Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (3 μέλη και 15 επισκέπτες)

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καλησπέρα ξέρει κάποιος για ρένα απόcrystal τι έγινε;κανένα τηλ από elegance
Η Ρενια και όχι Ρένα προφανώς έκανε όσες πίπες πρόλαβε πριν πάρει πόδι από το Crystal κ τώρα απολαμβάνει τις διακοπές της στην Ιταλία πίνοντας προσεκο στην υγεία όλων μας. Αυτά να βλέπετε που τις κάνατε θεές όλες με μηδέν υπηρεσίες.
Ο άλλος φίλος ψάχνει την Μιχαέλα, που έχει διπλάσια κιλα από εμένα. Έλεος φίλοι.
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.522
Σας έχω αγαπήσει γιατί σας τα παίρνω αλλά για τρεις μήνες θα ξεχάσω ότι σας αγαπάω γιατί Θα αγαπήσω τουριστικούς προορισμούς με περισσότερους πελάτες!!!
Κοπελιά σεβαστή η δουλειά σου αλλά κόψε τα περί αγάπης. Αν είχαμε στοιχειωδώς καλές υπηρεσίες μασάζ εδώ δε θα μας αγαπούσες καθόλου.
Money makes the world go round
Νομίζω ότι είναι λίγο υπερβολικό το μήνυμά σου... δεν είναι έτσι όπως τα λες ..
Κάθε φορά που πρόγραμματιζω ένα ταξίδι είναι ρίσκο το πώς θα πάει .. κάνεις Δεν μ εξασφαλίζει ούτε εγγυάται τίποτα. Ωστόσο για μένα κέρδος είναι και ο προσωπικός χρόνος κ αυτή η πόλη κάτι ωραίο βγάζει και με έχει εκπλήξει ευχάριστα. Αν ήθελα εξασφαλισμένη και απερίσπαστη δουλειά θα έμενα στο χωρο μου στην Αθήνα που είναι πιο Safe επιλογή και με λιγότερα έξοδα.
αν η Θεσσαλονίκη ήταν ιδανική για συνδυασμό για καλοκαίρι, Να είσαι σίγουρος ότι θα ερχόμουν και τότε ..
το συζητάω όμως για Χαλκιδική και μιας και το θέτεις το ζήτημα ακούω την άποψή σας λοιπόν να οργανώσω κάτι για Ιούλιο Χαλκιδική.
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
696
Κριτικές
12
Like
3.212
Πόντοι
736
Νομίζω ότι είναι λίγο υπερβολικό το μήνυμά σου... δεν είναι έτσι όπως τα λες ..
Κάθε φορά που πρόγραμματιζω ένα ταξίδι είναι ρίσκο το πώς θα πάει .. κάνεις Δεν μ εξασφαλίζει ούτε εγγυάται τίποτα. Ωστόσο για μένα κέρδος είναι και ο προσωπικός χρόνος κ αυτή η πόλη κάτι ωραίο βγάζει και με έχει εκπλήξει ευχάριστα. Αν ήθελα εξασφαλισμένη και απερίσπαστη δουλειά θα έμενα στο χωρο μου στην Αθήνα που είναι πιο Safe επιλογή και με λιγότερα έξοδα.
αν η Θεσσαλονίκη ήταν ιδανική για συνδυασμό για καλοκαίρι, Να είσαι σίγουρος ότι θα ερχόμουν και τότε ..
το συζητάω όμως για Χαλκιδική και μιας και το θέτεις το ζήτημα ακούω την άποψή σας λοιπόν να οργανώσω κάτι για Ιούλιο Χαλκιδική.
Πόσο πολύ με επιβεβαιώνεις!;!;!; Ευκαιρία να αγαπήσεις και την Χαλκιδική που θα έχει αρκετούς πελάτες το καλοκαίρι. Καλή συνέχεια στη δουλειά σου
 
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
512
Like
979
Πόντοι
86
VANA Στη σταυρουπολη εχω να παω καιρο-εχει τιποτα νεο Η εχει αλλαξει κατι εκτος απο ΦΡΑΠΕ παιζει κατι αλλο ?
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
Πιστεύω ότι πρέπει να τελειώσει κάπου εδώ αυτός ο πόλεμος μεταξύ βικυ-στεφανιας και υπολοίπων άποψη μου για το θέμα είναι ότι είναι μια γυναίκα μέτριας εμφάνισης με καλές υπηρεσίες ξέρουμε ότι όλες οι γυναίκες του χώρου το κάνουν για τα λεφτά από εκεί και πέρα οποίος θέλει περνάει και όποιος θέλει όχι το κάναμε σίριαλ το θέμα σεβαστή η κάθε επιλογή...για εμένα ανεβάζει το επίπεδο που έχουμε στην πολη είναι ευκαιρία αφού είναι μια τίμια προσπάθεια κάποιας να την ενθαρρύνουμε για να ανέβουν και άλλες κοπέλες και να σταματήσουμε την κλαψα....αυτά από εμένα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η Ρενια και όχι Ρένα προφανώς έκανε όσες πίπες πρόλαβε πριν πάρει πόδι από το Crystal κ τώρα απολαμβάνει τις διακοπές της στην Ιταλία πίνοντας προσεκο στην υγεία όλων μας. Αυτά να βλέπετε που τις κάνατε θεές όλες με μηδέν υπηρεσίες.
Ο άλλος φίλος ψάχνει την Μιχαέλα, που έχει διπλάσια κιλα από εμένα. Έλεος φίλοι.
Για εμένα λες φίλε για την μιχαελα?
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Πιστεύω ότι πρέπει να τελειώσει κάπου εδώ αυτός ο πόλεμος μεταξύ βικυ-στεφανιας και υπολοίπων άποψη μου για το θέμα είναι ότι είναι μια γυναίκα μέτριας εμφάνισης με καλές υπηρεσίες ξέρουμε ότι όλες οι γυναίκες του χώρου το κάνουν για τα λεφτά από εκεί και πέρα οποίος θέλει περνάει και όποιος θέλει όχι το κάναμε σίριαλ το θέμα σεβαστή η κάθε επιλογή...για εμένα ανεβάζει το επίπεδο που έχουμε στην πολη είναι ευκαιρία αφού είναι μια τίμια προσπάθεια κάποιας να την ενθαρρύνουμε για να ανέβουν και άλλες κοπέλες και να σταματήσουμε την κλαψα....αυτά από εμένα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Για εμένα λες φίλε για την μιχαελα?
Ναι εσύ ρώτησες νομίζω. Πειράζει; Δεν είπα κάτι κακο
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
333
Like
548
Πόντοι
81
Σας έχω αγαπήσει γιατί σας τα παίρνω αλλά για τρεις μήνες θα ξεχάσω ότι σας αγαπάω γιατί Θα αγαπήσω τουριστικούς προορισμούς με περισσότερους πελάτες!!!
Κοπελιά σεβαστή η δουλειά σου αλλά κόψε τα περί αγάπης. Αν είχαμε στοιχειωδώς καλές υπηρεσίες μασάζ εδώ δε θα μας αγαπούσες καθόλου.
Money makes the world go round
Να αγιάσει το στομα σου
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
Ναι εσύ ρώτησες νομίζω. Πειράζει; Δεν είπα κάτι κακο
Δεν είπα ότι είπες κάτι κακο για άλλο λόγο ρωτήσα έκανα σήμερα επίσκεψη στο λουξουρι η Μιχαέλα που έχει τώρα είναι μια πιτσιρίκα μέτρια σε εμφάνιση χωρίς παραπάνω κιλά που είπες εσύ αλλά πολύ μέτρια σε απόδοση σίγουρα δεν θα την ξανά προτιμήσω
 

kokoy

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2008
Μηνύματα
51
Like
22
Πόντοι
0
Βίκυ Στεφανία έλα πρώτο πόδι καμμιά Καλλιθέα πχ το καλοκαίρι και βάλε αγγελία και θα δεις τι έχει να γίνει χαχαχα
 

SALONIC

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
72
Like
16
Πόντοι
0

SALONIC

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
72
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολη την παρεα του φορουμ π μας στηριζει.. ειμαι η Νικολ απο elegance κ ειμαι εδω γ ν σας λυσω τυχον αποριες οπως κ για να σας γνωρισω απο κοντα ❤️ χρονια πολλα σε ολους
Καλησπερα σε ολη την παρεα του φορουμ π μας στηριζει.. ειμαι η Νικολ απο elegance κ ειμαι εδω γ ν σας λυσω τυχον αποριες οπως κ για να σας γνωρισω απο κοντα ❤️ χρονια πολλα σε ολους
Που μπορούμε να σε γνωρίσουμε
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Δεν είπα ότι είπες κάτι κακο για άλλο λόγο ρωτήσα έκανα σήμερα επίσκεψη στο λουξουρι η Μιχαέλα που έχει τώρα είναι μια πιτσιρίκα μέτρια σε εμφάνιση χωρίς παραπάνω κιλά που είπες εσύ αλλά πολύ μέτρια σε απόδοση σίγουρα δεν θα την ξανά προτιμήσω
Είπα τι είδα στις φωτό από το μαγαζί που αναβαζουν στο insta στα stories. Είπα ο,τι είδα.
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
Είπα τι είδα στις φωτό από το μαγαζί που αναβαζουν στο insta στα stories. Είπα ο,τι είδα.
Ναι φίλε μου δεν υπάρχει προβλήμα απλά σε ενημερώσα δεν έχει παραπάνω κιλά αλλά από εμφάνιση και υπηρεσίες πολύ μέτρια πραγματα
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Πόσο πολύ με επιβεβαιώνεις!;!;!; Ευκαιρία να αγαπήσεις και την Χαλκιδική που θα έχει αρκετούς πελάτες το καλοκαίρι. Καλή συνέχεια στη δουλειά σου
Ευτυχώς ανέβηκε ή Στεφανία και ίσως αλλάξουν τα κόζια ......Να χαίρεστε που έρχονται απο Αθήνα μερικές μήπως και αλλάξει προς το καλύτερο αυτός ο χώρος.....Αλλιώς θα κλαιγεστε μερικοί που πάτε και τα σκάτε για να σας αφήσουν να γλέιψετε λίγο τα βυζάκια τους και να σας βαρέσουν κανενα φραπέ ......
Και αν είναι και καλός ο φραπές πάλι ευχαριστημένοι θα'στε .....
Φυσικά και μας αγαπάνε επειδή μας τα παίρνουν .....Σε κάθε εμπορική συναλλαγή το ίδιο γίνεται....

Σε όλα αυτά έσκασε και η Νικόλ απο το Elegance.......
Να δείς πόσο θα αλλάξουν τα πράγματα.......
 

kokoy

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2008
Μηνύματα
51
Like
22
Πόντοι
0
Δεν είπα ότι είπες κάτι κακο για άλλο λόγο ρωτήσα έκανα σήμερα επίσκεψη στο λουξουρι η Μιχαέλα που έχει τώρα είναι μια πιτσιρίκα μέτρια σε εμφάνιση χωρίς παραπάνω κιλά που είπες εσύ αλλά πολύ μέτρια σε απόδοση σίγουρα δεν θα την ξανά προτιμήσω

Που μπορούμε να σε γνωρίσουμε
Λογικά στο Elegance...
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Καλησπερα σε ολη την παρεα του φορουμ π μας στηριζει.. ειμαι η Νικολ απο elegance κ ειμαι εδω γ ν σας λυσω τυχον αποριες οπως κ για να σας γνωρισω απο κοντα ❤️ χρονια πολλα σε ολους
Επειδή μήνυμα ακόμα δε δέχεσαι, θα ήθελες να αναφέρεις τρόπους επικοινωνίας, διεύθυνση κτλ κτλ;
 

Nicole

Call-Girl
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
553
Like
9.697
Επειδή μήνυμα ακόμα δε δέχεσαι, θα ήθελες να αναφέρεις τρόπους επικοινωνίας, διεύθυνση κτλ κτλ;
Καλησπερα σας :) Η διευθυνση μας ειναι Βασιλισσης Ολγας 128 κ το τηλ μας : 6949631244 .
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.984
Πόντοι
726
Καλησπερα σε ολη την παρεα του φορουμ π μας στηριζει.. ειμαι η Νικολ απο elegance κ ειμαι εδω γ ν σας λυσω τυχον αποριες οπως κ για να σας γνωρισω απο κοντα ❤️ χρονια πολλα σε ολους
Καλησπέρα κούκλα
 

Microsd

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2023
Μηνύματα
13
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολη την παρεα του φορουμ π μας στηριζει.. ειμαι η Νικολ απο elegance κ ειμαι εδω γ ν σας λυσω τυχον αποριες οπως κ για να σας γνωρισω απο κοντα ❤️ χρονια πολλα σε ολους
Νικολ..Κάνεις και μασάζ κατοίκων??
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nicole

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καλησπερα σε ολη την παρεα του φορουμ π μας στηριζει.. ειμαι η Νικολ απο elegance κ ειμαι εδω γ ν σας λυσω τυχον αποριες οπως κ για να σας γνωρισω απο κοντα ❤️ χρονια πολλα σε ολους
Χρόνια σου πολλά. Ακόμα δεν δέχεσαι προσωπικά μηνύματα όμως...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom