Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (3 μέλη και 12 επισκέπτες)

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
337
Like
1.525
Πόντοι
201
Εκτός αν είναι κοινοί ιδιοκτήτες οπότε κοινή πολιτική οπότε κοινώς θα μείνουμε πάλι με το λιπού στο χέρι και με το 50€ στο πορτοφόλι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τι εννοεις ωρέ κλεφτοπουλο;
Ε οι τσεπες αλλαζουν. Τα παντελονια ιδια μενουν λογικα.
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
Σκασια Elegance, προψε… μασαζάκι goody’s από Σοφια(το δινα ένα πισωκωλο αυτό) καλό με ελαφριά πίεση! Γυρισμένος από μπροστά μπας κ τον λιγουρευτεί η Σοφι σκάει Νικολ.. τυπακι καλό με στυλ.. μαρεσει.. αρχίζει βεντούζα δυνατή και τα χέρια μου πήγαιναν παντού.. φτυσίματα λάγνα βλέμματα και την πουτσα δεν την έβγαζε απ το στόμα της.. φοβερή για με.. Στα κρυσταλ ακόμα τρίβουν, πάτε εκει! Με 70€ στο elegance έφυγα κύριος 3η φορά.. κ θα επανέλθω!
Εσυ που διαβάζεις… πάνε στο κρυσταλ και στο λουξουρι με 70€ να στον παίξουν μόνο και βγάλουν το βρακι τους ζώον έτσι ώστε μην προσαρμοστούν στην νέα τάξη πραγμάτων! Οι υπόλοιποι κύριοι που θέλουν ότι μας αξίζει, δηλαδή όλες παντού να ρουφάνε την πουτσα μας με καυλα ρίξτε μαύρο στα τσόκαρα!! Γκουντεν ναχτεν
 

Astatoss

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2021
Μηνύματα
9
Like
10
Πόντοι
0
Σκασια Elegance, προψε… μασαζάκι goody’s από Σοφια(το δινα ένα πισωκωλο αυτό) καλό με ελαφριά πίεση! Γυρισμένος από μπροστά μπας κ τον λιγουρευτεί η Σοφι σκάει Νικολ.. τυπακι καλό με στυλ.. μαρεσει.. αρχίζει βεντούζα δυνατή και τα χέρια μου πήγαιναν παντού.. φτυσίματα λάγνα βλέμματα και την πουτσα δεν την έβγαζε απ το στόμα της.. φοβερή για με.. Στα κρυσταλ ακόμα τρίβουν, πάτε εκει! Με 70€ στο elegance έφυγα κύριος 3η φορά.. κ θα επανέλθω!
Εσυ που διαβάζεις… πάνε στο κρυσταλ και στο λουξουρι με 70€ να στον παίξουν μόνο και βγάλουν το βρακι τους ζώον έτσι ώστε μην προσαρμοστούν στην νέα τάξη πραγμάτων! Οι υπόλοιποι κύριοι που θέλουν ότι μας αξίζει, δηλαδή όλες παντού να ρουφάνε την πουτσα μας με καυλα ρίξτε μαύρο στα τσόκαρα!! Γκουντεν ναχτεν
Η Σοφια αφηνει πιασηματα, κανει τιποτα εκτος μασαζ, πχ. εκτονωση?
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.984
Πόντοι
726
Μάγκες πήγε κανένας πρόσφατα Luxury με αντζελινα; υπάρχει καμία εξέλιξη;
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.946
Πόντοι
1.056
Σκασια Elegance, προψε… μασαζάκι goody’s από Σοφια(το δινα ένα πισωκωλο αυτό) καλό με ελαφριά πίεση! Γυρισμένος από μπροστά μπας κ τον λιγουρευτεί η Σοφι σκάει Νικολ.. τυπακι καλό με στυλ.. μαρεσει.. αρχίζει βεντούζα δυνατή και τα χέρια μου πήγαιναν παντού.. φτυσίματα λάγνα βλέμματα και την πουτσα δεν την έβγαζε απ το στόμα της.. φοβερή για με.. Στα κρυσταλ ακόμα τρίβουν, πάτε εκει! Με 70€ στο elegance έφυγα κύριος 3η φορά.. κ θα επανέλθω!
Εσυ που διαβάζεις… πάνε στο κρυσταλ και στο λουξουρι με 70€ να στον παίξουν μόνο και βγάλουν το βρακι τους ζώον έτσι ώστε μην προσαρμοστούν στην νέα τάξη πραγμάτων! Οι υπόλοιποι κύριοι που θέλουν ότι μας αξίζει, δηλαδή όλες παντού να ρουφάνε την πουτσα μας με καυλα ρίξτε μαύρο στα τσόκαρα!! Γκουντεν ναχτεν

Δεν κατάλαβα, άλλη σου κάνει μασάζ και άλλη στον ρουφάει;
Είναι διπλό πρόγραμμα;
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
10
Like
6.206
Πόντοι
7.095
Επίσκεψη Εύα Τζάμπο. Πολύ καλή επίσκεψη με εξτραδακια. Άντεξε σφυροκόπημα.
Διαθέσιμη για όλους τους παλιούς πελάτες μου ειπε.
Σε ερώτηση μου, μου ξεκαθάρισε ότι δεν ήταν αυτή στο ντάμες. Ποιος ο λόγος άλλωστε εφόσον έχει δικό της μαγαζί. Μου είπε και με ποια πιθανοτατα την μπερδεύουν.

Τέλος, το νούμερο που με είχε καλέσει σαν διάδοχος του angels που ήταν πάνω από την Πειραιώς με τη Φαίη, δεν είναι πια διαθέσιμο και στο θυροτηλεφωνο δεν απάντησε κανείς. Άρα μάλλον μας τελείωσε το μαγαζί πριν καν το επισκεφτούμε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
Έχουμε κανένα νέο για Λυδία από λουξουρι....και αν ήρθε τίποτα καινούργιο στο ακουα
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Επίσκεψη Εύα Τζάμπο. Πολύ καλή επίσκεψη με εξτραδακια. Άντεξε σφυροκόπημα.
Διαθέσιμη για όλους τους παλιούς πελάτες μου ειπε.
Σε ερώτηση μου, μου ξεκαθάρισε ότι δεν ήταν αυτή στο ντάμες. Ποιος ο λόγος άλλωστε εφόσον έχει δικό της μαγαζί. Μου είπε και με ποια πιθανοτατα την μπερδεύουν.

Τέλος, το νούμερο που με είχε καλέσει σαν διάδοχος του angels που ήταν πάνω από την Πειραιώς με τη Φαίη, δεν είναι πια διαθέσιμο και στο θυροτηλεφωνο δεν απάντησε κανείς. Άρα μάλλον μας τελείωσε το μαγαζί πριν καν το επισκεφτούμε.
Ζεστό νεράκι παίζει αρχηγέ μου ή ακόμη είναι χαλασμένος ο θερμοσίφωνας.
 

nikolas ispik

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2023
Μηνύματα
7
Like
26
Πόντοι
0
Χαιρετώ την παρέα.Σημερα είχα να κάνω κάτι ψώνια ΙΚΕΑ και Leroy Merlin. έλα που με τραβούσε να πάω πάλι στην Εύα πάλι μια που είμαι στην περιοχή. Περνώ τηλ την λέω ότι είμαι στην γειτονιά σού και αν έχεις χρόνο και πάω.την λέω θα έρθω αλλά δεν θέλω στο κρεβάτι του μασάζ. Καλύτερα λέω να βάλεις πετσέτες στο πάτωμα ελα και θα δούμε. Πάω και έχει στρώσ στρώμα και κατά σαν σφουγγάρια που έχουν στα γυμναστήρια .πρωτο μέρος μόνο χάδια και αρχίζουμε το δεύτερο πίπα με 69 τέρμα μέσα.με ξαπλώνει κάτω και αυτή από πάνω .δύο τρεις από μπροστά και μετά μπαίνει από πίσω (το θυμόταν πριν λίγες μέρες που πήγα) και λέει εσύ με τρελάνεις από πίσω. Με λίγα λόγια με κέρδισε και την κέρδισα. κανονίσαμε μετά το Πάσχα να την έχω ένα ολόκληρο βράδυ σε ξενοδοχείο.εκει θα είναι τα τρελά γούστα
 
Τελευταία τροποποίηση:

tsoures.mple

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
5
Like
8
Πόντοι
0
Πέρασμα σήμερα από crystal . Τίποτα ιδιαίτερο, παρά μόνο ένα καινούργιο μπουμπούκι με το όνομα ΛΙΛΙ.
Πέρασμα λοιπόν με Λίλι.
Στο μασάζ περνάει -5 με άριστα το 20. πραγματικά χαδακια. Social μηδέν, αλλά λογικό αφού είναι στο χώρο λιγότερο από μήνα. Πρέπει να το δουλέψει και στα 2.
Στα του αγώνα επίσης λίγα πράγματα πολύ απαλές κινήσεις σαν να χαϊδεύει ζωάκι ένα πράγμα, και με μεγάλες παύσεις όπου η Πίζα άρχιζε να γέρνει... Το καταλάβαινε και συνέχιζε. Αλλά λίγα πράγματα πραγματικά και στο 2 μέρος... Πρέπει να τις κάνουν μαθήματα οι παλιές.
Παρ'ολα αυτά όμορφο κορίτσι γύρω στα 23-24 κόκκινο μαλλί και κορμί αδύνατο αβυζο με κολάρα... Αυτά τα ολίγα.
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
437
Κριτικές
7
Like
1.751
Πόντοι
481
Δεν τόλμησα να δοκιμάσω...έχουν γνώση οι παλιοί
μεχρι πριν απο 15 μερες παντως στα κρυα του λουτρου.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η Σοφια ποια ειναι στο elegance?Η Ρωσσιδα?
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Έχουμε link αγγελία ή τηλέφωνο από Εύα τζάμπο?
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
437
Κριτικές
7
Like
1.751
Πόντοι
481
Έχουμε link αγγελία ή τηλέφωνο από Εύα τζάμπο?
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
298
Like
1.156
Πόντοι
201
Χαιρετώ την παρέα.Σημερα είχα να κάνω κάτι ψώνια ΙΚΕΑ και Leroy Merlin. έλα που με τραβούσε να πάω πάλι στην Εύα πάλι μια που είμαι στην περιοχή. Περνώ τηλ την λέω ότι είμαι στην γειτονιά σού και αν έχεις χρόνο και πάω.την λέω θα έρθω αλλά δεν θέλω στο κρεβάτι του μασάζ. Καλύτερα λέω να βάλεις πετσέτες στο πάτωμα ελα και θα δούμε. Πάω και έχει στρώσ στρώμα και κατά σαν σφουγγάρια που έχουν στα γυμναστήρια .πρωτο μέρος μόνο χάδια και αρχίζουμε το δεύτερο πίπα με 69 τέρμα μέσα.με ξαπλώνει κάτω και αυτή από πάνω .δύο τρεις από μπροστά και μετά μπαίνει από πίσω (το θυμόταν πριν λίγες μέρες που πήγα) και λέει εσύ με τρελάνεις από πίσω. Με λίγα λόγια με κέρδισε και την κέρδισα. κανονίσαμε μετά το Πάσχα να την έχω ένα ολόκληρο βράδυ σε ξενοδοχείο.εκει θα είναι τα τρελά γούστα
κοιτα μην ερωτευτεις ....
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom