Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 75 άτομα (6 μέλη και 69 επισκέπτες)

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
333
Like
548
Πόντοι
81
Καλησπέρα σας θα ήθελα ν τοποθετηθω ως προς τον τρόπο που λειτουργω κ τις υπηρεσίες που προσφέρω.
Το μότο Μ είναι πολύ καλό μασάζ πάνω από όλα κ αισθησιασμος στην πορεία είτε με την μέθοδο edging, είτε με άνεση χρόνου κ ένα πιο "πικάντικο" πλήρες πακέτο.
Όποιος ενδιαφέρεται για πορνοστάρικες καταστάσεις η ξεπετες κ βιαστικά πράγματα,δεν ανταποκρίνοται σε εμένα αυτά..
επίσης σε αυτό το δεύτερο ταξίδι έκανα πραγματικά την μέγιστη οργάνωση.. εφερα εξεταστικο ρολό, σφραγισμένες παντόφλες,αγόρασα ειδικά για εδώ κρεβάτι μασάζ (έχω άλλο στην Αθήνα..), επέλεξα ένα υπερσύγχρονο κ εξοπλισμένο Airbnb με όλες τις παροχές (πλυντήριο, ευρύχωρο μπάνιο κτλ).
Πραγματικά θέλω ν είστε ευχαριστημένοι κ άνετοι.
Ασε που οι πετσέτες εχω την εντύπωση οτι ειναι ξαναχρησιμοποιημενες
Θε συμφωνήσω γαιτι πολυ την ανεβάσαμε δεν αξιζει
 
  • Like
Αντιδράσεις: Humax

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
182
Like
182
Πόντοι
1
Μόλις τώρα πέρασμα από luxury στον Εύοσμο...με την την Λυδία...μαψογη σε όλα...εάν και αρχή...θα ξανά πάω για περισσότερα...
Πολύ ωραίο σωματακι.... Υπέροχο πλάσμα...
Στο πρώτο μέρος ένταξη δεν είναι χάλια...
Αλλά στο δεύτερο μέρος κάνει τέλειο φραπέ και καβάλησε και από πάω....κανανδυο φιλάκια στον λαιμό...30€+20€ και όλα κομπλέ...θα ξανά πάω για περετερω...
 

vevrier

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
254
Like
514
Πόντοι
81
Στην Κλεάνθους είχε πριν τις γιορτές μια Ιουλία με σώμα λεχώνας και τατουάζ. Καλές υπηρεσίες δε λέω αλλά χάθηκε η παλιά αίγλη του συγκεκριμένου χώρου με την αποχώρηση της Ζέτας.
 
Τελευταία τροποποίηση:

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
Στην Κλεάνθους είχε πριν τις γιορτές μια Ιουλία με σώμα λεχώνας και τατουάζ. Καλές υπηρεσίες δε λέω αλλά χάθηκε η παλιά αίγλη του συγκεκριμένου χώρου με την αποχώρηση της Ζέτας.
εχει και μια Αλεξανδρα ρωσιδα ,πηγα πριν κανα 10 ημερο..περ 35 χρονων..
 

Faliriotis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2018
Μηνύματα
121
Like
169
Πόντοι
1
Στην Κλεάνθους είχε πριν τις γιορτές μια Ιουλία με σώμα λεχώνας και

εχει και μια Αλεξανδρα ρωσιδα ,πηγα πριν κανα 10 ημερο..περ 35 χρονων..
Ξαναγύρισε η Αλεξάνδρα? Είχε κάποιο καιρό που είχε φύγει. Επίσης το τηλέφωνο ισχύει - λειτουργεί κανονικά? διότι ήταν κλειστό όπως έλεγαν κ άλλοι συναγωνιστες
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
918
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Πέρασα σήμερα από το Κρυστάλ και μου είπαν ότι μόνο με ραντεβού. Είδα την Ίριδα, την Νεφέλη και μια ακόμα που δε θυμάμαι όνομα. Από τις δυο ποια προτείνετε να κλείσω ένα ραντεβού; Ξέρει κανεις αν παίζει κανένα γλωσσόφιλο με καμία γιατί με φτιάχνει;
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.633
Πόντοι
3.796

Sukatimukati

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2023
Μηνύματα
66
Like
246
Πόντοι
20
Πέρασα σήμερα από το Κρυστάλ και μου είπαν ότι μόνο με ραντεβού. Είδα την Ίριδα, την Νεφέλη και μια ακόμα που δε θυμάμαι όνομα. Από τις δυο ποια προτείνετε να κλείσω ένα ραντεβού; Ξέρει κανεις αν παίζει κανένα γλωσσόφιλο με καμία γιατί με φτιάχνει;
Αδερφε Νεφέλη τοπ να ξες το αν σε δώσει γλωσσοφιλα είναι δικό της θέμα
 

DavaG

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2023
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Παιδιά η Λυδία από κρυσταλ ξέρετε αν δέχεται γλωσσοφυλλα, γλυψιμο η κάνα δαχτυλακι; Επίσης ξέρετε αν σταμάτησε; Έχω καιρό να την δω
 

vevrier

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
254
Like
514
Πόντοι
81
εχει και μια Αλεξανδρα ρωσιδα ,πηγα πριν κανα 10 ημερο..περ 35 χρονων..
Ναι το ίδιο
Ξαναγύρισε η Αλεξάνδρα? Είχε κάποιο καιρό που είχε φύγει. Επίσης το τηλέφωνο ισχύει - λειτουργεί κανονικά? διότι ήταν κλειστό όπως έλεγαν κ άλλοι συναγωνιστες
Ναι το ίδιο τηλέφωνο είναι, δεν άλλαξε.
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
918
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Αδερφε Νεφέλη τοπ να ξες το αν σε δώσει γλωσσοφιλα είναι δικό της θέμα
Ναι οκ προφανώς αν δε βλέπεσαι δε θα δώσει. Απλά ρωτάω αν δίνει έστω σε κάποιους η είναι τελείως εκτός μενού
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Παιδιά η Λυδία από κρυσταλ ξέρετε αν δέχεται γλωσσοφυλλα, γλυψιμο η κάνα δαχτυλακι; Επίσης ξέρετε αν σταμάτησε; Έχω καιρό να την δω
Εχει 2 βδομάδες π ξανάρωτησες κ απάντηση δε πήρες κανε μία βόλτα κ πες κ εμάς τι τελικά δέχεται
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: GRxx

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
298
Like
1.156
Πόντοι
201
Εχει 2 βδομάδες π ξανάρωτησες κ απάντηση δε πήρες κανε μία βόλτα κ πες κ εμάς τι τελικά δέχεται
Να πας και λουλουδια αδερφε.....εδω μιλαμε για το εχουμε παει αλλου......μεγαλε οταν την φιλας να σκεφτεσαι τα καβλια μας,καπως ετσι παει...
 

O_papous

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
42
Like
164
Πόντοι
0
για κατ' οίκον να εξυπηρετεί κάτι δυτικά έχει βρει κάποιος?
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.522
Καλημέρα:*
Για λίγο ακόμα κοντά σας!
 

Συνημμένα

  • IMG_20230125_124922.jpg
    IMG_20230125_124922.jpg
    1,8 MB · Εμφανίσεις: 70

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
Έχει πάει κανείς τελευταία στο ελίτ Καραμανλή να μας πει το ρόστερ
 

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
170
Like
337
Πόντοι
21
Καλησπέρα. Πέρασμα με Τόκιο από Κρίσταλ. Υπέροχη η τυπισσα. Στο πρώτο μέρος ωραίο μασαζάκι , με σχετικά ήρεμη ένταση όπως το ήθελα εκείνη την στιγμή. Στο δεύτερο ενταξει απλά υπέροχη. Πολύ δοτική σε όλο το κομμάτι του φραπέ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom