Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (1 μέλη και 27 επισκέπτες)

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.293
Like
785
Πόντοι
96

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
376
Κριτικές
1
Like
535
Πόντοι
81
Στο Crystal sorry

και επιπλέον ερώτηση το massagio λειτουργεί κανονικά? και αν ναι έχουμε κάποια ενημέρωση για το ροστερ.Είχε επιλεγεί η Aγάπη στο παρελθόν έχω αναφερθεί με κριτική σε προηγούμενο post!
Αν σαρεσουν οι βαρέων βαρών ν πας… και με τουπέ παρακαλώ…
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.365
Πόντοι
736
Χθεσινή επίσκεψη στην Εύα jampo Ποσειδώνος πολύ καλό social μασαζακι τού κώλου 10 λεπτά και μετά γύρισμα με το που γύρισα πίπα κατευθείαν επική πολύ καλή με απαιχτο καραμελωμα αρχιδιων πέρασμα προφυλακτικού και ιεραποστολικό για αρκετή ώρα γύρισμα στά τέσσερα και μου λέει βαλτην κωλο όπου ήρθε και το τέλος
Επάνω στο μασαζοκρεβατο πως την πήρες ιεραποστολικα και στα 4 φίλε; Είναι τρομερά άβολα.
Μόνο αν ανέβει επάνω σου είναι κάπως βολικό.
 

iosiff

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
210
Like
356
Πόντοι
21
Επίθεση ε?
Το σύνδεσμο τον πάτησες εσύ?
Ευχαριστω πολυ για τον συνδεσμο αλλα το μαλακες μπορουσες να τα παραβλεψης.....αλλωστε ημαστε εδω για να βοηθαει ο ενας τον αλλον και οχι να ριχνουμε μπινελικη.
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.293
Like
785
Πόντοι
96
Ευχαριστω πολυ για τον συνδεσμο αλλα το μαλακες μπορουσες να τα παραβλεψης.....αλλωστε ημαστε εδω για να βοηθαει ο ενας τον αλλον και οχι να ριχνουμε μπινελικη.
Τώρα μιλάς σωστά οπότε για σένα τον παίρνω πίσω το χαρακτηρισμό.
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.003
Κριτικές
37
Like
5.728
Πόντοι
5.595
Γνωρίζει κάποιος αν άλλαξε έδρα ο Νίκος από Κων. Καραμανλή (Body Free); Αν ναι, που μεταφέρθηκε; Ήταν το μόνο από τα ελαιοτριβεία που είχε full πρόγραμμα (εννοώ και σεξ). Τέλος, από κοπέλες υπήρξε κάποια ανανέωση; Θυμάμαι, επειδή ήμουν χρόνια τακτικός πελάτης, τη Στεφανία στη υποδοχή. Ωραίο "μανουλομάνουλο"! Από τότε, πήγαινα στο εν λόγω μαγαζί.
 

kokomo

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
147
Like
394
Πόντοι
21
Lotus Spa, επίσκεψη μασάζ με εσώρουχο μιας χρήσης και τίποτα γενικά..τζάμπα λεφτα
 
  • Λύπη
Αντιδράσεις: GRxx

TenderLove

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2021
Μηνύματα
4
Like
4
Πόντοι
0
Γνωρίζει κάποιος αν άλλαξε έδρα ο Νίκος από Κων. Καραμανλή (Body Free); Αν ναι, που μεταφέρθηκε; Ήταν το μόνο από τα ελαιοτριβεία που είχε full πρόγραμμα (εννοώ και σεξ). Τέλος, από κοπέλες υπήρξε κάποια ανανέωση; Θυμάμαι, επειδή ήμουν χρόνια τακτικός πελάτης, τη Στεφανία στη υποδοχή. Ωραίο "μανουλομάνουλο"! Από τότε, πήγαινα στο εν λόγω μαγαζί.
νομιζω πηγε απεναντι και 100 μετρα πιο κατω στη θεση αλλης επιχειρηση
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.909
Πόντοι
2.356
Γνωρίζει κάποιος αν άλλαξε έδρα ο Νίκος από Κων. Καραμανλή (Body Free); Αν ναι, που μεταφέρθηκε; Ήταν το μόνο από τα ελαιοτριβεία που είχε full πρόγραμμα (εννοώ και σεξ). Τέλος, από κοπέλες υπήρξε κάποια ανανέωση; Θυμάμαι, επειδή ήμουν χρόνια τακτικός πελάτης, τη Στεφανία στη υποδοχή. Ωραίο "μανουλομάνουλο"! Από τότε, πήγαινα στο εν λόγω μαγαζί.
Κάποιος φίλος είπε ότι αποσύρθηκε από την πιάτσα
Στο Venus π μάλλον εννοεί ο φίλος από πάνω αναφέρθηκε ότι πήγε η Εβίτα
Το τηλ του δε λειτουργεί???
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
296
Like
1.138
Πόντοι
201
Ακόμη δεν κατάλαβες ότι το ποσταρα το κινητό δημοσίως?
Εδώ μιλάμε για στόκο όχι μλκς
..δεν έχει καταλάβει Χριστό ,και ο άλλος δηλαδή αφού του το εξηγήσες κάτι ψηλοεπιασε
 

Fulvio

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2023
Μηνύματα
30
Like
122
Πόντοι
0
Εδώ μιλάμε για στόκο όχι μλκς
..δεν έχει καταλάβει Χριστό ,και ο άλλος δηλαδή αφού του το εξηγήσες κάτι ψηλοεπιασε
Εσύ ρε μεγάλε τι πεταγεσαι και δεν αφήνεις να λήξει το θέμα
Δεν είχες άλλη δουλειά να κάνεις πρωι-πρωι
Μήπως περνιεσαι για έξυπνος ή για διορισμένος Κεχαγιάς στα @@@@@ μας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom