Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 80 άτομα (4 μέλη και 76 επισκέπτες)

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
Μετρημενες στα δαχτυλα του ενος χεριου στα τοσα χρονια που παω στα μασατζιδικα. Τα δικα μου κριτήρια ειναι να ναι καλη και στα δυο μερη του προγραμματος. Να μην σου δινει την εντυπωση πως θα σε ξεπεταξει. Να μην ειναι φλύαρη και να μην θεοποιει τον εαυτο της. Συγγνωμη αν στο χαλαω αν εισαι φαν της μικρης. Απο την στιγμη που δινεις ενα ποσο για μια υπηρεσια να ειναι η υπηρεσια καλη και σταθερη σε ποιοτητα. Εγω δεν περασα καλα μαζι της. Οφείλω να το πω. Εσυ με τις 3-4 φορες που πηγες μαζι της θεωρεις σιγουρο οτι οποιος περασει μαζι της θα περασει τελεια; εγω θεωρω πως οχι. Γι αυτο ειναι το θρεντ.
στα τοσα χρονια που πας στα μασατζιδικα,δεν μπορει,ενα ονομα που σου καλυπτει και τα 2 κριτηρια θα υπαρχει.. παντως ουτε η Νεφελη αλλα ουτε η Κριστη ειναι απο τα κοριτσια που σε ξεπετανε... και ειναι και στα 2 προγραμματα vfm
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
327
Like
1.514
Πόντοι
201
στα τοσα χρονια που πας στα μασατζιδικα,δεν μπορει,ενα ονομα που σου καλυπτει και τα 2 κριτηρια θα υπαρχει.. παντως ουτε η Νεφελη αλλα ουτε η Κριστη ειναι απο τα κοριτσια που σε ξεπετανε... και ειναι και στα 2 προγραμματα vfm
Ειπα μυστη μετρημενες στα δαχτυλα του ενος χεριου. Με το ζορι δηλαδη να πουμε οτι περασαμε τελεια με την Κρίστη; οκ.
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
Ειπα μυστη μετρημενες στα δαχτυλα του ενος χεριου. Με το ζορι δηλαδη να πουμε οτι περασαμε τελεια με την Κρίστη; οκ.
κουβεντα κανουμε,δεν σου αρεση οκ.απλα περιμενα να ακουσω ...κοπελες σαν την ταδε με καλυπτουν...
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
327
Like
1.514
Πόντοι
201
κουβεντα κανουμε,δεν σου αρεση οκ.απλα περιμενα να ακουσω ...κοπελες σαν την ταδε με καλυπτουν...
Ας παραθετουμε τις εμπειριες μας ρε φιλε ειτε καλες ειτε κακες γι αυτο ειναι το νημα νομιζω και ας αφησουμε την αγαπη κατα μερους. Δε βρισκω λογο να πω τις καλυτερες κατα τη γνωμη μου γιατι πολυ απλα ειναι υποκειμενική αποψη. Ρωτα με σε μνμ να σου πω στο κατω κατω. Υγειες και οχι πεταμένα λεφτα.
 

Efthalios

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
45
Like
105
Πόντοι
0
Μεγαλοφοιτήτρια. Η όλη φάση είναι όντως λες και πας σε μια συμφοιτήτρια για να στον παίξει. Πολύ μικρό διαμέρισμα, το μασάζ γίνεται σε ένα στρώμα / κρεβάτι στο οποίο κοιμάται η ίδια. Μικρό μπάνιο το οποίο δεν είναι πάντα διαθέσιμο γιατί όντας κανονικό σπίτι και όχι χώρος εργασίας έχει απλωμένα ρούχα, λεκάνες κτλ. , όπως επίσης μπορεί να μην έχει και πετσέτες διαθέσιμες καθώς τα πλένει όλα μόνη στο χέρι. Κοινωνική αλλά χωρίς ιδιαίτερα πολλά πολλά. Μέτριο ανάστημα, μέτριο πρόσωπο ( γούστα είναι αυτά), ωραίο σώμα, πάρα πολύ ωραίο στήθος. Μασάζ, προσπαθεί κάτι να κάνει αλλά προφανώς δεν έχει ιδέα , κάπου στα 15 λεπτά σε γυρνάει για το δεύτερο μέρος. Και εκεί τίμια, βγάζει μπλούζα , προσφέρει στήθος, εκάστοτε βγάζει και το από κάτω αναλόγως σε τι κατάσταση βρίσκεται (περίοδος, αξυρισιά κτλ.) αλλά και εδώ δεν έχει ιδιαίτερη εμπειρία και παρόλο που προσπαθεί να σε ευχαριστήσει η απουσία αισθησιασμού και εμπειρίας αφήνει μια κακή νότα. Αντίτιμο 20 ευρώ . Είχα ρωτήσει αν κάνει και φουλ και μου είπε ότι παρέχει μόνο 2 υπηρεσίες, μασαζ/εκτόνωση, και στραπόν. Δεν είμαι του δεύτερου οπότε δεν έχω ιδέα.


Εδώ έχει με το ίδιο τηλέφωνο στα 50€ και σε άλλη περιοχή.μπορει κάνεις να διαφωτίσει?
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.522
Καλημέρα!2 βράδια ακόμη κοντά σας..
 

Συνημμένα

  • IMG_20230122_174805.jpg
    IMG_20230122_174805.jpg
    1,7 MB · Εμφανίσεις: 100
  • IMG_20230122_174824.jpg
    IMG_20230122_174824.jpg
    1,6 MB · Εμφανίσεις: 113

Sukatimukati

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2023
Μηνύματα
66
Like
246
Πόντοι
20
Μάγκες καλησπέρα αυτό το μασατζιδικο Μαριάννα τι φάση έχει να μας πει κάποιος κάτι;;;;ούτε ξέρω που είναι ούτε τις κοπέλες αν μπορεί κάποιος να ενημερώσει
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
Είναι πριβε φίλε μου δουλεύει μόνο με κλειστο κύκλο
 

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21

Oldschool83

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
15
Like
66
Πόντοι
0
Καλησπέρα! Μόλις γύρισα από εδώ Μασάζ για κυρίους - Car.gr

Από ομορφιά μιας και είναι υποκειμενική γενικά... θα πω την γνώμη μου! Μέτρια προς οκ! Εκεί που τα σπάει είναι στο στήθος! εκλπηκτικο με τέλειο σχήμα

Μασάζ για τα γούστα μου οκ! ούτε πολύ πίεση ουτε λίγο, ερασιτέχνης σίγουρα, νιώθεις οτι σε κάνει η κοπέλα σου!
Όσον αφορά το τελείωμα ήρθε με το χέρι...μέτρια πραγματα! Δε ρώτησα αν κάνει κάτι άλλο! Αν της ξαναστείλω θα ρωτήσω...αυτα
 

Oldschool83

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
15
Like
66
Πόντοι
0
Καλησπέρα! Μόλις γύρισα από εδώ Μασάζ για κυρίους - Car.gr

Από ομορφιά μιας και είναι υποκειμενική γενικά... θα πω την γνώμη μου! Μέτρια προς οκ! Εκεί που τα σπάει είναι στο στήθος! εκλπηκτικο με τέλειο σχήμα

Μασάζ για τα γούστα μου οκ! ούτε πολύ πίεση ουτε λίγο, ερασιτέχνης σίγουρα, νιώθεις οτι σε κάνει η κοπέλα σου!
Όσον αφορά το τελείωμα ήρθε με το χέρι...μέτρια πραγματα! Δε ρώτησα αν κάνει κάτι άλλο! Αν της ξαναστείλω θα ρωτήσω...αυτα
Ξέχασα να γράψω τιμή ... 30€
 

xristpanoss

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2023
Μηνύματα
22
Like
46
Πόντοι
0
Καλησπέρα
Luxuri μόνο Λύδια αν έχεις χημεία απλά το κορίτσι της διπλανής πόρτας που θέλουμε ολοι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom