Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 66 άτομα (17 μέλη και 49 επισκέπτες)

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
Πέρασμα από crystal... επιβεβαιώνω ότι έχει ξεφτυλιστει το θέμα εκεί.Πολλα φράγκα για έξτρα,πώς την είδανε???
Μη δίνεται γαμωτο ότι ζητάνε ,έχουν καλομαθει
για πες λεπτομερειες...
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.522
εχω κακια εμπειρια απο την δηθεν Στεφανια βικυ ειχα παει και εκανα μπανιο με πετσετα που ειχε κανει μπονιο ο προηγουμενς ελεος ποια με τα φιδια που θελουν αρπαχτες<<<>>>
εγώ δεν έχω δώσει σε κανέναν βρεγμένη πετσέτα.
Είμαι σίγουρη ότι αυτό δεν έχει συμβεί ποτέ.
Το ότι έχει κάποιος εμπάθειες κ μικροπρεπειες μαΖι μ..είναι τόσο ξεκάθαρο.
Το σπίτι πάντα είχε πλυντήριο κ τις έπλενα καθημερινά τις πετσέτες.
έστω αν είχε γίνει εκ παραδρομής λόγω χειμωνιάτικου καιρού,δεν θα μιλούσε?κ εγώ αμέσως θα την αντικαταστουσα με μια άλλη.
Οπότε καταλαβαίνει κανείς ότι όλα αυτά δεν ευσταθούν.
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
333
Like
548
Πόντοι
81
εγώ δεν έχω δώσει σε κανέναν βρεγμένη πετσέτα.
Είμαι σίγουρη ότι αυτό δεν έχει συμβεί ποτέ.
Το ότι έχει κάποιος εμπάθειες κ μικροπρεπειες μαΖι μ..είναι τόσο ξεκάθαρο.
Το σπίτι πάντα είχε πλυντήριο κ τις έπλενα καθημερινά τις πετσέτες.
έστω αν είχε γίνει εκ παραδρομής λόγω χειμωνιάτικου καιρού,δεν θα μιλούσε?κ εγώ αμέσως θα την αντικαταστουσα με μια άλλη.
Οπότε καταλαβαίνει κανείς ότι όλα αυτά δεν ευσταθούν.
ok ενταξει
 

nouboulis1

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2023
Μηνύματα
26
Like
89
Πόντοι
0
Θα γράψω και εγώ την γνώμη μου για την Στεφανία λέγοντας την εμπειρία μου ως noob και για να βοηθήσω τους άλλους πρωτάρηδες αλλά και γιατί είναι υποχρέωση μου μετά την πολύ καλή ενημέρωση που βρήκα εδώ στο forum. Οι έμπειροι μύστες μπορεί να βαρεθούν με το μεγάλο review οπότε κάντε skip. Για μένα προσωπικά ήταν ότι ακριβώς ήθελα και συγκεκριμένα:
  • Επικοινωνία για ραντεβού: Πήρα τηλέφωνο, δεν το σήκωσε αμέσως η κοπέλα αλλά έστειλα viber (όπως είχε προτείνει ένας συναγωνιστής εδώ) με το τι ψάχνω. Μετά από λίγο απάντησε στο Viber και κατόπιν λίγου chat με πήρε και τηλέφωνο για να συννενοηθούμε. 2 τιμές έδωσε ξεκάθαρες (60 για μασάζ 60', 100 για full 90'). Εγώ δεν ενδιαφερόμουν για full πρόγραμμα οπότε επέλεξα το πρώτο, αλλά γενικά καμία δυσκολία στη συνεννόηση.
  • Χώρος: Άψογος. Ένα πολύ περιποιημένο και προπαντός καθαρό airbnb. H καθαριότητα σου εμπνέει αμέσως εμπιστοσύνη καθώς είναι ένδειξη ότι η ίδια η κοπέλα είναι καθαρή και προσεκτική. Πάνω στο κρεβάτι μασάζ υπήρχε χαρτί σαν αυτά που βλέπουμε στους γιατρούς, ενώ στο τέλος (μετά το μασάζ και το ντους) πρόσεξα ότι καθάριζε η κοπέλα το μέρος που μπαίνει το κεφάλι (το πάνω :P ) με Dettol. To σπίτι ήταν ζεστό (απαραίτητο) καθώς είχαν πιάσει τα κρύα. Το μπάνιο επίσης καθαρό και η πετσέτα που μου δόθηκε ήταν σίγουρα καθαρή και ζεστή. Επίσης υπήρχαν παντόφλες ξενοδοχείου μίας χρήσης σφραγισμένες (μεγάλο συν για εμένα!).
  • Μασάζ: Πραγματικά έδωσε ρέστα. Έχω πάει πάρα πολλές φορές για μασάζ κανονικό και η Στεφανία μου έκανε καλύτερο μασάζ από πολλά legit μασατζίδικα που υποτίθεται ότι εξειδικεύονται σε αυτό. Έλιωσα μιλάμε στο κρεβάτι και ξεπιάστηκα σε πολλά σημεία στην πλάτη.
  • Δεύτερο μέρος: Εδώ επειδή είμαι πρωτάρης δεν θα πω πολλά. Όταν ήρθε η ώρα και γύρισα, τα έμπειρα χέρια με το λαδάκι έκαναν άριστα την δουλειά και πολύ γρήγορα κατάλαβα γιατί πήγα εκεί. Οι κινήσεις όλες ήταν σωστές και όπως πρέπει! Έπιασα μπουτάκια, οπίσθια και στήθος, πολύ απαλό δέρμα, όπως ακριβώς χρειάζεται να έχει η γυναίκα. Πολύ σημαντικό για μένα καθώς αυτό φοβόμουν πριν πάω: Δεν ένιωσα καθόλου ότι είναι διεκπεραιωτική και ότι τα κάνει μηχανικά. Καμία βιασύνη στον χρόνο, φάνηκε ότι της αρέσει αυτό που κάνει και σε καμία περίπτωση δεν ένιωσα το πολύ άβολο "άντε τελείωνε να φύγουμε". Το αντίθετο.
  • Εμφάνιση: Εδώ τα πράγματα είναι υποκειμενικά. Άλλος θέλει την γυναίκα να είναι υποψήφια για πρωτιά στο GNTM, άλλοι μας αρέσουν πιο νορμάλ κορίτσια γιατί αυτό μας φτιάχνει και περισσότερο. Επειδή δεν θα συμφωνήσουμε ποτέ όλοι θα αναφέρω απλώς ότι φορούσε πολύ σέξυ εσώρουχα και από καθαριότητα/μυρωδιά/αποτρίχωση ήταν όλα στην εντέλεια.
  • Εν κατακλείδι: Πέρασα πολύ καλά, όλα προσεγμένα και με το καλό όταν ξαναέρθει Θεσσαλονίκη θα πάω ξανά σίγουρα! Για όποιον τον ενδιαφέρει και η ποιότητα στο massage θα έλεγα ότι πας χωρίς δεύτερη σκέψη!
 

Sukatimukati

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2023
Μηνύματα
66
Like
246
Πόντοι
20
Θες να αναλύσεις λιγο αυτό που λες; Με ποιες περασες στην Βάνα, υπηρεσίες κτλ;
Αδερφε τα χω ξαναγράψει κάτι σελίδες πριν,έχω περάσει σχεδόν με όλες εκτός από δύο τρεις καινούργιες που έφερε..Δόμνα Ναταλία Ευριδίκη Βερόνικα είναι όλες καλές ανάλογα και τα γούστα...άμα θες να μάθεις κάτι συγκεκριμένο στείλε μου πμ
 

Sukatimukati

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2023
Μηνύματα
66
Like
246
Πόντοι
20
για πες λεπτομερειες...
Πας να πιάσεις μουνι σου λέει+20 κάποιες για να βγάλουν ρούχα φαντάσου άκουσα ότι λένε +20....κόβουν φάτσες και ανάλογα αν σε δούνε γκαβλωμενο η μαλακά ζητάνε.....άσε που κάποιες σε ρωτάνε αν θα ξαναπάς να σε περιμένω και μαλακίες.... γενικά αδερφέ δεν λέω ότι δεν έχει καλά προγράμματα γιατί και ωραία κορίτσια έχει και καθαρός χώρος είναι αλλά και ξεπετανε όταν δεν γουστάρουν και ζητάνε έξτρα... Επιβεβαιωμενα
 

sokman88

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2018
Μηνύματα
9
Like
42
Πόντοι
0
Καλησπέρα στο νήμα, επιβεβαιώνω για Βάνα ότι ως τώρα είναι το πιο αξιόπιστο και σε συμπεριφορά και σε υπηρεσίες, καινούργιος σχετικά
 

demian123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
1.045
Πόντοι
201
Ξερει κανεις αν στα μεγαλα μασατζιδικα (κρυσταλ κλπ) κρατανε αρχειο? δλδ οταν παιρνεις τηλ ξερουν οτι εισαι ο ταδε κ εχεις ακουμπησει τοσα, ή μονο οποιες φατσες θυμουνται οι κοπελες? Τωρα θα μ πειτε σιγα μην εχουν και CRM, απλά είμαι περίεργος..
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.293
Πόντοι
7.636
η Αλεξανδρα που λεω,ειχε καμια εβδομαδα που αρχισε εκει ,ειναι Ρωσιδα και ειναι χρονια στην Ελλαδα,περ 35 ετων και στα 2 προγράμματα ηταν καλη...το μαγαζι ειναι πριβε,επομενος μη μου στέλνετε μνμ για τηλέφωνο
Σωματικά το μωράκι?
 

Sukatimukati

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2023
Μηνύματα
66
Like
246
Πόντοι
20
Ξερει κανεις αν στα μεγαλα μασατζιδικα (κρυσταλ κλπ) κρατανε αρχειο? δλδ οταν παιρνεις τηλ ξερουν οτι εισαι ο ταδε κ εχεις ακουμπησει τοσα, ή μονο οποιες φατσες θυμουνται οι κοπελες? Τωρα θα μ πειτε σιγα μην εχουν και CRM, απλά είμαι περίεργος..
Εμένα αδερφέ στο κρυσταλ.μια φορά που άργησα με.πηρανε στο τηλέφωνο μου να ρωτήσουν που είμαι άρα μάλλον κρατανε
 

linusvonpelt

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2010
Μηνύματα
19
Like
180
Πόντοι
0
εχω κακια εμπειρια απο την δηθεν Στεφανια βικυ ειχα παει και εκανα μπανιο με πετσετα που ειχε κανει μπονιο ο προηγουμενς ελεος ποια με τα φιδια που θελουν αρπαχτες<<<>>>
Φίλε,το ενδεχόμενο να μην είχε στεγνώσει η πετσέτα από το πλύσιμο δεν το σκέφτεσαι?Έχω επισκεφτεί πολλές φορές την Στεφανία,και σε θέματα καθαριότητας και υπευθυνότητας είναι κορυφαία,δεν υπάρχει περίπτωση να έδωσε πετσέτα χρησιμοποιημένη!
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
334
Like
1.518
Πόντοι
201
Ε
Πας να πιάσεις μουνι σου λέει+20 κάποιες για να βγάλουν ρούχα φαντάσου άκουσα ότι λένε +20....κόβουν φάτσες και ανάλογα αν σε δούνε γκαβλωμενο η μαλακά ζητάνε.....άσε που κάποιες σε ρωτάνε αν θα ξαναπάς να σε περιμένω και μαλακίες.... γενικά αδερφέ δεν λέω ότι δεν έχει καλά προγράμματα γιατί και ωραία κορίτσια έχει και καθαρός χώρος είναι αλλά και ξεπετανε όταν δεν γουστάρουν και ζητάνε έξτρα... Επιβεβαιωμενα
εννοείται οτι οι συμπεριφορές αλλαζουν. Μετα θίγονται οι αγαπουληδες. Λογικο αν ενας παει 2 φορες τη βδομαδα να εχει διαφορετικη αντιμετωπιση απο καποιον που παει μια φορα το μηνα. Η καποιος που παει ολο με μια και καποιος που παει μπερδεμενα. Για τον αλλο φιλο σιγουρα κρατανε αρχειο. Εγω μια φορα πηρα δε θυμαμαι σε ποιο και μαλλον ειχαν κ το τηλ αποθηκευμένο. Στο κρυσταλ ετυχε μια φορα να παω 7 λεπτα νωριτερα και να μου πουν δεν ειναι η ωρα του ραντεβου σου ελα σε 5 λετα. 7 λεπτα ουτε 10. Θα συμφωνήσω για βανα ως το πιο διακριτικό και με σεβασμο στον πελατη. Αν ειχε καλες εμφανισιμες κοπελες θα ταν εκτος συναγωνισμου.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.437
Κριτικές
97
Like
12.113
Πόντοι
25.015
Θα γράψω και εγώ την γνώμη μου για την Στεφανία λέγοντας την εμπειρία μου ως noob και για να βοηθήσω τους άλλους πρωτάρηδες αλλά και γιατί είναι υποχρέωση μου μετά την πολύ καλή ενημέρωση που βρήκα εδώ στο forum. Οι έμπειροι μύστες μπορεί να βαρεθούν με το μεγάλο review οπότε κάντε skip. Για μένα προσωπικά ήταν ότι ακριβώς ήθελα και συγκεκριμένα:
  • Επικοινωνία για ραντεβού: Πήρα τηλέφωνο, δεν το σήκωσε αμέσως η κοπέλα αλλά έστειλα viber (όπως είχε προτείνει ένας συναγωνιστής εδώ) με το τι ψάχνω. Μετά από λίγο απάντησε στο Viber και κατόπιν λίγου chat με πήρε και τηλέφωνο για να συννενοηθούμε. 2 τιμές έδωσε ξεκάθαρες (60 για μασάζ 60', 100 για full 90'). Εγώ δεν ενδιαφερόμουν για full πρόγραμμα οπότε επέλεξα το πρώτο, αλλά γενικά καμία δυσκολία στη συνεννόηση.
  • Χώρος: Άψογος. Ένα πολύ περιποιημένο και προπαντός καθαρό airbnb. H καθαριότητα σου εμπνέει αμέσως εμπιστοσύνη καθώς είναι ένδειξη ότι η ίδια η κοπέλα είναι καθαρή και προσεκτική. Πάνω στο κρεβάτι μασάζ υπήρχε χαρτί σαν αυτά που βλέπουμε στους γιατρούς, ενώ στο τέλος (μετά το μασάζ και το ντους) πρόσεξα ότι καθάριζε η κοπέλα το μέρος που μπαίνει το κεφάλι (το πάνω :P ) με Dettol. To σπίτι ήταν ζεστό (απαραίτητο) καθώς είχαν πιάσει τα κρύα. Το μπάνιο επίσης καθαρό και η πετσέτα που μου δόθηκε ήταν σίγουρα καθαρή και ζεστή. Επίσης υπήρχαν παντόφλες ξενοδοχείου μίας χρήσης σφραγισμένες (μεγάλο συν για εμένα!).
  • Μασάζ: Πραγματικά έδωσε ρέστα. Έχω πάει πάρα πολλές φορές για μασάζ κανονικό και η Στεφανία μου έκανε καλύτερο μασάζ από πολλά legit μασατζίδικα που υποτίθεται ότι εξειδικεύονται σε αυτό. Έλιωσα μιλάμε στο κρεβάτι και ξεπιάστηκα σε πολλά σημεία στην πλάτη.
  • Δεύτερο μέρος: Εδώ επειδή είμαι πρωτάρης δεν θα πω πολλά. Όταν ήρθε η ώρα και γύρισα, τα έμπειρα χέρια με το λαδάκι έκαναν άριστα την δουλειά και πολύ γρήγορα κατάλαβα γιατί πήγα εκεί. Οι κινήσεις όλες ήταν σωστές και όπως πρέπει! Έπιασα μπουτάκια, οπίσθια και στήθος, πολύ απαλό δέρμα, όπως ακριβώς χρειάζεται να έχει η γυναίκα. Πολύ σημαντικό για μένα καθώς αυτό φοβόμουν πριν πάω: Δεν ένιωσα καθόλου ότι είναι διεκπεραιωτική και ότι τα κάνει μηχανικά. Καμία βιασύνη στον χρόνο, φάνηκε ότι της αρέσει αυτό που κάνει και σε καμία περίπτωση δεν ένιωσα το πολύ άβολο "άντε τελείωνε να φύγουμε". Το αντίθετο.
  • Εμφάνιση: Εδώ τα πράγματα είναι υποκειμενικά. Άλλος θέλει την γυναίκα να είναι υποψήφια για πρωτιά στο GNTM, άλλοι μας αρέσουν πιο νορμάλ κορίτσια γιατί αυτό μας φτιάχνει και περισσότερο. Επειδή δεν θα συμφωνήσουμε ποτέ όλοι θα αναφέρω απλώς ότι φορούσε πολύ σέξυ εσώρουχα και από καθαριότητα/μυρωδιά/αποτρίχωση ήταν όλα στην εντέλεια.
  • Εν κατακλείδι: Πέρασα πολύ καλά, όλα προσεγμένα και με το καλό όταν ξαναέρθει Θεσσαλονίκη θα πάω ξανά σίγουρα! Για όποιον τον ενδιαφέρει και η ποιότητα στο massage θα έλεγα ότι πας χωρίς δεύτερη σκέψη!
Ωραια ολα αυτα αλλα στο ζουμι εν τελει με τα 60 ευρω τι πληρωνεις? πιπα σου εκανε η ουτε καν αυτο? πληρωσες 60 ευρω για 1 ωρα μασαζ και να σου την παιξει? καταλαβα σωστα?
 

PlayJack

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2022
Μηνύματα
106
Like
291
Πόντοι
21
Πας να πιάσεις μουνι σου λέει+20 κάποιες για να βγάλουν ρούχα φαντάσου άκουσα ότι λένε +20....κόβουν φάτσες και ανάλογα αν σε δούνε γκαβλωμενο η μαλακά ζητάνε.....άσε που κάποιες σε ρωτάνε αν θα ξαναπάς να σε περιμένω και μαλακίες.... γενικά αδερφέ δεν λέω ότι δεν έχει καλά προγράμματα γιατί και ωραία κορίτσια έχει και καθαρός χώρος είναι αλλά και ξεπετανε όταν δεν γουστάρουν και ζητάνε έξτρα... Επιβεβαιωμενα

για πες λεπτομερειες...
Νομίζω σε κάλυψε ο φίλος παραπάνω...
:hi:
 

PlayJack

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2022
Μηνύματα
106
Like
291
Πόντοι
21
Ξερει κανεις αν στα μεγαλα μασατζιδικα (κρυσταλ κλπ) κρατανε αρχειο? δλδ οταν παιρνεις τηλ ξερουν οτι εισαι ο ταδε κ εχεις ακουμπησει τοσα, ή μονο οποιες φατσες θυμουνται οι κοπελες? Τωρα θα μ πειτε σιγα μην εχουν και CRM, απλά είμαι περίεργος..
Καλά το ρωτάς???? Εννοείτε ότι κρατάνε αρχείο.Και στα μεγάλα και στα μικρά μασατζιδικα.
 

demian123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
1.045
Πόντοι
201
Καλά το ρωτάς???? Εννοείτε ότι κρατάνε αρχείο.Και στα μεγάλα και στα μικρά μασατζιδικα.

δλδ υπάρχει ιστορικό ποτε και με ποιες πηγα; αμφιβάλλω αλλά αν ξέρεις κατι εσύ πάσο.
το να σε παίρνουν τηλ πριν το ραντεβου είναι άλλο. απλα σημειώνουν το τηλ διπλα στο ραντεβου..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom