναι εξαιρετικός, κέρασε τον και ένα καφέ. Για πες μας, που προτείνεις εσύ να πάμε για μασάζ με βάση τις εμπειρίες σου?
Luxury spa έχει τελευταία καλά κομμάτια
 

sakis7x

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2022
Μηνύματα
63
Like
108
Πόντοι
0
Ευριδίκη κ Έμμυ έχει δοκιμάσει κανείς στο Βάνα ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom