Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (12 μέλη και 33 επισκέπτες)

xristpanoss

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2023
Μηνύματα
22
Like
46
Πόντοι
0
Επίσκεψη biky-stefania φυσιολογικό κορίτσι που απλά εμένα μου αρέσει. Φουλ στα 100€ εγώ απλά δεν ήθελα σεξ. Στα υπόλοιπα παιδιά πρωτόγνωρη εμπειρία δεν το έχω ξαναζήσει απλά εκπληκτικό πρόγραμμα.
 

vevrier

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
254
Like
514
Πόντοι
81
Κλεάνθους εκτός από την αυτή την ρωσσιδα ήταν και μια Άννα. Με αυτήν πέρασα 80 ευρώ κόστος αρκετά καλές υπηρεσίες. Το μόνο που με χαλάει σε αυτό το μέρος είναι η γριά τσατσά υπεύθυνη, είναι λίγο αντιπαθητική.
 

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
267
Like
376
Πόντοι
21
Καλημέρα καλημέρα τελευταία μέρα σήμερα και ελπίζω σύντομα κοντά σας !
biky - stefania να μας ξανάρθεις και με τιμές Αθήνας αυτή την φορά θα σέ περιμένουμε να ανεβάσεις το επίπεδο μασάζ τίς πόλης μας καυλακι Στεφανία
 

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
267
Like
376
Πόντοι
21
Επίσκεψη προ ημερών στο crystal συνέδρια με Ολίβια έκανε μασάζ πολύ καλό και πολύ καλό δεύτερο μέρος με πολύ πάθος και ένταση απλά ζητούσε πολλά έξτραδακια τά οποία δεν πήρε
 

Douross

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
16
Κριτικές
4
Like
77
Πόντοι
0
Κλεάνθους εκτός από την αυτή την ρωσσιδα ήταν και μια Άννα. Με αυτήν πέρασα 80 ευρώ κόστος αρκετά καλές υπηρεσίες. Το μόνο που με χαλάει σε αυτό το μέρος είναι η γριά τσατσά υπεύθυνη, είναι λίγο αντιπαθητική.
Μπορεις να τις περιγραψεις λιγο εμφανισιακά;
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.522
biky - stefania να μας ξανάρθεις και με τιμές Αθήνας αυτή την φορά θα σέ περιμένουμε να ανεβάσεις το επίπεδο μασάζ τίς πόλης μας καυλακι Στεφανία
Μα ίδιες είναι οι χρεώσεις για τα συγκεκριμένα προγράμματα,μην ανησυχείς.
 

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
267
Like
376
Πόντοι
21
Μα ίδιες είναι οι χρεώσεις για τα συγκεκριμένα προγράμματα,μην ανησυχείς.
Δεν νομίζω Αθήνα είσαι 30% κάτω στις τιμές στα ίδια προγράμματα και ώρες κ εκεί έχεις παραπάνω προγράμματα κ υπηρεσίες
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.522
Δεν νομίζω Αθήνα είσαι 30% κάτω στις τιμές στα ίδια προγράμματα και ώρες κ εκεί έχεις παραπάνω προγράμματα κ υπηρεσίες
Κάνεις λάθος.εχουν γίνει κάποιες αναπροσαρμογες κ Παντού τα ίδια ισχύουν πλέον.
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
740
Πόντοι
81
Ρε μαστορια,αυτή η νικολ Καλαμαριά η ξανθιά,τι παίζει?απλά μασάζ γενικά η τα δικά μας?
 

Tsouvi

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
116
Like
320
Πόντοι
21
Καλησπέρα σε όλους . Έχει περάσει κανείς τώρα τελευταία από Εβίτα να μας πει αν έχει αλλάξει το ρόστερ; Τελευταία φορά όπως είπα ήταν η Έλενα η Σύλβια και η Αλίκη. Η Έλενα και η Σύλβια ξεκάθαρα όχι άσχετα που εγώ πέρασα . Την Αλίκη δεν την είδα καθώς είχε ραντεβού με συνάδελφο
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
330
Like
1.517
Πόντοι
201
Επίσκεψη προ ημερών στο crystal συνέδρια με Ολίβια έκανε μασάζ πολύ καλό και πολύ καλό δεύτερο μέρος με πολύ πάθος και ένταση απλά ζητούσε πολλά έξτραδακια τά οποία δεν πήρε
Μη δίνετε ρε εξτρα. Το εχουν παρα ξηλώσει. Αλλα λενε στον εναν αλλα στον αλλον.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom