Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 62 άτομα (5 μέλη και 57 επισκέπτες)

popyouuuuuuuuuuup

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2015
Μηνύματα
73
Like
38
Πόντοι
0
Στο Crystal sorry

και επιπλέον ερώτηση το massagio λειτουργεί κανονικά? και αν ναι έχουμε κάποια ενημέρωση για το ροστερ.Είχε επιλεγεί η Aγάπη στο παρελθόν έχω αναφερθεί με κριτική σε προηγούμενο post!
 
Τελευταία τροποποίηση:

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Ποσο το κοστος χωρις τα βυζια απ εξω?
χαχαχαχα ρε φίλε μου θύμησες το ανέκδοτο που ρωτούσε ενας τον κουρέα , ποσο παει το κούρεμα;
10 ευρω λεει ο κουρέας
ποσο το ξύρισμα;
5 ευρώ απαντάει ο κουρέας
Ωραια λεει ο πελάτης... ξύρισε μου το κεφάλι!!!!!
 

iosiff

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
210
Like
356
Πόντοι
21
χαχαχαχα ρε φίλε μου θύμησες το ανέκδοτο που ρωτούσε ενας τον κουρέα , ποσο παει το κούρεμα;
10 ευρω λεει ο κουρέας
ποσο το ξύρισμα;
5 ευρώ απαντάει ο κουρέας
Ωραια λεει ο πελάτης... ξύρισε μου το κεφάλι!!!!!
Ε ναι ρε φιλε θα μας τρελανουν...κανουν πιπες και δεν βγαζουν τα βυζια τους
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
Ε ναι ρε φιλε θα μας τρελανουν...κανουν πιπες και δεν βγαζουν τα βυζια τους
Το έχω γράψει κι άλλες φορές, η όλη φάση είναι εντελώς ότι να ναι. Σε ρουφάει μέχρι τέρμα αλλά μόλις πας να βάλεις το χέρι στο βυζί, στο διώχνει με το χέρι. Και σου ζητάει έξτρα εικοσάρικο.
 

xalaros69

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Το έχω γράψει κι άλλες φορές, η όλη φάση είναι εντελώς ότι να ναι. Σε ρουφάει μέχρι τέρμα αλλά μόλις πας να βάλεις το χέρι στο βυζί, στο διώχνει με το χέρι. Και σου ζητάει έξτρα εικοσάρικο.
Μαυρο κι εδω...!!!!
 

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
179
Like
176
Πόντοι
1
Να γελάσουμε λίγο....με όλα αυτά που τραβάμε.....
 

Συνημμένα

  • img_1_1686856215168.jpg
    img_1_1686856215168.jpg
    52,6 KB · Εμφανίσεις: 31

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.325
Κριτικές
3
Like
1.291
Πόντοι
216

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.340
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
Υπάρχει κάποιος συνάδελφος (sic) να ενημερώσει τι ακριβώς συμβαίνει στο elegance αυτή τη βδομάδα με την επανέναρξη, πέραν αυτών που διαβάσαμε εδώ στο forum, δηλαδή Νικόλ δεν υπάρχει και 1,2 που έγραψαν πώς τα κορίτσια είναι εμφανίσιμα;
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
244
Like
403
Πόντοι
21
Στο Crystal sorry

και επιπλέον ερώτηση το massagio λειτουργεί κανονικά? και αν ναι έχουμε κάποια ενημέρωση για το ροστερ.Είχε επιλεγεί η Aγάπη στο παρελθόν έχω αναφερθεί με κριτική σε προηγούμενο post!
Εάν δεν είναι στον χώρο της Αγ.Δημητριου και είναι σε σοβαρό χώρο δοκίμασε την , για μια φορά καλή είναι. Εμένα βέβαια δεν με τρέλανε, και για πάνω από 100€ δεν θα τα έδινα ξανά.
 

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
266
Like
368
Πόντοι
21
Χθεσινή επίσκεψη στην Εύα jampo Ποσειδώνος πολύ καλό social μασαζακι τού κώλου 10 λεπτά και μετά γύρισμα με το που γύρισα πίπα κατευθείαν επική πολύ καλή με απαιχτο καραμελωμα αρχιδιων πέρασμα προφυλακτικού και ιεραποστολικό για αρκετή ώρα γύρισμα στά τέσσερα και μου λέει βαλτην κωλο όπου ήρθε και το τέλος
 

vevrier

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
253
Like
514
Πόντοι
81
Χθεσινή επίσκεψη στην Εύα jampo Ποσειδώνος πολύ καλό social μασαζακι τού κώλου 10 λεπτά και μετά γύρισμα με το που γύρισα πίπα κατευθείαν επική πολύ καλή με απαιχτο καραμελωμα αρχιδιων πέρασμα προφυλακτικού και ιεραποστολικό για αρκετή ώρα γύρισμα στά τέσσερα και μου λέει βαλτην κωλο όπου ήρθε και το τέλος
80 ?
 

Fulvio

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2023
Μηνύματα
30
Like
122
Πόντοι
0
Χθεσινή επίσκεψη στην Εύα jampo Ποσειδώνος πολύ καλό social μασαζακι τού κώλου 10 λεπτά και μετά γύρισμα με το που γύρισα πίπα κατευθείαν επική πολύ καλή με απαιχτο καραμελωμα αρχιδιων πέρασμα προφυλακτικού και ιεραποστολικό για αρκετή ώρα γύρισμα στά τέσσερα και μου λέει βαλτην κωλο όπου ήρθε και το τέλος
Καλησπέρα φίλε μου
Μπορείς να μου δώσεις σε πμ το τηλ της Εύας τζάμπο;
Πολύ μπερδεμένα τα λέει το Google
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom