Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (4 μέλη και 10 επισκέπτες)

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
κοιτα μην ερωτευτεις ....
Το ειχα γραψει και σε αλλο post .......παλιοτερα για την ''Γιατρεσα'' του JΑΒΟ πωs....εχει μεγαλωσει πολουs πιτσιρικαδεs εδω μεσα... και αs την σνομπαρουν μερικοι. Aν την πετυχειs σε κεφια και σε γνωρισει και δεσει η χυμεια ειναι απο τιs καλυτερεs επιλογεs ......Απο πιπα= πιπαρα δυνατη ρουφικτρα KATAΠΙΟΛΑ σε ρωταει πριν την πιπα με η χωριs καποτα Επισηs πολυ δυνατη στην καβαλα απο πανω... και στα τεσσερα δεχεται και αντεχει πολυ δυνατο σφιροκοπιμα ....Exω πολυ καιρο να παω ....αλλα το μονο αρνητικο το μασαζοκρεβατο και οτι δεν εχει καλο ντουζ γιανα φυγειs μετα Κυριλε χωριs λαδια και μυροδιεs
 

Aris_31

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2017
Μηνύματα
24
Like
16
Πόντοι
0
Kαλησπερα, luxury υπάρχει τίποτα καλό ή δεν αξίζει π κόπος?
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.318
Κριτικές
4
Like
1.459
Πόντοι
216
Σκασια Elegance, προψε… μασαζάκι goody’s από Σοφια(το δινα ένα πισωκωλο αυτό) καλό με ελαφριά πίεση! Γυρισμένος από μπροστά μπας κ τον λιγουρευτεί η Σοφι σκάει Νικολ.. τυπακι καλό με στυλ.. μαρεσει.. αρχίζει βεντούζα δυνατή και τα χέρια μου πήγαιναν παντού.. φτυσίματα λάγνα βλέμματα και την πουτσα δεν την έβγαζε απ το στόμα της.. φοβερή για με.. Στα κρυσταλ ακόμα τρίβουν, πάτε εκει! Με 70€ στο elegance έφυγα κύριος 3η φορά.. κ θα επανέλθω!
Εσυ που διαβάζεις… πάνε στο κρυσταλ και στο λουξουρι με 70€ να στον παίξουν μόνο και βγάλουν το βρακι τους ζώον έτσι ώστε μην προσαρμοστούν στην νέα τάξη πραγμάτων! Οι υπόλοιποι κύριοι που θέλουν ότι μας αξίζει, δηλαδή όλες παντού να ρουφάνε την πουτσα μας με καυλα ρίξτε μαύρο στα τσόκαρα!! Γκουντεν ναχτεν
Μια εκτόνωση?
 

consil91

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2020
Μηνύματα
2
Like
4
Πόντοι
0
Πέρασμα από Κρίσταλ με Τοκυο. Πάρα πολύ καλή εμπειρία, χωρίς να το περιμένω γιατί από εμφάνιση δεν είναι του στυλ μου. Στο σαλόνι υπήρχε μια αρκετά νεαρή με σπυράκια, νομίζω Ραφαέλα. Ξέρει κανείς κάτι παραπάνω?
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
333
Like
548
Πόντοι
81
Μιλαμε το θρεντ παρακμή δεν εχει να δώσει εμημερωση
 

kokomo

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
147
Like
394
Πόντοι
21
Την έχω πάρει εγώ σπίτι 2 φορές...έχει πολλά ψυχολογικά...όμορφη όμως..ψηλή μελαχρινή γύρω στα 28..μασάζ με εκτόνωση 30 ευρώ, ποδολαγνεία 40 ευρώ.....αν έκανε και κανένα μπάνιο ή ντυνόταν πιο ωραία και όχι με μια παλιοφορμα γκρι θα ήταν πιο όμορφη!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tsouvi

Tsouvi

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
116
Like
320
Πόντοι
21
Επισκέφθηκα το Krystal επί της Μοναστηριού για ραντεβού με την Μπελλα τη περιβόητη κάθε φορά που έπαιρνα κενό καθόλου η αυτή η το μαγαζί.
Λαό θάλασσα στο Krystal από κόσμο πάνε καλά οι δουλειές με τον Κουλη από ότι βλέπω
Πολλές κοπέλες η μία ποιο όμορφη από την αλλη δεν ήξερα που να κοιτάξω, και ξαφνικά τα μάτια μου πεταχτηκαν σαν του κογιότ από το road runner μόλις ήρθε στο σαλόνι η Μπελα τι βυζιααααααα είναι αυτά Παναγία μού, πρέπει να έγινα ολίγον ρεζίλι τι μου έλεγαν τίποτα δεν άκουγα σα χάνος κοιτούσα τα βυζια και μετά έρχεται και το δεύτερο εγκεφαλικό μόλις γύρισε για να με πάει δωμάτιο και βλέπω τη κωλαρα, έλεγα από μέσα μου μαλακιες για να μη χυσω πριν καν μπω στο δωμάτιο.
Τοσα χρόνια τέτοιο μουνι δεν έχω δει, μου είπαν ότι δούλευε αλλού παλιά χτυπάω το κεφάλι μου ότι δεν την ήξερα.
Άρχισε να με κάνει μασάζ εμένα ο πουτσος έτοιμος να τρυπήσει το κρεβάτι, είχα και κάτι αγαμιες,
Πιάσαμε κουβέντα για να ξεχαστω,ωραίο μασάζ με δύναμη στον αυχένα και στη πλάτη πολύ καλό σοσιαλ.
Τη πουτσομαλλαξη η κοπέλα την έχει σπουδάσει και με διδακτορικό.
Μου χαιδευε αρχιδια και πουτσα με τις νύχτες της ενώ της ρουφαγα σα μωρό τα βυζια
Ούτε 3 λεπτά δεν άντεξα ο έρμος.
Θα ξαναπάω γτ θέλω ισπανικό θέλω να της ρούφηξω το μουνι
Ελπίζω να τα κάνει
Τα γράφω και μου σηκώθηκε πάλι.
Κόστος 30 + 20
Σωμα: 10/10
Πρόσωπο: 10/10
Σοσιαλ:8/10
Μασάζ: 7/10
Εκτόνωση: 100000/10
Φεύγοντας μου σύστησε κάτι πιτσιρίκες εται όπως ήμουν εγώ και τη μάνα μου να μου συστηνε ούτε που θα καταλάβαινα.
Μπράβο μανάρι μ
Στη μάνα σου, στο Θεό, στον παλατικο?
Όποιος σε έκανε έτσι τα σέβη μου
Αγαπητέ συνάδελφε όλες οι γνώμες είναι αποδεκτές και το γούστο του καθενός είναι υποκειμενικό αλλά μήπως λέω μήπως υπερβάλλεις λίγο για την εμφάνιση της συγκεκριμένης κοπέλας; Τα χείλια είναι ότι πρέπει για να τα βάλω τώρα στο αμάξι που θα αλλάξω λάστιχα . Το μασάζ χάδι . Έχει όντως θεϊκές βυζαρες . Αυτή είναι η γνώμη μου. Δεν σου κάνω παρατήρηση . Μην παρεξηγηθώ και έχουμε τζαμπα αντιπαράθεση
 

larry33

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Μαρ 2011
Μηνύματα
379
Κριτικές
10
Like
635
Πόντοι
1.525
Την έχω πάρει εγώ σπίτι 2 φορές...έχει πολλά ψυχολογικά...όμορφη όμως..ψηλή μελαχρινή γύρω στα 28..μασάζ με εκτόνωση 30 ευρώ, ποδολαγνεία 40 ευρώ.....αν έκανε και κανένα μπάνιο ή ντυνόταν πιο ωραία και όχι με μια παλιοφορμα γκρι θα ήταν πιο όμορφη!
συνάδελφε, εννοείς ότι είναι βρώμικη? και παρά το ότι είναι βρώμικη, να ρωτησω ότι επειδη είναι όμορφη ομως την πήρες 2 φορές? κάθεται για γαμήσι ή μονο εκτονωση χωρίς πιπα?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tsouvi

Tsouvi

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
116
Like
320
Πόντοι
21
συνάδελφε, εννοείς ότι είναι βρώμικη? και παρά το ότι είναι βρώμικη, να ρωτησω ότι επειδη είναι όμορφη ομως την πήρες 2 φορές? κάθεται για γαμήσι ή μονο εκτονωση χωρίς πιπα?
Εμένα πάντως δεν μου απαντάει που προσπαθω 1-2 μερες να επικοινωνήσω
 

Tsouvi

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
116
Like
320
Πόντοι
21
Πέρασμα από το Κρισταλ και ραντεβού με την Μπελλα . Όπως είπα και στο post που έκανα λίγο πιο πάνω δεν μπορώ να πω ότι ενστερνίζομαι και ασπάζομαι τις γνώμες που ακούγονται ότι είναι κροτίδα σε θέμα εμφάνισης . Έχει βυζαρες αλλά κάπου ξέχασε να σταματήσει ο γιατρος στο φούσκωμα των χειλιών . Ευγενική όμως , μασάζ τίποτα ιδιαίτερο . Δεν τα έκλαψα αλλά δεν θα την επέλεγα ξανά νομίζω . Παρούσες η ηρωική Ανδριάνα και άλλη μια κοντουλα μελαχρινή η οποία μου φάνηκε καλή αλλά δεν συγκράτησα όνομα . Αυτά για την ώρα . Τα σέβη μου και καλό Σαββατόβραδο !!!
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
337
Like
1.525
Πόντοι
201
Πέρασμα από το Κρισταλ και ραντεβού με την Μπελλα . Όπως είπα και στο post που έκανα λίγο πιο πάνω δεν μπορώ να πω ότι ενστερνίζομαι και ασπάζομαι τις γνώμες που ακούγονται ότι είναι κροτίδα σε θέμα εμφάνισης . Έχει βυζαρες αλλά κάπου ξέχασε να σταματήσει ο γιατρος στο φούσκωμα των χειλιών . Ευγενική όμως , μασάζ τίποτα ιδιαίτερο . Δεν τα έκλαψα αλλά δεν θα την επέλεγα ξανά νομίζω . Παρούσες η ηρωική Ανδριάνα και άλλη μια κοντουλα μελαχρινή η οποία μου φάνηκε καλή αλλά δεν συγκράτησα όνομα . Αυτά για την ώρα . Τα σέβη μου και καλό Σαββατόβραδο !!!
Στο πουτσοπαιξιμο και στην καθαριοτητα ειναι τοπ. Σαν ροφος εγινε με τις πλαστικες. Στο βενους ηταν προκλητικα ξεπετα. Τωρα παλι πανω κατω τα ιδια στο δευτερο περασμα που εκανα. Εχουν χαζεψει απο τα πολλα πενηνταρικα. Μποικοταζ θελει αλλα παιρνεις τηλ και σε λενε δεν υπαρχει κενο. Βαρεστε και καμια σπιτι ρε αλανια ολες στα λαδομαγαζα πατε και τις ριχνετε;
 

Tsouvi

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
116
Like
320
Πόντοι
21
Στο πουτσοπαιξιμο και στην καθαριοτητα ειναι τοπ. Σαν ροφος εγινε με τις πλαστικες. Στο βενους ηταν προκλητικα ξεπετα. Τωρα παλι πανω κατω τα ιδια στο δευτερο περασμα που εκανα. Εχουν χαζεψει απο τα πολλα πενηνταρικα. Μποικοταζ θελει αλλα παιρνεις τηλ και σε λενε δεν υπαρχει κενο. Βαρεστε και καμια σπιτι ρε αλανια ολες στα λαδομαγαζα πατε και τις ριχνετε;
Δεν μπορώ να διαφωνήσω ούτε σε ένα σημείο . Απόλυτα σωστός
 

Microsd

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2023
Μηνύματα
13
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπερα στην ομάδα καινούριος και εδώ και στην πόλη.. crystal elegance kai luxury που βρίσκονται
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom