Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (2 μέλη και 3 επισκέπτες)

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
εγώ το αγαπητέ δεν το είπα ειρωνικά όπως εσύ που το βάζεις μέσα σε εισαγωγικά. Υπάρχουν κανόνες εδώ και όταν υπάρχει εκπρόσωπος επιχείρησης καλό είναι να δημιουργεί δικό του θέμα. Δεν είναι κακό αλλά ίσως στην προσπάθειά σου να κάνεις εκδούλευση να μην το καταλαβαίνεις. Η δημιουργία ξεχωριστού θέματος είναι υπέρ του μαγαζιού.
Είναι γνωστή η συνήθεια σου να έχεις αντιπαράθεση με άλλους οπότε δε συνεχίζω μαζί σου Οχι δεν ειναι ετσι κανειs λαθοs ......τουs κανονεs του νηματοs τουs γνωριζω καλυτερα απο εσενα ουτε εκδουλευση κανω ουτε promotion σε κανενα ιδρυμα σε καμια κορασιδα .....Εδω το νημα υπαρχει για να διατυπωνεται ελευθερα η εμπειρια μαs .....kαι στο φιναλε η προταση σου ακυρη ....τι δεν καταλαβεs τελικα η κοπελα δεν ενοχλησε θα μηνει στο νημα και θα επικοινωνει μεσω μνμ ΤΕΛΟΣ
 

ΟΡΕΣΤΑΚΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
15
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα. Καινούργιος εδώ.. Πολυ παλιά επίσκεψη στο βανα αλλά εποχή μσγκυ. Ξανά από τότε τίποτα. Μονο πρόσφατα σε μια Νικολέτα εύοσμο
Γεια σας παιδιά εχει παει κανεις στην Αλίκη που κανει ποδολαγνεια ; Γιατι πολυ μυστήρια μου φάνηκε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλησπέρα μάγκες. Αγγελία της αλικης??
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
Πολύ κίνηση στο elegance , κόσμος μπαίνει βγαίνει συνεχώς . Καλές υπηρεσίες ισχύει ότι έγραψαν πριν από μένα όσοι πήγαν . 30-50 και 70 € οι τιμές στα γνωστά προγράμματα , καλός και καθαρός ο χώρος ...ΑΛΛΑ κοινόχρηστο το μπάνιο ...αρκετά άβολο. Το μόνο μείον που βρήκα είναι αυτό ...δεν μου αρέσει να γυρνάω , ως άλλος Κωνσταντάρας , περιτυλιγμένος με μια πετσέτα και χαιρετάω κόσμο λέγοντας " χαίρεται Ζαβαλος βιομήχανος "
Όχι αμέρικαν μπαρ...................!
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
452
Like
472
Πόντοι
21
2 φορές. Αν έχει όρεξη μια χαρα ειναι. Φραπέ και στοματικό. Κάτω εσώρουχο δεν έβγαλε αλλά δεν επέμενα. Νομίζω βγάζει ανετα. Και λογικά κάνει φουλ. Όταν επικοινωνήσω ξανά θα σε πω
Σε ποιό μαγαζί;
 

nikolas ispik

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2023
Μηνύματα
7
Like
26
Πόντοι
0
Χρόνια πολλά Χριστός Ανέστη . Χθεσινή διανυκτέρευση με Ευα (jumbo)σε ξενοδοχείο στην ανατολική Θεσσαλονίκη.ραντεβου 11:0Ο το βράδυ.παει 11:20 λέω έφαγα φόλα. Σε λίγο χτυπάει η πόρτα και τελικά ήταν αυτήν. Τώρα στου αγώνα μπαίνω κανει κάνει ένα μπανάκι και μετά εγώ.ξαπλωσαμ και αργούσαν τα χάδια που ξέρει πολύ καλά να κάνει και άρχισε το παιχνίδι πρώτο μέρος απλά πράγματα. Μπαίνει για μπάνιο και μετά εγώ . Περνούμε κρασια να πιούμε γιατί θα είναι μακρι το βράδυ. Και αρχίζει κατά της 3 το δεύτερο και καλύτερο μέρος. Τι πίπες τι 69 .την βάζω στα τέσσερα και αργχιζω το σφυροκόπημα από πίσω.σε κάποια στιγμή λέει σταματά λίγο τι το θέλουμε αυτό και βγάζει το προφυλακτικό.βαζω από μπροστά και δάχτυλο και βλέπω μούσκεμα.και τόσο να χτυπάω εγώ. Κάνει ωχ ωχ και τρέχει βρύση τα υγρά της.μουκρμσ όλα.στο τέλος λέει έγινα ρεζίλι; Έχω να βγάλω τόσα υγρά απο εφηβεία.στο τέλος λέω να ξαναβρεθούμε έτσι;και λέω εγώ πρέπει να ρωτήσω και την άλλη φορά θα σού φέρω και μια έκπληξη. Ιδωμεν
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Η Νικολετα κουκουγιαννη περι ευοσμου ετσι βγενει στο INSTA ωs επαγκελματιαs kαι μονο .Ειναι με τιs μερεs τηs και με τιs ωρεs τηs εχει ψυχοθεματα .....κανει απαλο massage τυπου πασαλυματοs ......και στο μισα-ωρο ισωs και ποιο συντομα σε εχει τελειωσει με φυσα ρουφα στοματικο στα 70ευρω δεν φγαζει κατω μονο στο φουλ προγραμμα χωριs πολλα πολλα με λιγη διαθεση και με μικρη συμετοχη .... Eαν ομωs την πετυχειs στα κεφια τηs και σε γνωρισει με αρκετεs συνεδρειεs σε κανει προγραμμα στα 80ευρο φουλ εμπροs πανω κατω και δεχεται η κολαρ@ τηs δυνατο σφυροκοπιμα Y.Γ Aπλα δεν αφηνει να κανειs μπανιο πριν και μετα συμαντικο "μειονεκτιμα" απο θεμα υγειηνηs και ασφαλειαs kαι εχω ενδιασμο αν πριν και μετα απο καθε συνεδρεια massage πλενεται και η ιδια ......εχει απορυφθει απο εμενα εδω και καιρο
 
Τελευταία τροποποίηση:

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Καλησπέρα στην παρέα. Καινούργιος εδώ.. Πολυ παλιά επίσκεψη στο βανα αλλά εποχή μσγκυ. Ξανά από τότε τίποτα. Μονο πρόσφατα σε μια Νικολέτα εύοσμο
Η μαγκυ απο Βανα ηταν απο τιs καλυτερεs επιλογεs εκεινη την εποχη μεσορανουσε και εβγαζε γκαβλαντα με πολυ δυνατο προγραμμα
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.365
Πόντοι
736
Πολύ κίνηση στο elegance , κόσμος μπαίνει βγαίνει συνεχώς . Καλές υπηρεσίες ισχύει ότι έγραψαν πριν από μένα όσοι πήγαν . 30-50 και 70 € οι τιμές στα γνωστά προγράμματα , καλός και καθαρός ο χώρος ...ΑΛΛΑ κοινόχρηστο το μπάνιο ...αρκετά άβολο. Το μόνο μείον που βρήκα είναι αυτό ...δεν μου αρέσει να γυρνάω , ως άλλος Κωνσταντάρας , περιτυλιγμένος με μια πετσέτα και χαιρετάω κόσμο λέγοντας " χαίρεται Ζαβαλος βιομήχανος "
"Η βίλα των οργίων" είναι η ταινία που λες!
 

Sukatimukati

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2023
Μηνύματα
67
Like
246
Πόντοι
20
Ήταν προδιαγεγραμμένο ότι θα φύγει , όταν ο άλλος την έδωσε στεγνά δημόσια.
Το είπα ότι θα γίνει, αλλά ο κοινός νους δυστυχως απουσιάζει.
Λοιπόν γκιοζη πολλά λες απρόσωπα δεν έγινε για αυτό εσύ απλά θες να ρίξεις λάδι στη φωτιά λες και χάσαμε την μις Ελλάς άντε από δω και μην ασχολείσαι μαζί μου
 

Morfeas38

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2022
Μηνύματα
138
Like
231
Πόντοι
21
Η Νικολετα κουκουγιαννη περι ευοσμου ετσι βγενει στο INSTA ωs επαγκελματιαs kαι μονο .Ειναι με τιs μερεs τηs και με τιs ωρεs τηs εχει ψυχοθεματα .....κανει απαλο massage τυπου πασαλυματοs ......και στο μισα-ωρο ισωs και ποιο συντομα σε εχει τελειωσει με φυσα ρουφα στοματικο στα 70ευρω δεν φγαζει κατω μονο στο φουλ προγραμμα χωριs πολλα πολλα με λιγη διαθεση και με μικρη συμετοχη .... Eαν ομωs την πετυχειs στα κεφια τηs και σε γνωρισει με αρκετεs συνεδρειεs σε κανει προγραμμα στα 80ευρο φουλ εμπροs πανω κατω και δεχεται η κολαρ@ τηs δυνατο σφυροκοπιμα Y.Γ Aπλα δεν αφηνει να κανειs μπανιο πριν και μετα συμαντικο "μειονεκτιμα" απο θεμα υγειηνηs και ασφαλειαs kαι εχω ενδιασμο αν πριν και μετα απο καθε συνεδρεια massage πλενεται και η ιδια ......εχει απορυφθει απο εμενα εδω και καιρο
Η Νικολετα κουκουγιαννη περι ευοσμου ετσι βγενει στο INSTA ωs επαγκελματιαs kαι μονο .Ειναι με τιs μερεs τηs και με τιs ωρεs τηs εχει ψυχοθεματα .....κανει απαλο massage τυπου πασαλυματοs ......και στο μισα-ωρο ισωs και ποιο συντομα σε εχει τελειωσει με φυσα ρουφα στοματικο στα 70ευρω δεν φγαζει κατω μονο στο φουλ προγραμμα χωριs πολλα πολλα με λιγη διαθεση και με μικρη συμετοχη .... Eαν ομωs την πετυχειs στα κεφια τηs και σε γνωρισει με αρκετεs συνεδρειεs σε κανει προγραμμα στα 80ευρο φουλ εμπροs πανω κατω και δεχεται η κολαρ@ τηs δυνατο σφυροκοπιμα Y.Γ Aπλα δεν αφηνει να κανειs μπανιο πριν και μετα συμαντικο "μειονεκτιμα" απο θεμα υγειηνηs και ασφαλειαs kαι εχω ενδιασμο αν πριν και μετα απο καθε συνεδρεια massage πλενεται και η ιδια ......εχει απορυφθει απο εμενα εδω και καιρο
Η Νικολετα κουκουγιαννη περι ευοσμου ετσι βγενει στο INSTA ωs επαγκελματιαs kαι μονο .Ειναι με τιs μερεs τηs και με τιs ωρεs τηs εχει ψυχοθεματα .....κανει απαλο massage τυπου πασαλυματοs ......και στο μισα-ωρο ισωs και ποιο συντομα σε εχει τελειωσει με φυσα ρουφα στοματικο στα 70ευρω δεν φγαζει κατω μονο στο φουλ προγραμμα χωριs πολλα πολλα με λιγη διαθεση και με μικρη συμετοχη .... Eαν ομωs την πετυχειs στα κεφια τηs και σε γνωρισει με αρκετεs συνεδρειεs σε κανει προγραμμα στα 80ευρο φουλ εμπροs πανω κατω και δεχεται η κολαρ@ τηs δυνατο σφυροκοπιμα Y.Γ Aπλα δεν αφηνει να κανειs μπανιο πριν και μετα συμαντικο "μειονεκτιμα" απο θεμα υγειηνηs και ασφαλειαs kαι εχω ενδιασμο αν πριν και μετα απο καθε συνεδρεια massage πλενεται και η ιδια ......εχει απορυφθει απο εμενα εδω και καιρο
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου
 

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
182
Like
180
Πόντοι
1
Η Νικολετα κουκουγιαννη περι ευοσμου ετσι βγενει στο INSTA ωs επαγκελματιαs kαι μονο .Ειναι με τιs μερεs τηs και με τιs ωρεs τηs εχει ψυχοθεματα .....κανει απαλο massage τυπου πασαλυματοs ......και στο μισα-ωρο ισωs και ποιο συντομα σε εχει τελειωσει με φυσα ρουφα στοματικο στα 70ευρω δεν φγαζει κατω μονο στο φουλ προγραμμα χωριs πολλα πολλα με λιγη διαθεση και με μικρη συμετοχη .... Eαν ομωs την πετυχειs στα κεφια τηs και σε γνωρισει με αρκετεs συνεδρειεs σε κανει προγραμμα στα 80ευρο φουλ εμπροs πανω κατω και δεχεται η κολαρ@ τηs δυνατο σφυροκοπιμα Y.Γ Aπλα δεν αφηνει να κανειs μπανιο πριν και μετα συμαντικο "μειονεκτιμα" απο θεμα υγειηνηs και ασφαλειαs kαι εχω ενδιασμο αν πριν και μετα απο καθε συνεδρεια massage πλενεται και η ιδια ......εχει απορυφθει απο εμενα εδω και καιρο
Κάποιο άλλο στοιχείο ώστε να την βρούμε;;;
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Λοιπόν γκιοζη πολλά λες απρόσωπα δεν έγινε για αυτό εσύ απλά θες να ρίξεις λάδι στη φωτιά λες και χάσαμε την μις Ελλάς άντε από δω και μην ασχολείσαι μαζί μου
moderator παρακαλώ τα δέοντα....
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
ΕΤΣΙ ΜΠΡΑΒΟ για αυτο που εγινε ντοροs ......θα εχει θετικα αποτελεσματα στο να εξελιχθουν τα προγραμματα Massage και απο τα υπολοιπα υδριματα
Δεν πρόκειται να αλλάξει κάτι φίλε μου όσο πάμε στα μαγαζιά τους και το elegance είναι ένα μαγαζί και εμείς είμαστε πολλοί αν ανοίξουν καμία 10 τύπου elegance και δεν έχουν πελάτες τα απλά φραπεδαδικα τότε θα αλλάξει η κατάσταση
 

nmak81

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
188
Like
217
Πόντοι
21
Χρόνια πολλά Χριστός Ανέστη . Χθεσινή διανυκτέρευση με Ευα (jumbo)σε ξενοδοχείο στην ανατολική Θεσσαλονίκη.ραντεβου 11:0Ο το βράδυ.παει 11:20 λέω έφαγα φόλα. Σε λίγο χτυπάει η πόρτα και τελικά ήταν αυτήν. Τώρα στου αγώνα μπαίνω κανει κάνει ένα μπανάκι και μετά εγώ.ξαπλωσαμ και αργούσαν τα χάδια που ξέρει πολύ καλά να κάνει και άρχισε το παιχνίδι πρώτο μέρος απλά πράγματα. Μπαίνει για μπάνιο και μετά εγώ . Περνούμε κρασια να πιούμε γιατί θα είναι μακρι το βράδυ. Και αρχίζει κατά της 3 το δεύτερο και καλύτερο μέρος. Τι πίπες τι 69 .την βάζω στα τέσσερα και αργχιζω το σφυροκόπημα από πίσω.σε κάποια στιγμή λέει σταματά λίγο τι το θέλουμε αυτό και βγάζει το προφυλακτικό.βαζω από μπροστά και δάχτυλο και βλέπω μούσκεμα.και τόσο να χτυπάω εγώ. Κάνει ωχ ωχ και τρέχει βρύση τα υγρά της.μουκρμσ όλα.στο τέλος λέει έγινα ρεζίλι; Έχω να βγάλω τόσα υγρά απο εφηβεία.στο τέλος λέω να ξαναβρεθούμε έτσι;και λέω εγώ πρέπει να ρωτήσω και την άλλη φορά θα σού φέρω και μια έκπληξη. Ιδωμεν
ωραίος
πόσα σου ζήτησε;
 

Chrispr45

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2023
Μηνύματα
8
Like
46
Πόντοι
0
Τελευταία επισκεψη στη βανα. Πανω κατω τα ιδια στο ροστερ. Περασμα με Ευρυδίκη. Στο σαλονορισμα αν εξαιρέσεις την Ευρυδίκη ολες ηταν υπερβαρες. Ακομα και η πρωην κατερινα βενους νυν εμμυ βανα εχει παρει παρα πολλα κιλα. Ειχε καλη πισω οψη οταν ξεκινησε το αθλημα τωρα δε βλέπετε. Περασμα λοιπον με Ευρυδίκη τελευταίο ραντεβου της ημερας. Εχει ρίξει την ποιοτητα στις υπηρεσιες της η μικρη. Μασαζ κοροιδεμα. Ουτε απαλο άγγιγμα δεν θα το ελεγα. Λες και απλα πασαλιβει λαδι. Στο 20λεπτο λεει να γυρίσω. Καθοτι δεν είμεθα χθεσινοι δεχθηκα μπας λεω απο μεσα μου γινει δουλιτσα στο 2ο μερος. Φορουσε ενα καθολου ελκυστικο φορεμα που το σηκωσε και κατεβασε αλλα δεν το εβγαλε. ( οτι να ναι) ενω κρατουσε εναν αισθησιασμο στο δευτερο μερος καποτε, τωρα κ αυτη εγινε αντε τελειωνε να ερθει ο επομενος. Καθολου καλη η τελευταια συναντηση με την μικρη. Της το ειπα κι ολας , στο μουνι της λογικα αλλα στα κακαλα μου κι εμενα. Μαυρο μεχρι νεοτερας. Εύχομαι η εισοδος του elegance και η συχνοτερη επισκεψη της στεφανιας να σοβαρεψουν λιγο την κατασταση. Να υπαρχουν ξεκαθαρες υπηρεσιες και οχι κοροιδεματα. Θεμα χρονου ειναι οπως ειπε και ο τακ πιο πισω να αρχισουν να κοβουν τα συν,συν,συν και τα μη,μη,μη τα κοριτσακια γιατι η κατασταση εχει φτασει στο κοκκινο.
Υγειες και καλα να περναμε χωρις χασιματα.
Φίλε μου πλέον όλες σε αυτά τα μαγαζιά έτσι λειτουργούν, υπάρχουν και κάποιες εξερεσεις κατά καιρουσ ,υπηρεσίες χαμηλού επιπέδου και άντε τελείωνε να περάσει ο επόμενος…Δεν είναι τυχαίο που οι περισσότερες που δουλεύουν σε τέτοια μαγαζιά είναι πιτσιρίκες που το βλέπουν σαν αρπαχτή…Όσο για τη βανα την τελευταία φορά που πηγα ήταν όλες σαύρες και υπέρβαρες , απορώ πως τις έχει μαζέψει ολες αυτό το μαγαζί, ουτε ρούχα βγάζουν όπως στα υπόλοιπα ουτε τίποτα για να πιάσεις και να δεις λίγο βυζι παρακαλάς
 

Happiness26cm

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
19
Like
40
Πόντοι
0
ωραίος
πόσα σου ζήτησε;
Τη ωραίος ρε μεγάλε;;; Εδώ τον έκανε στρατηγική κίνηση να βγάλει το σκουφάκι και άλλος το έβγαλε . Ας πάει καμία βόλτα από το λοιμωδών να βρει και τα άλλα τα Καρντάσια που βούτηξαν χωρίς σκουφάκι τουλάχιστον να έχει και παρέα . Σεξουαλικά μεταδιδόμενα νοσήματα αν έχετε ακούσει η αλλιώς γρήγορα στο λοιμωδών
 

kavler

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
231
Like
32
Πόντοι
1
Δηλαδή ρε φίλε θέλεις να μας πεις οτι στο τέλος πηδηξες χωρίς σκουφάκι και θέλεις να σε πιστέψουμε?
Και αντέ αυτή το έβγαλε εσύ το δέχτηκες?
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
337
Like
1.525
Πόντοι
201
Χρόνια πολλά Χριστός Ανέστη . Χθεσινή διανυκτέρευση με Ευα (jumbo)σε ξενοδοχείο στην ανατολική Θεσσαλονίκη.ραντεβου 11:0Ο το βράδυ.παει 11:20 λέω έφαγα φόλα. Σε λίγο χτυπάει η πόρτα και τελικά ήταν αυτήν. Τώρα στου αγώνα μπαίνω κανει κάνει ένα μπανάκι και μετά εγώ.ξαπλωσαμ και αργούσαν τα χάδια που ξέρει πολύ καλά να κάνει και άρχισε το παιχνίδι πρώτο μέρος απλά πράγματα. Μπαίνει για μπάνιο και μετά εγώ . Περνούμε κρασια να πιούμε γιατί θα είναι μακρι το βράδυ. Και αρχίζει κατά της 3 το δεύτερο και καλύτερο μέρος. Τι πίπες τι 69 .την βάζω στα τέσσερα και αργχιζω το σφυροκόπημα από πίσω.σε κάποια στιγμή λέει σταματά λίγο τι το θέλουμε αυτό και βγάζει το προφυλακτικό.βαζω από μπροστά και δάχτυλο και βλέπω μούσκεμα.και τόσο να χτυπάω εγώ. Κάνει ωχ ωχ και τρέχει βρύση τα υγρά της.μουκρμσ όλα.στο τέλος λέει έγινα ρεζίλι; Έχω να βγάλω τόσα υγρά απο εφηβεία.στο τέλος λέω να ξαναβρεθούμε έτσι;και λέω εγώ πρέπει να ρωτήσω και την άλλη φορά θα σού φέρω και μια έκπληξη. Ιδωμεν
Bourdela.com η χαρα του μυθομανη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom