Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (12 μέλη και 43 επισκέπτες)

Spitharas84

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
75
Like
150
Πόντοι
0
Καλημέρα!γνωριζει κανεις μια Στέλλα στο κρυσταλ;
 

vevrier

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
254
Like
514
Πόντοι
81
Βόλτα στην Ξηροκρήνη πάλι για ένα εξειδικευμένο μασάζ πεους στον φιλόξενο χώρο της ροζιτας. Πολύ καλή εξυπηρέτηση, στο τέλος χύνεις με φοβερό οργασμό. Ξέρει πολύ καλά να χειρίζεται το πέος. Στα αρνητικά τα πάρα πολλά παραπανισια κιλά, μόνο για λάτρεις του είδους. Κόστος συνεδρίας μόνο 15 ευρώ το μισάωρο.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Καλημέρα συναγωνιστές! Έχει κάποιος πρόσφατη εμπειρία στο Massagio Spa στη Καραμανλή? Αξίζει? Ψάχνω κάτι σχετικά στα ανατολικά!
ψάξε μερικές σελίδες πισω θα βρεις αναφορές
 

Plouto_20

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Πο
Καλημέρα παίδες, προηγούμενες μέρες επίσκεψη massagio, επιλογή Αγάπη.. καλουτσικο είναι, μικρό με καλό κωλακι και αρκετά καλό βυζακι.. μελαχροινο! Μάσαζ καλό όχι πολύ πάτημα όπως μου αρέσει και στο 2ο μέρος αρκετά καλή μάλαξη με τα στήθη και τον πωπό γυμνά! Ξανά προτιμήθηκε λόγω τον παραπάνω και άψογης συμπεριφοράς! Νομίζω αξίζει μια δοκιμή να κάνει κάποιος.. εγώ έχω πάει 2 φορές και ήταν v

Καλημέρα παίδες, προηγούμενες μέρες επίσκεψη massagio, επιλογή Αγάπη.. καλουτσικο είναι, μικρό με καλό κωλακι και αρκετά καλό βυζακι.. μελαχροινο! Μάσαζ καλό όχι πολύ πάτημα όπως μου αρέσει και στο 2ο μέρος αρκετά καλή μάλαξη με τα στήθη και τον πωπό γυμνά! Ξανά προτιμήθηκε λόγω τον παραπάνω και άψογης συμπεριφοράς! Νομίζω αξίζει μια δοκιμή να κάνει κάποιος.. εγώ έχω πάει 2 φορές και ήταν vfm
Που είν'το μαγαζί;;
 

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Body free είναι πολύ μαλακας ο Νικόλας ο καρατεκα αν και κατά καιρούς έχει κομμάτια μπιμπελό το elit spa είναι πολύ καλά εξοπλισμένο με κορίτσια απλά πρέπει να σε ξέρει το αφεντικό αλλιώς δεν έχει τίποτα μπορεί ούτε και μασάζ το Venus μας κούρασε με τίς σαύρες και την πλαστική Νατάσατ
Τόσο καιρό και εν έχει έρθει άλλο κορίτσι. Και έχει μείνει η πλαστικα που δε κάνει καλό κρεβάτι μόνη της
Θα αναπολούμε τη Γιώτα μου φαίνεται
 

drama4

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
64
Like
80
Πόντοι
0
Πέρασμα από crystal... επιβεβαιώνω ότι έχει ξεφτυλιστει το θέμα εκεί.Πολλα φράγκα για έξτρα,πώς την είδανε???
Μη δίνεται γαμωτο ότι ζητάνε ,έχουν καλομαθει
Αλήθεια τώρα φίλε άλλαξε πολιτική τό κρυσταλ καί ζητάνε εξτραδακια???? τελευταία φορά που πήγα πριν 3 βδομάδες τό πρόγραμμα κανονικά ΣΤα 50 και τίποτα παραπάνω αν παίζει κάτι τέτοιο μαύρο ολοσχερώς
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.304
Κριτικές
201
Like
4.564
Πόντοι
17.065
Μερικες απο τις λιγοστες καταθεσεις των τελευταιων μηνων:

Massagio.
Ευα
1ο μερος: Πολυ δυνατο με πιεση σχεδον thai massage, φευγουν ολα τα πιασιματα και συνεχιζεις να πονας για 1-2 μερες αλλα μετα την τριτη μερα εισαι 10 χρονια νεοτερος.
2ο μερος: Σχετικα αγαρμπη με επισης δυνατα πατηματα στα αρχιδια και την περιπουτσια περιοχη, δυνατο αδειασμα αλλα παραλιγο να αφησω και τις μπαλες (μαζι με το 50ρικο) στο μαγαζι. Συνισταται σε μυστες που τους αρεσουν πιο SM καταστασεις
Social: Δεν μιλαει καθολου, μενει απολυτα συγκεντρωμενη στην μαχη.

Κατια
1ο μερος: Μετριας εντασης πατημα αλλα σε καλο επιπεδο για να ξεπιαστεις και να επανελθει ορμονικη, πορνικη, ψυχοισορροπια.
2ο μερος: Kαβλωτικη, πορνιαρικη αποδοση βγαζει κωλαρα και στηθος το οποιο δινει για να πιεις ΝΟΥΝΟΥ, λιγες αποπειρες edging και πολυ δυνατη εκτοξευση χωρις σπασιμο της περιοχης.
Social: Συζητησιμη κι ευχαριστη σ'αυτο το κομματι, μπορεις να πεις δυο πραγματα χωρις να κουραζει.

Και οι 2 κρατησαν τον χρονο που συμφωνηθηκε χωρις να κλεψουν.

Aqua
Λιζα
1ο μερος: Ελαχιστο πατημα, σχεδον χαδι σε καποιες φασεις και κυριως στην πλατη.
2ο μερος: Tυπικη για να τελειωσει την δουλεια της χωρις πολλες περιπετειες.
Social: Εχει χαλαρη διαθεση και καλυτερα θα ηταν να δουλευε σε κωλομπαρο γιατι το χει με το μπλα μπλα.
Στο μισαωρο η συνεδρια εληξε και εδωσε μια αισθηση ξεπετας. Το μαγαζι χρειαζεται νεο αιμα και μεγαλη βελτιωση στις υπηρεσιες. Τα ξαναλεμε το 2024.
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
547
Πόντοι
81
Πέρασμα από crystal... επιβεβαιώνω ότι έχει ξεφτυλιστει το θέμα εκεί.Πολλα φράγκα για έξτρα,πώς την είδανε???
Μη δίνεται γαμωτο ότι ζητάνε ,έχουν καλομάθει υφάκι

Πέρασμα από crystal... επιβεβαιώνω ότι έχει ξεφτυλιστει το θέμα εκεί.Πολλα φράγκα για έξτρα,πώς την είδανε???
Μη δίνεται γαμωτο ότι ζητάνε ,έχουν καλομαθει
Το υφάκι που το πας…. Σκότωσε τες όλες εκεί μέσα… αλλιώς ξεκίνησε … ανέβηκε… κ έφτασε η ώρα της κατηφορας
 
Εγγρ.
11 Ιουλ 2022
Μηνύματα
15
Like
66
Πόντοι
0
Πέρασμα από crystal με νεφέλη.Πρωτο μέρος καλό με διάθεση να κάνει δουλίτσα.δευτερο μέρος αρκετά περιποιητικη με διάθεση να περάσεις καλά χωρίς πίεση χρόνου.
ΥΓ. Σε κάποια φάση της κάνω το στρινγκ στην άκρη και κάτι ψελισε για έξτρα βέβαια το έκοψα εκεί και δεν είπε κάτι άλλο.
 

Sukatimukati

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2023
Μηνύματα
66
Like
246
Πόντοι
20
Ότι μασατζιδικο πήγα τελευταία επιβεβαιώνω ότι η Βάνα έχει τα πιο vfm πέρα απ' τη Νεφέλη και την Αριάνα στο Κρίσταλ που είναι καλές αλλά ζητάνε έξτρα!!!!! Επίσης το λιγότερο άβολο η Βάνα και το πιο μπουρδελε
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Ότι μασατζιδικο πήγα τελευταία επιβεβαιώνω ότι η Βάνα έχει τα πιο vfm πέρα απ' τη Νεφέλη και την Αριάνα στο Κρίσταλ που είναι καλές αλλά ζητάνε έξτρα!!!!! Επίσης το λιγότερο άβολο η Βάνα και το πιο μπουρδελε
Θες να αναλύσεις λιγο αυτό που λες; Με ποιες περασες στην Βάνα, υπηρεσίες κτλ;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

vevrier

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
254
Like
514
Πόντοι
81
Βόλτα στην Ξηροκρήνη πάλι για ένα εξειδικευμένο μασάζ πεους στον φιλόξενο χώρο της ροζιτας. Πολύ καλή εξυπηρέτηση, στο τέλος χύνεις με φοβερό οργασμό. Ξέρει πολύ καλά να χειρίζεται το πέος. Στα αρνητικά τα πάρα πολλά παραπανισια κιλά, μόνο για λάτρεις του είδους.

Που την βρίσκουμε ;;;
Βάζει αγγελίες στο kanesex
 

O_papous

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
42
Like
164
Πόντοι
0
καλημέρα, εδώ ρε παλικάρια τι παίζει? Xenia
πήραμε τηλέφωνο, στείλαμε viber στείλαμε μυνήματα...... με τις ώρες της ειναι η κορασίδα?
 

demian123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
1.045
Πόντοι
201
Επίσης φτανει με αυτην την Στέφανια δεν ειναι τιποτα ιδιαίτερο ουτε απο εμφάνιση ουτε απο ανεση !!!!

Συμφωνώ.
Πολύ hype χωρίς λόγο. Οκ χαμογελαστή και ευχαριστη, αλλα ως εκεί. Δεν είναι για τους διθυράμβους που γράφτηκαν. Για μένα 6/10 και δεν θα ξαναπήγαινα.
 

vevrier

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
254
Like
514
Πόντοι
81
Μετα από χρόνια επισκέφτηκα ξανά την Κορίνα στην ολγας. Μεταβολή και έφυγα. Δεν της φτάνει η σύνταξη και συνεχίζει το μασάζ ? Πριν μια δεκαετία κάτι έλεγε τώρα με τίποτα !
 

Black japan

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
34
Like
28
Πόντοι
0
Ξερεις κανεις για αυτην κατι ειναι να κανω επιδρομή ;;;

Καλησπερα φιλος μηπως πηγες στην κοπελα να μου πεις;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom