Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
170
Like
337
Πόντοι
21
καλημέρα!
Ποια απο τις δυο αγγελίες είναι τελικά; γιατι στην μια έχει τιμή 100.
Δυο εκτονώσεις; Δηλαδή δυο φορές μασαζ και 2 φορες στοματικό ή πχ μια παίξιμο και μια στοματικό;
Καλημέρα. Αυτή που ανέβασα σαν απάντηση εγώ. Είναι στα 60€ με δυο εκτονώσεις με στοματικό. Σε κάνει μασαζ γυρνάς στον γλύφει. Σε ξανακάνει μασαζ στον ξανά γλύφει
 

Efthalios

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
45
Like
105
Πόντοι
0
Εδώ δοκίμασε κάνεις?πήρα τηλ αλλά δε μπόρεσα να καταλάβω αν έχει περαιτέρω.


Επίσης πρέπει να επέστρεψε η θαλεια-αννυ με τα πόδια,το ύφος ταιριάζει

 
Τελευταία τροποποίηση:

Chrispr45

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2023
Μηνύματα
8
Like
46
Πόντοι
0
100% αποτυχία στις επιλογές... Πώς το καταφερες αυτό;;;
Φίλε αστο…
Λουξουρι όπως είπα ήταν η μόνη που κάπως βλεπόταν η άλλη επιλογή ήταν η Αλεξάνδρα η οποία είναι 100κιλα…Είπα σε μια στιγμή να φυγω αλλα εκανα και τοσο δρόμο από τα ανατολικά… Τώρα όσο για τη Μπελα την είχα πάρει όταν ήταν στο βενους και θεώρησα πως στο κρυσταλ ακολουθεί τη γραμμή των κοριτσιών του μαγαζιού αλλα πάλι απογοήτευση …Τουλάχιστον έκοψε τα εξτρα που ζητούσε
 

Chrispr45

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2023
Μηνύματα
8
Like
46
Πόντοι
0
Μπορείς να γράψεις όνομα για τον πριβέ χώρο για αυτούς που έχουν πρόσβαση
Από τα λίγα που μου είπε ο χώρος είναι κέντρο και πολύ πριβέ δε μου είπε κάτι για όνομα κι εγώ από αυτόν έμαθα για το χώρο…Πρώτη φορά το ακούω κι εγώ… Θα μαθω λεπτομέρειες και θα ενημερώσω…Θα τον ρωτήσω για κονε γιατί μου έχει πει πολύ καλές κριτικές , αυτός πάει κάθε βδομάδα σχεδόν
 
  • Like
Αντιδράσεις: GRxx

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
Έχει περάσει κανένας με Μαρία από Άκουα τελευταία να μας πει αν άλλαξε κάτι στην συμπεριφορά της
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Έχει περάσει κανένας με Μαρία από Άκουα τελευταία να μας πει αν άλλαξε κάτι στην συμπεριφορά της
Το ότι ψάχνουμε να βγάλουμε από την μυγα ξυγκι δείχνει πως πραγματικά δεν έχουμε καθόλου επιλογές σε κοπέλες. Μην πλερωνετε, δεν αξίζει. Δεν βλέπετε πως μπαίνουμε μέσα σε έναν χώρο και βαριουνται που ζούνε (πλην κάποιων εξαιρέσεων που βαριουνται αλλά δεν το δείχνουν)
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
696
Κριτικές
12
Like
3.212
Πόντοι
736
Η Μαρια που είχε στα Λαδάδικα άνοιξε άλλου;
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
696
Κριτικές
12
Like
3.212
Πόντοι
736
Αυριο ανοίγει ο Σάκης τον καινούργιο χώρο του Venus στην Κωσταντίνου Καραμανλή. Γωνία με 28ης Οκτωβρίου. Για λίγες μέρες όντως χρησιμοποιούσε το χώρο του body free. Body free τέλος πλέον
 
Τελευταία τροποποίηση:

Christos_1984

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2022
Μηνύματα
151
Like
404
Πόντοι
21
Πρώτη επίσκεψη σήμερα στο elegance, οπότε επανέρχομαι για εντυπώσεις.
Μάλλον πρόκειται για το επόμενο στανταράκι μου για λόγους που θα εξηγήσω.
Έκλεισα μέσω viber Νικόλ στο πρόγραμμα των 70.
Χώρος 10/10, καθαρός, τακτοποιημένος καθαρές πετσέτες, παντόφλες μιας χρήσης.
1ο μέρος μασαζ: μπολικο λαδι. Μασαζ δεν κατέχει η κοπέλα αλλά άσκησε κάποιες σχετικές πιέσεις. 5/10- Προσωπικά δεν πηγαίνω για το μασαζ.
2ο μέρος μασαζ: πραγματικά απολαυστικό, όπως περιγράφηκε και από προηγούμενους.
Γλέιφει αρχίδια, ρουφάει δυνατά και βαθιά με ιδανικό ρυθμό.
Δεν τελείωσα στο στόμα της, δεν ζήτησα κιόλας βέβαια.
Αφήνει πιασίματα παντού, έμεινε με το εσώρουχο. Κάτω από αυτό δεν δοκιμασα να πιάσω. Εξαιρετικό βυζί για τους βυζολάτρες! 8/10
Τρομερά ευγενική, το οποίο εκτίμησα δεόντως.
Κατά την έξοδο γνώρισα και το υπόλοιπο team. Λόγω της χαλάρωσής μου όμως δεν κράτησα ονόματα.
Μια μαυρομάλλα γύρω στα 40 (έμπαινα)
και ένα tiny teen σκούρο καστανό βαριά 25-26 στο οποίο επίσης έμπαινα.
Λογικά θα είναι και η επόμενη επιλογή μου.
Στα συν του καταστήματος και ο κύριος λόγος που θα είναι το στανταράκι μου είναι ότι ξέρεις για ποιο λόγο πας.
Ξεκάθαρες υπηρεσίες και κοστολόγια. Ούτε ν ακούς υποσχέσεις ουτε ν ακουμπάς χαζοπεταμένα λεφτά.
ΚΑλό Πάσχα να έχουμε με υγεία.
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Καλησπέρα στην ομάδα. Πέρασμα με Ατζελινα από luxury. Πρώτο μέρος πολύ χάιδεμα, αλλά στο δεύτερο μέρος ήταν το κάτι άλλο. Τις αρέσουν και τα χαστούκια πολύ,λίγο φτύσιμο και τελείωμα στο στήθος της. Είναι για ξέσκισμα γενικότερα. Αν έκανε φουλ δεν θα προλάβαινε πιστεύω να ξεκουραστεί
Ειπαμε ξανα για την συγκεκριμενη κορασιδα Αντζελινα την λεγανε και την λενε ......καποτε στο Κρυσταλ με 80-90 ευρο εκανε παπαδεs !!! kαι διπλο μαζι με την Φενια τραβουσαμε νταλακαδεs .....για τωρα δεν ξερω βγαζει γκαβλαντα ομωs απ'οτι διαβαζω στο λουξουρι ομωs εχει αλαξει ρωτα .....το μαγαζι να φταιει???
 
  • Like
Αντιδράσεις: P1

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
Μια χαρά προχωράει το πράμα, elegance: πίπες , χριστινακι 21 : πίπες στις τιμές που στα κρυσταλ- λουξουρι-Βάνα : μόνο μασάζ χωρίς σοβρακο.. απευθυνθείτε στα κοριτσια που ρουφάνε για κανα μήνα και θα μας κάνει κάτι πίπες η Νεφέλη (σαν αυτές που έκανε πριν πάει στο Venus που ξεκίνησε-για όσους ξέρουν βέβαια), και η μπελά και η κάθε μπελά μορτες.. με σάλιο και υπομονή ξέρουμε όλοι τι γίνεται!! Καλά πιπετα
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.800
Πόντοι
3.665
Αυριο ανοίγει ο Σάκης τον καινούργιο χώρο του Venus στην Κωσταντίνου Καραμανλή. Γωνία με 28ης Οκτωβρίου. Για λίγες μέρες όντως χρησιμοποιούσε το χώρο του body free. Body free τέλος πλέον
Ένα πουλάκι εμένα μου είπε ότι θα ανοίξει από Τρίτη στο νέο χώρο, ένεκα εορτών.
 
  • Like
Αντιδράσεις: cheef4

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
333
Like
548
Πόντοι
81
Εδώ δοκίμασε κάνεις?πήρα τηλ αλλά δε μπόρεσα να καταλάβω αν έχει περαιτέρω.


Επίσης πρέπει να επέστρεψε η θαλεια-αννυ με τα πόδια,το ύφος ταιριάζει

Δεν ειναι αυτη η θαλεια αλλη ειναι τελικα
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
50 ευρώ μια πίπα? βρε ούστ!
Καλημέρα φίλε μου, εδώ είμαστε πολλοί που για 30’ μασάζ και 20’ καλά τσιμπουκια από κορασίδα της επιλογής μας, τα 70€ είναι αρκετά καλά! Εδώ ως τώρα οι άλλες με 70 κάνουμε μόνο μασάζ/φραπέ χωρίς βρακι.. οπότε καλά πάμε! Σε περίπτωση που αυτό δεν σε καλύπτει, νομίζω είσαι σε λάθος νήμα!
 

Christos_1984

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2022
Μηνύματα
151
Like
404
Πόντοι
21
Καλημέρα φίλε μου, εδώ είμαστε πολλοί που για 30’ μασάζ και 20’ καλά τσιμπουκια από κορασίδα της επιλογής μας, τα 70€ είναι αρκετά καλά! Εδώ ως τώρα οι άλλες με 70 κάνουμε μόνο μασάζ/φραπέ χωρίς βρακι.. οπότε καλά πάμε! Σε περίπτωση που αυτό δεν σε καλύπτει, νομίζω είσαι σε λάθος νήμα!
Συμφωνώ απόλυτα, είναι μια καλή αρχή.
 

Christos_1984

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2022
Μηνύματα
151
Like
404
Πόντοι
21
Μάγκα μου με 70 ευρω πάς σε βυζιτού ανεξάρτητη και γαμάς και κιόλας, 50 ευρω για μια μαλακία?
Πράγματι έτσι είναι. Το νήμα εδώ όμως αφορά μασαζ. Αν κάποιος θέλει να πηδήξει μπορει και με λιγότερα από 70. Λεώ και γω γιατί με κράζεις! Φιλικά πάντα.
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81

Christos_1984

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2022
Μηνύματα
151
Like
404
Πόντοι
21
Πρώτη επίσκεψη σήμερα στο elegance, οπότε επανέρχομαι για εντυπώσεις.
Μάλλον πρόκειται για το επόμενο στανταράκι μου για λόγους που θα εξηγήσω.
Έκλεισα μέσω viber Νικόλ στο πρόγραμμα των 70.
Χώρος 10/10, καθαρός, τακτοποιημένος καθαρές πετσέτες, παντόφλες μιας χρήσης.
1ο μέρος μασαζ: μπολικο λαδι. Μασαζ δεν κατέχει η κοπέλα αλλά άσκησε κάποιες σχετικές πιέσεις. 5/10- Προσωπικά δεν πηγαίνω για το μασαζ.
2ο μέρος μασαζ: πραγματικά απολαυστικό, όπως περιγράφηκε και από προηγούμενους.
Γλέιφει αρχίδια, ρουφάει δυνατά και βαθιά με ιδανικό ρυθμό.
Δεν τελείωσα στο στόμα της, δεν ζήτησα κιόλας βέβαια.
Αφήνει πιασίματα παντού, έμεινε με το εσώρουχο. Κάτω από αυτό δεν δοκιμασα να πιάσω. Εξαιρετικό βυζί για τους βυζολάτρες! 8/10
Τρομερά ευγενική, το οποίο εκτίμησα δεόντως.
Κατά την έξοδο γνώρισα και το υπόλοιπο team. Λόγω της χαλάρωσής μου όμως δεν κράτησα ονόματα.
Μια μαυρομάλλα γύρω στα 40 (έμπαινα)
και ένα tiny teen σκούρο καστανό βαριά 25-26 στο οποίο επίσης έμπαινα.
Λογικά θα είναι και η επόμενη επιλογή μου.
Στα συν του καταστήματος και ο κύριος λόγος που θα είναι το στανταράκι μου είναι ότι ξέρεις για ποιο λόγο πας.
Ξεκάθαρες υπηρεσίες και κοστολόγια. Ούτε ν ακούς υποσχέσεις ουτε ν ακουμπάς χαζοπεταμένα λεφτά.
ΚΑλό Πάσχα να έχουμε με υγεία.
έχει κάποιος εικόνα για αυτές τις 2;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom