Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (6 μέλη και 31 επισκέπτες)

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
337
Like
1.525
Πόντοι
201
Τελευταία επισκεψη στη βανα. Πανω κατω τα ιδια στο ροστερ. Περασμα με Ευρυδίκη. Στο σαλονορισμα αν εξαιρέσεις την Ευρυδίκη ολες ηταν υπερβαρες. Ακομα και η πρωην κατερινα βενους νυν εμμυ βανα εχει παρει παρα πολλα κιλα. Ειχε καλη πισω οψη οταν ξεκινησε το αθλημα τωρα δε βλέπετε. Περασμα λοιπον με Ευρυδίκη τελευταίο ραντεβου της ημερας. Εχει ρίξει την ποιοτητα στις υπηρεσιες της η μικρη. Μασαζ κοροιδεμα. Ουτε απαλο άγγιγμα δεν θα το ελεγα. Λες και απλα πασαλιβει λαδι. Στο 20λεπτο λεει να γυρίσω. Καθοτι δεν είμεθα χθεσινοι δεχθηκα μπας λεω απο μεσα μου γινει δουλιτσα στο 2ο μερος. Φορουσε ενα καθολου ελκυστικο φορεμα που το σηκωσε και κατεβασε αλλα δεν το εβγαλε. ( οτι να ναι) ενω κρατουσε εναν αισθησιασμο στο δευτερο μερος καποτε, τωρα κ αυτη εγινε αντε τελειωνε να ερθει ο επομενος. Καθολου καλη η τελευταια συναντηση με την μικρη. Της το ειπα κι ολας , στο μουνι της λογικα αλλα στα κακαλα μου κι εμενα. Μαυρο μεχρι νεοτερας. Εύχομαι η εισοδος του elegance και η συχνοτερη επισκεψη της στεφανιας να σοβαρεψουν λιγο την κατασταση. Να υπαρχουν ξεκαθαρες υπηρεσιες και οχι κοροιδεματα. Θεμα χρονου ειναι οπως ειπε και ο τακ πιο πισω να αρχισουν να κοβουν τα συν,συν,συν και τα μη,μη,μη τα κοριτσακια γιατι η κατασταση εχει φτασει στο κοκκινο.
Υγειες και καλα να περναμε χωρις χασιματα.
 

Cocteau88

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2022
Μηνύματα
36
Like
44
Πόντοι
0
Καλησπέρα, θα μπορούσατε να μου προτείνετε κάποιο μαγαζί που κάνει καλό αθλητικό μασάζ και μόνο μασάζ!! Ευχαριστώ!
 
Τελευταία τροποποίηση:

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
428
Like
29
Πόντοι
1
Καλημερα και χρονια πολλα :) Η Σοφια που κανει απλο μασαζ και εγω μ την Ευα που κανουμε αισθησιακο μασαζ!
καλησπέρα και χρονια πολλά κι από μενα
θα μπορούσες να μας πεις κατι για σας ?
π.χ. τιμουλες , προγράμματα κλπ.
ευχαριστώ.
 

Nicole

Call-Girl
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
553
Like
9.699
καλησπέρα και χρονια πολλά κι από μενα
θα μπορούσες να μας πεις κατι για σας ?
π.χ. τιμουλες , προγράμματα κλπ.
ευχαριστώ.
Καλησπερα σας. Σας εχω απαντησει σε προσωπικο μηνυμα
 

aeimisgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
127
Κριτικές
19
Like
999
Πόντοι
991
  • Like
Αντιδράσεις: Nicole

Jubitana 39

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2023
Μηνύματα
38
Like
100
Πόντοι
0
Καλησπέρα συνάδελφοι...εγώ παλιός στο άθλημα αλλά δεν είχα λογαριασμό...λάτρης του angels spa πάνω από την Πειραιώς αλλά δυστυχώς έκλεισε...φανατικός της Αννυς....αποτοτε
Τίποτα καλό....έχετε να προτείνετε κάτι??
 

Jubitana 39

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2023
Μηνύματα
38
Like
100
Πόντοι
0
Από ότι βλέπω η νικολ έχει κάνει πάταγο...σεψτι είναι τόσο καλή?
 

Jubitana 39

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2023
Μηνύματα
38
Like
100
Πόντοι
0
Στο angels όπως είπα και πιο πάνω που πήγαινα είχε μια φαιη αλλά από τότε που έκλεισε την έχασα... ξέρετε μήπως είναι σε κάποιο άλλο μαγαζί??
 

ablkl

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2023
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
0
έχει πάει κανείς στο bodyfree; Πήγα πριν 2 χρόνια και εντάξει ήταν μέτρια
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
χρονια πολλα καλωs την ........εκανεs πραξη αυτο που σκευτοσουν και πολυ καλα εκανεs !!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nicole

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Να προτείνω κατι

από τη στιγμή που η Νικόλ από το elegance Έχει δημιουργήσει προφίλ και ανταλλάσσει μηνύματα καλό είναι να δημιουργηθεί ένα ξεχωριστό thread
Καυστικη .....η παρεμβαση σου στο νημα Τroublemaker για την ...

Nicole elegance

Για ποιο λογο να γινει αυτο ??? ....Ισα ισα η κοπελα μαs αυτοσυστηθηκε χωριs κομλεξ και υπονοουμενα απαντησε σε προσωπικα μυνηματα οσουs ρωτησαν πληροφοριεs για τιs υπηρεσιεs τηs και για το στιγμα του ιδυματοs που εργαζεται στο "Elegance

H Nicole elegance massage απεναντιαs αν κρατησει χαμηλο προφιλ στο νημα καλοδεχουμενη να ειναι .....και χρησιμη οσο ποτε....Πιστευω προσωπικα θα δωσει νεα κατευθινση στα εξτρα των υπηρεσιων στον αδικημενο χωρο του massage τηs ποληs μαs....Παρεπιπτοντοs Nicole προφανοs ειμαι εναs απο αυτουs που την προιγουμενη εβδομαδα κατ ιδιαν σου προτεινα να γινειs μελοs και να συμετασχειs στο νημα ωs μελοs kαι οχι ωs απλοs επισκεπτηs και πολυ καλα εκανεs .​

 

GALAS1983

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2021
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Ακόμη μια επίσκεψη στα Crystal με Νεφέλη. Καλή όπως πάντα αλλά φαίνεται κουρασμένη + δεν το διασκεδάζει όπως παλιά. Όλα για τα φράγκα γίνονται αλλά τόσο απροκάλυπτα πλέον δεν έχει χαρά...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom