Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (3 μέλη και 13 επισκέπτες)

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
696
Κριτικές
12
Like
3.212
Πόντοι
736
Απο την στιγμη που δεν ενοχλησε η Nicole Και διακριτικα μαs εκανε γνωστη την παρουσια τηs ......οπωs προαναφερα δεv υπαρχει λογοs να το συνεχισουμε. .....Eπιβαιβεωσε αλλωστε πωs δεν θα ενοχλησει με συνεχομενα post .....Και μην ξεχναs ''Αγαπητε''πωs οι περισσοτερεs kορασιδεs εδω ειναι κρυφα μελοι Εκπροσωπουν διαφορα υδριματα κανουν διαφορα post με διθεν επαφεs και παρακολουθουν ανελυπωs το νημα .......
εγώ το αγαπητέ δεν το είπα ειρωνικά όπως εσύ που το βάζεις μέσα σε εισαγωγικά. Υπάρχουν κανόνες εδώ και όταν υπάρχει εκπρόσωπος επιχείρησης καλό είναι να δημιουργεί δικό του θέμα. Δεν είναι κακό αλλά ίσως στην προσπάθειά σου να κάνεις εκδούλευση να μην το καταλαβαίνεις. Η δημιουργία ξεχωριστού θέματος είναι υπέρ του μαγαζιού.
Είναι γνωστή η συνήθεια σου να έχεις αντιπαράθεση με άλλους οπότε δε συνεχίζω μαζί σου
 

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Τι εξαιρετική ρε παλικάρι σαν να άκουσα αυτόματο τηλεφωνητή ήταν χαχαχα!!!
Είχα πάει πριν το Πάσχα....Το περιβάλλον πεντακάθαρο...Και οι υπηρεσίες είναι αυτό που λένε. Φυσικά και θα ξαναπαω
 

kokoy

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2008
Μηνύματα
51
Like
22
Πόντοι
0
Είχα πάει πριν το Πάσχα....Το περιβάλλον πεντακάθαρο...Και οι υπηρεσίες είναι αυτό που λένε. Φυσικά και θα ξαναπαω
Δεν εννοούσα για τις υπηρεσίες της...για το μήνυμα έλεγα αλλά οκ μια χαρά πλάκα κάνω!!
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.153
Πόντοι
201
Πήγα να στείλω προσωπικό μνμ στη Νικόλ, και μου έβγαλε μήνυμα το bou "γαμήθηκε ο server, προσπαθήστε αργότερα"....έλιωσα!!!
 

aeimisgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
127
Κριτικές
19
Like
999
Πόντοι
991
Βεβαια δουλευω αυριο ! Απο τις 14:00 ηωρα μεχρι 22:00
Νομίζω αυτά που γράφονται εδώ θα πρέπει να προβληματίσουν τα λοιπά μαγαζιά εκτός elegance. Κατά την άποψή μου θα πρέπει να σκεφτούν μία διαφορετική διαχείριση των παλιών τους πελατών, ώστε να τους κρατήσουν. Δεν γίνεται να πηγαίνουμε 2 φορές τον μήνα να και τρώμε το ίδιο ξαναζεσταμένο φαγητό. Βελτιώστε τις υπηρεσίες σας στους παλιούς πελάτες....
 

Kotsarikos(2)

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2021
Μηνύματα
23
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά! Έχει δοκιμάσει κανείς την Νικολέτα στον Εύοσμο; Παρακαλω τα φώτα σας.
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
333
Like
548
Πόντοι
81
Γεια σας παιδιά εχει παει κανεις στην Αλίκη που κανει ποδολαγνεια ; Γιατι πολυ μυστήρια μου φάνηκε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

 

Nik26pk

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2023
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά! Έχει δοκιμάσει κανείς την Νικολέτα στον Εύοσμο; Παρακαλω τα φώτα σας.
2 φορές. Αν έχει όρεξη μια χαρα ειναι. Φραπέ και στοματικό. Κάτω εσώρουχο δεν έβγαλε αλλά δεν επέμενα. Νομίζω βγάζει ανετα. Και λογικά κάνει φουλ. Όταν επικοινωνήσω ξανά θα σε πω
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
254
Πόντοι
21
2 φορές. Αν έχει όρεξη μια χαρα ειναι. Φραπέ και στοματικό. Κάτω εσώρουχο δεν έβγαλε αλλά δεν επέμενα. Νομίζω βγάζει ανετα. Και λογικά κάνει φουλ. Όταν επικοινωνήσω ξανά θα σε πω
Έχουμε αγγελία της?
 

Makrigiannis

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
70
Like
188
Πόντοι
0
Γεια σας παιδιά εχει παει κανεις στην Αλίκη που κανει ποδολαγνεια ; Γιατι πολυ μυστήρια μου φάνηκε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έχω κλεισει για σήμερα. Θα πάω και θα σου πω
 

Kotsarikos(2)

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2021
Μηνύματα
23
Like
18
Πόντοι
0
2 φορές. Αν έχει όρεξη μια χαρα ειναι. Φραπέ και στοματικό. Κάτω εσώρουχο δεν έβγαλε αλλά δεν επέμενα. Νομίζω βγάζει ανετα. Και λογικά κάνει φουλ. Όταν επικοινωνήσω ξανά θα σε πω
Ευχαριστώ πολύ.
 

Leo pal.

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
128
Like
393
Πόντοι
21
Πολύ κίνηση στο elegance , κόσμος μπαίνει βγαίνει συνεχώς . Καλές υπηρεσίες ισχύει ότι έγραψαν πριν από μένα όσοι πήγαν . 30-50 και 70 € οι τιμές στα γνωστά προγράμματα , καλός και καθαρός ο χώρος ...ΑΛΛΑ κοινόχρηστο το μπάνιο ...αρκετά άβολο. Το μόνο μείον που βρήκα είναι αυτό ...δεν μου αρέσει να γυρνάω , ως άλλος Κωνσταντάρας , περιτυλιγμένος με μια πετσέτα και χαιρετάω κόσμο λέγοντας " χαίρεται Ζαβαλος βιομήχανος "
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
εγώ το αγαπητέ δεν το είπα ειρωνικά όπως εσύ που το βάζεις μέσα σε εισαγωγικά. Υπάρχουν κανόνες εδώ και όταν υπάρχει εκπρόσωπος επιχείρησης καλό είναι να δημιουργεί δικό του θέμα. Δεν είναι κακό αλλά ίσως στην προσπάθειά σου να κάνεις εκδούλευση να μην το καταλαβαίνεις. Η δημιουργία ξεχωριστού θέματος είναι υπέρ του μαγαζιού.
Είναι γνωστή η συνήθεια σου να έχεις αντιπαράθεση με άλλους οπότε δε συνεχίζω μ

Νομίζω αυτά που γράφονται εδώ θα πρέπει να προβληματίσουν τα λοιπά μαγαζιά εκτός elegance. Κατά την άποψή μου θα πρέπει να σκεφτούν μία διαφορετική διαχείριση των παλιών τους πελατών, ώστε να τους κρατήσουν. Δεν γίνεται να πηγαίνουμε 2 φορές τον μήνα να και τρώμε το ίδιο ξαναζεσταμένο φαγητό. Βελτιώστε τις υπηρεσίες σας στους παλιούς πελάτες....
ΕΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ για αυτο που εγινε ντοροs ......θα εχει θετικα αποτελεσματα στο να εξελιχθουν τα προγραμματα Massage και απο τα υπολοιπα υδριματα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom