Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (3 μέλη και 15 επισκέπτες)

Nicole

Call-Girl
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
553
Like
9.703
Καυστικη .....η παρεμβαση σου στο νημα Τroublemaker για την ...

Nicole elegance

Για ποιο λογο να γινει αυτο ??? ....Ισα ισα η κοπελα μαs αυτοσυστηθηκε χωριs κομλεξ και υπονοουμενα απαντησε σε προσωπικα μυνηματα οσουs ρωτησαν πληροφοριεs για τιs υπηρεσιεs τηs και για το στιγμα του ιδυματοs που εργαζεται στο "Elegance

H Nicole elegance massage απεναντιαs αν κρατησει χαμηλο προφιλ στο νημα καλοδεχουμενη να ειναι .....και χρησιμη οσο ποτε....Πιστευω προσωπικα θα δωσει νεα κατευθινση στα εξτρα των υπηρεσιων στον αδικημενο χωρο του massage τηs ποληs μαs....Παρεπιπτοντοs Nicole προφανοs ειμαι εναs απο αυτουs που την προιγουμενη εβδομαδα κατ ιδιαν σου προτεινα να γινειs μελοs και να συμετασχειs στο νημα ωs μελοs kαι οχι ωs απλοs επισκεπτηs και πολυ καλα εκανεs .​

Καλησπερα , ευχαριστω για τα καλα λογια και για την θερμη υποδοχη στο σαιτ. Δεν εχω σκοπο να σας κουρασω στο νημα με συνεχες ποστ , σας συστηθηκα κ πλεον θα απανταω σε προσωπικα μηνυματα μονο για οτι αποριες εχετε και προκυψουν. Το χαμηλο προφιλ μ χαρακτηριζει γνκ γ οσους μ εχετε γνωρισει απο κοντα απλα θεωρησα τιμιο εφοσον μπαινω κ σας διαβαζω ν κανω προφιλ για ν εχουμε πιο αμεση επικοινωνια ..
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
306
Like
1.174
Πόντοι
201
Ενημέρωση από την περασμένη εβδομάδα από Crystal (δεν πρόλαβα να γράψω νωρίτερα).

Πέρασμα με Νεφέλη. Λοιπόν, όσο καλή και αν είναι, όσο τέλειο σώμα και αν έχει, τέλος για εμένα. Όταν την έχεις τιμήσει καμιά 10ριά φορές περιμένεις μια κάποια εξέλιξη και κάποια εξτραδάκια (ας είναι και με χρέωση, αν όχι με τα όχι και λίγα που δίνουμε). Αλλιώς, περυσινά ξινά σταφύλια. Ένας από τους λόγους που πηγαίνουμε είναι για να έχουμε και κάθε φορά κάτι καινούργιο, είτε αυτό είναι υπηρεσία, είτε νέο πρόσωπο.

Νέα πρόσωπα, για εμένα τουλάχιστον, Ραφαέλα και Λίλη. Ραφαέλα αυτό που λέμε barely legal (φαίνεται οριακά 18, ελπίζω να είναι), πολύ χαμογελαστή, χωρίς να είναι κάτι ιδιαίτερο εμφανισιακά. Θα δοκίμαζα. Λίλη, με ιδιαίτερη εμφάνιση, μικρή και αυτή, πετίτ, λέει από Λευκωσία (σιγά μην είναι - καμία Κυπριακή προφορά), μηδέν βυζιά αλλά ταιριάζει με το όλο παρουσιαστικό. θα τιμηθεί σύντομα αν και βλέπω Crystal να τρώει σιγά σιγά Χ λόγω υπηρεσιών.

Είδα επίσης και την πολυαναφερθείσα εδώ Μπελα, προσωπικά δεν μου άρεσε. Πολλά κιλά και πολύ ψεύτικο πρόσωπο από τις αισθητικές παρεμβάσεις. Δεν θα δοκίμαζα, δεν μου τα έσκασε.
 

Leo pal.

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
128
Like
393
Πόντοι
21
Αντί -αισθητικες παρεμβάσεις δεν λες καλύτερα. Γιατί το κάνουν αυτό στο πρόσωπο τους τόσο νέες κοπέλες απορώ . Κάτ' εμέ είναι αποκρουστικό να βλέπεις πρόσωπα γυναικών παραμορφωμένα απ' τα μποτοξ και τα συναφή...σε λίγο καιρό θα κατουράνε "ταπεράκια"
 

PiterPann

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2023
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
112
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα καινούργιο μέλος αλλά παρατηρώ πάρα πολύ καιρό το forum και ευχαριστώ όλους τους συναγωνιστές για τις πληροφορίες τους Λοιπόν στα δικά μου έχω επισκεφτεί από μασάζ το Crystal τρεις φορές πρώτο πέρασμα με Νεφέλη πάρα πολύ ωραία κοπέλα εξαιρετική πολύ καλές εντυπώσεις δεύτερο πέρασμα με την Ίριδα πολύ ωραία κοπέλα και πολύ πιο ευχάριστη ας πούμε, τρίτο πέρασμα με Τοκιο η οποία Απλώς διεκπεραιωτική αλλα πολυ καυλιαρα. Απλώς επειδή δεν είμαι από Θεσσαλονίκη οι επισκέψεις μου είναι περιορισμένες και προσπαθώ να είναι λιγάκι όσο γίνεται πιο προσεκτικές Θα ακολουθήσουν και άλλες συναντήσεις και κριτικές Σας ευχαριστώ πολύ καλή συνέχεια. Απλώς επειδή υπάρχει και εμπειρία από μασάζ στην Αθήνα μπορώ να πω ότι οι παροχές μέρα με τη νύχτα
 

GALAS1983

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2021
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
696
Κριτικές
12
Like
3.212
Πόντοι
736
Καυστικη .....η παρεμβαση σου στο νημα Τroublemaker για την ...

Nicole elegance

Για ποιο λογο να γινει αυτο ??? ....Ισα ισα η κοπελα μαs αυτοσυστηθηκε χωριs κομλεξ και υπονοουμενα απαντησε σε προσωπικα μυνηματα οσουs ρωτησαν πληροφοριεs για τιs υπηρεσιεs τηs και για το στιγμα του ιδυματοs που εργαζεται στο "Elegance

H Nicole elegance massage απεναντιαs αν κρατησει χαμηλο προφιλ στο νημα καλοδεχουμενη να ειναι .....και χρησιμη οσο ποτε....Πιστευω προσωπικα θα δωσει νεα κατευθινση στα εξτρα των υπηρεσιων στον αδικημενο χωρο του massage τηs ποληs μαs....Παρεπιπτοντοs Nicole προφανοs ειμαι εναs απο αυτουs που την προιγουμενη εβδομαδα κατ ιδιαν σου προτεινα να γινειs μελοs και να συμετασχειs στο νημα ωs μελοs kαι οχι ωs απλοs επισκεπτηs και πολυ καλα εκανεs .​

Αγαπητέ δεν είμαι καυστικός
Πρότεινα κατι
Από τη στιγμή που υπάρχει εκπρόσωπος του μαγαζιού ως μέλος εδώ (και είναι πολύ καλό) είναι δόκιμο να γίνει ξεχωριστό thread προς διευκόλυνση όλων όσοι θέλουν στοχευμένη πληροφόρηση
 

jovetic4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2013
Μηνύματα
10
Like
24
Πόντοι
0
Ξέρει κάποιος αν η Μαρίνα από το Massagio έχει πάει αλλού ή έχει σταματήσει γενικά;
 

Tiger eye

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2023
Μηνύματα
35
Like
101
Πόντοι
0
Βεβαια δουλευω αυριο ! Απο τις 14:00 ηωρα μεχρι 22:00

Καλησπερα , ευχαριστω για τα καλα λογια και για την θερμη υποδοχη στο σαιτ. Δεν εχω σκοπο να σας κουρασω στο νημα με συνεχες ποστ , σας συστηθηκα κ πλεον θα απανταω σε προσωπικα μηνυματα μονο για οτι αποριες εχετε και προκυψουν. Το χαμηλο προφιλ μ χαρακτηριζει γνκ γ οσους μ εχετε γνωρισει απο κοντα απλα θεωρησα τιμιο εφοσον μπαινω κ σας διαβαζω ν κανω προφιλ για ν εχουμε πιο αμεση επικοινωνια ..
Που μπορούμε να σε δούμε κούκλα? Παίζει καμμια φώτο pm ?
 
Εγγρ.
11 Ιουλ 2022
Μηνύματα
15
Like
66
Πόντοι
0
Η Νάνσυ μας τελείωσε????
Ναι φίλε πήγα εγώ την Τετάρτη με ραντεβού για την Νάνσυ και νου λέει η Έλσα ότι Νάνσυ τέλος...και έκανα την μαλακια αντί να φύγω και μπήκα με Δόμνα...κάπως έτσι πέταξα 50 ευρώ στα σκουπίδια..
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Αγαπητέ δεν είμαι καυστικός
Πρότεινα κατι
Από τη στιγμή που υπάρχει εκπρόσωπος του μαγαζιού ως μέλος εδώ (και είναι πολύ καλό) είναι δόκιμο να γίνει ξεχωριστό thread προς διευκόλυνση όλων όσοι θέλουν στοχευμένη πληροφόρηση
Απο την στιγμη που δεν ενοχλησε η Nicole Και διακριτικα μαs εκανε γνωστη την παρουσια τηs ......οπωs προαναφερα δεv υπαρχει λογοs να το συνεχισουμε. .....Eπιβαιβεωσε αλλωστε πωs δεν θα ενοχλησει με συνεχομενα post .....Και μην ξεχναs ''Αγαπητε''πωs οι περισσοτερεs kορασιδεs εδω ειναι κρυφα μελοι Εκπροσωπουν διαφορα υδριματα κανουν διαφορα post με διθεν επαφεs και παρακολουθουν ανελυπωs το νημα .......
 

Nik26pk

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2023
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα. Καινούργιος εδώ.. Πολυ παλιά επίσκεψη στο βανα αλλά εποχή μσγκυ. Ξανά από τότε τίποτα. Μονο πρόσφατα σε μια Νικολέτα εύοσμο
 

Nik26pk

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2023
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπερα , ευχαριστω για τα καλα λογια και για την θερμη υποδοχη στο σαιτ. Δεν εχω σκοπο να σας κουρασω στο νημα με συνεχες ποστ , σας συστηθηκα κ πλεον θα απανταω σε προσωπικα μηνυματα μονο για οτι αποριες εχετε και προκυψουν. Το χαμηλο προφιλ μ χαρακτηριζει γνκ γ οσους μ εχετε γνωρισει απο κοντα απλα θεωρησα τιμιο εφοσον μπαινω κ σας διαβαζω ν κανω προφιλ για ν εχουμε πιο αμεση επικοινωνια ..
Μπορείς να στείλεις μήνυμα;
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Ναι φίλε πήγα εγώ την Τετάρτη με ραντεβού για την Νάνσυ και νου λέει η Έλσα ότι Νάνσυ τέλος...και έκανα την μαλακια αντί να φύγω και μπήκα με Δόμνα...κάπως έτσι πέταξα 50 ευρώ στα σκουπίδια..
Ήταν προδιαγεγραμμένο ότι θα φύγει , όταν ο άλλος την έδωσε στεγνά δημόσια.
Το είπα ότι θα γίνει, αλλά ο κοινός νους δυστυχως απουσιάζει.
 

Nicole

Call-Girl
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
553
Like
9.703
Καλησπερα σε ολους.. επειδη καποια μελη του φορουμ με ρωτατε εδω στο νημα ερωτησεις κ για καποιο λογο δεν μπορω ν σας απαντησω προσωπικα σε μηνυμα ν ξεκαθαρισω αρχικα πως φωτογραφιες πλεον δεν στελνουμε..στελναμε παλιοτερα αλλα λογω κακης διαχειρησης αυτων σταματησαμε να στελνουμε , η ιδιωτικοτητα οπως κ γ εσας ετσι κ γ εμας ειναι σημαντικο κομματι της δλειας που κανουμε κ θ πρεπει ν το σεβομαστε αμοιβαια, οποιος επιθυμει ν μας δει μπορει ν μας επισκεφθει στο χωρο μας ν γνωριστουμε απο κοντα. Δευτερον το ωραριο μας ειναι καθημερινα απο τις 14:00 εως τις 22:00 το βραδυ κατοπιν ραντεβου για να υπαρχει διαθεσιμοτητα . Η διευθυνση κ το τηλ ειναι αυτα που σας εχω παραθεσει ηδη .. για οτιδηποτε χρειαστειτε ειμαι στη διαθεση σας σε προσωπικο μηνυμα. Καλη συνεχεια σε ολους κ σας ευχαριστουμε γ το ενδιαφερον.
 

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Καλησπερα σε ολους.. επειδη καποια μελη του φορουμ με ρωτατε εδω στο νημα ερωτησεις κ για καποιο λογο δεν μπορω ν σας απαντησω προσωπικα σε μηνυμα ν ξεκαθαρισω αρχικα πως φωτογραφιες πλεον δεν στελνουμε..στελναμε παλιοτερα αλλα λογω κακης διαχειρησης αυτων σταματησαμε να στελνουμε , η ιδιωτικοτητα οπως κ γ εσας ετσι κ γ εμας ειναι σημαντικο κομματι της δλειας που κανουμε κ θ πρεπει ν το σεβομαστε αμοιβαια, οποιος επιθυμει ν μας δει μπορει ν μας επισκεφθει στο χωρο μας ν γνωριστουμε απο κοντα. Δευτερον το ωραριο μας ειναι καθημερινα απο τις 14:00 εως τις 22:00 το βραδυ κατοπιν ραντεβου για να υπαρχει διαθεσιμοτητα . Η διευθυνση κ το τηλ ειναι αυτα που σας εχω παραθεσει ηδη .. για οτιδηποτε χρειαστειτε ειμαι στη διαθεση σας σε προσωπικο μηνυμα. Καλη συνεχεια σε ολους κ σας ευχαριστουμε γ το ενδιαφερον.
Εξαιρετική
 

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
181
Like
180
Πόντοι
1
Καλησπερα σε ολους.. επειδη καποια μελη του φορουμ με ρωτατε εδω στο νημα ερωτησεις κ για καποιο λογο δεν μπορω ν σας απαντησω προσωπικα σε μηνυμα ν ξεκαθαρισω αρχικα πως φωτογραφιες πλεον δεν στελνουμε..στελναμε παλιοτερα αλλα λογω κακης διαχειρησης αυτων σταματησαμε να στελνουμε , η ιδιωτικοτητα οπως κ γ εσας ετσι κ γ εμας ειναι σημαντικο κομματι της δλειας που κανουμε κ θ πρεπει ν το σεβομαστε αμοιβαια, οποιος επιθυμει ν μας δει μπορει ν μας επισκεφθει στο χωρο μας ν γνωριστουμε απο κοντα. Δευτερον το ωραριο μας ειναι καθημερινα απο τις 14:00 εως τις 22:00 το βραδυ κατοπιν ραντεβου για να υπαρχει διαθεσιμοτητα . Η διευθυνση κ το τηλ ειναι αυτα που σας εχω παραθεσει ηδη .. για οτιδηποτε χρειαστειτε ειμαι στη διαθεση σας σε προσωπικο μηνυμα. Καλη συνεχεια σε ολους κ σας ευχαριστουμε γ το ενδιαφερον.
Πάνω από όλα εχεμύθεια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom