Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 77 άτομα (4 μέλη και 73 επισκέπτες)

O_papous

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
42
Like
164
Πόντοι
0
Στην αγγελία τώρα που μπήκα να δω λέει 50€ ... εμένα μου τα χώρισε σαν 20€ το μασάζ και 10€ εκτόνωση
Όπου μπορεί και όπου πονεί είναι και αυτή, μου φαίνεται...... Την προηγούμενη εβδομάδα ήταν 25 με και 30 ισπανικό..... Έχω και ανάρτηση.... Αυτά τα ασανσέρ ρε κορίτσια μόλις αρχίσει να βαράει το τηλέφωνο να το προσέξετε......


Οκ η τιμή της κοπέλας στο car είναι ξεφτίλα με τίμημα όμως καθαριότητα, όποιος θέλει μασάζ μασάζ και πολυ καλύτερες υπηρεσίες δοκιμάστε στην @biky-stefania τώρα που θα μείνει η κοπέλα και όσο προλαβαινεται .. Για καθαριότητα δεν μιλάω τα έγραψα....
 
Τελευταία τροποποίηση:

Mounakiass

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2021
Μηνύματα
17
Like
22
Πόντοι
0
Καλησπερα συναγωνιστες. Εχω καιρο να γραψω αλλα θα παραθεσω λιγες εμπειριες που ειχα απο μασαζοκατασταση τον τελευταιο καιρο. Bodyfree περασα για να δοκιμασω το body2body δν μου αρεσε καμια δν μπηκα την εκανα οποτε δν βαθμολογω. Περασμα απο Βανα περασα με μια μελαχροινη τσουπωτη δν θυμαμαι ονομα νομιζω Αλβανακι ηταν ,μετριο πρωτο μερος και μετριο 2ο μερος 6/10. Περασμα απο Κρυσταλ εχω δοκιμασει Κριστι 8/10 και Βανεσσα 6.5/10(παλια)Νεφελη 9/10 και Τοκυο 7/10 τωρα, η Νεφελη μου αρεσε πιο πολυ απολες βαση γουστου. Λεω να δοκιμασω και την Ιριδα ακουω καλα σχολια τελευταια θα περασω και θα πω. Και κατι τελευταιο ρωταω τους πιο εμπειρους γενικα στα μασατζιδικα τυπου φραπε τα κοριτσα το εχουν με τα γλωσσοφιλα η σπανια το κανουν αναλογα τον τυπα??
 
Τελευταία τροποποίηση:

Sukatimukati

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2023
Μηνύματα
66
Like
246
Πόντοι
20
Καλησπερα συναγωνιστες. Εχω καιρο να γραψω αλλα θα παραθεσω λιγες εμπειριες που ειχα απο μασαζοκατασταση τον τελευταιο καιρο. Bodyfree περασα για να δοκιμασω το body2body δν μου αρεσε καμια δν μπηκα την εκανα οποτε δν βαθμολογω. Περασμα απο Βανα περασα με μια μελαχροινη τσουπωτη δν θυμαμαι ονομα νομιζω Αλβανακι ηταν ,μετριο πρωτο μερος και μετριο 2ο μερος 6/10. Περασμα απο Κρυσταλ εχω δοκιμασει Κριστι 8/10 και Βανεσσα 6/10(παλια)Νεφελη 9/10 και Τοκυο 7/10 τωρα, η Νεφελη μου αρεσε πιο πολυ απολες βαση γουστου. Λεω να δοκιμασω και την Ιριδα ακουω καλα σχολια τελευταια θα περασω και θα πω. Και κατι τελευταιο ρωταω τους πιο εμπειρους γενικα στα μασατζιδικα τυπου φραπε τα κοριτσα το εχουν με τα γλωσσοφιλα η σπανια το κανουν αναλογα τον τυπα??
Εμένα αδερφέ μου χουν τύχει γλωσσοφιλα αλλά πρέπει να σε γουστάρει πολύ η άλλη και να γίνεις τακτικός ας πούμε στο Κρίσταλ μου χει κάτσει με κοπέλα και απ' τη πρώτη φορά γλωσσοφιλο....Αριάνα έχεις δοκιμάσει από Κρίσταλ;
 

Mounakiass

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2021
Μηνύματα
17
Like
22
Πόντοι
0
Εμένα αδερφέ μου χουν τύχει γλωσσοφιλα αλλά πρέπει να σε γουστάρει πολύ η άλλη και να γίνεις τακτικός ας πούμε στο Κρίσταλ μου χει κάτσει με κοπέλα και απ' τη πρώτη φορά γλωσσοφιλο....Αριάνα έχεις δοκιμάσει από Κρίσταλ;
Δεν εχω δοκιμασει ουτε Αριανα ουτε Ιριδα λεω αυτην την εβδομαδα να δοκιμασω την Ιριδα. Η Αριανα λεει τπτ? Στο 2ο μερος συμμετεχει εντονα η βαριεται??
 

Sukatimukati

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2023
Μηνύματα
66
Like
246
Πόντοι
20
Δεν εχω δοκιμασει ουτε Αριανα ουτε Ιριδα λεω αυτην την εβδομαδα να δοκιμασω την Ιριδα. Η Αριανα λεει τπτ? Στο 2ο μερος συμμετεχει εντονα η βαριεται??
Εγώ πέρασα πολύ καλά είναι καλό τυπακι πιο ήρεμη απ' τις άλλες πήγα μια φορά νομίζω για να ξεκλειδώσει θέλει και άλλες τώρα τι να σε πω δεν ήταν κάτι εξαλο οκ ηταν
 

pirosvestis43

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
128
Like
183
Πόντοι
1
Αυτή η 29-30 βιολογικό τελικά στο Φάληρο ή στον Εύοσμο είναι ?
20-30 η 50?
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Καλησπερα στο νιμα περασμα από Βάνα , πριν λιγεs μερεs kοντα μεσημεσι κατα τιs 1η ωρα δυο κοπέλες διαθεσιμεs εκεινη την ωρα η Δόμνα και Ευριδίκη. Επιλογή Δομναs γιατι ειχα ακουσει καυλολογα ......προστυχο μωρακι γυρω στα 25-27 .......Αργεισε να ερθει στο δωματιο αλλα με το μπηκε μου χαμογελασε για να σπασει ο παγοs .Πρώτο μέρος εντελωs χαλαρο με μπολικο λαδακι χαιδεμα σε επιμερουs σημεια απο πισω και απο κατω στα αρχιδια ......ωραια εμφανιση ωραιοs kολοs μικρο στηθοs γκαβλοφατσα . Στο δευτερο μεροs την ζητησα να τα βγαλει ολα μου ειπε δεν βγαζει κατω εσωρουχο αρκετα δοτικη με χαιδεματα παντου χωριs μα και μου.....ναι θα ελεγα πωs εχει γκαβλωτικη συμπεριφορα μεσα στο δωματιο με υποσχωμενη καλυτερη συνευρεση για την επομενη φορα θα ξαναπροτιμηθει ... Y,Γ 50'λεπτα συνολικοs χρονοs περιπου στα 50euro [30+20] το κλασικο δωρακι
 
Τελευταία τροποποίηση:

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
267
Like
376
Πόντοι
21
Πέρασμα από biky stefania ένα πολύ καλό μασάζ καί πολύ χαλαρόμα από την biky πέρασμα από όλο το σώμα και μετά μια καταπληκτική εκτόνωση με πολύ πάθος εύγε biky stefania πολύ τέλεια είσαι το αστέρι της πόλης μας αυτή την εβδομάδα θα σέ περιμένουμε ξανά σύντομα.
 

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
133
Like
100
Πόντοι
1
Όπου μπορεί και όπου πονεί είναι και αυτή, μου φαίνεται...... Την προηγούμενη εβδομάδα ήταν 25 με και 30 ισπανικό..... Έχω και ανάρτηση.... Αυτά τα ασανσέρ ρε κορίτσια μόλις αρχίσει να βαράει το τηλέφωνο να το προσέξετε......


Οκ η τιμή της κοπέλας στο car είναι ξεφτίλα με τίμημα όμως καθαριότητα, όποιος θέλει μασάζ μασάζ και πολυ καλύτερες υπηρεσίες δοκιμάστε στην @biky-stefania τώρα που θα μείνει η κοπέλα και όσο προλαβαινεται .. Για καθαριότητα δεν μιλάω τα έγραψα....
Οταν λεμε για καθαριοτητα εννοουμε γενικοτερα το μερος και οτι ειναι ακαταστατο ή μιλαμε και για επιπεδο ασφαλειας ? Γιατι ψηθηκα να κλεισω αλλα αν ειναι να τρεχουμε μετα για να γλυτωσουμε κανα 20αρικο καλυτερα να παω σε κανα μασατζιδικο
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
185
Like
566
Πόντοι
81
Πέρασμα από biky stefania ένα πολύ καλό μασάζ καί πολύ χαλαρόμα από την biky πέρασμα από όλο το σώμα και μετά μια καταπληκτική εκτόνωση με πολύ πάθος εύγε biky stefania πολύ τέλεια είσαι το αστέρι της πόλης μας αυτή την εβδομάδα θα σέ περιμένουμε ξανά σύντομα.
κοστος ?????? εκανες full???
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
267
Like
376
Πόντοι
21
70 το κόστος αν και έχω μάθει ότι Αθήνα κάνει full με 70 εδώ Θεσσαλονίκη μόνο edging 70 και 100 το full τό κορίτσι είναι τέλειο σέ όλα του < biky stefania>
 
  • Like
Αντιδράσεις: cheef4

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
Καλημέρα παίδες, προηγούμενες μέρες επίσκεψη massagio, επιλογή Αγάπη.. καλουτσικο είναι, μικρό με καλό κωλακι και αρκετά καλό βυζακι.. μελαχροινο! Μάσαζ καλό όχι πολύ πάτημα όπως μου αρέσει και στο 2ο μέρος αρκετά καλή μάλαξη με τα στήθη και τον πωπό γυμνά! Ξανά προτιμήθηκε λόγω τον παραπάνω και άψογης συμπεριφοράς! Νομίζω αξίζει μια δοκιμή να κάνει κάποιος.. εγώ έχω πάει 2 φορές και ήταν vfm
 

O_papous

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
42
Like
164
Πόντοι
0
Οταν λεμε για καθαριοτητα εννοουμε γενικοτερα το μερος και οτι ειναι ακαταστατο ή μιλαμε και για επιπεδο ασφαλειας ? Γιατι ψηθηκα να κλεισω αλλα αν ειναι να τρεχουμε μετα για να γλυτωσουμε κανα 20αρικο καλυτερα να παω σε κανα μασατζιδικο
δεν έχω πάει μην σε πάρω στον λαιμό μου οτι διάβασα εδω μέσα, γιατί και εγώ ψηνόμουν. αλλά ρε φίλε εάν δεν υπάρχει μια καθαρή πετσέτα (πλύσιμο χέρι, χωρίς θερμοκρασίες πλυντηρίου) , στο στρώμα έχει περάσει όλος ο λόχος, και κάνω slalom για να παω τουαλέτα , εγώ το αφήνω..... στα 30 δεν νομίζω να κάνει εξετάσεις μόνη της για σμν....

Lord_Grim έγραψε:
Μεγαλοφοιτήτρια. Η όλη φάση είναι όντως λες και πας σε μια συμφοιτήτρια για να στον παίξει. Πολύ μικρό διαμέρισμα, το μασάζ γίνεται σε ένα στρώμα / κρεβάτι στο οποίο κοιμάται η ίδια. Μικρό μπάνιο το οποίο δεν είναι πάντα διαθέσιμο γιατί όντας κανονικό σπίτι και όχι χώρος εργασίας έχει απλωμένα ρούχα, λεκάνες κτλ. , όπως επίσης μπορεί να μην έχει και πετσέτες διαθέσιμες καθώς τα πλένει όλα μόνη στο χέρι. Κοινωνική αλλά χωρίς ιδιαίτερα πολλά πολλά. Μέτριο ανάστημα, μέτριο πρόσωπο ( γούστα είναι αυτά), ωραίο σώμα, πάρα πολύ ωραίο στήθος. Μασάζ, προσπαθεί κάτι να κάνει αλλά προφανώς δεν έχει ιδέα , κάπου στα 15 λεπτά σε γυρνάει για το δεύτερο μέρος. Και εκεί τίμια, βγάζει μπλούζα , προσφέρει στήθος, εκάστοτε βγάζει και το από κάτω αναλόγως σε τι κατάσταση βρίσκεται (περίοδος, αξυρισιά κτλ.) αλλά και εδώ δεν έχει ιδιαίτερη εμπειρία και παρόλο που προσπαθεί να σε ευχαριστήσει η απουσία αισθησιασμού και εμπειρίας αφήνει μια κακή νότα. Αντίτιμο 20 ευρώ . Είχα ρωτήσει αν κάνει και φουλ και μου είπε ότι παρέχει μόνο 2 υπηρεσίες, μασαζ/εκτόνωση, και στραπόν. Δεν είμαι του δεύτερου οπότε δεν έχω ιδέα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Καλημέρα φίλε!σου είναι εύκολο να κάνεις μια περιγραφή των κοριτσιών ?
Η Γιάννα ετών 35+/- μελαχρινή σώμα κανονικό χωρίς τίποτα ιδιαίτερο, Χαρά 25? Μελαχρινή χυμώδης όχι κάτι ενοχλητικό στα γούστα μου, Κατερίνα 25-30 αδυνατουλα με ωραίο σωματακι next door girl, Εύα 40 με κορμί fit και επιδερμίδα που θα ζήλευαν πολλές πιτσιρίκες. Όπως είπα όλες με την γλύκα τούς.
 

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86
Επειδή πολλά π.μ. μου ζήτησαν την πρόσβαση με Μαριάνα, θα ξαναπώ το τρίπτυχο που λειτουργεί, α) ενημέρωση εδώ β) εξωστρέφεια για να εμπιστευτείς και να σε εμπιστεύονται γ) ευγένεια. Καλή δύναμη μάγκες.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Krustal εμπειρίες με Κρίστι για εμένα φανταστικη
Καλές παρουσίες στο Crystal όσο δείχνουν από φωτογραφίες των κοριτσιών που έχουν Facebook kai Instagram ! Κυρίως πλάτες αλλά δείχνουν και νύχια λίγο μεγάλα … μασαζ με τέτοια , ερωτηματικό
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom