Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 87 άτομα (6 μέλη και 81 επισκέπτες)

xristpanoss

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2023
Μηνύματα
22
Like
46
Πόντοι
0
Η Γιάννα ετών 35+/- μελαχρινή σώμα κανονικό χωρίς τίποτα ιδιαίτερο, Χαρά 25? Μελαχρινή χυμώδης όχι κάτι ενοχλητικό στα γούστα μου, Κατερίνα 25-30 αδυνατουλα με ωραίο σωματακι next door girl, Εύα 40 με κορμί fit και επιδερμίδα που θα ζήλευαν πολλές πιτσιρίκες. Όπως είπα όλες με την γλύκα τούς.
Για ποιο μαγαζί μιλαμε
 

xristpanoss

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2023
Μηνύματα
22
Like
46
Πόντοι
0
Καλές παρουσίες στο Crystal όσο δείχνουν από φωτογραφίες των κοριτσιών που έχουν Facebook kai Instagram ! Κυρίως πλάτες αλλά δείχνουν και νύχια λίγο μεγάλα … μασαζ με τέτοια , ερωτηματικό

Καλημέρα!2 βράδια ακόμη κοντά σας..
Σε ποιο νούμερο και τη ώρα να σε πάρω για ραντεβου
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.522

Συνημμένα

  • Screenshot_2023-01-24-12-52-31-529_com.miui.notes.png
    Screenshot_2023-01-24-12-52-31-529_com.miui.notes.png
    38,2 KB · Εμφανίσεις: 87

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
37
Like
5.802
Πόντοι
7.195
Οι Αθηναίοι δηλαδή είναι μαλακες …
Άστα να πάνε, φίλε μου! Η διαφορά Αθήνας-Θεσσαλονίκης είναι τεράστια και μη συγκρίσιμη...Στην Αθήνα, υπάρχει όλο το "πακέτο" ενώ στη Θεσσαλονίκη υπάρχει μία περίεργη κατάσταση που ακόμη αναρωτιέμαι ποιος τη καθιέρωσε και γιατί, πάντα σε σύγκριση με την Αθη΄να...
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
37
Like
5.802
Πόντοι
7.195
Δίκιο έχεις! απλά βρίσκω ωραίες κ τις πιο αισθησιακές φωτογραφίες όπως εκείνη με το κιμονο!
Κορμί "λαμπάδα" έχεις Βικάκι μου! Ωραία η φωτό σου, αλλά εξίσου ωραίες φωτό έχεις και ντυμένη! Πολλά τα likes!
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
Να αφήσω κ εγώ την κριτική μ για Βίκυ στεφανια π πήγα πριν λίγες μέρες
Ο χώρος airbnb σταθμό η Βίκυ κοντούλα χαμογελαστή γλυκιά μικρό βυζί πεσμένο κ μεγάλο κώλο δυσαναλογο με το υπόλοιπό σώμα
Μασάζ καλό σε γενικές γραμμές αντέχει σφυροκόπημα αλλά δεν κάνει πίπα χωρίς κ δε αφήνει ούτε να την γλύψεις ούτε δάχτυλά
Σε γενικές γραμμές μέτρια πραγματα ούτε ζεστή ούτε κρύο δε νομίζω να ξαναπάω
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Να αφήσω κ εγώ την κριτική μ για Βίκυ στεφανια π πήγα πριν λίγες μέρες
Ο χώρος airbnb σταθμό η Βίκυ κοντούλα χαμογελαστή γλυκιά μικρό βυζί πεσμένο κ μεγάλο κώλο δυσαναλογο με το υπόλοιπό σώμα
Μασάζ καλό σε γενικές γραμμές αντέχει σφυροκόπημα αλλά δεν κάνει πίπα χωρίς κ δε αφήνει ούτε να την γλύψεις ούτε δάχτυλά
Σε γενικές γραμμές μέτρια πραγματα ούτε ζεστή ούτε κρύο δε νομίζω να ξαναπάω
Συμφωνώ με τον συναγωνιστή 100%
Σχετικά καλό μασαζ για τα δεδομένα της κατηγορίας, το δεύτερο μέρος όμως είναι πολύ μηχανικό (φαίνεται η εμπειρία της Στεφανίας) σαν υπηρεσίες studio.
Επομένως για κάποιον που θα πάει σε μαγαζιά που κάνουν μονο μασάζ και μετα σε studio για ξελαμπικάρισμα θα του στοιχίσει λιγότερο απο 100 ευρώ.
Για να είμαι δίκαιος όμως με το κορίτσι που έχει όλη την καλή θέληση να περάσεις καλά, για κάποιον πρωτάρη στο άθλημα θα του έλεγα να περάσει μια βόλτα, για τους πιο έμπειρους όχι!
 

O_papous

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
42
Like
164
Πόντοι
0
μετα απο αρκετο ψαξιμο χθες.. επισκεψη Στην Νικολετα στον Ευοσμο..καστανοξανθη γυρω στο 1.70 πανω κατω 30-35 χρονων λιγο αποτομη στο τηλεφωνο... Σωματακι μετριο προς καλο... μασαζ 8/10 εκτονωση 8/10 βγαζει ρουχα μενει με το κατω εσωρουχο την ωρα της εκτονωσης.. βρηκα το τηλεφωνο τυχαια και ρισκαρα αρκετα... μπορω να πω οτι εμεινα ευχαριστημενος και θα ξανα δοκιμασω αλλη μια φορα σιγουρα ..
τι βιολί βαράει? κάνει full πρόγραμμα? ήταν σε κανα μαγαζί πριν? βρήκα μια στο insta αλλα δεν ξέρω εαν ειναι αυτη
 

O_papous

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
42
Like
164
Πόντοι
0
Συμφωνώ με τον συναγωνιστή 100%
Σχετικά καλό μασαζ για τα δεδομένα της κατηγορίας, το δεύτερο μέρος όμως είναι πολύ μηχανικό (φαίνεται η εμπειρία της Στεφανίας) σαν υπηρεσίες studio.
Επομένως για κάποιον που θα πάει σε μαγαζιά που κάνουν μονο μασάζ και μετα σε studio για ξελαμπικάρισμα θα του στοιχίσει λιγότερο απο 100 ευρώ.
Για να είμαι δίκαιος όμως με το κορίτσι που έχει όλη την καλή θέληση να περάσεις καλά, για κάποιον πρωτάρη στο άθλημα θα του έλεγα να περάσει μια βόλτα, για τους πιο έμπειρους όχι!
υπάρχουν άλλες επιλογές στην πόλη με full πρόγραμμα? με βασικό γνώμονα καθαριότητα και ασφάλεια? τα δάχτυλα, φιλιά κτλ το καταλαβαίνω λόγω ΣΜΝ....
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
υπάρχουν άλλες επιλογές στην πόλη με full πρόγραμμα? με βασικό γνώμονα καθαριότητα και ασφάλεια? τα δάχτυλα, φιλιά κτλ το καταλαβαίνω λόγω ΣΜΝ....
Καθαριότητά στο μασάζοκρεβατο π βάζει χαρτί κουζίνας, στο διπλό κρεβάτι κ στην πετσέτα ας είμαστε λίγο επιφυλακτικοί
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

O_papous

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
42
Like
164
Πόντοι
0
Καθαριότητά στο μασάζοκρεβατο π βάζει χαρτί κουζίνας, στο διπλό κρεβάτι κ στην πετσέτα ας είμαστε λίγο επιφυλακτικοί
Τουλάχιστον από προσωπική εμπειρία, στον χώρο υπήρχε πλυντήριο, και η πετσέτα που ήμουν πάνω στο κρεβάτι φαινόταν φρεσκοπλυμένη. Στο σπορ απο όσα έχω καταλάβει, και διαβάσει η καθαριότητα ειναι πολύ αμφιλεγόμενη. οπότε το μόνο κριτήριο που προσωπικά μπορώ να έχω ειναι μυρωδιές , που ειμαι πολύ ιδιότροπος, και η γενικότερη αίσθηση που παίρνεις απο τον χώρο. πχ κάπου διάβασα για πιτσιρίκες με χώρους αχούρια που δεν προλαβαίναν κτλ..... σε αντίθεση με της στεφανίας, που ήταν σαν να μπαίνω σε ένα περιποιημένο σπίτι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
υπάρχουν άλλες επιλογές στην πόλη με full πρόγραμμα? με βασικό γνώμονα καθαριότητα και ασφάλεια? τα δάχτυλα, φιλιά κτλ το καταλαβαίνω λόγω ΣΜΝ....
Μάλλον δεν διάβασες προσεκτικά τι έγραψα.
Ας το πάρουμε αναλυτικά λοιπόν:
1.Μασαζ επαγγελματικό 15-30 ευρω
2. Σεξ σε στουντιο 50 ευρω
3. Μασαζ σε λαδομάγαζο με εκτόνωση 50 -70 ευρω
4. Φουλ πρόγραμμα σε εβιτες, μαριαννες βασιες κλπ κλπ 80 ευρω
5. Σεξ με σιτιτουρια 130- οσο θέλει ο καθένας
6. Σεξ ενίοτε καλό χωρίς μασαζ με Αλεξίες Ευες, Ζωες κλπ κλπ 100 ευρω
Αν το αναλύσουμε λοιπόν θα δούμε οτι για καλό μασαζ και σεξ μετα επιπέδου στουντιο θα δώσεις 70-80 ευρω.
Αρα διαλέγεις τι έχεις ανάγκη πιο πολύ και επιλέγεις που θα επενδύσεις τα χρήματα σου.
Ωστόσο δεν είμαι αρνητικός προς τις υπηρεσίες της κοπελιάς απλά είπα την άποψη μου με κάθε καλή πρόθεση.
 

O_papous

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
42
Like
164
Πόντοι
0
Μάλλον δεν διάβασες προσεκτικά τι έγραψα.
Ας το πάρουμε αναλυτικά λοιπόν:
1.Μασαζ επαγγελματικό 15-30 ευρω
2. Σεξ σε στουντιο 50 ευρω
3. Μασαζ σε λαδομάγαζο με εκτόνωση 50 -70 ευρω
4. Φουλ πρόγραμμα σε εβιτες, μαριαννες βασιες κλπ κλπ 80 ευρω
5. Σεξ με σιτιτουρια 130- οσο θέλει ο καθένας
6. Σεξ ενίοτε καλό χωρίς μασαζ με Αλεξίες Ευες, Ζωες κλπ κλπ 100 ευρω
Αν το αναλύσουμε λοιπόν θα δούμε οτι για καλό μασαζ και σεξ μετα επιπέδου στουντιο θα δώσεις 70-80 ευρω.
Αρα διαλέγεις τι έχεις ανάγκη πιο πολύ και επιλέγεις που θα επενδύσεις τα χρήματα σου.
Ωστόσο δεν είμαι αρνητικός προς τις υπηρεσίες της κοπελιάς απλά είπα την άποψη μου με κάθε καλή πρόθεση.
Μια χαρά σε διάβασα φίλε μου και συμφωνώ μαζί σου ως προς το κόστος. αλλα τι επιλογές για τον συνδυασμό υπάρχουν στην πόλη ? γιατί όσο και να έψαξα μόνον 3 βρήκα με κόστος στα full 100.... και πάνω.
 

Oldschool83

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
15
Like
66
Πόντοι
0
Μάλλον δεν διάβασες προσεκτικά τι έγραψα.
Ας το πάρουμε αναλυτικά λοιπόν:
1.Μασαζ επαγγελματικό 15-30 ευρω
2. Σεξ σε στουντιο 50 ευρω
3. Μασαζ σε λαδομάγαζο με εκτόνωση 50 -70 ευρω
4. Φουλ πρόγραμμα σε εβιτες, μαριαννες βασιες κλπ κλπ 80 ευρω
5. Σεξ με σιτιτουρια 130- οσο θέλει ο καθένας
6. Σεξ ενίοτε καλό χωρίς μασαζ με Αλεξίες Ευες, Ζωες κλπ κλπ 100 ευρω
Αν το αναλύσουμε λοιπόν θα δούμε οτι για καλό μασαζ και σεξ μετα επιπέδου στουντιο θα δώσεις 70-80 ευρω.
Αρα διαλέγεις τι έχεις ανάγκη πιο πολύ και επιλέγεις που θα επενδύσεις τα χρήματα σου.
Ωστόσο δεν είμαι αρνητικός προς τις υπηρεσίες της κοπελιάς απλά είπα την άποψη μου με κάθε καλή πρόθεση.
Σωστά τα λες αλλά εν μέρη! Η φαντασίωση είναι να γαμήσεις (ή να στον παίξει) αυτή που σου κάνει μασαζ και οχι να πας μετά σε μια άλλη... χάνετε η ουσία μετά!
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.522
Καλησπέρα σας θα ήθελα ν τοποθετηθω ως προς τον τρόπο που λειτουργω κ τις υπηρεσίες που προσφέρω.
Το μότο Μ είναι πολύ καλό μασάζ πάνω από όλα κ αισθησιασμος στην πορεία είτε με την μέθοδο edging, είτε με άνεση χρόνου κ ένα πιο "πικάντικο" πλήρες πακέτο.
Όποιος ενδιαφέρεται για πορνοστάρικες καταστάσεις η ξεπετες κ βιαστικά πράγματα,δεν ανταποκρίνοται σε εμένα αυτά..
επίσης σε αυτό το δεύτερο ταξίδι έκανα πραγματικά την μέγιστη οργάνωση.. εφερα εξεταστικο ρολό, σφραγισμένες παντόφλες,αγόρασα ειδικά για εδώ κρεβάτι μασάζ (έχω άλλο στην Αθήνα..), επέλεξα ένα υπερσύγχρονο κ εξοπλισμένο Airbnb με όλες τις παροχές (πλυντήριο, ευρύχωρο μπάνιο κτλ).
Πραγματικά θέλω ν είστε ευχαριστημένοι κ άνετοι.
επίσης οι χρεώσεις είναι ακριβώς οι ίδιες όπως κ στην Αθήνα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
333
Like
548
Πόντοι
81
Να αφήσω κ εγώ την κριτική μ για Βίκυ στεφανια π πήγα πριν λίγες μέρες
Ο χώρος airbnb σταθμό η Βίκυ κοντούλα χαμογελαστή γλυκιά μικρό βυζί πεσμένο κ μεγάλο κώλο δυσαναλογο με το υπόλοιπό σώμα
Μασάζ καλό σε γενικές γραμμές αντέχει σφυροκόπημα αλλά δεν κάνει πίπα χωρίς κ δε αφήνει ούτε να την γλύψεις ούτε δάχτυλά
Σε γενικές γραμμές μέτρια πραγματα ούτε ζεστή ούτε κρύο δε νομίζω να ξαναπάω
Θε συμφωνήσω γαιτι πολυ την ανεβάσαμε δεν αξιζει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom